Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Давайте повикладаємо нових пісень Українською

Тада . Ты и на пидараса всей семьей прошел досрочно...
Вот Ты подохнешЬ, как и твои бляди, а мэм " давайте поворуем , как и шо мы тока умеем,хто за педю" прославит мразь в веках)))

не дивує що помилу автозаміни повикладаємо повикрадаємо (ну буває а виправити вже неможна) експлуатує саме ольгінська ботва
я і кажу чудовий тест

музику слухай якщо ти людина хоча б трохи розвинешся в своєму ольгіно
головне начальнику не кажи 



Останнє редагування: 8 травня 2021 01:50:55 від Potato
   
   
   
Потато, ти пропускаєш, а дарма

Джелли Хейл з альбома Особисте

сподобався її трек і мелодійно, і слова (зі словами вона фантастична як завжди), і настрій

   
Артем Пивоваров, новий трек
танцювальний
В нього українська звучит якось стильно, фірмово..., чи то тільки моє сприйняття?  :)
субтитри є у відео, можна включити



Останнє редагування: 10 травня 2021 01:51:35 від эЛКа
   
і ще, котики ))

   
   
   
   
   
   
   
Бабкін молодець. Він східняк, російська мова найтіві його.
Але почав писати пісні українською. Принаймні декілька штук є ))

Мені здається, українські топ-зірки, які видають контент російською, ДУ-УЖЕ втрачають, дуже!

Вони "не заходять" на українському ринку, і не дуже то заходять на російському з рештою.
Тобто вони б'ють повз обох ринків.
звісно, якщо пісня не супер-хит.

Але запит на український контент підвищився, і це треба розуміти.

ПЛЮС величезну справу зробили українські квоти на радіо. Тепер хочеш в ротацію на радіостанціях -пиши українською ))
ось це реально почало працювати.
   
 :lol:  У рекомендаціях вилізло. Джері Хейл Трубу шатала.
   
У Ліди Лі є дві шикарні пісні, обидві російською. Ну якого хєра, я питаю???

Невже так важко створити їх українською.

А російський ринок залюбки схавав україномовну Плакала від КАЗКА і крутив її і крутив. І мова не заважала ані разу.

Ех, дуже втрачають топи не розуміючи про український контент. (це я про Монатіка)
   
Бабкін молодець. Він східняк, російська мова найтіві його.
Але почав писати пісні українською. Принаймні декілька штук є ))

Цитувати
Після початку російсько-української війни активно продовжує виступати в Росії, так і в Україні (зокрема, в окупованому Росією Криму): в рамках проєкту 5'nizza з Андрієм Запорожцем, так і сольно. На виступах неодноразово заявляв, що він «поза політикою і поза війною» і не вважає Росію агресором[1].

Свої виступи в Росії та окупованому Криму пояснював «перемогою», коли «10 тисяч людей в центрі Москви співають українською». За словами Бабкіна, він виступає в РФ не для політиків, а для слухачів[2].

Через це його позицію часто засуджують, зокрема 7 жовтня 2017 року запланований концерт у Львові було скасовано[3], коли активісти заблокували концертну залу[4]. Це сталось після того, як музикант відмовився підтвердити факт, що Росія є агресором[5]. Згодом Сергій пояснить, що він «патріот своєї країни», а натомість йому «не дають свободу»[6].

Після неодноразових звинувачень співака у позиції щодо політики і скасування кількох концертів через дії патріотично налаштованих активістів, Сергій публічно заявив, що «вважає уряд РФ агресором», а «Крим — окупованою територією України»[7]. Це було зроблено у жовтні 2017-го, коли активісти Правого сектора та «Свободи» виставили пікет біля концертного залу у Дніпрі із вимогами висловити свою точку зору та скасувати виступи в РФ[8]

   
:lol:  У рекомендаціях вилізло. Джері Хейл Трубу шатала.
https://www.youtube.com/watch?v=UjG2bF1Ewjs

загалом, кожен має право на свій погляд і думку.
Але тут я з цією аля-рагулі не погоджусь.

Джері_наша_Хейлічка фантастично управляється зі словами, в неї непересічні тексти. І в них фішка - вона використовує меми, мемчики(охрана-отмена; вільна каса; я твою трубу шатал; літо покаже хто жав, а хто жрав; і тощо).
Ці меми курсують по тик-токам, инстаграмам і решти. Їх любить молодь, вона с задоволенням їх юзає.

Так, вона заходить малоліткам. Можливо, вона наша дівчинка-моргенштерн. та, хоча б, не матюкається, а евфемімізує. )))

Я б на неї не посміла наїзджати.

Хто ця тітка, що вона взяла собі право обесцінювати її творчість?
Не подобається тобі, бо ти старуха по духу, проходь до вінника і втикай там.

   
Я б на неї не посміла наїзджати.
А на Тіну можна наїжжать? :)
   
Хто ця тітка, що вона взяла собі право обесцінювати її творчість?
Блохерша. :)
https://uk.wikipedia.org/wiki/Микитенко_Тетяна_Ол ексіївна
100к+ підписників у ютубі.
   
Цитувати
Після неодноразових звинувачень співака у позиції щодо політики і скасування кількох концертів через дії патріотично налаштованих активістів, Сергій публічно заявив, що «вважає уряд РФ агресором», а «Крим — окупованою територією України»[7]. Це було зроблено у жовтні 2017-го, коли активісти Правого сектора та «Свободи» виставили пікет біля концертного залу у Дніпрі із вимогами висловити свою точку зору та скасувати виступи в РФ[8]

Те, що він уникав політики - це відомий факт.
Їм, нашим шоу-співакам, дуже тяжко було перебудувати своє життя і світогляд.
Бо УСІ давали концерти на росії. УСІ, кого не візьми. І ось так раптом обрубити той порядок речей важко...

І Монатік, і Вакарчук  з ОЕ, що вже казати за другий ешелон артистів?

Бо бабло ніхто не відміняв. А прибуток від концерта на однакову кількість місць в Харкові і в Єкатеринбурзі може відрізнятися в де-кілька разів.

Але час і суспільство змінює навіть бабкіних і іже з ним.

Ну і тупий штамп про "я вне політікі" теж став відходити з ужитку. Бо як не крути, а політика проникає в життя кожного.

   
Те, що він уникав політики - це відомий факт.
:). Мені, наприклад, не був відомий. Так само як і те що він за останні роки зробив, на мій сором.
   
   
   
шо вы тута?? все выкрадаете?? а откуда воруете??
   
А на Тіну можна наїжжать? :)
https://www.youtube.com/watch?v=r30Zyvudt6c
Можна! ))

Для мене Яна_ака ДЖери Хейл набагто цікавіша і талановитіша, аніж поп-діва (о як) Тіна Кароль.

Тексти усі російською! За останній час жодного Хіта.

На плаву тримається лише і завдяки 1+1 -де її засвічують в усіх топових шоу.
Голос країни -де вона суддя вже років з 5 поспіль.
І ще в Танцях с Зірками була соведучою -до речі, дуже посередньою. Зовсім не сподобалася.

тай таке...

А Джері мало що геніальні тексти пише, так ще і музику пише, та й ще і співає гарно. Клад!

Ії плекати, цінувати і берегти треба!
   
   
От весильну пісню написала )))
один куплєт і питає своїх "панд" (фанів) чи варто дописувати, чи зайде?

Але ж там все так гарно... що слова, що мелодика, що спів, що міміка, що емоція.

До речі, вона на сцені мені не подобається - жах якийсь. Ховається за безглуздими величезними костюмами, нарядами...

А тут -за клавішними, вдома -вона абсолютно магнетично приваблива.

"Леді незалежність хоче на ручки..." (с) який оборот, вау!


   
а откуда воруете??
з ютуба
   
:). Мені, наприклад, не був відомий. Так само як і те що він за останні роки зробив, на мій сором.
https://www.youtube.com/watch?v=9HLv0gBAs0Q

Так, ця пісня колись мені зайшла аж настільки, що я відкрила для себе Бабкіна саме нею.
Шикарні слова, шикарна мова!
   
   
   
   
   

https://www.youtube.com/watch?v=r30Zyvudt6c

ця тітка сука! впорота безсоромна сука.  (td)

тому що назвати Джері Хейл російскою співачкою може тільки дура. або сволоч!

куди б пісня Джері Хейл не потрапила, в який перелік...

Бо стільки україномовного контенту, такої якості, як створює Яна, ще пошукати у наших топових співаків.
а ця наволоч її навмисно топить.

падла. я і так не була високої думки про неї.
але щоби бути такою гнідою -не очікувала.
фу!

Останнє редагування: 10 травня 2021 12:44:08 від эЛКа
   
що там є у нас з нових хітів

https://youtu.be/2s-VZm4yoUE?list=PLooc2S_od4HxNCpxUwQRYEpmH_EQfYEVI
дуже цікаво як так вийшло, що пост з цим кліпом від 23 травня 20 року.( майже рік тому)

а кліп залито на ютуб 7 травня 21 року ))))) (менше тижня тому)

але раджу усім прослухати його - дуже стильна і гарна музика.
   
   
   
   
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія