Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

**(Увага, розшукуємо своїх.) Фупчеки, які на лінію вогню, або в тимчасовій окупації.

И не только на фупе.
Рада, что жива, что смогла выбраться.
Пишет та, у кого сердце доброе)
Шалом, А**є. Сподіваюсь, вам вдалося уникнути вдруге пережити особливості військового становища.
   
Так, мусила, тому що Ізюм повністю окупований рашистськими мілітаристами.
Фотки практично всі видалила з телефону, про що шкодую.
Що саме цікаве фупу я хз.
а на хмарку перекинути перед цим? фатер так зробив у маріку перед виходом. Я собі теж автоматично налаштувала перекидання всіх фоток з камери одразу на хмарку
   
а на хмарку перекинути перед цим? фатер так зробив у маріку перед виходом. Я собі теж автоматично налаштувала перекидання всіх фоток з камери одразу на хмарку
Тирнет як і світло, зв'язок, (газ та вода) були відсутні протягом майже всього строку бойових дій. Та й і в налаштуваннях відключене зберегання на гуглі-фото. Я вже потім дивилася.
Начебто існують спеціальні проги аби витягнути видалені фото. Але не до того і не дуже хочеться згадувати цей період.
   
Так, мусила, тому що Ізюм повністю окупований рашистськими мілітаристами.
Фотки практично всі видалила з телефону, про що шкодую.
Що саме цікаве фупу я хз.

Мені, наприклад, цікаво як в рашці сприймається тема війни, як сприймається український паспорт.
По вашим відчуттям, звісно.
   
Мені, наприклад, цікаво як в рашці сприймається тема війни, як сприймається український паспорт.
По вашим відчуттям, звісно.
Тема війни у більшості сприймається під лозунгом: Україна отримує те, на що заслуговує, сама винувата, бо не рахується з інтересами Росіюшки. При цьому тихо заздрять можливостям нашого паспорта- незалежність, вільне пересування, визнання Європою.
На їхні марення в мене була лише одна відповідь- вас очікує велике переосмислення процесів, коли їхнього фюрера підвісять вниз головою.
Проте зустрічаються люди які добре усвідомлюють жорстокість та хибність хуйло режиму.
   
Шалом, А**є. Сподіваюсь, вам вдалося уникнути вдруге пережити особливості військового становища.

Не удалось, к сожалению.
Второй раз побеженка.


   
Не удалось, к сожалению.
Второй раз побеженка.
Глянула ваш ір. Кудись далі збираєтеся?
   
Глянула ваш ір. Кудись далі збираєтеся?

У ребенка в этом году поступление, повезло, это самое больное и главное. Он куда поступит, там и будет.
А я если и собираюсь, то только назад, в Украину, где вторая половина осталась, без него я не хочу нигде быть, только вместе.
Сейчас выехали туда, где есть возможность жить, где есть родственники, тут повезло) но это временно, надеюсь.

   
Златадобра, приємно бачити )))
   
Вені-Віді з Сум. Давно його не видно. Тривожно, але сподіваюсь, що з ним ніякої біди не сталось.
(tu) Венька, відгукнись :friends:
   
Златадобра, приємно бачити )))
Навзаєм, шановна пані. :)
   
Златадобра, дуже рада, що Ви відгукнулися, теж рада бачити Вас.
   
Привіт-привіт, шановна Шуша. Дуже рада вам, як і всім нашим дівчатам Denak, Найтіві, Аліса і хлопцям, які мене згадували цими тривожними днями.
   
О! Златодобра жива! Слава богу! Все остальное вторично.
   
О! Златодобра жива! Слава богу! Все остальное вторично.
:) Приємно вас чути, Графе. Все буде добре.
   
Чупа-чупс
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=145


хтось має його контакти? Створив гілку про потужний обстріл Харкова 2 березня - і відтоді зник
   
Веня не знайшовся?
Миклована бачила в якійсь гілці на днях. Теж добре.
   
я звісно дико вибачаюсь. але все ж-таки теж фупівська юзеркиня ...
SvitLana https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=summary;u=5014616

була в евакуації нібито. І зникла
   
Веня не знайшовся?
Миклована бачила в якійсь гілці на днях. Теж добре.
Ні.
Днями його профіль в Фейсбуку активувався, я йому знову написав, але відповіді не отримав.
   
Ні.
Днями його профіль в Фейсбуку активувався, я йому знову написав, але відповіді не отримав.

якось неспокійно мені за брата - дрібного лавошника :-(
   
А Птах Сорока, його теж хз скільки немає
   
Про Суми. Дійсно, я хвилююсь за нашого Веню...

   
А Veda то хто така?  Я не пам, ятаю ії
   
І dimec щось давно не дописує. Чи його забанили?
   
Ну і зовсім не в тему, але наші канадійці, Маковій та Burlington, досить активні в минулому, від початку війни чомусь мовчать
   
А де Асті?
Евакуювалась?
Йож писала Асті норм. Десь на першій стор.
   
Не думайте, що я його шукаю або скучів за ним, просто констатую. Велесов жид!, десь подівся.
   
Не думайте, що я його шукаю або скучів за ним, просто констатую. Велесов жид!, десь подівся.

дописував на цугундері, що втік на галичину, і тепер чекає на кацапів і страждає по лєніну десь з-під львова
   
Про Суми. Дійсно, я хвилююсь за нашого Веню...

https://youtu.be/TJxeQvE7lJ0

Суми ок.
А де Вєня, хз.
Він зник десь після майдану з кавою...  :-)o
   
Вадим зміг виїхати з Сєвєродонецька?
   
Вадим зміг виїхати з Сєвєродонецька?

сьогодні дописував, що він зараз в Дніпрі

Я  тоже видел и сфоткал
Живу сейчас нв глинки 2 в мост сити на12 эт
   
Суми ок.
А де Вєня, хз.
Він зник десь після майдану з кавою...  :-)o

А коли був майдан з кавою?
Пс в нього остання активність у профилі 5 березня цього року
   
А Птах Сорока, його теж хз скільки немає

Він ще до війни десь зник
   
Чолом.

Цікавить пан Сорока.
 Хтось взагалі зн6ає де він,що він, як він. Може йому треба допомога, евакуація, супровід, інше.

Я перед ним у боргу, тому цікавлюсь про його долю.

Сорока, як у тебе все добре, відпишись. Як треба зробити щоби все було добре - постараюсь.
   
Чолом.

Цікавить пан Сорока.
 Хтось взагалі зн6ає де він,що він, як він. Може йому треба допомога, евакуація, супровід, інше.

Я перед ним у боргу, тому цікавлюсь про його долю.

Сорока, як у тебе все добре, відпишись. Як треба зробити щоби все було добре - постараюсь.
сорока вроді з вінниці... хіба до війська пішов, тому не пише
   
сорока вроді з вінниці... хіба до війська пішов, тому не пише
Якщо у тероборону котру зліпили ми перед війною, то вінницьких я знаю куди закинули і кого у вінницю закинули знаю.
 Щось не так, тероборона має і інтернет і час.

Якщо у ЗСУ пішов, то ми теж не на диванах просиділи гарячу фазу, а знайшли можливість відписатися на фуп, щоби не переживали всі хто знає.
 Щось не так.
   
Громадянка Даунбаса выбралась из Мариуполя. Едет в сторону Львова, потом в Польшу. Просила передать на ФУП. Ей общаться очень тяжело, орки шманали, два раза, телефон забрали. Пароль от ФУПа не помнит. Потом если возможно, надо ее вручную завести на форум.
як повернути юзеркиню на форум?
   
Чупа-Чупс

винесу в окрему гілку
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=summary;u=145

він не дописує з 27.02. Створив гілку про дуже потужний обстріл Харкова, і відтоді його немає

Хтось знає його якісь інші контакти, чи може бачив його на інших майданчиках?
   
Re: Чупа-Чупс

Остання активність 02.03.22
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія