Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

З початку повномаштабного вторгнення ринок оренди квартир у столиці станом на серпень 2022 відновився до рівня 23 лютого. Медіана ціни оренди однокімнатної квартири в столиці зросла до 9000 грн, хоча на початку літа вона трималася на рівні 8000 гривень.

Команда iOS-додатку для оренди квартир у Києві bird підготувала оновлену статистику, щодо ситуації із попитом та цінами на столичному ринку, передає Інформатор.

Станом на 15 серпня кількість шукачів квартир в оренду відновилась на 100%, якщо порівнюваті з даними до повномасштабного вторгнення 24 лютого. За даними bird, місяць тому кількість шукачів становила 90% довоєнного рівня.

В середині серпня медіана ціни за оренду однокімнатної квартири закріпилась на позначці 9000 грн. На кінець лютого вона становила 13 000 грн на місяць.

Медіана ціни на оренду двокімнатних квартир виросла на 20% – до 15 000 грн, а ще місяць тому ціна становила 12 500 грн.

З трикімнатними квартирами подібна ситуація – приріст медіани ціни становить 24,5%. Зараз таку квартиру можна зняти за 24 900 грн. до 24 лютого подібне житло коштувало  46 100 грн.
   
Маячня
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир
VG

А що в Київ вже вся кількість люду повернулася дововєнного часу?
   
А що в Київ вже вся кількість люду повернулася дововєнного часу?
По мобільним була цифра в 3 мільйони зараз, до війни було 4, такщо майже всі повернулися, або повернуться найближчим часом
   
А що в Київ вже вся кількість люду повернулася дововєнного часу?

В одному з спальних районів де я живу, кількість авто стала більшою, ніж була до війни, у нашому будинку третина нових мешканів.
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

А що в Київ вже вся кількість люду повернулася дововєнного часу?
Многие сняли квартиры в надежде на столичное ПВО и чтобы дети пошли в школу. Знаю таких из Харькова и Чернигова.
   
Оренда зараз - мінус 30 відсотків довоєнної ціни в гривні
   
Оренда зараз - мінус 30 відсотків довоєнної ціни в гривні

серпень - жовтень ціни ростуть
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

наразі пропозиція перевищує попит, та й звідки він
та й попит такий собі, явно не довоєнний
переселенці...
   
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

наразі пропозиція перевищує попит, та й звідки він
та й попит такий собі, явно не довоєнний
переселенці...
1 вересня у студентів тепер здається 15-го? Тож за пару тижнів почнеться пошук квартир, як приймальні комісії оприлюднять списки вступників.
   
1 вересня у студентів тепер здається 15-го? Тож за пару тижнів почнеться пошук квартир, як приймальні комісії оприлюднять списки вступників.
дистанційка буде
   
В одному з спальних районів де я живу, кількість авто стала більшою, ніж була до війни, у нашому будинку третина нових мешканів.

про центр не скажу
але на лівому помітно  більше





   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

дистанційка буде

в більшості, як не вся
це першачкам важко, а цим запроста
   
Оренда і буде рости у пошуку, бо продажі впали на 90%
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Буде тільки дорожчати, або хєрові справи в ріелторів, частина N
   
наразі пропозиція перевищує попит, та й звідки він
та й попит такий собі, явно не довоєнний
переселенці...
Що значить звідки? Студенти, переселенці, робітники з інших регіонів, в Києві на 2 млн прописаних було 2 млн внутрішніх мігрантів
   
Буде тільки дорожчати, або хєрові справи в ріелторів, частина N
Буде дорожчати в гривні, в доларах буде падати
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Буде дорожчати в гривні, в доларах буде падати

Новобудови, які ніхто не купує зараз. Можна будь-яку ціну ставити.
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Що значить звідки? Студенти, переселенці, робітники з інших регіонів, в Києві на 2 млн прописаних було 2 млн внутрішніх мігрантів

їх пропозиції - це сльози
досить глянути районні пабліки
   
По цінах, я дивився у липні по Києву, було точно падіння в 3 рази по деяких позиціях в спальних районах і пропозицій безліч, як зараз не знаю.
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

дистанційка буде
деякі речі неможливо викладати дистанційно,  а перевіряти знання дистанційно то взагалі маячня в наших реаліях,  тож всі поголовно на дистанційці не будуть.

Останнє редагування: 17 серпня 2022 12:17:24 від Wheee
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Вангування від пана Мура — В Києві через переселенців ціна буде вищою за довоєнну. З офісами теж буде дефіцит. Зі Львова скоро почнеться відтік людей і нелюдей до Києва, через те що Київ набагато краще захищений ППО. Найбільш захищений квадрант — Стеценка-Туполева-Перемоги-Теліги
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Вангування від пана Мура — В Києві через переселенців ціна буде вищою за довоєнну. З офісами теж буде дефіцит. Зі Львова скоро почнеться відтік людей і нелюдей до Києва, через те що Київ набагато краще захищений ППО. Найбільш захищений квадрант — Стеценка-Туполева-Перемоги-Теліги
взагалі я знаю 11-х харків'ян,  які зі Львова до Києва переїхали своєю фірмою ще напочатку літа через,  як я зрозумів,  "гостинність". Вони відхопили офіс з чудовим краєвидом за 2/3 вартості і хуй тепер куди поїдуть.
   
взагалі я знаю 11-х харків'ян,  які зі Львова до Києва переїхали своєю фірмою ще напочатку літа через,  як я зрозумів,  "гостинність". Вони відхопили офіс з чудовим краєвидом за 2/3 вартості і хуй тепер куди поїдуть.
:lol: хуля з того офісу і його краєвидів
   
Новобудови, які ніхто не купує зараз. Можна будь-яку ціну ставити.
Я про оренду, продаж буде і далі падати
   
По цінах, я дивився у липні по Києву, було точно падіння в 3 рази по деяких позиціях в спальних районах і пропозицій безліч, як зараз не знаю.
Новобудови в гривні не впали, оренда в 3 рази впала по комерційному сектору і по дорогих квартирах, ті квартири які здавалися за 3 штуки баксів, зараз здаються за штуку
   
їх пропозиції - це сльози
досить глянути районні пабліки
В мене 3 квартири в оренді, розкажи мені про пропозиції)
   
Новобудови в гривні не впали, оренда в 3 рази впала по комерційному сектору і по дорогих квартирах, ті квартири які здавалися за 3 штуки баксів, зараз здаються за штуку
наступного року за комуналку
   
наступного року за комуналку
Це я чую останні 8 років), якщо оренда буде за комуналку то в країні всім буде не до оренди, такщо бійтеся своїх бажань)
   
наступного року за комуналку
А ви б здали свою квартиру за комуналку?)
   
А ви б здали свою квартиру за комуналку?)
в 90х здавали і нічо
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Коли війна закінчиться:
1) Оптимістичний сценарій:
- мільйони людей втратили житло, а жити десь потрібно.
- люди будуть намагатися влаштуватися там, де буде робота і більш-менш безпечно.
- розпочнеться "план Маршала" для України і сюди повалять різні глобальні акули будівельного бізнесу освоювати кошти.
- слідом за коштами поїдуть різні глобалізатори та інтегратори.
- в разі успіхів відбудови Україну приймуть до ЄС.
- це відкриє шлях для розміщення різних виробництв, в тому числі високотехнологічних .
- усе це сприятиме попиту спочатку на оренду, а згодом і на купівлю нерухомості.
2) Песимістичний сценарій - руїна і запустіння. Фіаско всіх сподівань.
   
в 90х здавали і нічо
А в 30-х траву їли і нічо - хочете назад в 90-ті?
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

А ви б здали свою квартиру за комуналку?)
Здаємо. Краще ніж платити комуналку самому.
   
Здаємо. Краще ніж платити комуналку самому.
Ну нам в Києві на щастя так не жити ніколи)
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Ну нам в Києві на щастя так не жити ніколи)
Здаємо у Києві.  Щоправда знайомим.
   
А в 30-х траву їли і нічо - хочете назад в 90-ті?

30-35% втратили роботу, без гуманітарки вони реально траву б їли

 :lol: орнда за штуку баксів

зараз друкануть по 60 -100 ярдів грн в місяць, і з/п у людей десь буде на рівні 100-150 баксів

деякі продавани та здавачі, ше по ходу не зрозуміли, яка срака насувається
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

З початку повномаштабного вторгнення ринок оренди квартир у столиці станом на серпень 2022 відновився до рівня 23 лютого. Медіана ціни оренди однокімнатної квартири в столиці зросла до 9000 грн, хоча на початку літа вона трималася на рівні 8000 гривень.

Команда iOS-додатку для оренди квартир у Києві bird підготувала оновлену статистику, щодо ситуації із попитом та цінами на столичному ринку, передає Інформатор.

Станом на 15 серпня кількість шукачів квартир в оренду відновилась на 100%, якщо порівнюваті з даними до повномасштабного вторгнення 24 лютого. За даними bird, місяць тому кількість шукачів становила 90% довоєнного рівня.

В середині серпня медіана ціни за оренду однокімнатної квартири закріпилась на позначці 9000 грн. На кінець лютого вона становила 13 000 грн на місяць.

Медіана ціни на оренду двокімнатних квартир виросла на 20% – до 15 000 грн, а ще місяць тому ціна становила 12 500 грн.

З трикімнатними квартирами подібна ситуація – приріст медіани ціни становить 24,5%. Зараз таку квартиру можна зняти за 24 900 грн. до 24 лютого подібне житло коштувало  46 100 грн.
Так і є.
Дочка другий тиждень підбирає собі квартиру. Ціни на більш менш нормальний варіант 1-кімнатної — 9 - 12 тисяч.
   
30-35% втратили роботу, без гуманітарки вони реально траву б їли

 :lol: орнда за штуку баксів

зараз друкануть по 60 -100 ярдів грн в місяць, і з/п у людей десь буде на рівні 100-150 баксів
Ще раз, ви здаєте квартири в Києві чи теоретик?) самі б пішли за 150 баксів в місяць працювати?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія