Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ми програємо навіть якщо на полі бою виграємо. 8-)

Як пан антік став взломщиком та вкрав сейф з мільйоном доларів, шуткую - він вкрав кавун)

«Колись, під час роботи на овочевій базі, напарник умовив мене вкрасти з автофургона кавуна, що ми, підібравши відмичку, й зробили. Я тоді вже вважав себе християнином, але виправдовувався перед  совістю: подумаєш, всього-на-всього один кавун...»
   
Re: Ми програємо навіть якщо на полі бою виграємо.  8-)

 :lol:
   
Re: Ми програємо навіть якщо на полі бою виграємо.  8-)

Як пан Антік був контрабандистом (і знову - штанга)
Фашисти забрали геть усе)

«У грудні 1994 року нас п'ятеро друзів поїхали на автомобілі в гості до родичів у Німеччину. Набрали харчів, подарунків і в тому числі десять пляшок горілки - знали, що по дві пляшки спиртного дозволено вивозити та ввозити скрізь. Так то воно так, але от цигарок узяли тридцять блоків. Знали, що це протизаконно

 То це воно так добивається виїзду на Захід щоб порушувати законодавство? Швидко в посольстві Канади визнали всю його брудну суть і не пустили.
   
Бізнес-тренінг від пана антіка задовго до того як це стало трендом)

«Бізнес приносив прибутки лише на дрібні витрати. Хотілося більшого придбати іномарку. Найбільше мені подобався "Мерседес-бенц 190".
Розпитав людей і, дізнавшись адресу, поїхав до Міщука Дмитра, - того самого знахаря з котрим так довго ночами розмовляли у тюремній камері.
Дмитро впізнав мене. Розговорились й я поскаржився на безгрошів'я. Знахар порадив здійснити магічний обряд узяти на кладовищі землі з трьох могил і зарити в трьох місцях на перехресті доріг. Робити це містичне дійство чи ні? В моїй душі боролася цікавість із страхом гріха.»
   
То це воно так добивається виїзду на Захід щоб порушувати законодавство? Швидко в посольстві Канади визнали всю його брудну суть і не пустили.
Ну в Києві хоч співбесіду влаштували - в маскві зразу послали нахєр мабуть зрозуміли з ким мають справу)
   
Бізнес-тренінг від пана антіка задовго до того як це стало трендом)

«Бізнес приносив прибутки лише на дрібні витрати. Хотілося більшого придбати іномарку. Найбільше мені подобався "Мерседес-бенц 190".
Розпитав людей і, дізнавшись адресу, поїхав до Міщука Дмитра, - того самого знахаря з котрим так довго ночами розмовляли у тюремній камері.
Дмитро впізнав мене. Розговорились й я поскаржився на безгрошів'я. Знахар порадив здійснити магічний обряд узяти на кладовищі землі з трьох могил і зарити в трьох місцях на перехресті доріг. Робити це містичне дійство чи ні? В моїй душі боролася цікавість із страхом гріха.»
Бльо, і то всьо заради старого w201. Лише справжній фанат готовий на такі кроки
   
Куди пан антік тратив зароблені гроші? На чаклунок, ясновидців і гадалок звісно)

«Помітив оголошення "Екстрасенси приїдуть і пояснять причини негараздів". Зателефонував. Приїхали молодий чоловік та жінка. Сіли навпроти мене. Чоловік запитує, жінка, закривши очі руками, говорить все, що бачить. Розповіла, хто в домі живе, хто чим хворіє, як діти себе поводять, що було кому пороблено, сказала, хто поробив, як, і з якою метою.»
   
Re: Ми програємо навіть якщо на полі бою виграємо.  8-)

Ну в Києві хоч співбесіду влаштували - в маскві зразу послали нахєр мабуть зрозуміли з ким мають справу)

 Там на дух його викрили. )
   
Re: Ми програємо навіть якщо на полі бою виграємо.  8-)

 :weep:  Ну чому воно таке слизьке
   
Бльо, і то всьо заради старого w201. Лише справжній фанат готовий на такі кроки
Це було в 90-ті, до того ж порівнюючи з вазівською  четвіркою яку антік привіз з Німеччини це космольот)
   
Як пан антік чаклував на добробут (не повірите цього разу у нього вийшло)


«Час ішов, а я вагався: дуже хотілося покататись на тому "Мерседесі". Перемогла цікавість: як це може бути спочатку добре, а потім - погано? Усе зробив, як навчив знахар й став чекати результату.
Невдовзі на порозі мого будинку з'явився іноземець - його привели хлопчаки, котрі на автозаправці продавали водіям "дальнобійникам" сигарети.
Познайомились. Том родом із Югославії, але живе зараз у Німеччині на правах біженця.  Роботу дали - возить автофургоном із Луганська модний жіночий одяг. Хоче купувати у мене сигарети оптом по 10 - 20 ящиків. Так це ж чудово! Погодився. Мої фінансові справи пішли успішно. Я дуже радів.»
   
Думаєте пан антік їхав у Німеччину щоб розважатися в борделях чи ходити по секс шопах? Не вгадали - він там купив авто - шик блєск красота) думаєте німецьке?- ніт)

«Купленим автомобілем була ВАЗівська "четвірка". Німець, натішившись чудом радянського автомобілебудування, виставив авто на продаж, а я купив. Щоправда, на крилах виступала іржа, зате двигун працював ідеально.»
ну ти , бля , зануда  :laugh:
як ти витримав ту падлу читати ... ?
молодець
   
Як пан Антік (нагадую віруючий) поводив себе з подорожніми)

«Кілометрів за 30 обігнав вказану хлопчаками фуру, виставив руку із пістолетом із вікна й став давати знак зупинитись. Водій зупинив авто. Я пересмикнув затвор й направив у жирне пузо.»
   
Як пан Антік (нагадую віруючий) поводив себе з подорожніми)

«Кілометрів за 30 обігнав вказану хлопчаками фуру, виставив руку із пістолетом із вікна й став давати знак зупинитись. Водій зупинив авто. Я пересмикнув затвор й направив у жирне пузо.»

йомайо, та він ганстер!  :gigi:
   
Як набожні односельчане пана Антік а за допомогою сильного чаклунства гроші у інших односельчан позичали)

«Односельчани, ніби загіпнотизовані, віддавали Світлані із Сергієм усі свої гроші - сума позиченого коливалась від 250 до 8000$. Старенька мама однокласника, котра висилку у Сибір пережила, всякого на віку надивилась, пояснила:
- Потрібно три доби носити під лівою рукою носовичок. Входячи у двір просити, потрібно ним витертись і при цьому прочитати чорнокнижний заговір. Будеш знати той заговір, то господарі, не розуміючи що з ними робиться, віддадуть тобі все, що ти попросиш. А потім будуть лікті кусати.»
   
Як пан антік розкаівся у своєму єбучому колдунстві)


«Зрозумів: зі мною сталося те, що обов'язково станеться з кожним чорнокнижником. Вчинивши магічний обряд із землею з трьох могил, порівняно легко гроші заробив, але потім утратив їх і ще й свої в придачу, згаяв час, нерви зіпсував, серце переживаннями "посадив", ворогів нажив, став об'єктом насмішок односельчан. Та ще й в залежність від диявола потрапив! Він вселився в мою свідомість і, як підступний шулер не дає покинути гру а заставляє продовжувати, доки не програю душу! Це ж не мої думки та бажання! Я лагідний, добрий, скільки живу, нікого не вдарив, не надурив а тут… нестерпно бажаю смерті ворогів! Став щиро молитися, прикладатися до ікон та Розп'яття.»
   
Думаєте пан антік розкаявся та став щирим християнином? - а вот хєр вам - тяга до ворожок виявилась сильнішою)

«В місті з'явилась сильна ясновидюща й я пішов за вказаною адресою. Надія Іванівна закрила долонями очі: 
- Вас у житті багато били. Ви живете так, тому що не можете простити якусь людину.»
   
Re: Ми програємо навіть якщо на полі бою виграємо.  8-)

ну ти , бля , зануда 
як ти витримав ту падлу читати ... ?
молодець
та який молодець? Як гіном тут намастив...
   
Як пан антік зустрів першу (чи двадцяту) любов через 20 років)

«Кажуть справжня леді в 40 повинна виглядати на 25. Моя ж кохана виглядала на всі 50.»
   
та який молодець? Як гіном тут намастив...

Просто тут є досить багато осіб які антіка захищають та думають що він дійсно дисидент - це потрібно виправити)
   
Перша книга митця з шокуючою назвою (не взлетіла)

«В жовтні 1995 року своїм коштом накладом 1000 примірників видав автобіографічну книгу "Магія і КДБ". Чому за власні гроші? У нас же редакції рукописи не редагують та за свій кошт не друкують – бояться прогоріти.
Заплатив. Надрукували. Забрав й розніс по книжкових магазинах. Була реклама в газеті, мав три хвилини ефіру на радіо "Нова хвиля" але книги розпродавались дуже повільно. Поніс значні збитки: вклав 700$, повернув 100$. А й, справді, навіщо витрачатись на якусь книжечку коли за ці гроші можна купити склянку горілки та огірок на закуску?»
   
Як пан антік хотів отримати візу у США (результат - як обично)

«Прийшов лист із США від родичів жінки із офіційним запрошенням в гості. Обіцяли житло, харчувавння, роботу. Поїхав у Київ але, навчений гірким досвідом, у чергу до посольства не став. Підійшов до людей, котрі стояли неподалік
/тут багато балаканини і результат/
Так й повернувся ні з чим.»
   
Як пан антік хотів собі справити кацапські! документи а заодно і призвіще щоб нарешті відкрити хоч якусь візу (не вистачило грошей)

«Директор туристичної фірми "Сакма" посадив мене навпроти й довірливо пояснив ситуацію:
- Із нами, українцями, ніхто у світі справи мати не хоче. Самі, надіюсь, здогадуєтесь чому. Ось тому ми робимо "хід конем" - виробляємо Вам російський паспорт із російським громадянством. Ваше українське прізвище Горбатюк ми змінимо на російське, так що у нас Ви будете Горбачов. Даєте завдаток, дві фотографії і через чотири місяці отримаєте російський паспорт із відкритою візою у США. Ця послуга Вам обійдеться у 4200$. І ще одне: Ви полетите у той день та тим рейсом, котрий ми Вам повідомимо заздалегідь. Вас це влаштовує?
Я відмовився - ціна була надто високою.»
   
Re: Ми програємо навіть якщо на полі бою виграємо.  8-)

та який молодець? Як гіном тут намастив...
Хто як бачить. ))
Вони з антіком, як брати. Один успішний, другий - ні.   :shuffle:
   
І ось нарешті - віза в омріяний Ізраїль (як обично отримана брехнею)

«Поїхав у посольство. Народу море. Мусив записатись в чергу й приїздити ще раз. Нічого не вдієш - довелося брехати, щоб відкрили візу.»
   
Хто як бачить. ))
Вони з антіком, як брати. Один успішний, другий - ні.   :shuffle:
Бегемотиха - геть з гілки - в тебе ж процедури для схуднення в розпорядку - скажи чоловіку хай гріє воду і достає три літрову клізму, не дякуй)
   
та який молодець? Як гіном тут намастив...
я про  занудність
 цю падлу в ніколи тре
а хтось не просто читає а ще й аналізує
і показує всю падлість і гнильце ..
однакові психотипи ?

   
- Із нами, українцями, ніхто у світі справи мати не хоче. Самі, надіюсь, здогадуєтесь чому. Ось тому ми робимо "хід конем" - виробляємо Вам російський паспорт із російським громадянством. Ваше українське прізвище Горбатюк ми змінимо на російське, так що у нас Ви будете Горбачов
Тю, узяв би прізвище чоловіка по зоні і вуаля. Сказав що відкритий гей - віза у кармані.
   
Перші слова ідіота на землі обетованій (мабуть хотів потрапити до ізраїльської психлікарні)

«Я колишній радянський політв'язень. Відбував покарання разом із вашим міністром абсорбції Юлієм Едельштейном. Володію інформацією про використання органами влади секретів чорної магії. Відповім на всі питання. Ось номер телефону. Жити буду за цією адресою.»

   
Тю, узяв би прізвище чоловіка по зоні і вуаля. Сказав що відкритий гей - віза у кармані.
Не додумався - та і трендом тоді це не було)
   
Re: Ми програємо навіть якщо на полі бою виграємо.  8-)

Бегемотиха - геть з гілки - в тебе ж процедури для схуднення в розпорядку - скажи чоловіку хай гріє воду і достає три літрову клізму, не дякуй)
Яке схуднення, котику? 55 кіло - то ожиріння?  ;o

І чого ти обідився? Всі люди - браття, нє?
   
Нічого не вдієш - довелося брехати, щоб відкрили візу
:facepalm: Бреше, сучара. Сам отримував візи у Ізраїль і в курсі шо там і як. Набрехав Антік мосаду  :facepalm:
   
я про  занудність
 цю падлу в ніколи тре
а хтось не просто читає а ще й аналізує
і показує всю падлість і гнильце ..
однакові психотипи ?
Звичайна напівпрофесійна цікавість та і треба вивестина чисту воду цього ватного брехуна-дисидента)
   
Бегемотиха - геть з гілки - в тебе ж процедури для схуднення в розпорядку - скажи чоловіку хай гріє воду і достає три літрову клізму, не дякуй)
Не ображай юзеркиню
   
Яке схуднення, котику? 55 кіло - то ожиріння?  ;o

І чого ти обідився? Всі люди - браття, нє?
Ти що не бегемот? Не вірю - шлунок ушила?)
Ти хто стара шкапа - зізнавайся)
   
Думаєте пан антік в Ізраїль поїхав їсти маму та ходити по святих місцях? Ніт)

«Горілка дуже дорога отож призвичаїлись пити спирт. Кайф як від горілки тільки от вранці дуже болить голова. Доводиться похмелятись. У мене віза була ще дійсна, отож, ходив по місту, не лякаючись поліцейських патрулів.»
   
Re: Ми програємо навіть якщо на полі бою виграємо.  8-)

Ти що не бегемот? Не вірю - шлунок ушила?)
Ти хто стара шкапа - зізнавайся)
в лютому 2022 року було 50 кг. Вирішила трохи наїсти на війну.

 
   
Re: Ми програємо навіть якщо на полі бою виграємо.  8-)

Як пан антік зустрів першу (чи двадцяту) любов через 20 років)

«Кажуть справжня леді в 40 повинна виглядати на 25. Моя ж кохана виглядала на всі 50.»

 :weep:
   
то він тверезим такий
+
   
Як Пан антік вирішив піти по стопах Сергія Чернівці і чутка не отримав травму)

«Працювали ми з Володимиром на будові, поблизу Тель-Авіва в місті Холон - розмішували в бетономішалці розчин. Електролебідка піднімала відра вгору, а я там знімав та підносив туркам-штукатурам.
/.      /
Ще мить і мені відірвало б руку, але, на щастя, араб, який керував електролебідкою, помітив це та встиг зупинити електродвигун. І хто б у випадку каліцтва оплатив мені лікування, відшкодував втрату здоров'я?  Ніхто - я ж незаконно працював...»
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія