Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про перенос теми у "Вільне спілкування"

Про перенос теми у "Вільне спілкування"
ALF

Навіяло ось цим постом/зауваженням:



Стесняюсь спросить, а какое отношение этот пост имеет к "запеклим політичним баталіям"?

дуже цікава річ виходить  - в розділі "Клуб ФУП" апріорі і завжди публікувались юзерами як не новини,то певні актуальні пости на ту чи іншу тему..
І доцільність/недоцільнісь їхньго поблікування саме в цьому розділі форуму визначалась тільки одним критерієм - чи там дописують/відповідають в тій темі, чи ні.

Тобто - тема гівно - ніхто і не пише, така тема швидко згине просто..

Але - саме цей розділ є тим, який читають/проглядають/ дописуть в ньому форумчани і не тільки.
98%

Чому я створив цю тему власне?

Я шукав свою тему про пролежні(з саме цим притаманним десятиріччями тегом ФЗВ в темі) - так, це не "запеклі політичні баталії", але я там отримав дуже багато корисної інформації, та і просто звичайних людських слів підтримки .
Причому від абсолютно різних людей, настільки різних що навіть і не міг подумати..

І хто зна - не доведи Господь і ще хтось з цим стикнеться..
І теж ось так буде шукати хоч якоїсь поради/підказки..
І прочитають..

Допоможе чи недопможе - то нікому не відомо, але добре слово і порада ще нікому зла не принесло...

І ось шукаючи свою цю тему я її найшов у "Вільному", перенесеною.


Я зовсім без претензій - може так воно і має бути, але скажіть, будь ласка - що тоді у "найзапекліших політичних баталіях" роблять ось такі теми, наприклад -

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1006093.210

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011795.0

Певно, ви дійсно не маєте абсолютно ніякого поняття, на жаль,  що таке цей ваш форум..
шкода..

Або кардинально вирішуйте - де і що мать юзери публікувати, або не чіпайте нічого.

Але чим то закінчиться - хз.

Як на мене - нехай на "головній" пишуть всі і про все, що вважають за потрібне, а форум сам викине чи навпаки підніме потрібне..

Якось так..






   
Re: Про перенос теми у "Вільне спілкування"

Это ты типа указивку дал, не ?

 :-o
   
Навіяло ось цим постом/зауваженням:



дуже цікава річ виходить  - в розділі "Клуб ФУП" апріорі і завжди публікувались юзерами як не новини,то певні актуальні пости на ту чи іншу тему..
І доцільність/недоцільнісь їхньго поблікування саме в цьому розділі форуму визначалась тільки одним критерієм - чи там дописують/відповідають в тій темі, чи ні.

Тобто - тема гівно - ніхто і не пише, така тема швидко згине просто..

Але - саме цей розділ є тим, який читають/проглядають/ дописуть в ньому форумчани і не тільки.
98%

Чому я створив цю тему власне?

Я шукав свою тему про пролежні(з саме цим притаманним десятиріччями тегом ФЗВ в темі) - так, це не "запеклі політичні баталії", але я там отримав дуже багато корисної інформації, та і просто звичайних людських слів підтримки .
Причому від абсолютно різних людей, настільки різних що навіть і не міг подумати..

І хто зна - не доведи Господь і ще хтось з цим стикнеться..
І теж ось так буде шукати хоч якоїсь поради/підказки..
І прочитають..

Именно по этой причине я и перенесла ветку в Вильне спилкування. Вам не видно, наверное, но там постоянно человек 20 тусуются. Но темы обновляются редко, поэтому вашу ветку там будет гораздо проще найти.

Согласитесь, вряд ли кто-то с подобной проблемой будет искать ответ на свой вопрос на политическом форуме.

Повторю - я это сделала для других, а не для вас.

Пусть все в ваши близкие будут здоровы.
   
Re: Про перенос теми у "Вільне спілкування"
ALF

В принципе, наверное правильно..

Спасибо за пожелания!
   
Re: Про перенос теми у "Вільне спілкування"

Що до пошуку тем. Є гугл. Є історія власного браузера.

В клубі фуп більше відвідувачів. Коли тему доповнюють, пишуть в ній - більше шансів, що вона потрапить на очі тим, кому треба.

В інших розділах це малоймовірно. Це як відправити тему в архів, в підвал.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія