Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Медведчук здав Петра :laugh:

Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

очень ценное замечание фрукта из Швейцарии

видимо так любит неньку, что
аж деранул за Альпы

Кацапе, а як тобі розмовляти мовою агресора? Не свербить відсутня совість?
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Мигоська бідоська.

Дівчина шукає іншу компанію, але її приймають тільки Юльки які її тримають на третіх ролях... :cray:

Сектант, а ти не хочеш розповісти казку або билицю (сам вибирай, що тобі ближче і рідніше) про те, що бозя-вилупок зовсім не такий як твоя улюблена люлька, і тому він ні разу не лежав під кумом хуйла? (Судячи з твоїх тем, еротика - твоя стихія)  :shuffle:
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Знаючи ваші терки з Кадрою, мені за тебе боляче... :cray:

Вона тебе кожен раз катком...  :cray:

І вона ж ваша...  :this:
ти мариш
я на твою Кадру вже років з ...не знаю, скільки...як перестала реагувати, зовсім
а тут взагалі прибрала до залізобетонного ігнору, інколи у цитуваннях інших юзерів випадково бачу, що вона ваяє
Але слава Богу на неї мало хто тут реагує, тому дуже нечасто потрапляють на очі її випорожнення
які - "терки", Тимко? Тобі ото аби язиком щось ляпати  :laugh:
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Не, не правильно. Как-то надо острее, с огоньком. Опять же, на украинском языке. А то снизят оплату за активность на ФУПе

 :facepalm1:

Я всегда пишу на эзыкэ понятному собеседнику.  :punish: И так, ты дал понять, что владешь только кацапским, ок.  ;)  А про взаимотношения (или сплетни) бози-вылупка с кумом хуйла поведать не хочешь?
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Кацапе, а як тобі розмовляти мовою агресора? Не свербить відсутня совість?

не-а
с мовами то все ролевые игры для придурков
иди там задвинь швейцарцам подобное

может быстрее в окоп тут попадешь ))
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Правільно лі зрозумів - що кіздят мудачук і сурок але винен попередник Зелі?

 :dirol:

Цікаве у Вас життя бачу..  :-)o

Тобто як що до тебе прийде якись мудозвон і покаже відос як цей мудозвон розмовляє з іншим мудозвоном о твоєй жинці - винна буде жинка? І ти її откіздячиш - бо так два мудака сказали..
?

То ви такий саму мудак,
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Правільно лі зрозумів - що кіздят мудачук і сурок але винен попередник Зелі?

:dirol:

Цікаве у Вас життя бачу..  :-)o

Тобто як що до тебе прийде якись мудозвон і покаже відос як цей мудозвон розмовляє з іншим мудозвоном о твоєй жинці - винна буде жинка? І ти її откіздячиш - бо так два мудака сказали..
?

То ви такий саму мудак,

я не про петро, про виртуальную мою женщину о которой виртуальные пара мужиков..
Смысл разговора имеет значения.
Мне бы не понравилось, что они ее знают и при том довольно хорошо с разных сторон, что навеяло бы меня на грусные мысли.. Тем более она заверяла, что они казлы..
..

...
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Аха... тільки дивно, що прихильники певної політсили ніяк не зрозуміють що оте їхнє "а от Порошенко" уже не працює. прихильники певної політсили такі прихильники певної політсили.
порохоскотина така порохоскотина
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Смысл разговора имеет значения.
Мне бы не понравилось, что они ее знают и при том довольно хорошо с разных сторон, что навеяло бы меня на грусные мысли.. Тем более она заверяла, что они казлы..

старый ан_нет_гдот
сидят два поца, а мимо красивая барышня идет
один другому
- ты спал с ней ?
- нет
- и я нет, вот же шлюха ...
----------------------------------
продолжение для тебя:
услышал все это муж той барышни отметелил ее дома
\
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

США ВВОДЯТЬ САНКЦІЇ ПРОТИ 7 РОСІЯН, ЯНУКОВИЧА І МЕДВЕДЧУКА
ПОНЕДІЛОК, 17 БЕРЕЗНЯ 2014

https://www.pravda.com.ua/news/2014/03/17/7019295/
але що свиням санкції якогось США :weep:
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

порохоскотина така порохоскотина

а ветеринар ипанулся совсем
некому по шее ему дать ..
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Правільно лі зрозумів - що кіздят мудачук і сурок але винен попередник Зелі?

:dirol:

Цікаве у Вас життя бачу..  :-)o

Тобто як що до тебе прийде якись мудозвон і покаже відос як цей мудозвон розмовляє з іншим мудозвоном о твоєй жинці - винна буде жинка? І ти її откіздячиш - бо так два мудака сказали..
?

То ви такий саму мудак,

Правильно! Наговорюють всі кому не лінь на вилупка. :(  Однак кожен панамський патріот знає, що це все не так, що насправді кум двох панамських уйопків боявся ткнутися в Україну тому, що проти нього вилупок завів кримінальну справу (за словами Лесі)  :shuffle:
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

старый ан_нет_гдот
сидят два поца, а мимо красивая барышня идет
один другому
- ты спал с ней ?
- нет
- и я нет, вот же шлюха ...
----------------------------------
продолжение для тебя:
услышал все это муж той барышни отметелил ее дома
\

Для тебя допольнительная вводная..
А один мужик ночью катался к моей бабе, журналисты видели сняли - не отвертется..
А я типо - та то аникдот, нагаваривают суки.
Включил дурака.. о чем..кто.. вы че..
Пишу посты аникдоты
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Правильно! Наговорюють всі кому не лінь на вилупка. :(  Однак кожен панамський патріот знає, що це все не так, що насправді кум двох панамських уйопків боявся ткнутися в Україну тому, що проти нього вилупок завів кримінальну справу (за словами Лесі)  :shuffle:

Чувак .. мені похер... На нього .. абсолютно похер..
І якщоби ці два мудака обговорювали зелю .. спитав би так само відео Зелі..
Бо розуміння честі , совісті , справедливості у людей -  це мене більш ту по турбує навіть більше чим який довбень в нас стане президентом.
Тому і питаю про ставлення а не то що ті два мудака обговорюють..
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Для тебя допольнительная вводная..
А один мужик ночью катался к моей бабе, журналисты видели сняли - не отвертется..
А я типо - та то аникдот, нагаваривают суки.
Включил дурака.. о чем..кто.. вы че..
Пишу посты аникдоты

Фотку в студію..  викладуй коли і як..

Асоціацію включи і міркуй
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Фотку в студію..  викладуй коли і як..

Асоціацію включи і міркуй


ww.pravda.com.ua › rus › news
Все результаты
''Схемы'' рассказали о тайных встречах Медведчука с Порошенко | Украинская правда
22 нояб. 2018 г. — "Там есть один из "Мерседесов", на котором ездит Порошенко. Среди автомобилей охраны ... 5 ноября журналисты также сняли кортеж Медведчука, который заехал в боковой заезд к ...

....
но я не верю...
проклятые брехливые журналисты, пока голых не покажут в постели.. хотя я и тогда не поверю - фотошоп.. упрусь как осел..




   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Петро дав видсич

Главным врагом Зеленский считает Порошенко и борется с ним, - "ЕС"
Главным врагом Зеленский считает Порошенко и борется с ним, - "ЕС"Пятый президент Петр Порошенко поддержал решение СНБО по поводу санкций против Виктора Медведчука как политическое решение, которое отвечает национальным интересам. Однако это решение Офис президента превратил в грязную кампанию против политического оппонента Порошенко, распространяя фейки, которые не имеют ничего общего с реальностью.
Об этом заявили в пресс-службе "Европейской Солидарности", сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Gazeta.ua.
"По интенсивности и тональности этой кампании создается впечатление, будто президент Владимир Зеленский адресует ее не Медведчуку и ОПЗЖ, а направляет против Порошенко и "Европейской Солидарности". Так как он два года боролся с Порошенко, а не с хуйло. "Связка" между Порошенко и Медведчуком, о которой сегодня снова пишут блоггеры Банковой, заключалась лишь в одном - вынужденной координации в вопросах освобождения заложников. Никто никогда из этого не делал тайны", - говорится в заявлении политсилы.
Так, 25 июня 2014 года пресс-служба президента Петра Порошенко по итогам четырехсторонней телеконференции с президентами Украины, России и Франции сообщала об инициативе нашего ключевого партнера, чтобы в качестве "посредника для обеспечения деятельности Трехсторонней контактной группы" в ее состав вошел Виктор Медведчук". Это было предложение Ангелы Меркель, которую поддержали другие участники разговора - впоследствии об этом подробно рассказывал представитель Украины в ТКГ Роман Бессмертный.
Порошенко неоднократно заявлял, что для освобождения пленных "готов был бы сотрудничать хоть с чертом лысым". За несколько лет удалось освободить более 3000 заложников.
"При этом, в отличие от Зеленского, Порошенко не отпустил в Россию ни Цемаха как ключевого свидетеля преступления хуйло, ни беркутовцев, которые расстреливали Майдан, и тому подобное. И не слил в Россию информацию о спецоперации российских военных преступников против Украины из так называемой группы Вагнера. При президентстве Порошенко политическая активность Медведчука внутри страны была заблокирована. В большую политику Медведчук вернулся уже при Зеленском на досрочных парламентских выборах 2019 года и местных 2020-го", - заявляют в "ЕС".
Относительно вопроса энергетики. Как только на рубеже 2014-15 годов была преодолена экстра-критическая ситуация с веерными отключениями электроэнергии, именно команда Порошенко приняла и внедрила решение о прекращении закупки в России электроэнергии, которую при Зеленскому вновь стали покупать. Также команда Порошенко полностью отказалась от российского газа. И этими решениями была обеспечена энергетическая независимость Украины. Наконец, именно команда Порошенко прекратила поставки электричества в Крым учитывая то, что ответственность за обеспечение полуострова должны нести оккупационные власти.
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

ww.pravda.com.ua › rus › news
Все результаты
''Схемы'' рассказали о тайных встречах Медведчука с Порошенко | Украинская правда
22 нояб. 2018 г. — "Там есть один из "Мерседесов", на котором ездит Порошенко. Среди автомобилей охраны ... 5 ноября журналисты также сняли кортеж Медведчука, который заехал в боковой заезд к ...


ааа
ну если схемы  и видели мерседес
и еще боковой заезд ...
то это все меняет в корне
все - вещдок для суда железный
осталось подшить дежурное марево ляща
и дело в шляпе
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Петро дав видсич
:weep:
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Показати зображення...

что-то ты сачкуешь
поря тебя на курсы

   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

что-то ты сачкуешь
поря тебя на курсы

Показати зображення...
то ти педровий тапочок приніс?  :D
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

ww.pravda.com.ua › rus › news
Все результаты
''Схемы'' рассказали о тайных встречах Медведчука с Порошенко | Украинская правда
22 нояб. 2018 г. — "Там есть один из "Мерседесов", на котором ездит Порошенко. Среди автомобилей охраны ... 5 ноября журналисты также сняли кортеж Медведчука, который заехал в боковой заезд к ...

....
но я не верю...
проклятые брехливые журналисты, пока голых не покажут в постели.. хотя я и тогда не поверю - фотошоп.. упрусь как осел..

Це було відомо.. і відповідь була
Що стосовно обміну.. це доречі : підтверджується 


[/quote]

Навіть тут..

По вашой логиці - і все теж правда?

І при чому тут схеми до двух мудаків?
 

   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Це було відомо.. і відповідь була
Що стосовно обміну.. це доречі : підтверджується 

Показати зображення...
Навіть тут..

По вашой логиці - і все теж правда?

І при чому тут схеми до двух мудаків?
[/quote]

Та я вообще с другим ником виртуальную дискусию веду про святую женщину, о которой какие то мудаки говорили, а ч типо осел на нее святую набросился, а оказуется к ней мудак ездил ночью, но не ипать, а поговорить о важных делах
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Чувак .. мені похер... На нього .. абсолютно похер..
І якщоби ці два мудака обговорювали зелю .. спитав би так само відео Зелі..
Бо розуміння честі , совісті , справедливості у людей -  це мене більш ту по турбує навіть більше чим який довбень в нас стане президентом.
Тому і питаю про ставлення а не то що ті два мудака обговорюють..

Чувак, якби кум хуйла під час правління зелі зробив би такий ж несподіваний зліт як при своєму вилупку, незважаючи на те, що він був один з основних організаторів війни і розстрілу Майдану, і зелін кум-хенплокулол всі справи проти нього "зовсім випадково" злив в унітаз, то я б питав про клоуна, а не про вилупка.  ;)
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

І то що відомо то і так відомо..
Юля + шуфріч
Шуфріч + зварич
Юля + херло

Петя + яник,
Ющенко + яник
Петя + херло неодноразово

Зеля + горловка той що безлер
Зеля + херло теж зустричалися..


Мені колись мудачук подарував 3 гостевих квітка на Динамо Київ - Реал..(2:0) коли шева 2 голи закатав


Може дохрена параної яка визиває у вас "ненависть " і мета отримати саме це параноїдальне становище всього суспільства одного до іншого?

Ну щоб почили херячить один одного і верхівку не чипали? 

Нагадаю що пороха ппогнали за будинок в маріінском парке (той що бабушкін) а погнав його ющь - чим другом він був.

ЗИ там гадюшнік в цій политиці.. все друг дружку найобують/йобут/целуються/ обнимаються.. гонять по телеку - а потім незіло так між собою питання вирішують.

Це шоу..


Останнє редагування: 25 лютого 2021 19:42:31 від Аeternitas
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Навіть тут..

По вашой логиці - і все теж правда?

І при чому тут схеми до двух мудаків?
Та я вообще с другим ником виртуальную дискусию веду про святую женщину, о которой какие то мудаки говорили, а ч типо осел на нее святую набросился, а оказуется к ней мудак ездил ночью, но не ипать, а поговорить о важных делах
[/quote]

Тоді навіщо ти з ней живеш? Якщо вона тебе найобує а ти настільки ей недовіряеш що навіть повіреш двум бомжам яки скажуть що її поімелі

І скажуть що в ней родимка на ягодиці..  ну ти ж ім повіреш а насправді це фотка є на фейсбуці і мета бомжив щоб тебе пограбувати - бо жинка в тебе весь вас дома седіла і бомжи не взмозі були хату пограбувати.. а так питання вирішено - ти жинку Нахрен і хата пуста....
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Ще одне ! Ви не між собою сратися винні
- а домовиться і отримати те щоб вам обіцяно вам бліать всім.. всім 42 млн

Чи вам до вподоби що ця рада така сама як і 3 роки тому.. ?

Ви пасажири в цій жизні.. а вині бути водіями ..а з слюсарів і сантехніків спитати чому це хренове їде або це якось скрипить..

А в нас навпаки - слюсар вказують як вам робить..


Останнє редагування: 25 лютого 2021 19:47:18 від Аeternitas
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Чувак, якби кум хуйла під час правління зелі зробив би такий ж несподіваний зліт як при своєму вилупку, незважаючи на те, що він був один з основних організаторів війни і розстрілу Майдану, і зелін кум-хенплокулол всі справи проти нього "зовсім випадково" злив в унітаз, то я б питав про клоуна, а не про вилупка.  ;)
Так він і зробив - він стал депом.. при зеле.
І навіть настільки охренел цей уругваец що вже майже відчував себе зелей - в смислі посади..
Телек - цемкі з херлом - підгавкування херлу.. (зеля красавчик - жалко що після дзвінка а не по своїй ініціативє)

Останнє редагування: 25 лютого 2021 19:53:13 від Аeternitas
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Це слово явно вам суперечить.  ;)
Це недивно, у вас в голові все що не методички суперечить вашій реальності
Ок, не хочете казку, розкажіть тоді билицю про страшні страждання кума двох панамських іпланів у часи царювання одного з них в Україні  :shuffle:
Я ж не прихильники певної політсили щоб нову реальність видумувать, працюйте далі, більше трешу, гарний спосіб піднять Порошенку рейтинг.
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Це недивно, у вас в голові все що не методички суперечить вашій реальності

По-перше, по собі про інших не судіть.  ;)  По-друге, думаюча людина ніколи не буде топити за ублюдка, який забезпечив такий зліт одному з основних ідеологів війни в її країні.

Я ж не Зе щоб нову реальність видумувать, працюйте далі, більше трешу, гарний спосіб піднять Порошенку рейтинг.


Зе насамперед почав виправляти помилки навмисні вчинки (які, до речі, можуть розглядатися як злочини) вилупка проти України

Ок, несмотря на то, что уже 100500 раз про это писал, напишу ещё чем бубочка лучше вылупка:

1) Кум хуйла больше не представляет Украину и не пишет никаких "безальтернативных" (ц, вылупок) минских соглашений.
2) Кум хуйла не имеет персонального воздушного коридора для полётов за инструкциями к хуйлу.
3) Кум хуйла больше не даёт ЦУ на тайных ночных встречах с президентом.
4) Брелки больше не крышуют бизнес кума хуйла, он больше не является монополистом на рынке сжиженного газа. Даже наоборот на его бизнес была введена дополнительная пошлина, из-за чего ПЕСдуны взвыли.
5) Больше нет "зелёных" коридоров для расстрела наших воинов и выхода террористов типа Гиркина.
6) Деньги первого хряка больше не закатываются в банк президента.
7) Президент не лобирует госзаказы для своих предприятий.
8) Президент не открывает офшоры.
9) ...

   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Так він і зробив - він стал депом.. при зеле.
І навіть настільки охренел цей уругваец що вже майже відчував себе зелей - в смислі посади..
Телек - цемкі з херлом - підгавкування херлу.. (зеля красавчик - жалко що після дзвінка а не по своїй ініціативє)

 :facepalm1:

Чувак, ти впевнений, що ти не помилився форумом? На форумі журналу "Наталі" подібна обізнаність явно матиме більший успіх ніж тут  ;)
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:
Bmx

ww.pravda.com.ua › rus › news
Все результаты
''Схемы'' рассказали о тайных встречах Медведчука с Порошенко | Украинская правда
22 нояб. 2018 г. — "Там есть один из "Мерседесов", на котором ездит Порошенко. Среди автомобилей охраны ... 5 ноября журналисты также сняли кортеж Медведчука, который заехал в боковой заезд к ...

....
но я не верю...
проклятые брехливые журналисты, пока голых не покажут в постели.. хотя я и тогда не поверю - фотошоп.. упрусь как осел..

 :weep:
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

:facepalm1:

Я всегда пишу на эзыкэ понятному собеседнику.  :punish: И так, ты дал понять, что владешь только кацапским, ок.  ;)  А про взаимотношения (или сплетни) бози-вылупка с кумом хуйла поведать не хочешь?

Мне про это ничего не известно. Думаю, как и тебе. Надо обязательно создать ТСК ВРУ и провести расследование. С времён касетного диктофона под диваном у Кучмы у меня стойкое ощущение, что это все дерьмо.
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Чувак, якби кум хуйла під час правління зелі зробив би такий ж несподіваний зліт як при своєму вилупку, незважаючи на те, що він був один з основних організаторів війни і розстрілу Майдану, і зелін кум-хенплокулол всі справи проти нього "зовсім випадково" злив в унітаз, то я б питав про клоуна, а не про вилупка.  ;)
Коли саме він став депутатом, не нагадаєте?
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

По-перше, по собі про інших не судіть.  ;)  По-друге, думаюча людина ніколи не буде топити за ублюдка, який забезпечив такий зліт одному з основних ідеологів війни в її країні.

Зе насамперед почав виправляти помилки навмисні вчинки (які, до речі, можуть розглядатися як злочини) вилупка проти України
1)Кум хуйла є депутатом ВР
2)Кум Хуйла возить у Моску цілу фракцію
3) Кум Хуйла возить президента на зустріч з куратором в Оман
4) Хто такі брєлкі не знаю але бізнес кума Хуйла не постраждав.
5) Зато пів року була заборона на відсіч друзів хуйла, які убивали наших воїнів навіть тоді коли ттривало перемиря зі слів вашої ляльки.
6) Хто такий перший хряк не вкурсі, зато гроші бюджету прекрасно перкатуються в карман ляльковода вашої ляльки.
7) Президент лобіює бюджетне фінсування для своїх дурних фільмів і знімає заборону трансляції фільмів в яких знімалися актори які відкрито підтрималои окупацію Криму.
8) Президент має купу офшорів.
9) ...

Щодо злочинів вилупка, то думаю їх ретельно задокументують коли воно злізе з табуретки і навряд чи хто буде перейматися його проблемами.
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

:facepalm1:

Чувак, ти впевнений, що ти не помилився форумом? На форумі журналу "Наталі" подібна обізнаність явно матиме більший успіх ніж тут  ;)

не читаю "наталі" і тобі не рекомендую ..  в тебе звідкись взялись асоціації з цим журналом.


ііііі хто я...????  :dirol:
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

не читаю "наталі" і тобі не рекомендую ..  в тебе звідкись взялись асоціації з цим журналом.


ііііі хто я...????  :dirol:

Років 16-17 тому, коли ти напевно ще в садок ходив, на ФУПі туди відправляли таких "експертів" як ти зараз  ;)
   
Re: Медведчук здав Петра  :laugh:

Коли саме він став депутатом, не нагадаєте?

Плять!  :facepalm1: Ще одне!  :weep: Ви це серйозно чи вирішили так тонко над своїм бозей-вилупком познущатися?  :S Хоча хз може сектантам їх додаткова нашептала, що можливо наростити економічний і політичний капітал виключно за період передвиборчої кампанії, особливо коли країною продовжує правити  уряд вилупка, а бабки як і раніше стрежe кум-хенплокулол...  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія