Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Єдине твоє досягнення - гілка, де тебе 500 сторянок по пиці сцяним шматтям ялозять  :weep:
Навіть твоїм созєбілам за тебе соромно

Бля, та ви одну сторінку дрочите  вже другий день, задохлікі. 

У Свина залишилось електорату Марина і вас півтори каліки.

Причому в Марині я не дуже впевнений.



   
Всьо.

 :-B

Причому це зробили не пєтрушкі. Бо їх немає  !

Красно дякую, Кароффка.
   
І де ви , педрили ?
   
І де ви , педрили ?
Так по понедельникам же отмечаться в комендатуре. Рано ещё. Потерпи
   
Так по понедельникам же отмечаться в комендатуре. Рано ещё. Потерпи

 :-B

Ти один з них небагатьох чесних. Ідейних . Поважаю.
Але таких як ти залишилось х. й, х.й да ні х.я.
Сам бачиш..

Навкруги  продажні суки.



   
белорусы тоже общаются на языке оккупантов!

Дурбецало, саме тому, що білоруси абщяюцца на язикє акупантов, вони майже повністю втратили рідну білоруську мову.

 :facepalm1:

То ти такого ж  бажаєш і в Україні, ватнику?
   
Дурбецало, саме тому, що білоруси абщяюцца на язикє акупантов, вони майже повністю втратили рідну білоруську мову.

 :facepalm1:

То ти такого ж  бажаєш і в Україні, ватнику?

Шушо ,

Вітаю на 500 сторінці !

От ти з Тулубом  справжні патріоти ! Не те що якісь кацапські підробки .

 :-B

   
Людас, ты ощущаешь, насколько ты обосрался, если взять твой старт топик? 500 страниц тебя мокают мордой, а ты радуешься.
   


Присвячується  підхуйлятникам  в цій гілці , які маскуються під патріотів України.

   
Людас, ты ощущаешь, насколько ты обосрался, если взять твой старт топик? 500 страниц тебя мокают мордой, а ты радуешься.

Друже,

Коли на ФУПі  розкрутиш гілку хоча б в 100 сторінок  тоді порозмовляємо,





Хоча ти теж ідейний . А не наймит з Ольгіно. 

Не сци. Тебе я теж поважаю. Хоча тобі теж може насцяти.
   
привіт півторам педрам.
Скоро понеділок.
Скоро перемога.
   

Хоча ти теж ідейний . А не наймит з Ольгіно. 

Не сци. Тебе я теж поважаю. Хоча тобі теж може насцяти.

не дивлячись на те, що ти в мене в ігнорі, я, звичайно, іноді читаю. я в одному впевнений - ти ненавидиш кацапів з їх навалою та будь-якими проявами так само як і я. тому, вибачай, якщо завинив. Слава Україні!
   
не дивлячись на те, що ти в мене в ігнорі, я, звичайно, іноді читаю. я в одному впевнений - ти ненавидиш кацапів з їх навалою та будь-якими проявами так само як і я. тому, вибачай, якщо завинив. Слава Україні!

Героям Слава !
   
Пєтрушкі, пропоную зарити сокиру війни і більше не дописувати в цій гілці .  500 - гарна цифра щоб завершити цей флешмоб.
Ви ж розумієте що подальші дописи в цій гілці нікому не дадуть перемоги і 1000 тут не буде вже ніколи  . А буде нікому  непотрібний вялотєкущій
срач і  дроч.

Тому вітаю всіх хто приєднується до мирної ініціативи та йде з цієї гілки  разом зі мною атцом - аснаватєлєм !

Вчасно піти це велике мистецтво.

Мир вашому дому !

Уа-алейкум ас-салям !

Шало́м Алейхе́м !





   
Ви ж розумієте що подальші дописи в цій гілці нікому не дадуть перемоги
ну чому не дадуть.
На даний момент із легіону педрил залишилося півтори педрили.
До тисячної сторінки тут ваще буде один анальний беггі раз на місяць приповзати і всьо.
   
ну чому не дадуть.
На даний момент із легіону педрил залишилося півтори педрили.
До тисячної сторінки тут ваще буде один анальний беггі раз на місяць приповзати і всьо.

Це перемога?
   
Це перемога?
Дві.


1. томос
2. людас
   
Шушо ,

Вітаю на 500 сторінці !

От ти з Тулубом  справжні патріоти ! Не те що якісь кацапські підробки .

 :-B

 :-B
   
Сумно буде без вас. Хоча і так жалюгідні рештки залишились.
Важковаговики вшились вже після президентських.
Теба нагадати

   
Пєтрушкі, пропоную зарити сокиру війни і більше не дописувати в цій гілці .  500 - гарна цифра щоб завершити цей флешмоб.
Ви ж розумієте що подальші дописи в цій гілці нікому не дадуть перемоги і 1000 тут не буде вже ніколи  . А буде нікому  непотрібний вялотєкущій
срач і  дроч.

Тому вітаю всіх хто приєднується до мирної ініціативи та йде з цієї гілки  разом зі мною атцом - аснаватєлєм !

Вчасно піти це велике мистецтво.

Мир вашому дому !

Уа-алейкум ас-салям !

Шало́м Алейхе́м !
Твоя проблема, що ти рохповідаєш що кому робити
Спробуй покомандувати тарганами в голові свого гавнокомадуючого  :weep:

ЗІ а сокиру можеш ельфу віддати, щоб він в оці поковиряв  :weep: 
   
Доброго ранку, країно!
бачу, людас ніяк не відзвітується, скотиняка, і хоче свою ганьбу роздути до 1000
   
О, ювілейна сторінка, відмічусь.

Зебанашки, ідіть на хyй  :fuck:
   
Пєтрушкі, пропоную зарити сокиру війни і більше не дописувати в цій гілці .  500 - гарна цифра щоб завершити цей флешмоб.
Ви ж розумієте що подальші дописи в цій гілці нікому не дадуть перемоги і 1000 тут не буде вже ніколи  . А буде нікому  непотрібний вялотєкущій
срач і  дроч.

Тому вітаю всіх хто приєднується до мирної ініціативи та йде з цієї гілки  разом зі мною атцом - аснаватєлєм !

Вчасно піти це велике мистецтво.

Мир вашому дому !

Уа-алейкум ас-салям !

Шало́м Алейхе́м !
прощення без каяття не буває!  :punish: звітуєшся за 256-у, за 500-у, відмічаєшся у моїй гілочці... тоді ми подумаємо...
   
Доброго ранку добрим людям.
Людас виставляється? :)
   
Доброго ранку добрим людям.
Людас виставляється? :)
ждем не не діждемось! :lol:
   
Свині, ану биро всі сюди!!!


ще ваших 2 висери і буде 500-та сторінка.


Навалісь!!!
1
уууууууу.

Всьо.

:)



   
Доброго ранку, країно!
бачу, людас ніяк не відзвітується, скотиняка, і хоче свою ганьбу роздути до 1000

 Не нашу, а вашу!
 Это у вас ганьба!  Это ваш клиент проиграл выборы!
 Настолько разгромно и поразительно, что столько лет уже прошло, а вы никак не утихомиритесь и  не смиритесь с  демократическими реалиями!
 Я не осуждаю ваш выбор на выборах.каждый имеет демократическое право проголосовать за кого угодно,я уважаю правила демократии!
 Вы же в своей ненависти проигравших, откровенно и практически отрыто блокируетесь с явнейшими  врагами Украины- пропагандистами от ОПЗЖ (  для олигархата),но и с удовольствием подхватываете и "творчески" повторяете разработки пропагандистов от российской ФСБ!
   
повторяете разработки пропагандистов от российской ФСБ
порохоскоти їх розповсюджують за свинячі копійки
   
Доброго ранку добрим людям.
Людас виставляється? :)
Та де там... в столицю зубожіння навіть зеленої роси не довозять вдосталь  :cray:
   
Не нашу, а вашу!
 Это у вас ганьба!  Это ваш клиент проиграл выборы!
 Настолько разгромно и поразительно, что столько лет уже прошло, а вы никак не утихомиритесь и  не смиритесь с  демократическими реалиями!
 Я не осуждаю ваш выбор на выборах.каждый имеет демократическое право проголосовать за кого угодно,я уважаю правила демократии!
 Вы же в своей ненависти проигравших, откровенно и практически отрыто блокируетесь с явнейшими  врагами Украины- пропагандистами от ОПЗЖ (  для олигархата),но и с удовольствием подхватываете и "творчески" повторяете разработки пропагандистов от российской ФСБ!
"я не всрався, я не всрався..." :lol:

значить так:
1. програв тс, тому що чекати йому доведеться кінського великодня
2. програли 73%-ні - тепер ви скавчите, пожинаючи плоди своєї праці.
   
"я не всрався, я не всрався..." :lol:

значить так:
1. програв тс, тому що чекати йому доведеться кінського великодня
2. програли 73%-ні - тепер ви скавчите, пожинаючи плоди своєї праці.
:agree:
   
Дурбецало, саме тому, що білоруси абщяюцца на язикє акупантов, вони майже повністю втратили рідну білоруську мову.

 :facepalm1:

То ти такого ж  бажаєш і в Україні, ватнику?
коли хрещений дружини каже, що йде мити твар, то мармиза білоруською, я мало не плачу, яку мову просрали нізащо.
   

Доброго ранку, країно!
бачу, людас ніяк не відзвітується, скотиняка, і хоче свою ганьбу роздути до 1000
Не нашу, а вашу!
 Это у вас ганьба!  Это ваш клиент проиграл выборы!
 Настолько разгромно и поразительно, что столько лет уже прошло, а вы никак не утихомиритесь и  не смиритесь с  демократическими реалиями!
 Я не осуждаю ваш выбор на выборах.каждый имеет демократическое право проголосовать за кого угодно,я уважаю правила демократии!
 Вы же в своей ненависти проигравших, откровенно и практически отрыто блокируетесь с явнейшими  врагами Украины- пропагандистами от ОПЗЖ (  для олигархата),но и с удовольствием подхватываете и "творчески" повторяете разработки пропагандистов от российской ФСБ!
Ну дурак , калиброванный дурак .  Или просто платный ольгинец.
   
Пєтрушкі, пропоную зарити сокиру війни і більше не дописувати в цій гілці .  500 - гарна цифра щоб завершити цей флешмоб.
Ви ж розумієте що подальші дописи в цій гілці нікому не дадуть перемоги і 1000 тут не буде вже ніколи  . А буде нікому  непотрібний вялотєкущій
срач і  дроч.

Тому вітаю всіх хто приєднується до мирної ініціативи та йде з цієї гілки  разом зі мною атцом - аснаватєлєм !

Вчасно піти це велике мистецтво.

Мир вашому дому !

Уа-алейкум ас-салям !

Шало́м Алейхе́м !
Ну это порохоботы пусть зарывают топор войны , а агент ФСБ  из Малиновки будет в этой теме писать иногда.
Чтобы я прекратил ржать с тупости zebilov. Ну-ну , должны же у меня быть маленькие развлечения.
И то порохоботы - это партия войны , чтобы они топор зарыли ? Не верю.



   
Ну, пані та панове. Десь щонайменьше місяц мене не буде. Людасе, та Ушастий Довбойоб, думками я з вами,  ще не перевелися ті, яких ви зветете порохоботами, хочь й не "пророхо-", і не "-боти".
   
Найкращий час, весна, провести його на природі. Може й палити меньше стану. Хочя тютюн посіяв, дружина погодилася наглядати.
   
Найкращий час, весна, провести його на природі. Може й палити меньше стану. Хочя тютюн посіяв, дружина погодилася наглядати.
Ну я теж зникну на деякий час.Весна + зміна місця роботи.  Дружина біля ста сортів помідорок  тільки посадила.  Зараз цілодобово під лампами і фітолампами. Якщо все насіння проклюнеться , то рассади буде море. Правда вона ще для подруг рассаду вирощує.
Але купили мотоблок в цьому році , може це зробить працю полегше. А крім овочів є ще і фрукти. Біля  350 литрів тільки яблучного соку закрили в минулому році. Головний недолік , - після нього пити  сік із крамниці неможливо. І онука признає тільки наш. Ще сидру зробили трохи . Вперше. десь 30 литрів . Нам і всім знайомим спободовся.  Будемо обов"язково робити в цьому році теж  У морозильній камері чого тільки нема.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія