Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Никому ничего не надо резать. Всё идёт по плану.
   
здгастьє, якого хера я маю різати собі вени? за то шо не голосував за імітатора бурхливої діяльності?
нє.... ріжте собі самі!  можете з яєць почати!  :K
Мне без разницы за кого ты голосовал! Раз предлагаешь заплатить кровью- плати, покажи пример!
   
ти просто ідіот, якого світ не бачив. Якщо ригаєш в опонента брудом, то будь готовий, що тобі отвєтка прилетить не менша.

А такому бидлу як ти то я намагалася показати, щоб ти оцінив то на власній шкурі: чи приємно буде тобі читати той твій бруд, коли він буде спрямований у твій бік, у бік твоїх рідних і близьких, але ти як було дурбецалом, так ним і залишилося.


Нічього лічьного, тока форум.

Ты, так и не поняла, что сделала? Ты можешь в мой адрес говорить что угодно, какой угодно бруд, но не в сторону родных и близких. Твоих близких я не трогал, ты первая перешла эту черту, в надежде на что?

Поэтому сделаем так.
Я принимаю от тебя публичные извинения за оскорбления моей матери в этой ветке.

Дальше, можем говорить в адрес друг друга всё что угодно, без затрагивания родных и близких.

Либо обходить друг друга стороной, сохраняя вооружённые нейтралитет.

   
Мне без разницы за кого ты голосовал! Раз предлагаешь заплатить кровью- плати, покажи пример!
так я не зьєбіл, однако! але, якшо бажаєш, можу допомогти вищеозначеним!  :gigi:
   
але ж піднімаєте! :)

Так вас же немає ось і піднімати  доводиться.
   
Так вас же немає ось і піднімати  доводиться.
мІ вам нічєго нє должни
   
Так вас же немає ось і піднімати  доводиться.
я кожного ранку є тутка :)
але Ви теж не маєте права шлангувати:
Працюйте!
   
мІ вам нічєго нє должни

Должны уважать мой выбор за кого мне проголосовать. как я уважаю ваш выбор вне зависимости от того, за кого вы проголосовали!
   
Должны уважать мой выбор за кого мне проголосовать. как я уважаю ваш выбор вне зависимости от того, за кого вы проголосовали!
німці в 33-му проголосували за Гітлера.
Їхній вибір "должны уважать"!
   
Должны уважать мой выбор за кого мне проголосовать. как я уважаю ваш выбор вне зависимости от того, за кого вы проголосовали!

ніхто нічого тобі не должен
   
Должны уважать мой выбор за кого мне проголосовать. как я уважаю ваш выбор вне зависимости от того, за кого вы проголосовали!
толерувати ЗЛО та ТУПІСТЬ?
   
Должны уважать мой выбор за кого мне проголосовать. как я уважаю ваш выбор вне зависимости от того, за кого вы проголосовали!

Кацапи завжди так кажуть.
Якщо хтось називає хуйло хуйлом, то то є неповага до тих хто за нього голосував.
   
ну шо петрушки?
дочекались понеділка
   
ну шо петрушки?
дочекались понеділка
Тримаємо оборону з останніх сил
Щоб нас людасік з аеліткою не покусали  :laugh:
   
ну шо петрушки?
дочекались понеділка
ага, он як зелень попердолило....  B-)
   
німці в 33-му проголосували за Гітлера.
Їхній вибір "должны уважать"!
Эта аналогия исторически не применима! Большинство немцев тогда НЕ проголосовали за Гитлера.
 Большинство в Рейхстаге по результатам выборов должно было быть у блока социал-демократов и коммунистов.. Но Сталин запретил комунистам входить в это блок. В блок вощла партия Гитлера. А через некоторое время он полностью захватил власть. Последствия известны.

Останнє редагування: 22 лютого 2021 14:49:11 від Георгиу
   
ніхто нічого тобі не должен
КАЖДЫЙ в демократическом Государстве  должен и обязан уважать МОЙ демократический выбор проголосовать за кого угодно, как я уважаю точно такой же демократический выбор проголосовать за кого угодно! В том числе и не за того,за кого проголосовал я.
   
Эта аналогия исторически не применима! Большинство немцев тогда НЕ проголосовали за Гитлера.
 Большинство в Рейхстаге по результатам выборов должно было быть у блока социал-демократов и коммунистов.. Но Сталин запретил комунистам входить в это блок. В блок вощла партия Гитлера. А через некоторое время он полностью захватил власть. Последствия известны.
але ж ми повинні поважати вибір і тих німців, котрі проголосували за комуністів - сталінських маріонеток.
Нє?
   
але ж ми повинні поважати вибір і тих німців, котрі проголосували за комуністів - сталінських маріонеток.
Нє?
Наше историческое время началось в 1991 году в Беловежской пуще!
Всё.что было раньше- просто исторические факты в тех исторических  экономических. политических и военный условиях в те времена.
 И приравнивать что-либо в ТЕХ исторических условиях и ныне текущих, будет принципиально не правильно!
 Вот и не делай этого потому что это будет элементарно понятная  демагогия!
   
КАЖДЫЙ в демократическом Государстве  должен и обязан уважать МОЙ демократический выбор проголосовать за кого угодно, как я уважаю точно такой же демократический выбор проголосовать за кого угодно! В том числе и не за того,за кого проголосовал я.
для особливо упертих зьєлєбобіків нагадую - Алоїзович також пройшов абсолютно демократичні вибори
   
Наше историческое время началось в 1991 году в Беловежской пуще!
Всё.что было раньше- просто исторические факты в тех исторических  экономических. политических и военный условиях в те времена.
 И приравнивать что-либо в ТЕХ исторических условиях и ныне текущих, будет принципиально не правильно!
 Вот и не делай этого потому что это будет элементарно понятная  демагогия!
тобто якщо відфільтрувати Ваше бла-бла-бла :) то вибір народу не завжди є правильним.
Пра-льно?
   
тобто якщо відфільтрувати Ваше бла-бла-бла :) то вибір народу не завжди є правильним.
Пра-льно?

Бла -бла-бла не у нас, а у вас! ( Почти Операция Ы)
   
Бла -бла-бла не у нас, а у вас! ( Почти Операция Ы)
ну в даному випадку "нєт, імєнно вам"(с)зтоглжджерела
   
Доброго дня тим хто думає ! Ну все , насіння  помідорок і квітів  дружина висадила . Весна не загорами.
До речі , був недавно у Харкові , реклама уздовж дороги відсутня .  Щити стоять без реклами. Майже усі.  Дуже погана ознака. Ознака економічного занепаду. Так було у 2014. Це означає , що коштів на рекламу вже нема. Що в інших регіонах відбувається ?
Іронія долі. Позривало рекламу на одному щиті і там стара зелена реклама - задй коррупціонера - отримай 10%.


   
Доброго ранку, країно
   
Доброго дня тим хто думає ! Ну все , насіння  помідорок і квітів  дружина висадила . Весна не загорами.
До речі , був недавно у Харкові , реклама уздовж дороги відсутня .  Щити стоять без реклами. Майже усі.  Дуже погана ознака. Ознака економічного занепаду. Так було у 2014. Це означає , що коштів на рекламу вже нема. Що в інших регіонах відбувається ?
Іронія долі. Позривало рекламу на одному щиті і там стара зелена реклама - задй коррупціонера - отримай 10%.
Гм, дай бог щей щити познімають. Бо та реклама вже більше дратує чим рекламує.
   
Привіт, добрим людям гарного дня. Скоро весна.
   
Доброго ранку добрим людям!
   
педри.
понед пройшов.
але не сціть.
через декілька днів буде новий.
Всім 1,25 педрам бути на місці для перемог  :-)o
Педродактілі - тримайсь  :super:
   
Вітання гостровухим прихильники певної політсили
   
прихильники певної політсили туповухим - аналогічно :)
   
Доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку добрим людям!
   
педри.
понед пройшов.
але не сціть.
через декілька днів буде новий.
Всім 1,25 педрам бути на місці для перемог  :-)o
Педродактілі - тримайсь  :super:

Не гріши. Їх он аж двоє.
   
Не гріши. Їх он аж двоє.
прихильники певної політсили! у вас на руках тіки 2 пальці залишилось?  :laugh:

   
Не гріши. Їх он аж двоє.
з Вами - троє :)
   
Доброго дня !
Одне і теж у бубочки , зашквар за зашкваром. Одне єдине досягненя це намір про санкціі проти медведчука. Але , але . Зі всього  списка майна медведчука вибрали одну соту і застосували санкціїї так , щоб не дай боже не зашкодити Медведчуку . І то лише на вимогу амерканців були ці санкціїї прийняті.
Аж нудно.  А обічяли , що буде весело.
\
   
Доброго дня !
Одне і теж у бубочки , зашквар за зашкваром. Одне єдине досягненя це намір про санкціі проти медведчука. Але , але . Зі всього  списка майна медведчука вибрали одну соту і застосували санкціїї так , щоб не дай боже не зашкодити Медведчуку . І то лише на вимогу амерканців були ці санкціїї прийняті.
Аж нудно.  А обічяли , що буде весело.
\

Обічяного три роки чекають, Дімка.
   
я неделю не заходила на форум по личным обстоятельствам

тут дурдом вируэ еще с большей силой
   
я неделю не заходила на форум по личным обстоятельствам

тут дурдом вируэ еще с большей силой
і не говори....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія