Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гриценко подтвердил, что в разгар Майдана поехал на отдых в Италию B-)

В 2014‑2016 годах именно он основал три офшорных компании в Нидерландах, на Кипре и Британских Виргинских островах, чтобы передать им в собственность акции кондитерского гиганта Roshen, принадлежащего президенту. “Пасенюк фигурирует в переписке касательно реструктуризации Roshen, его электронная почта стоит в копии многих писем”, — подчеркивает Анна Бабинец, журналист-расследователь, принимавшая участие в проекте Panama Papers.
   
т.е источник Х слил инфу по акциям кому-то
вообщем-то  очень распространенные по миру  действия,  как и использования офшоров.
   
Как рассказали НВ источники на инвестиционном рынке, ICU начала приобретать эти активы еще в конце 2015‑го, когда они стоили очень дешево — около 40 % от номинала. ICU скупила евробонды ДТЭК и ее долги перед российскими и европейскими банками номинальной стоимостью $ 500 млн, вложив в это дело лишь $ 150 млн. После этого, уже в марте 2016‑го, комиссия—регулятор рынка энергетики ввела новый, более высокий тариф на электроэнергию для промышленности — скандальную формулу Роттердам+. Она учитывает цену угля в привязке к роттердамским ценам на него плюс доставка в Украину.

Формула позволила ДТЭК устанавливать более высокие цены за электроэнергию, проданную Энергорынку, что в свою очередь привело к росту цен на нее для конечных потребителей. Ведь на деле ДТЭК использует собственный уголь, себестоимость добычи которого существенно ниже, чем цена энергоносителя по роттердамской формуле. Образующаяся маржа дала возможность структуре Ахметова существенно увеличить свои доходы. И, как следствие, заметно подорожали ценные бумаги этого энергохолдинга. Сейчас они торгуются даже с небольшой премией — стоят 106 % от номинала. Операция в итоге принесла инвесткомпании тройную прибыль.

Пасенюк в письменном ответе НВ объясняет рост котировок бумаг ДТЭК интересом к ним западных банков, а участие ICU в их скупке вызвано, по его словам, “умелой экспертизой в оценке проблемных активов”.

суми в 150 мільйонів купили, до 500 мільйонів подорожчали - виглядають досить малоімовірно.

https://delo.ua/business/dtek-energo-dogovorilsja-restrukturizirovat-910-mln-dolgov-326510/
"ДТЭК Энерго дважды выпускал ценные бумаги на $500 млн и $750 — в 2010 и 2013 годах со сроком погашения в 2015 и 2018 годах. Ставки доходности по бумагам были 10,375% и 7,875% соответственно."
тобто якщо ICU скупила євробондів на 500 мільйонів за номіналом, то вона скупила 2/3 всіх євробондів випущених в 2013-му році.
ІМХО - фуфло повне. таке не приховаєш, про це би знали всі.

крім того: "Роттердам+ не повлиял на котировки ценных бумаг - инвестаналитики"
https://ubr.ua/ukraine-and-world/events/rotterdam-ne-povlijal-na-kotirovki-tsennykh-bumah-investanalitiki-3865585

тому побрехеньки про те, як ICU разом з Порохом наварили 350 мільйонів баксів на євробондах ДТЕК прокатить для зрадойопів та ідіотів.

і взагалі, ІМХО, Ротердам+ це зрадойопське кліше, яке зрадойопи сують в усі дірки. там само як "панамський офшор", "мальдіви" і т.д.





Останнє редагування: 14 липня 2018 22:30:19 від karuby
   
Порох схоже Вовком незадоволений - вже звільнив своїм указом


Врать нехорошо


Номінаційна комісія не допустила чинного голову Нацкомісії регулювання сфер енергетики і комунальних послуг Дмитра Вовка до конкурсу на обрання нових членів НКРЕ.

Про це свідчать дані Номінаційної комісії, – повідомляє Економічна правда.

Вовка не допустили до конкурсу на підставі норми закону про обов’язкову наявність у кандидата досвіду роботи протягом 5 років в сфері енергетики.

Вовк оскаржив рішення комісії. Скаргу чинного голови розглянули, однак відхилили.
   
Врать нехорошо


Номінаційна комісія не допустила чинного голову Нацкомісії регулювання сфер енергетики і комунальних послуг Дмитра Вовка до конкурсу на обрання нових членів НКРЕ.

Про це свідчать дані Номінаційної комісії, – повідомляє Економічна правда.

Вовка не допустили до конкурсу на підставі норми закону про обов’язкову наявність у кандидата досвіду роботи протягом 5 років в сфері енергетики.

Вовк оскаржив рішення комісії. Скаргу чинного голови розглянули, однак відхилили.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%B2%D0%BA_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_(%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA)
30 травня 2018 року указом Президента України Петро Порошенко Дмитра Вовка звільнено з посади голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг [4]
   
суми в 150 мільйонів купили, до 500 мільйонів подорожчали - виглядають досить малоімовірно.

https://delo.ua/business/dtek-energo-dogovorilsja-restrukturizirovat-910-mln-dolgov-326510/
"ДТЭК Энерго дважды выпускал ценные бумаги на $500 млн и $750 — в 2010 и 2013 годах со сроком погашения в 2015 и 2018 годах. Ставки доходности по бумагам были 10,375% и 7,875% соответственно."
тобто якщо ICU скупила євробондів на 500 мільйонів за номіналом, то вона скупила 2/3 всіх євробондів випущених в 2013-му рока.
ІМХО - фуфло повне.

крім того: "Роттердам+ не повлиял на котировки ценных бумаг - инвестаналитики"
https://ubr.ua/ukraine-and-world/events/rotterdam-ne-povlijal-na-kotirovki-tsennykh-bumah-investanalitiki-3865585

тому побрехеньки про те, як ICU разом з Порохом наварили 350 мільйонів баксів на євробондах ДТЕК прокатить для зрадойопів та ідіотів.

і взагалі, ІМХО, Ротердам+ це зрадойопське кліше, яке зрадойопи сують в усі дірки. там само як "панамський офшор", "мальдіви" і т.д.
   
это так удобно..разбираться в тарифах. вложениях.стоимости  нефти  привязках и котировках  ..та ну..сразу покричать мальдивы, роттердам  офшоры и  все ок
правда молчание на происхождение   денег у таких знатных борцов   -то квартирку прикупил ,то в лотерею выиграл.то  партийные взносы на билборды потратил
   
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%B2%D0%BA_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_(%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA)
30 травня 2018 року указом Президента України Петро Порошенко Дмитра Вовка звільнено з посади голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг [4]


Як повідомляла ЕП, повноваження Дмитра Вовка закінчуються 26 травня.

З метою збереження посади в регуляторі він подав заявку на участь у відповідному конкурсі, але вона була скасована у зв'язку з невідповідністю ключовій вимозі: претендент повинен мати не менше 5 років досвіду роботи в енергетичній сфері, тоді як у Дмитра Вовка було 3,5 роки.
   
Як повідомляла ЕП, повноваження Дмитра Вовка закінчуються 26 травня.
З метою збереження посади в регуляторі він подав заявку на участь у відповідному конкурсі, але вона була скасована у зв'язку з невідповідністю ключовій вимозі: претендент повинен мати не менше 5 років досвіду роботи в енергетичній сфері, тоді як у Дмитра Вовка було 3,5 роки.

http://www.president.gov.ua/documents/1482018-24230
   
http://www.president.gov.ua/documents/1482018-24230

Ты упоротый?
   
Ты упоротый?

я написав що Порошенко звільнив Вовка своїм указом. ти звинуватив мене в брехні. я навів посилання на указ на сайті президента. тепер ти мене обізвав упоротим.

ну і хто ти після цього?
   
я написав що Порошенко звільнив Вовка своїм указом. ти звинуватив мене в брехні. я навів посилання на указ на сайті президента. тепер ти мене обізвав упоротим.

ну і хто ти після цього?

Он его уволил после того как у него закончились полномочия,  а его кандидатуру отклонила комиссия
   
Он его уволил после того как у него закончились полномочия,  а его кандидатуру отклонила комиссия

я ніде не стверджував зворотнього. чому ти мене в брехні звинуватив?
   
А памятаєте того на "б" прізвище, якому фсб тіпа вухо відгризло, міністром ще був здається. Його тоді вітром на домінікану занесло :D
   
я ніде не стверджував зворотнього. чому ти мене в брехні звинуватив?

Потому что ты брехун


karuby, cьогодні в 22:00
Порох схоже Вовком незадоволений - вже звільнив своїм указом
   
Потому что ты брехун


karuby, cьогодні в 22:00
Порох схоже Вовком незадоволений - вже звільнив своїм указом

те що ти нестачу аргументів доповнюєш хамством не робить тебе більш переконливим.

на мою думку, хотів би Порох зберегти Вовка на посаді - зберіг би. і до указу би не дійшло. але не хоче.
також я написав "схоже ... незадоволений" (а не "очевидно незадоволений"), бо 100% впевненості в цьому в мене нема. і словом "схоже" я якраз підкреслив відсутність 100% впевненості в твердженні про "незадоволення" Пороха Вовком.
сам факт укразу про звільненя  думаю заперечень не викликає.

тому твої звинувачення в брехні - брехливі. і сам ти брехун і маніпулятор.
   
те що ти нестачу аргументів доповнюєш хамством не робить тебе більш переконливим.

на мою думку, хотів би Порох зберегти Вовка на посаді - зберіг би. і до указу би не дійшло. але не хоче.
також я написав "схоже ... незадоволений" (а не "очевидно незадоволений"), бо 100% впевненості в цьому в мене нема. і словом "схоже" я якраз підкреслив відсутність 100% впевненості в твердженні про "незадоволення" Пороха Вовком.
сам факт укразу про звільненя  думаю заперечень не викликає.

тому твої звинувачення в брехні - брехливі. і сам ти брехун і маніпулятор.


Комиссия не утвердила. По процедуре после окончания полномочий обязан был уволить

Гуляй,  клоун педрильный

Надоел уже

Как уж на сковородке

   
Комиссия не утвердила. По процедуре после окончания полномочий обязан был уволить

Гуляй,  клоун педрильный

Надоел уже

Как уж на сковородке

нагадую тобі дурбелик, що коли було потрібно то Порох під Луценка закон змінив. був би йому потрібен Вовк на посаді - зберіг би.
так що пісдуй чмо зрадойопське. висмоктуй далі інфу про євробонди Пороха на 500 мільйонів баксів чи ще якусь зраду.
   
нагадую тобі дурбелик, що коли було потрібно то Порох під Луценка закон змінив. був би йому потрібен Вовк на посаді - зберіг би.
так що пісдуй чмо зрадойопське. висмоктуй далі інфу про євробонди Пороха на 500 мільйонів баксів чи ще якусь зраду.

Нахуй иди,  бот дурной
   
нагадую тобі дурбелик, що коли було потрібно то Порох під Луценка закон змінив. був би йому потрібен Вовк на посаді - зберіг би.
так що пісдуй чмо зрадойопське. висмоктуй далі інфу про євробонди Пороха на 500 мільйонів баксів чи ще якусь зраду.

н а ху й иди,  бот дурной
   
н а ху й иди,  бот дурной

та ти там давно сидиш, от і сиди. і далі висмоктуй з того х у я, на якому сидиш нанизаний, ту всю свою зраду. чмо ти кінчене.
спробував з тобою поговрити, як з нормальною людиною. видно даремно.
   
Порох під Луценка закон змінив
Та ні, не може бути, то гон на нашого гетьмана чеколядового. Закони парламент приймає, бо інакше то узурпація влади.


Останнє редагування: 15 липня 2018 01:06:47 від Volodimyr
   
Та ні, не може бути, то гон на нашого гетьмана чеколядового. Закони парламент приймає, бо інакше то узурпація влади.

уявіть собі - інколи Порошенко може провести через парламент потрібні йому закони. можливо це страшна узурпація, але скажу Вам по секрету, таке буває і в Європі і в США і в багатьох інших країнах, які вважають демократичними.
   
та ти там давно сидиш, от і сиди. і далі висмоктуй з того х у я, на якому сидиш нанизаний, ту всю свою зраду. чмо ти кінчене.
спробував з тобою поговрити, як з нормальною людиною. видно даремно.

Клоун б***ь
   
скажу Вам по секрету, таке буває і в Європі і в США і в багатьох інших країнах, які вважають демократичними
пример приведите, пожалуйста
   
пример приведите, пожалуйста

https://www.svoboda.org/a/1990196.html
   
https://www.svoboda.org/a/1990196.html
это не пример. Вы знаете, почему, а болтаться в ваших оправданиях у меня сразу нет времени, оставьте их при себе
   
это не пример. Вы знаете, почему, а болтаться в ваших оправданиях у меня сразу нет времени, оставьте их при себе

мені також в Ваших аргументах і виправданнях колупатися нема бажання, тому залиште їх при собі. починаючи з Вашого аргументу що "это не пример".
я просто навів приклад того, як президент США провів через парламент закон, якому був досить сильний спротив в парламенті.

все інше - Ваші домисли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія