Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я удивлю если расскажу из Корана кто должен оберегать половые органы B-)

:laugh:

Ислам дело темное, там такой туман шо мама мия ....

Я тебе так скажу, любое священное писание такая муть.
Я по молодости страдал такими чтениями, а потом быстро решил,
что мне равновесие моей крыши дороже.

А вопрос мой про видны - не видны отнюдь не шутка.
Ибо женское обрезание у некоторых народов обряд весьма популярный.

сторожно слабонервным
   
В очікуванні війни, мене зараз Бхагаватгіта більше цікава, ніж Коран. Крішна був колеснічім в царя на війні. "- хоробро бийся, Арджуно!"
   
Я тебе так скажу, любое священное писание такая муть.
Я по молодости страдал такими чтениями, а потом быстро решил,
что мне равновесие моей крыши дороже.

А вопрос мой про видны - не видны отнюдь не шутка.
Ибо женское обрезание у некоторых народов обряд весьма популярный.

сторожно слабонервным

у меня все нормально с равновесием крыши и скажу тебе шо Библия это чистый источнике против этого антихристианского злого мутного учения
   
В очікуванні війни, мене зараз Бхагаватгіта більше цікава, ніж Коран. Крішна був колеснічім в царя на війні. "- хоробро бийся, Арджуно!"
час немає значення. І на все потрібен час. І все стане вчасно..

Мета існування - виконати мету існування. Виконати свій борг він же не ТАК просто Боргом кличиться..


В інших релігіях - це має назву обов'язок...
   
у меня все нормально с равновесием крыши и скажу тебе шо Библия это чистый источнике против этого антихристианского злого мутного учения
ви дуже льстіте собі, пан Сметана.
   
у меня все нормально с равновесием крыши и скажу тебе шо Библия это чистый источнике против этого антихристианского злого мутного учения

Живеш серед християн? То не лізь зі своє правдою до мусульман. Не таого ума діло... Зрозумів?
   
А чім Коран панам не подобаеться? Ті самі байки. Ну, Ной у  них Нут, Лот в них Лух. І що? повний переказ старого писання. Більше вам скажу, в Ісламі Ісус, то пророк. Як і Ілія та іньши. Аврамічна молода релігія, що зараз різати почне. Та за сто років заспокоіться та стане дуже благопрістойною та респектабельною.
   
у меня все нормально с равновесием крыши и скажу тебе шо Библия это чистый источнике против этого антихристианского злого мутного учения
любая религия - враньё в пользу богатых
поэтому я не то что верю в Бога, я точно знаю что он есть.
Но для того чтобы с ним говорить, мне не нужны ни религии, ни их глашатаи-самозванцы священники.
   
Про мусульманскую порядочность о котой всем внушают вы бросьте

Я тоже так думал как вы, пока не пришлось год пожить в мусульманской среде. Люди конечно всякие везде есть. Но если брать наших православных христиан и мусульман, то мусульмане в общем гораздо более порядочны.
   
Живеш серед християн? То не лізь зі своє правдою до мусульман. Не таого ума діло... Зрозумів?

запомни приятель ислам создан и существует на лжи против христиан , они в Коране обвиняют Библию и христиан во лжи и намекают их убивать. Так кто к кому зезет ?  Понял говорун  ? ..и просвещайся потому шо за счет вашей глупости он и существует !
   
запомни приятель ислам создан и существует на лжи против христиан , они в Коране обвиняют Библию и христиан во лжи и намекают их убивать. Так кто к кому зезет ?  Понял говорун  ? ..и просвещайся потому шо за счет вашей глупости он и существует !

Ніт. Коран каже що потрібно навчитися вірити а не найобувати.
Таке саме каже і біблія.
Прикриваючись бвблією "несли цівілізацію" "мааскальске " і т.д.
.
Різниця в тому що у одного вистачало визнати себе Богом а у іншого визнати що він мальохо грішне.

Одно і теж писалося і передавалось для різних груп ..з урахуванням особистих амбіцій ...

Тому не рівняй..

   
Коран, то переклад арабською Біблії. Доволі спрощений, араби в той час були трохі бидлом. Гарна книжка. Чітайте, Сметано.
   
От вас різныі релігійні казочки і посварили, на радість євреям, що всю ту маячню написали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія