Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Re: 40 крылатих ракет!

Но вийди ти на вулицю, Зібровим оспівану, і подивись скілько там того і сього, і то все на війну і кошмарення схоже? До кого тоді то кошмарення?

ну, місяць такої "сирійської лотереї", і буде видно
   
Re: 40 крылатих ракет!

База відпочинку в Сергіївці на Одещині, яку обстріляли росіяни, належала Молдові і була призначена для реабілітації дітей з тяжкими захворюваннями.

Про це повідомила міністерка охорони здоров'я Молдови Алла Немеренко.

Міністр також написала, що один співробітник центру загинув, а п'ятеро отримали поранення.
   
Re: 40 крылатих ракет!

База відпочинку в Сергіївці на Одещині, яку обстріляли росіяни, належала Молдові і була призначена для реабілітації дітей з тяжкими захворюваннями.

Про це повідомила міністерка охорони здоров'я Молдови Алла Немеренко.

Міністр також написала, що один співробітник центру загинув, а п'ятеро отримали поранення.
якщо, як тут пишуть вони влучають точно куди цілять, то питання, чого вони хотйть добитися від молдован?
   
Re: 40 крылатих ракет!

ну, місяць такої "сирійської лотереї", і буде видно
місяцями це тривати не буде.
ситуація розвивається тижнями.
наші постійно підвищують градус ескалації для кацапів, бо мають все більше кращої зброї.
   
Re: 40 крылатих ракет!

місяцями це тривати не буде.
ситуація розвивається тижнями.

пуски х22 з літаків мало залежть від ситуації, і може припинитися хіба якщо станеться якась фігня з тим їх мегатоксичним паливом чи ще щось в тому ж дусі
   
Re: 40 крылатих ракет!
PAL

пуски х22 з літаків мало залежть від ситуації, і може припинитися хіба якщо станеться якась фігня з тим їх мегатоксичним паливом чи ще щось в тому ж дусі

я все чекаю, коли те радянське старе гівно мамонта таки не від'єднається, але включить двигун, чи, ще краще, рвоне відразу ж
щоб бомбер впав нах
може тоді полегшає
   
Re: 40 крылатих ракет!

чого вони хотйть добитися від молдован?

А чєво оні !
   
Re: 40 крылатих ракет!

я все чекаю, коли те радянське старе гівно мамонта таки не від'єднається, але включить двигун, чи, ще краще, рвоне відразу ж
щоб бомбер впав нах
може тоді полегшає

я б за таке навіть помолилася

доречі. перси сильно гнали на каців вчора, що вони тим паливом гидять каспій (каспій то в них основна рекреаційна зона + рибу ловлять)
   
Re: 40 крылатих ракет!
Agh

я б за таке навіть помолилася

доречі. перси сильно гнали на каців вчора, що вони тим паливом гидять каспій (каспій то в них основна рекреаційна зона + рибу ловлять)
З тими ракетами взагалі дивина, вони ж від Каспію над купою країн летять, але щось не чути протестів з їх боку.
   
Re: 40 крылатих ракет!
PAL

З тими ракетами взагалі дивина, вони ж від Каспію над купою країн летять, але щось не чути протестів з їх боку.

над якою "купою"?  ;o
на мапу давно дивився?
Подивися, здивуєшся
   
Re: 40 крылатих ракет!
Agh

над якою "купою"?  ;o
на мапу давно дивився?
Подивися, здивуєшся
Так, проїхав, як з північного Каспію запускати, то тільки над Рашкою політ. Але то і від Ірану далеко, що воно там на їх рибу вплине?
   
Re: 40 крылатих ракет!
PAL

Так, проїхав, як з північного Каспію запускати, то тільки над Рашкою політ. Але то і від Ірану далеко, що воно там на їх рибу вплине?

Каспій - унікальне повністю замкнуте море
Раніше ще Арал був, але вже всьо, совок дохазяйнувався
Тож на Каспії, якщо насрати на півночі, воно рано чи пізно розповзеться по всьому морю, й пофіг, далеко чи нє, бо тамошня екологія повністю замкнута

   
Re: 40 крылатих ракет!

Так, проїхав, як з північного Каспію запускати, то тільки над Рашкою політ. Але то і від Ірану далеко, що воно там на їх рибу вплине?

вплине, там кругова течія, що потрапило десь, рознесе по всій водоймі
   
Re: 40 крылатих ракет!

 ;o

Силы обороны подбили крылатую ракету Х-22 на подлете в Киев, — 101-я отдельная бригада охраны генштаба ВС Украины
   
Re: 40 крылатих ракет!

;o

Силы обороны подбили крылатую ракету Х-22 на подлете в Киев, — 101-я отдельная бригада охраны генштаба ВС Украины

як показує практика збивати ці ракети не є проблемою, просто треба бути в потрібному місці в потрібний час, якраз над тим як цього досягти у нас посилено працюють  [ua]
   
Re: 40 крылатих ракет!

як показує практика збивати ці ракети не є проблемою, просто треба бути в потрібному місці в потрібний час, якраз над тим як цього досягти у нас посилено працюють  [ua]
у них тоже. маршруты все хитрее
   
Re: 40 крылатих ракет!

;o

Силы обороны подбили крылатую ракету Х-22 на подлете в Киев, — 101-я отдельная бригада охраны генштаба ВС Украины

Це коли?
   
Re: 40 крылатих ракет!

Це коли?

"В цілях безпеки і дезорієнтації ворога, навмисно не вказуємо дату, місце і особисті дані учасників".

Допис в фейсбуці - 1 липня 19:24

   
Re: 40 крылатих ракет!

"В цілях безпеки і дезорієнтації ворога, навмисно не вказуємо дату, місце і особисті дані учасників".

Допис в фейсбуці - 1 липня 19:24

Остання тривога в Києві була 28.06, сьогодні 2.07,
А тут, виявляється, щось літало...
   
Re: 40 крылатих ракет!

;o

Силы обороны подбили крылатую ракету Х-22 на подлете в Киев, — 101-я отдельная бригада охраны генштаба ВС Украины
Навряд, в неї швидкість пизедць, може друге щось
   
Re: 40 крылатих ракет!

Остання тривога в Києві була 28.06, сьогодні 2.07,
А тут, виявляється, щось літало...

отож
перший раз ,прочитавши, відклала інфу, воно було без посилання, таке собі...
   
Re: 40 крылатих ракет!

https://kyiv.тсн/pid-kiyevom-z-pzrk-igla-zbili-rosiysku-raketu-foto-2101630.html
   
Re: 40 крылатих ракет!

Телевійзійники. Бог із ними, там якийсь свій світ, то не джерело, нмд.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Телевійзійники. Бог із ними, там якийсь свій світ, то не джерело, нмд.

докопалася
це інфа з ФБ сторінки бригади
від учора,, 9-24АМ

"Ділимось гарною новиною: особовим складом бригади з ПЗРК " Ігла" було збито крилату ракету!
В цілях безпеки і дезорієнтації ворога, навмисно не вказуємо дату, місце і особисті дані учасників, але, погодьтесь, сам факт гріх не донести загалу."

а далі "ракета летіла на столицю"


   
Re: 40 крылатих ракет!

це інфа з ФБ сторінки бригади
від учора,, 9-24АМ
Там вроде не сказано, что ракета была х22.
   
Re: 40 крылатих ракет!

Там вроде не сказано, что ракета была х22.

" А значить ракета Х-22, яка летіла на столицю і несла смерть та руйнування, навіки змінила координати свого маршруту в сторону російського корабля.
Тішились, немов діти."
і фото
   
Re: 40 крылатих ракет!

але є коментар :

Александр Звенигородов
Парень молодец не проспал но это не x 22 !!! эту ракету только 2 комплекса пво в Мире ! могут перехватить а именнно Пэтриот и С 400. Почитал форумы говорят что это скорей всего ракета x 101 он сбил она ДОЗВУКОВАЯ 0.9 маха - ПОЭТОМУ ОН ЕЕ И УСЛЫШАЛ. Чтобы вы понимали x 22 гиперзвуковая до скоростей от 3.5 маха до 4.6 маха летит. Это примерно 4000 км в час представили скорость ее а звук имеет скорость лишь 1200 км в час примерно. И боевая часть у x 22 почти 960 кг взрывчатки. А у x 101 это 100 кг. Ту которую он сбил бьет очень точно отклонение не более 5 метров от цели у x 22 отклонение от цели до 600 м. Так что он спас чьи то жизни.
   
Re: 40 крылатих ракет!

" А значить ракета Х-22, яка летіла на столицю і несла смерть та руйнування, навіки змінила координати свого маршруту в сторону російського корабля.
Тішились, немов діти."
і фото
А, точно, сорри.
Никого не хочу обидеть, но глянул на страницу этой воинской части - необычная какая-то бригада, и в Википедии описан ее боевой путь своеобразно.
   
Re: 40 крылатих ракет!

сорри я запуталась. какого числа эту ракету сбили?
а то тут одна недалеко пролетала и как сбили тоже слышали все там где надо было слышать
   
Re: 40 крылатих ракет!

А, точно, сорри.
Никого не хочу обидеть, но глянул на страницу этой воинской части - необычная какая-то бригада, и в Википедии описан ее боевой путь своеобразно.
Бригада охорони Генерального штабу
Дуже специфічні хлопці.
   
Re: 40 крылатих ракет!
a49

Хуйлопидоры пилоти вже мають повідомлення, що відносно них порушена карна справа,  и що санкция статті - страта або пожиттевий срок!
Шо на ніх вже полюють бійці сил ССО.
Так само діспетчери, так само тех персонал заряджаючих ракети на аеродромі!
???
   
Re: 40 крылатих ракет!

Хуйлопидоры пилоти вже мають повідомлення, що відносно них порушена карна справа,  и що санкция статті - страта або пожиттевий срок!
Шо на ніх вже полюють бійці сил ССО.
Так само діспетчери, так само тех персонал заряджаючих ракети на аеродромі!
???

це питання чі твердження? не зрозуміло.
   
Re: 40 крылатих ракет!

я все чекаю, коли те радянське старе гівно мамонта таки не від'єднається, але включить двигун, чи, ще краще, рвоне відразу ж
щоб бомбер впав нах
може тоді полегшає

Сам ожидаю, вот вот должно случится. Даже на полигонах не все штатно идёт, а тут просто пора, не ждать же августа
   
Re: 40 крылатих ракет!

Хуйлопидоры пилоти вже мають повідомлення, що відносно них порушена карна справа,  и що санкция статті - страта або пожиттевий срок!
Шо на ніх вже полюють бійці сил ССО.
Так само діспетчери, так само тех персонал заряджаючих ракети на аеродромі!
???

Це по законам якої країни? Такої статті нема, хіба смертна кара в Україні не відмінена офіційно? Хіба "неофіційна" стаття. Ні, я не проти, заслуговують на всі 100 %.
   
Re: 40 крылатих ракет!

В києві нема тривог рівно 5 діб
   
Re: 40 крылатих ракет!

В нас сьогодні ранком була. Десь о четвертій.
   
Re: 40 крылатих ракет!

в нас зараз є :(
   
Re: 40 крылатих ракет!
a49

Це по законам якої країни? Такої статті нема, хіба смертна кара в Україні не відмінена офіційно? Хіба "неофіційна" стаття. Ні, я не проти, заслуговують на всі 100 %.
Це по законам війни! Тому стверджую як МАЕ БУТИ! Де наша генпрокуратура??? Треба не тількі вже мати такі карні спави видносно ціх военних злочинців (а і усих і з хуйлом також), а і Оголосити в росшук інтерполом!
Розіслати повідомлення їх сімям! - ""Ваш отец сын, брат военный преступник и за преступление без срока давность его ждёт либо казнь либо пожизненное заключение!
И это в лучшем случае , ибо в силах ССО Украины обратный отсчет до его казни уже пошел !""

Быдло должно хавать!
   
Re: 40 крылатих ракет!

   
Re: 40 крылатих ракет!

РФ у морі підготувала ракети для ударів по Україні — про це повідомляє Генштаб Збройних сил України у Facebook.

В акваторії Чорного моря російські військові привели в готовність до ракетних ударів по об'єктах на території України три носії високоточної зброї. Сумарний залп складає до 20 крилатих ракет морського базування "Калібр".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія