Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Шановне панство, вибачаюсь.
А що за гомін навкого газу через Нафтогазу? Якщо я платив Київгазу, то я щось пропустив і теперь змінилось щось?
Ще раз вибачаюсь за прохання лікбезу, так як зараз не вистачає часу слідкувати за всім. Дякую

Київгазенеррджі- відсутній у той фотці вище, де перелік облгазів. Але в ньому особистий кабінет не працює. Якого х.... ?

Як по номеру рахунку Київгазенерджі взнати ЕІС ?

Кому і як платити за транспортування в Києві?

Хтось з киян вже зробив цей фінт, признавайтесь :)
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

а при реєстрації в 104.ua у списку компаній відсутня Київгазенерджі
   
Київгазенеррджі- відсутній у той фотці вище, де перелік облгазів. Але в ньому особистий кабінет не працює. Якого х.... ?

Як по номеру рахунку Київгазенерджі взнати ЕІС ?

Кому і як платити за транспортування в Києві?

Хтось з киян вже зробив цей фінт, признавайтесь :)

Якщо ти раніше отримував паперові квитанції, там є ЕІС.  :-)o 
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Якщо ти раніше отримував паперові квитанції, там є ЕІС.  :-)o 

ніколи не отримував. є ще ідеї ?
   
ніколи не отримував. є ще ідеї ?

Якщо з Приват 24 платив, там є квитанцііі.   :-)o
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Якщо з Приват 24 платив, там є квитанцііі.   :-)o

платив через ПУМБ, в квитанціях не вказано ЕІС, тільки номер о/р
   
платив через ПУМБ, в квитанціях не вказано ЕІС, тільки номер о/р
зателенфонуй Київгазенерджі, спитай свій ЕІС  :-)o
   
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Друзі, хто ще не в курсі - щоб оплатити за газ по-новому потрібно зареєструватись за ось цим посиланням в Нафтогазі >>>

https://gas.ua
8-)

А как этим петухам.
Сделать регрес на пару тройку тон бензина!?
   
ніколи не отримував. є ще ідеї ?

Я задал Ваш вопрос оператору в Вайбере на странице GASUA. Вот ответ,

Олена: EIC-код - це «персональний газовий номер» об’єкта газопостачання (точки обліку об’єкта газопостачання), EIC-код містить 16 символів (літери та цифри).
Дані про ЕІС-код можна знайти: 
... в особистому кабінеті оператора ГРМ (облгазу); 
...в договорі з постачання газу, якщо він у вас зберігається в паперовому вигляді (невід’ємною частиною договору є заява-приєднання, там має бути код);
... в рахунку за розподіл газу (шукайте той, що був до червня 2020 року, бо після – не всі облгази почали вказувати ці дані.)

Олена: Спробуйте телефонувати в облгаз. Ми не зможемо Вас проконсультувати без ЕІС-кода.
   
Одне ясно: вчасно платити не треба. Навіть шкідливо. Бо потім купа проблем.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Я задал Ваш вопрос оператору в Вайбере на странице GASUA. Вот ответ,

Олена: EIC-код - це «персональний газовий номер» об’єкта газопостачання (точки обліку об’єкта газопостачання), EIC-код містить 16 символів (літери та цифри).
Дані про ЕІС-код можна знайти: 
... в особистому кабінеті оператора ГРМ (облгазу); 
...в договорі з постачання газу, якщо він у вас зберігається в паперовому вигляді (невід’ємною частиною договору є заява-приєднання, там має бути код);
... в рахунку за розподіл газу (шукайте той, що був до червня 2020 року, бо після – не всі облгази почали вказувати ці дані.)

Олена: Спробуйте телефонувати в облгаз. Ми не зможемо Вас проконсультувати без ЕІС-кода.

 (tu)


Я так розумію, ця новина не стосується Києва та відповідно переходу з київгазенержі на gas.ua
   
Одне ясно: вчасно платити не треба. Навіть шкідливо. Бо потім купа проблем.

оце точно - поспішиш, людей насмішиш ...
я був надто свідомий і попри відсутність рахунку закинув в 104 сотку гривень .... плакали мої грошенята  :weep:
   
Я 1.06  оплатив за 20 кубів травнневого газу  160 грн.,  які тепер в 104.юа мені показані як переплата тобто не виходить,  що 20  кубів не проплачені/  А з приват24 зник рахунок на споживання газу,  транспортувіання залишилось
   
Я 1.06  оплатив за 20 кубів травнневого газу  160 грн.,  які тепер в 104.юа мені показані як переплата тобто не виходить,  що 20  кубів не проплачені/ 
Проплачено. Але не туди, куди треба.
   
Для повернення переплачених коштів надішліть лист на поштову чи електронну адресу постачальника, до якого додайте:

фото/скан-копію підписаної заяви довільної форми щодо проведення звірки та повернення коштів на ім’я директора компанії-постачальника*, у тексті якої обов’язково вкажіть номер свого особового рахунку;

копію квитанції про оплату;

копію паспорта (сторінки 1-2, із даними про поточну реєстрацію) та ІПН;

виписку з реквізитами вашого карткового рахунку (куди повернути кошти).
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

я заплатив за газ ще в районі 10.06
з привату
і що тепер?
на сайті 104 пише передплата
а куди та передплата пішла?
   
Сраррі, чому ти таке тупе?   :bueee:
   
Розумні люди ще 2 роки тому підключились до Нафтогазу...

І платили по 5-40...  :-)o

   
Розумні люди

Ну, не всі такі кмітливі )
   
Може баян хз...
Зайшов на 104.уа взнав там EIC код потім на gaz.ua взнав особистиц рахунок в присобачив до приватбанку
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

EIC -код тут
https://ok.104.ua/ua/account
Шукати рахунок тут
https://gas.ua/uk/home/find-account
   
Може баян хз...
Зайшов на 104.уа взнав там EIC код потім на gaz.ua взнав особистиц рахунок в присобачив до приватбанку

теж варіант ... ОК  :-B
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Для киян.

Сайт Київгазенерджі не працює, тому
1. йдемо на Київгаз (розподіл), особистий кабінет , логін і пароль як у Київгазенерджі.
2. В кабінеті беремо ЕІС
3. На Нафтогазі знаходимо НОВИЙ рахунок , вставивши свій ЕІС.
4. Реєструємось на Нафтогазі.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Я у Носовці обіцяв шо приєду у Формі і юридично рознесу їхню кантору ...тіпа приєзжай...ну  і Приєхали...зробили за 36 часов...а Чого...?  Бо Війскові прокурори...Нафтога з ще должен  83 коп :gigi:
   
должен  83 коп

 :superman2:
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Я у Носовці обіцяв шо приєду у Формі і юридично рознесу їхню кантору ...тіпа приєзжай...ну  і Приєхали...зробили за 36 часов...а Чого...?  Бо Війскові прокурори...Нафтога з ще должен  83 коп :gigi:
Здорово. А как быть не военным прокурорам?
   
афера номер два?
Нафтогаз заявляє, що всі, хто оплатив попередньому постачальнику, починаючи з першого травня, мають самі подбати про повернення переплати,
а йому, Нафтогазу, платити знову.
Повторюється історія кількарічної давності, коли послуги по постачанню тепла від Київенерго передали Київтеплоенерго.
У тисяч людей були переплати (зокрема в мене близько тисячі гривень), але ніхто цих грошей не повернув, а Київтеплоенерго і КМДА прикинулися шлангами. За приблизними підрахунками, з кишень киян поцупили кілька мільйонів гривень.
Подібне буде з переплатами за газ.
На щастя, тут сплачено невеликі суми.

пс
а загалом, стосовно обох випадків - суки)
   
Хоча, якби не були суками, то питання б вирішувалося просто: всі переплати автоматично перераховуються на рахунок Нафтогазу.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

афера номер два?
Нафтогаз заявляє, що всі, хто оплатив попередньому постачальнику, починаючи з першого травня, мають самі подбати про повернення переплати,
а йому, Нафтогазу, платити знову.
Повторюється історія кількарічної давності, коли послуги по постачанню тепла від Київенерго передали Київтеплоенерго.
У тисяч людей були переплати (зокрема в мене близько тисячі гривень), але ніхто цих грошей не повернув, а Київтеплоенерго і КМДА прикинулися шлангами. За приблизними підрахунками, з кишень киян поцупили кілька мільйонів гривень.
Подібне буде з переплатами за газ.
На щастя, тут сплачено невеликі суми.

пс
а загалом, стосовно обох випадків - суки)

"з 1 травня 2022 року понад 8,8 млн українських домогосподарств отримували газ від Нафтогазу."

Пусть будет половина заплативших газзбутам, сумма набегает не маленькая.
   
поясніть, показники лічильника далі подавати на 104? також по оплаті за доставку, платити там? а за газ в кабінеті нафтогазу?
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

поясніть, показники лічильника далі подавати на 104? також по оплаті за доставку, платити там? а за газ в кабінеті нафтогазу?
Саме так.  :)
   
показники лічильника далі подавати на 104?

Це як забажаєте, передати можна різними способами
   
Це як забажаєте, передати можна різними способами


чомусь у Нафтогазі в особистому кабінеті (я вже там зареєструвався) нема опції передачі показників.
бот gasua у вайбері також не приймає такої інформації.


   
Це як забажаєте, передати можна різними способами
чомусь у Нафтогазі в особистому кабінеті (я вже там зареєструвався) нема опції передачі показників.
бот gasua у вайбері також не приймає такої інформації.

там на сайті є пояснення, що нафтогаз наразі приймеє показники лише від споживачів окремих областей, але працюють над тим щоб всі користовачі могли подавати дані на їхньому сайті, але не зовсім зрозумів, якщо буде змога подавати на сайті нафрогазу, то треба буде також подавати дані для нарахування за постачання на 104 чи вони обмінюються даними?
   
Хоча, якби не були суками, то питання б вирішувалося просто: всі переплати автоматично перераховуються на рахунок Нафтогазу.
Не буду платити, поки не повернуть. Бо суки знали, що переводять, а повідомили після 10го.
   
Не буду платити, поки не повернуть. Бо суки знали, що переводять, а повідомили після 10го.

в нас народ і влада один одного варті на всі 100%

чітко ж написано, що потрібно робити для повернення переплати, але нє будем битись головою об стінку щоб було по моєму  :laugh:
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

в нас народ і влада один одного варті на всі 100%

чітко ж написано, що потрібно робити для повернення переплати, але нє будем битись головою об стінку щоб було по моєму  :laugh:
Та да. Долг за май нарисовали, возврат денег - пишите письма папиредникам.  8-:
Когда-то, была акция от того же нафтогаза - заплати за зиму на перед. Так вот, после окончания срока, невыбранную сумму, по заявке, можно было перевести  газзбуту в том же кабинете 104.ua. Почему не сделать в кабинете возможность подать заявку на зачисление переплаты в счет транспортировки?
   

чітко ж написано, що потрібно робити для повернення переплати, але нє будем битись головою об стінку щоб було по моєму  :laugh:
Чітко - це коли попереджають заздалегідь, а не два тижні після переходу, коли купа людей вже заплатили.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія