Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Друзі, хто ще не в курсі - щоб оплатити за газ по-новому потрібно зареєструватись за ось цим посиланням в Нафтогазі >>>

https://gas.ua

 8-)
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Друзі, хто ще не в курсі - щоб оплатити за газ по-новому потрібно зареєструватись за ось цим посиланням в Нафтогазі >>>

https://gas.ua
8-)


Квартира у багатоповерхівці. Теж реєструватись?

До речі, це не фішінг ?
   
Ні, я там вже півтора року

   
хто ще не в курсі
Не все так просто там.
Покроково, вчора пройшов
Цитувати
Потрібно отримати новий номер особового рахунку.
    Кожен новий клієнт у «Нафтогазі» має отримати номер особового рахунку.
    Для цього необхідно перейти в чатбот GASUA у Viber, Telegram або NaftogazGasSupply у Facebook Messenger та ввести код (16 символів).
EIC – це персональний газовий номер об’єкта газопостачання, що складається із 16 символів (латинських літер та цифр).
Наприклад, 56XM19A205987456. Його можна знайти в особистому кабінеті, контакт-центрі вашого облгазу або в рахунку за розподіл чи постачання газу.
    Після отримання особового рахунку ви можете зареєструватися в особистому кабінеті my.gas.ua. Саме за його допомогою зручно дізнатися та оплатити рахунки, завантажити довідку про пільги та субсидії, отримати акт звірки тощо, – пояснюють у повідомленні.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

А рахунки від РГК куди?
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Нема слів.
Знайшли час, молодці.
Купа людей залишили домівки, багато хто за кордоном.
Шукайте звідти свій "персональний газовий номер об'єкта газопостачання", навіть не перепрошуючи за тавтологію.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:


EIC - код можно взять в кабинете 104.ua в разделе "информация". Некоторым в привате24 подтянулись новые счета. Нород в тихом акуе, пришли счета за май на нафтогаз. Причем май проплачен газзбуту, возврат денег - обращайтесь с заявлением и квитанциями об оплате в газзбут.

Останнє редагування: 21 червня 2022 08:11:57 від rutina1
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Нема слів.
Знайшли час, молодці.
Купа людей залишили домівки, багато хто за кордоном.
Шукайте звідти свій "персональний газовий номер об'єкта газопостачання", навіть не перепрошуючи за тавтологію.

Ті, що залишили домівки можуть не платити. Під час воєнного стану пеня не стягується. Заплатять, коли повернуться.
   
це не фішінг ?

та ні - щойно особисто пройшов вогонь, воду і мідні труби  8-)
   
Не все так просто там.
Покроково, вчора пройшов

 :-B  так - а я щойно пройшов .... номер особового рахунку отримав через чатбот у фейсбукмесенджері
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Ті, що залишили домівки можуть не платити. Під час воєнного стану пеня не стягується. Заплатять, коли повернуться.

Тобто розумну реєстрацію зробити не можна.
Підтягнути рахунок до зведеного в ЦКС, наприклад.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Тепер таке. Я допомагаю сплачувати разунки тітці своїй 90-річній. В неї є мобільний телефон. Але не смартфон, і комп'ютера теж ніякого.
Отже, жодного месенджера нема і не буде. І не бачить вона майже.
От що я маю робити з цим?
   
що я маю робити з цим?

повинен прийті поштою паперовий рахунок до 25-го числа
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Тепер таке. Я допомагаю сплачувати разунки тітці своїй 90-річній. В неї є мобільний телефон. Але не смартфон, і комп'ютера теж ніякого.
Отже, жодного месенджера нема і не буде. І не бачить вона майже.
От що я маю робити з цим?
Если у Вас есть кабинет в 104.ua добавить ее туда, узнать EIC  код (или найти бумажный счет) , по нему регистрироваться. Ждать бумажный счет от Нафтогаза.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Прийде - подивимось.
Поки що ані мені, ані тітці нічого не прийшло.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Если у Вас есть кабинет в 104.ua добавить ее туда, узнать EIC  код (или найти бумажный счет) , по нему регистрироваться. Ждать бумажный счет от Нафтогаза.

В мене був кабінет на київгазі, він пішов лісом.
Тепер я маю зробити кабінкт на 104.уа, щоб потім зробити кабінет на нафтогазі?
Паралельно знімають провідний телефон, бо укртелеком не бажає більше його обслуговувати.
Я розумію, час воєнний. Але чи не занадто?
   
Тепер таке. Я допомагаю сплачувати разунки тітці своїй 90-річній. В неї є мобільний телефон. Але не смартфон, і комп'ютера теж ніякого.
Отже, жодного месенджера нема і не буде. І не бачить вона майже.
От що я маю робити з цим?
Поставьте себе на вайбер нефтегаз, там можно передавать показания счетчика в первых числах месяца хоть ста лицевых счетов. И там же получать по запросу сумму оплаты. После 12-го.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

В мене був кабінет на київгазі, він пішов лісом.
Тепер я маю зробити кабінкт на 104.уа, щоб потім зробити кабінет на нафтогазі?
Паралельно знімають провідний телефон, бо укртелеком не бажає більше його обслуговувати.
Я розумію, час воєнний. Але чи не занадто?
Все гораздо веселей. Передавать показания и платить за доставку Вы все равно будете через 104.ua. Нафтогаз не принимает показания.
   
платить за доставку Вы все равно будете через 104.ua

так ... картина маслом  :snoozer_0:
   
Все он принимает. Если сначала передадите показания в контору, которая считает транзит, то просто выскочит окошко, что показания уже переданы. Транспортная компания передает нефтегазу показания.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Все он принимает. Если сначала передадите показания в контору, которая считает транзит, то просто выскочит окошко, что показания уже переданы. Транспортная компания передает нефтегазу показания.
Вот именно, через кабинет 104.ua вы передаете данные транспортной компании. А та передает Нафтогазу.
"Облік газу – зобов’язання операторів ГРМ (облгазів). Вони мають надавати можливість передавати показники лічильника своїм клієнтам. Облгази можуть збирати показники лічильників через власні канали зв’язку або домовлятися з постачальними компаніями, щоб вони приймали ці показники для них. Наприклад, у ГК «Нафтогаз України» є така домовленість з облгазом в Кіровоградській області.
Передавати показники лічильників потрібно з 1 по 5 число щомісяця, щоб були коректні нарахування у платіжках."

Останнє редагування: 21 червня 2022 08:50:39 від rutina1
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Все он принимает. Если сначала передадите показания в контору, которая считает транзит, то просто выскочит окошко, что показания уже переданы. Транспортная компания передает нефтегазу показания.

Яку саме контору? Куди я маю передавати?
Поки що зрозуміла, що треба заводити черговий кабінет на 104.уа.
Ввечері подивлюся, що там, зараз часу нема.
   
а якщо мій облгаз повинен мені гроші за попередні переплати -і зменшував цю заборгованність в залік рахунку сплати за газ по поточних місяцях, то тепер ці мої гроші потрібно якось повертати?
вони ж їх не передадуть нафтогазу автоматично?

не мала баба клопоту...

це потрібно писати листа в облгаз, аби вони повернули мою переплату?
   
Яку саме контору? Куди я маю передавати?
Поки що зрозуміла, що треба заводити черговий кабінет на 104.уа.
Ввечері подивлюся, що там, зараз часу нема.
Компания, которой вы оплачиваете транзит это одно, а за сам потребленный газ это другое, у вас будет две квитанции когда все оплатите. За транзит местная какая-то должна быть, а за сам газ нефтегаз
   
треба заводити черговий кабінет на 104.уа

не потрібно - EIC, персональний газовий номер об’єкта газопостачання можна знайти на старому паперовому рахунку за газ
   
а якщо мій облгаз повинен мені гроші за попередні переплати -і зменшував цю заборгованність в залік рахунку сплати за газ по поточних місяцях, то тепер ці мої гроші потрібно якось повертати?
вони ж їх не передадуть нафтогазу автоматично?

не мала баба клопоту...

це потрібно писати листа в облгаз, аби вони повернули мою переплату?
У меня так и не получилось деньги забрать оттуда, так и висит переплата, никто автоматично ничего не передает. Подсчитав нервные затраты и время решила плюнуть
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

а якщо мій облгаз повинен мені гроші за попередні переплати -і зменшував цю заборгованність в залік рахунку сплати за газ по поточних місяцях, то тепер ці мої гроші потрібно якось повертати?
вони ж їх не передадуть нафтогазу автоматично?

не мала баба клопоту...

це потрібно писати листа в облгаз, аби вони повернули мою переплату?
"Для повернення переплачених коштів надішліть лист на поштову чи електронну адресу постачальника, до якого додайте:

фото/скан-копію підписаної заяви довільної форми щодо проведення звірки та повернення коштів на ім’я директора компанії-постачальника*, у тексті якої обов’язково вкажіть номер свого особового рахунку;

копію квитанції про оплату;

копію паспорта (сторінки 1-2, із даними про поточну реєстрацію) та ІПН;

виписку з реквізитами вашого карткового рахунку (куди повернути кошти).

* ПІБ директора компанії-постачальника та іншу офіційну інформацію можна дізнатися на сайті газової компанії. Натисніть на назву потрібної компанії нижче, щоб перейти на її сайт.

Контакти постачальників"

Пишите письма  :( . Хотя, диджитализация, то-се.

Останнє редагування: 21 червня 2022 08:51:51 від rutina1
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

не потрібно - EIC, персональний газовий номер об’єкта газопостачання можна знайти на старому паперовому рахунку за газ

Треба, бо транспортування ж теж платити.
Повбивала б...
   
Треба, бо транспортування ж теж платити.

упс ... так - Ваша правда  8-)
   
У меня так и не получилось деньги забрать оттуда, так и висит переплата, никто автоматично ничего не передает. Подсчитав нервные затраты и время решила плюнуть
та це пістець
я з початку теж пробувала, але там коло поніверянь потрібно було пройти...купу дій. махнула рукою, -хай залікують в рахунок оплати за газ..але ж не вибрали усе...
 :( залишок ще досить вагомий -якого чорта я маю їм його дарувати -і так самі жирні коти ті облгази
   
залишок ще досить вагомий

в мене також висить там переплата - забрати вже навіть не надіюсь  :weep:
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Невже й досі у вас не були розділені розподіл і постачання? По закону це ж мало бути з кінця 2018 року.
В мене таке враження, що заблукав у часі.
   
Невже й досі у вас не були розділені розподіл і постачання?

розділення було, але все вирішувалось через 104  :snoozer_0:
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Невже й досі у вас не були розділені розподіл і постачання? По закону це ж мало бути з кінця 2018 року.
В мене таке враження, що заблукав у часі.
Все давно разделено.
   
"Для повернення переплачених коштів надішліть лист на поштову чи електронну адресу постачальника, до якого додайте:

фото/скан-копію підписаної заяви довільної форми щодо проведення звірки та повернення коштів на ім’я директора компанії-постачальника*, у тексті якої обов’язково вкажіть номер свого особового рахунку;

копію квитанції про оплату;

копію паспорта (сторінки 1-2, із даними про поточну реєстрацію) та ІПН;

виписку з реквізитами вашого карткового рахунку (куди повернути кошти).

* ПІБ директора компанії-постачальника та іншу офіційну інформацію можна дізнатися на сайті газової компанії. Натисніть на назву потрібної компанії нижче, щоб перейти на її сайт.

Контакти постачальників"

Пишите письма  :( . Хотя, диджитализация, то-се.
дякую -моя переплата відображається кожен раз в рахунку
створилася вона за рахунок переплати за завищеними тарифами, які потім відмінив суд
що я їм маю вислати?
там адська переплата була, вони зараз мені винні біля 2000 грн після заліків вже третій рік )))
   
Так я не зрозумів всіх що примусово на нафтогаз перевели?
   
вони зараз мені винні біля 2000 грн

фігасє !!!  :not_i:
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Так я не зрозумів всіх що примусово на нафтогаз перевели?
Не, тока фирташевских посипак (8,8 млн) . :gigi:
   
Так я не зрозумів всіх що примусово на нафтогаз перевели?

не всіх, але багато кого ...
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

а что делать тем кто не имеет доступа в интернет?

с какого перепуга я должна искать как мне по новому оплачивать за газ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія