Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Дякую, cynic, за роз'яснення, я б краще не написав. Без сарказму.
30 діб дійсно можна отримати за дрібницю, але як на мене це краще, ніж коли банять на ще більші строки через суб'єктивне бачення конкретного модератора. Я особисто проти довгів банів на півроку, рік, чи взагалі в ніколи. На форумі з 2004 року і пам'ятаю як зникали незручні дописувачі.
Жодна з систем банів не буде ідеальною і нема такої, яка сподобається всім.
Система, яку я запропонував в першу чергу б'є по затятих рецидивістах, але вона кожен раз дає їм новий шанс. З іншого боку вона залишає як найменше можливостей саме для суб'єктивного модерування, коли цього банимо на добу, а цей мені не подобається, отже отримає 999 зразу.
Щодо правил, то не догма, навіть до Конституції України вносять зміни і як правило без референдумів. Я не проти, якщо члени ФУПу будуть обговорювати, як налагодити життя і допускаю, що якісь моменти можуть бути закріпленні в правилах, вперед. Але з мого досвіду, зазвичай ніякої конкретики не виходить, лише "лебідь, рак та щука".
от як будуть ТЕБЕ банити за дрібничку на 30 діб, от тоді і розкажеш - як тобі: краще чи не краще.

На мою ДУЖЕ скромну думку було б краще: за КОЖНИМ пунктом правил розділу 4, в якому зібрані всі порушення, закріпити свій строк бану, а в банлистку лише вказувати пункт Правил, який юзер порушив, і юзер вже сам знатиме, який строк і за що саме. Ссилку на пост- порушення вставляти в банлист не вимагаю - це для вас непосильна ноша.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Титанічна праця  :weep:  :lol:
Когось нагадує...От тільки кого?...Хто у нас тут не шкодує часу і зусиль, аби перерити чиїсь пости від царя Гороха, аби викопати звідтам щось для  себе "цікавеньке" ?...
та да... Щось вона спочила в бозі... але перед тим встигла покусати.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Найкраща модерація це її відсутність. Останній рік це довів.

Все що треба було зробити (і про що я багаторазово писав) це збільшити список ігнору. І не треба оцих нових модераторів-вахтьорів від сороса і ко.  з потними руцями.
ну, в принципі, да.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Пропоную Каroffka в модери.
Нам потрібна diversity (різноманіття), а не невідомі модери про яких ніхто не знає.
я б почала з того, що закріпила б за кожним пунктом свій строк бану. Порушив - улітай на той строк бану, який прописано в правилах за скоєне тобою порушення. Це було б найадекватніше покарання, а не сидіти у бані 30 днів тільки за те, що ти не встиг першим стукнути на свого обідчика.
Бо часто буває так, що провокатор сам спровокує срачь, і тут же швиденько стукає на тебе тільки ща те, що ти не утерся мовчки, а лише сказав: сам дурак.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Найкраща модерація це її відсутність. Останній рік це довів.

Все що треба було зробити (і про що я багаторазово писав) це збільшити список ігнору. І не треба оцих нових модераторів-вахтьорів від сороса і ко.  з потними руцями.
100500
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

VVV-VVV цитатник ФУП-а

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=11991;area=showposts;start=440


Шо здесь? Терпила ябедничает?  :lol:



Р - репутация   :weep:







ФУП должен знать своих уродов  :shuffle:

Сплошной патриотизЬм, человеколюбие и сострадание.


Ну, раз здесь задают вопросы модераторам, то, чтоб 2 раза не вставать, и я спрошу:

Зачем это всё на фупе?

Зачем этот аФФтар на ФУПе?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Доповидь уехала с формулировкой:  Флуд одними и теми же картинками в двухсотый раз.

Почему бы не показывать 100500 подобных картинок своему лечащему врачу?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Доповидь уехала с формулировкой:  Флуд одними и теми же картинками в двухсотый раз.

Почему бы не показывать 100500 подобных картинок своему лечащему врачу?

 :lol:

Он с именем этим ложится, он с именем этим встает  :weep:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Якась фігня.
Модерація це добре.
Ідеальною вона не буде.
Тому най просто буде хоч шось.

Без модераціі фуп вже був залупенфорумом. Нунах таке.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Правила воно цитує...
Притула без всяких правил в темні бани людей кидала, мене двічі по 999.
Ще з рік тому на два місяці мене без всяких правил забанила тому,
що я запропонував їй буквально фільтрувати твоє зелене гімно, яким тут все тоді було вимазано.
Те, шо твоя дурдомівська шобла тут, на українському форумі коїла тоді,
змусило бігти звідси, затиснувши носа, не одну нормальну людину.
І це просто диво, що притомні фупчеги не вчаділи тоді від вас.

Два десятки косташів-корівок-мирось-олдбоїв довелося закинути в ігнор.
Але краще, якщо це будуть робити спеціально найняті люди.
Що посієш, то пожнеш, дурдомівка   :pofig:
О, толераст опорожнился. :facepalm1:
При таком отношении к окружающему миру,
когда ты ставишь в один ряд абсолютн разных
по характеру юзеров,
почему бы тебе не закинуть в игнор себя.
Может это как-то вылечит тебя от психоза.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

я б почала з того, що закріпила б за кожним пунктом свій строк бану. Порушив - улітай на той строк бану, який прописано в правилах за скоєне тобою порушення. Це було б найадекватніше покарання, а не сидіти у бані 30 днів тільки за те, що ти не встиг першим стукнути на свого обідчика.
Бо часто буває так, що провокатор сам спровокує срачь, і тут же швиденько стукає на тебе тільки ща те, що ти не утерся мовчки, а лише сказав: сам дурак.
Полностью поддерживаю. Всё должно быть как в реальной жизни, а там админ. и уголовный кодексы рулят, со статьями сроками и размерами штрафов.
И так же как прописано в этих самых кодексах, просто критически необходимо в приговоре указывать время, место и состав нарушения.

Останнє редагування: 23 листопада 2021 21:18:44 від б_а_р_с
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:


Всё должно быть как в реальной жизни


Можно подумать где-то когда-то что-то было иначе.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Можно подумать где-то когда-то что-то было иначе.
Ты сейчас о чём, расшифруй свой ребус.
Разве в суде при зачитывании приговора не говорят что приговариваемый
к двуми годам лишения свободы гн. Иваненко, нанес гн. Петренко тяжкие телесные,
находясь в кафе по ул. Сидоренко в ночь с 31 мая на 1 сентября?

Не слышал ни разу, чтобы там по понятиям зачитывали приговор - Закрыть на два года
за избиение. И никаких пояснений.

Останнє редагування: 23 листопада 2021 21:23:14 від б_а_р_с
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

ви в голову тільки їсте? Де я писала про невинних ягняток? Покажіть мені серед його постів той єдиний пост, що ТОЧНО тягне на 30 днів бану по тяжкості скоєного.

Я підняла єдине питання: покарання адекватне скоєному. Все. Крапка. Не приписуйте мені своїх вологих мрій і хворих фантазій.

Я вам знайшов п'ять, які тягнуть на флуд, а 30 днів за те що злісний порушник.
Це якраз ваші фантазії, що модерації немає, а реальність така, що вона є
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Ты сейчас о чём, расшифруй свой ребус.
Разве в суде при зачитывании приговора не говорят что приговариваемый
к двуми годам лишения свободы гн. Иваненко, нанес гн. Петренко тяжкие телесные,
находясь в кафе по ул. Сидоренко в ночь с 31 мая на 1 сентября?

Не слышал ни разу, чтобы там по понятиям зачитывали приговор - Закрыть на два года
за избиение. И никаких пояснений.

В Симферополе в марте 2014 пропал мой сосед. До сих пор не нашли. Тоже реальная жизнь.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

та да... Щось вона спочила в бозі... але перед тим встигла покусати.
Ганс писав тут, що начебто хтось розсилає по приватах якийсь ганебний компромат на її родину.
І ото вона чи то образилася, чи то злякалася, чи то ще щось.
Тобі надсилали ?
Мені - ні.
І ето обідно  :weep:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Доповидь уехала с формулировкой:  Флуд одними и теми же картинками в двухсотый раз.
Гансе, ти комусь позичав свій нік на Цузі?
Скажи, що то не ти писав.  :(
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Если Короффка начала стесняться, это уже неплохо.

Останнє редагування: 23 листопада 2021 21:53:20 від Kilkenny
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Полностью поддерживаю. Всё должно быть как в реальной жизни, а там админ. и уголовный кодексы рулят, со статьями сроками и размерами штрафов.
И так же как прописано в этих самых кодексах, просто критически необходимо в приговоре указывать время, место и состав нарушения.
вооот! Я не хотіла прогружать форум аналогією кодексів, але адекватність покарання скоєному - і сама напрошується в порівняння.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Я вам знайшов п'ять, які тягнуть на флуд, а 30 днів за те що злісний порушник.
Це якраз ваші фантазії, що модерації немає, а реальність така, що вона є
то ви так знаходили. Вам вже і профіль юзера Косташу приносили, але ви чомусь так і не вказали на жоден його пост.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

О, толераст опорожнился. :facepalm1:
При таком отношении к окружающему миру,
когда ты ставишь в один ряд абсолютн разных
по характеру юзеров,
почему бы тебе не закинуть в игнор себя.
Может это как-то вылечит тебя от психоза.
Я бачу оце Гдє я? лише в цитуваннях інших юзерів, як от зараз - і щоразу в будь-якій цитаті воно урочисто повідомляє мене про свій ігнор. Психічнохворе якесь чи шо?...
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Ганс писав тут, що начебто хтось розсилає по приватах якийсь ганебний компромат на її родину.
І ото вона чи то образилася, чи то злякалася, чи то ще щось.
Тобі надсилали ?
Мені - ні.
І ето обідно  :weep:
і мені ні... Хоч поржала б...
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Ганс писав тут, що начебто хтось розсилає по приватах якийсь ганебний компромат на її родину.
І ото вона чи то образилася, чи то злякалася, чи то ще щось.
Тобі надсилали ?
Мені - ні.
І ето обідно  :weep:

Один маленький слайдик из привата мог бы рассеять все сомнения, не?   :D
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Если Короффка начала стесняться, это уже неплохо.
кого? Тебе? Цю... Я можу і голою перед тобою станцювати. Налякав...зачьоркну то.. застісняв.. :facepalm:

Ах, ти про Аміда... Дик, він ще молода дитина, щоб я такі серйозні питання йому задавала...того і стісьняюсь :blush2:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Гансе, ти комусь позичав свій нік на Цузі?
Скажи, що то не ти писав.  :(
Сік транзіт глорія мунді. :lol:
Ти і ще одним точно таким же кондомом захоплюєшся, тільки хитрішим і боязким, той дрище помірковано, а Ганс - відвертий русскій чєловєк, і за це його варто поважати.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Форум став куди приємнішим для перебування. Мені дуже подобається не відповідати тому ж Косташу в його манері (чорноротим я теж можу бути коли захочу) а просто чекати поки він піде в бан.

   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

начебто хтось розсилає по приватах якийсь ганебний компромат на її родину.

И на твою тоже. Мол, не только "Боря" - зек и алкаш, но у Тетянки ваще полный раздрай с мужем.
Впрочем, мне на это плевать - у кого там мужья алкаши, а у кого в семье крушение. Какие-то бабские сплетни.
Я раньше на Дия с Газдой грешил, но теперь-то уж точно с них подозрения сняты.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

То у вас, пане, якесь анальне мислення.
А я намагався донести просту думку, що під час війни розстрілюють за те, за що в мирний час дадуть три роки "поселень", або й умовний строк.

В мене нормальне мислення і сформульоване чітко, а ти звиздуй в ігнор, бо длубатися-розшифровувати твою демагогічну маячню не маю ні часу ні бажання. Бай-бай.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

В мене нормальне мислення і сформульоване чітко, а ти звиздуй в ігнор
Ні, у тебе саме класичне кацапоїдне мислення копрофага, якому скучно на форумі без "серлиння".
Щодо ігнору - почту за чєсть. Але це не завадить мені коментувати твої висери так, як вони того варті.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Один маленький слайдик из привата мог бы рассеять все сомнения, не?   :D
Ну прикинь!
Якщо це не я розсилаю (а хто краще за мене знає, що я нічого не розсилаю і не розсилала?), значить мені обов"язково мали б надіслати!
Але не надіслали.  :weep:
Тому тут очевидно має місце одне з двох : або Ганс вигадав це все, або Кадра люто надурила і підставила Ганса цією вигадкою.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

І мені, і мені теж не надіслали. А кому як не мені найвигідніша та інформація, щоб рознести її в прух і в пах.  :weep:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

от як будуть ТЕБЕ банити за дрібничку на 30 діб, от тоді і розкажеш - як тобі: краще чи не краще.

На мою ДУЖЕ скромну думку було б краще: за КОЖНИМ пунктом правил розділу 4, в якому зібрані всі порушення, закріпити свій строк бану, а в банлистку лише вказувати пункт Правил, який юзер порушив, і юзер вже сам знатиме, який строк і за що саме. Ссилку на пост- порушення вставляти в банлист не вимагаю - це для вас непосильна ноша.

А я - вимагаю.
І підписуватися під кожним баном теж вимагаю - хто і за що „банив“.
Інакше - повний ігнор анонімних ушльопків-„модераторів“ - дрібних пакосників.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

А я - вимагаю.
І підписуватися під кожним баном теж вимагаю - хто і за що „банив“.
Інакше - повний ігнор анонімних ушльопків-„модераторів“ - дрібних пакосників.
харе! Ми вже бачили твою з вуйцем модерацію на дд. Не перенось той ідіотизм сюди. Залиш його там.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Інакше - повний ігнор анонімних ушльопків-„модераторів“ - дрібних пакосників.
Офуєнно виглядатиме ігнор з бану... :lol:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Прекрасно.

Можно снести ветку?

Це ти тут демонструєш, що ти - в „команді молодих“ ушльопків? Камінгаут такий?
Мама дарагая.   :facepalm1:
То це ти мене тут вже 3 рази нізащо банив як і ще сотню інших юзерів?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

І мені, і мені теж не надіслали. А кому як не мені найвигідніша та інформація, щоб рознести її в прух і в пах.  :weep:

   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

харе! Ми вже бачили твою з вуйцем модерацію на дд. Не перенось той ідіотизм сюди. Залиш його там.

Тоді хавай ідіотизм тутешній і наслаждайся.
Тільки не забувай регулярно підлизувати „команді“ з „командиром“.     :lol:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Це ти тут демонструєш, що ти - в „команді молодих“ ушльопків? Камінгаут такий?
Мама дарагая.   :facepalm1:
То це ти мене тут вже 3 рази нізащо банив як і ще сотню інших юзерів?

Это все иллюзии в Вашей голове. Нет никакого меня, нет форума, нет банов и юзеров.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Якась фігня.
Модерація це добре.
Ідеальною вона не буде.
Тому най просто буде хоч шось.

Без модераціі фуп вже був залупенфорумом. Нунах таке.

Та краще вже залупенфорум ніж такий як зараз тупий і „беззмістовний флуд“ банами.   8-)
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Это все иллюзии в Вашей голове. Нет никакого меня, нет форума, нет банов и юзеров.

Може це я ще й за тебе написав цитований пост?    8-)
Я „зносити вєтку“ грозився чи ти, ілюзорний красавчік?    :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія