Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украине придется подумать о ядерном статусе, если ее не примут в НАТО - посол

Посол Украины в Германии Андрей Мельник призвал Запад предоставить Украине современное вооружение и немедленно принять в НАТО, иначе на повестке дня встанет вопрос восстановления ядерного статуса. Такое заявление он сделал в эфире главной немецкой радиостанции Deutschlandfunk в четверг, 15 апреля, сообщает "Европейская правда".


А хіба ФУП не казав цього стопіццот років тому?

я розумію - що це "гра м'язами", у відповідь. Але ще не було такої офіційної риторики від України.
не?


п.с. якщо боян-боян, то знесіть тему.
   
тут вже весь ФУП мізки вивихнув - так думає від самого ранку...
   
вимагай неможливого - отримаєш бажане


   
пусте піздабольство
ніхто не дозволить. вже на старті перекриють частково наш експорт і все закінчиться. А якщо ні то гайки закрутять максимально. А посол звичайно буде жити не в Україні а десь інде і волати звідти про зраду
дивно шо цілий посол цього не розуміє
   
Та вже скільки можна позиціонувати себе об'єктом??

Досить вже.

Ізраїль нам в приклад... )
   
ніхто не дозволить

це питання чаму і перемовин.

ми ж бачимо, що кацапи не питають дозволів.
і анексують крим, і знову створюють небезпеку...

І, замість допомоги, 2 корнети США повернули назад... всупереч Будапештський бамажці.

ТО, який в нас вибір?
   
це питання чаму і перемовин.

ми ж бачимо, що кацапи не питають дозволів.
і анексують крим, і знову створюють небезпеку...

І, замість допомоги, 2 корнети США повернули назад... всупереч Будапештський бамажці.

ТО, який в нас вибір?

 :facepalm1:
вас швиденько санкціями вилікують. Ви навіть не розумієте про шо кажете
   
Блеф, що тіпа вона вже є.

Як Ізраіль, у нас немає, але якщо треба ми застосуємо. Хоча у Ізраіля була вона, як виявилось набагато згодом.
   
Як ковток свіжого повітря..Коли наше закордонне відомство нарешті почало працювати на Україну )))
   
Елка кастаті Ізраілю Франція передали Атомні матеріали і технології.
   
Як ковток свіжого повітря..Коли наше закордонне відомство нарешті почало працювати на Україну )))
Ти просто немаєш уявлення скільки треба енергії і які технології для цього.. Більшість наших фізиків немають розуміння.
   
Варіанти припинення клятої війни:
1. АТО повинно тривати години.
2. Подивитись Хуйлу в очі і зійтись посередині
3  Вступити в НАТО
4. Отримати ядерний статус

Просто дорожня карта як вигадати дурницю, а потім коли вона не виправдовується вигадувати нову.
   
Варіанти припинення клятої війни:
1. АТО повинно тривати години.
2. Подивитись Хуйлу в очі і зійтись посередині
3  Вступити в НАТО
4. Отримати ядерний статус

Просто дорожня карта як вигадати дурницю, а потім коли вона не виправдовується вигадувати нову.
запропонуйте не дурницю.

цікаво.
   
Посол Украины в Германии Андрей Мельник призвал Запад предоставить Украине современное вооружение и немедленно принять в НАТО, иначе на повестке дня встанет вопрос восстановления ядерного статуса. Такое заявление он сделал в эфире главной немецкой радиостанции Deutschlandfunk в четверг, 15 апреля, сообщает "Европейская правда".

БредЪ...

Как только Украина сделает хотя бы один серьезный шаг в плане разработки собственного ЯО,  на ее месте появятся Новороссия, Новобессарабия, Нововенгртия и еще много чего нового... Ну а остатки черкасской полтавской и киевской областей объединятся в Козакстан со столицей где-нибудь в Чигирине... B-)
   
посол а выглядит как клинический идиот
   
Почему задумываться только о ядерном статусе?! Может и о боевых роботах, лазерах и других фантазиях начнет рассуждать эта говорящая голова, которая всю жизнь протерлась по тёплым посольствам и утратила всякое понятие о украинских реалиях...
   
Украине нужно в начале ответить на базовые вопросы: Кто я? Где я? и Для чего Я?
А потом исходя из ответов, разработать стратегию и план собственного развития, который можно реализовать только дипломатическими методами... B-)
   
Дурень думкою багатіє
   
Украине нужно в начале ответить на базовые вопросы: Кто я? Где я? и Для чего Я?
А потом исходя из ответов, разработать стратегию и план собственного развития, который можно реализовать только дипломатическими методами... B-)

Ви такі москаль?
   
запропонуйте не дурницю.

цікаво.

Хочеш миру - готуйся до війни. 
   
Украине нужно в начале ответить на базовые вопросы: Кто я? Где я? и Для чего Я?
А потом исходя из ответов, разработать стратегию и план собственного развития, который можно реализовать только дипломатическими методами... B-)

 Кто я? - недолугий козаченько [ua]
 Где я? - в крайни мрий  :pooh_hone:
 Для чего Я? - диточкам долляры збыраю и скырдую до вентиляции, бо сам и не знаю куды их можлыво пристосуваты :big_boss:
   
Почему задумываться только о ядерном статусе?! Может и о боевых роботах, лазерах и других фантазиях начнет рассуждать эта говорящая голова, которая всю жизнь протерлась по тёплым посольствам и утратила всякое понятие о украинских реалиях...

Точно,на слідуючих виборах преза в Україні))) Може вже тоді захід почне хвилюватися  :tongue:


   
посол а выглядит как клинический идиот
Зелена Влада... Бачили очі що обирали))))
   
Хочеш миру - готуйся до війни. 

Збагачення урану - це один із варіантів підготовки до війни.
   
Порошенко розвалив ядерну державу Україну.
   
Ти просто немаєш уявлення скільки треба енергії і які технології для цього.. Більшість наших фізиків немають розуміння.
я про заяву посла
і про потужну діяльність зовнішньополітичног о відомства України останнім часом
а ти про що?
   
Ну как бы понятно что это крик отчаяния. А так - ну положим приймут в НАТО. Что реально изменится? Бидон ещё раз грозно насупит брови и позвонит другу Владимиру?
   
Збагачення урану - це один із варіантів підготовки до війни.

серйозно? є плани війни збагаченим ураном?
   
Збагачення урану - це один із варіантів підготовки до війни.

))))  :D

а чого ж ні?


   
Збагачення урану - це один із варіантів підготовки до війни.
Да где ж его "збагачувать??? ВостГок уже добивают, если не добили. Мы даже сборки сами не делаем. Когда Юлька собиралась строить завод вместе с китайцам, эту идею быстро прокацапские лоббисты ухуйкали. С тех пор Атомную промышленность только добивали.
   
Все правильно сказал: раз пошла такая пьянка и в мире начал править бесноватый фюрер что привело к хаосу у нас нет другого выхода и никто не в праве нам указывать.
   
серйозно? є плани війни збагаченим ураном?
а що ви вкладаєте в сентенцію  "готуйся до війни"?
муштру, вишкіл армії, гарне харчування армії, стрій, виробництво і поповнення армії новою техникою, патрони, зброя ...уран туди ж, нє? )

ну і так - знищення корупції і солдафонщини.
   
серйозно? є плани війни збагаченим ураном?

Серйозно.
Спитай про плани війни у Ізраїлю
   
Да где ж его "збагачувать??? ВостГок уже добивают, если не добили. Мы даже сборки сами не делаем. Когда Юлька собиралась строить завод вместе с китайцам, эту идею быстро прокацапские лоббисты ухуйкали. С тех пор Атомную промышленность только добивали.

Це вже інше питання.
У нас добивали все.
І так чи інакше щось таки доведеться відновлювати.
   
а що ви вкладаєте в сентенцію  "готуйся до війни"?
муштру, вишкіл армії, гарне харчування армії, стрій, виробництво і поповнення армії новою техникою, патрони, ...уран туди ж, нє?

ну і так - знищення корупції і солдафонщини.

уран, нє
   
Серйозно.
Спитай про плани війни у Ізраїлю

та що ж там питати все ж відомо:
- жодного шматка держави без опору не просрали
- від жодного шматка власної території не відмовляються
- на ворожі обстріли відповідають своїми обстрілами.
- проводити воєнні операції і здійснювати знищення ворога на його території не соромляться.
- ядерні програми ворога знищують в разом з розробниками і об'єктами
- уран ні разу не використовували

що тобі ще розповісти, свідок урану?
   
уран ні разу не використовували

а його не треба використовувати, треба його мати в якості зброї.

ну і іноді погрожувати ним.
було ж в історії Ізраїлю таке. Вони казали -йопнемо, нам втрачати нічого.

І США відкатили...
   
а його не треба використовувати, треба його мати в якості зброї.

ну і іноді погрожувати ним.
було ж в історії Ізраїлю таке. Вони казали -йопнемо, нам втрачати нічого.

І США відкатили...

 :lol:  :lol:  :lol:
ну от як навчимося йопати, от тоді можна і погрожувати 
а поки не навчились звичайною зброєю йопати
не варто думати, що хтось злякається пустопорожніх погроз 

хочеш миру - готуйся до війни
хочеш аби твої погрози сприймали серйозно - йопни хоч раз

Останнє редагування: 15 квітня 2021 15:40:36 від Читач
   
До речі Україна не може налагодити виробництво нових танків чи навіть патронів великого калібру
А тут цілі центрифуги та ракети великоі дальності  :facepalm:

Злякайте їжаків побудовою зірки смерті
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія