Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Администрации ФУП

Администрации ФУП

Скажите, пожалуйста, сколько мы еще должны терпеть ярую кацапку, ненавистницу Украины и просто трампоманьячку Ольгу Тейлор?
Ни один ее пост не несет что-нибудь полезное, а лишь только бредовый понос.

Спасибо.
   
Re: Администрации ФУП
Svitlana Bykova

от чесно?
ваша феєрична трійця - один одного варті. Це я пишу не як одмін, а як юзер, який іноді змушений спостерігати ваші безкінечні (і беззмістовні) сварки, перегавкування та взаємообрази.
особиста думка, так би мовити.

зі. тейлор розбанили на прохання багатьох дописувачів (більше ніж вас двоє). Пошукай гілку в адмінці.
   
Re: Администрации ФУП

от чесно?
ваша феєрична трійця - один одного варті. Це я пишу не як одмін, а як юзер, який іноді змушений спостерігати ваші безкінечні (і беззмістовні) сварки, перегавкування та взаємообрази.
особиста думка, так би мовити.

зі. тейлор розбанили на прохання багатьох дописувачів (більше ніж вас двоє). Пошукай гілку в адмінці.

Ну давайте запустимо сепарів на ФУП до пари. Це ж "наші люди" ні?
Аж 5 чоловік хотіли її розбану і серед цих 5 двоє чи троє хотіли цей розбан як жарт. Подивися скільки в кожній гілці з її участю прохань про її довічний бан. Тейлор має відверту антиукраїнську позицію - за це не банять вже? Наші сварки з нею мають одну причину: вона бажає зла Україні. Чи для вас це вже нічого не значить? Чи можливо її не банять з "великої поваги" до outsider'a? Чи може того що вона - "корефанка-кримчанка" (згідно однієї з її легенд)?
Хотілося б отримати пояснення вашого закривання очей на те що пише Тейлор.
   
Re: Администрации ФУП
Svitlana Bykova

відверту антиукраїнську позицію
дай точне визначення, без подвійних трактовок - і ми внесемо це в правила.
   
Re: Администрации ФУП
Svitlana Bykova

Подивися скільки в кожній гілці з її участю прохань про її довічний бан.

а мені набридло повторювати одне й те саме - ви можете писати в гілках ЩО ЗАВГОДНО, якщо вам подобається даремно струшувати повітря :)

а модератори читають виключно доповіді.
   
Re: Администрации ФУП

вона бажає зла Україні


Ложь. Заведомая и ничем не подтверждённая.
   
Re: Администрации ФУП

Ложь. Заведомая и ничем не подтверждённая.

Ветки с твоими постами поднять?
   
Re: Администрации ФУП

а мені набридло повторювати одне й те саме - ви можете писати в гілках ЩО ЗАВГОДНО, якщо вам подобається даремно струшувати повітря :)

а модератори читають виключно доповіді.

А що доповіді дали довічний бан? Ні. Чи ви спеціально граєтесь у демократію і свідомо не баните відвертих кацапів як Тейлор? (я не здивуюсь, що це через те що outsider - "свій ФУПчик"). Підніміть будь-ласка гілки Ольги Тейлор і переконайтесь самі скільки там просять їй довічного бану.
   
Re: Администрации ФУП
Svitlana Bykova

 :facepalm1:
   
Re: Администрации ФУП

Мені Аж шкода Єжиху...))))
   
Re: Администрации ФУП

Друзья мои! Возлюбим друх-друха!!!!
   
Re: Администрации ФУП

Друзья мои! Возлюбим друх-друха!!!!

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  C каких надо любить кацапов?
   
Re: Администрации ФУП

:facepalm1:

Гілку з її матюками привести? Чи знову буде - "вона - невинне ягнятко"? Невже не можна очистити форум від антиукраїнських елементів?
   
Re: Администрации ФУП

Гілку з її матюками привести? Чи знову буде - "вона - невинне ягнятко"? Невже не можна очистити форум від антиукраїнських елементів?
имхо лучше бы от матов форум очистить, как минимум направленных на других юзеров форума.

Научить людей минимальному уважению друг к другу, хотя бы из под палки, под угрозой бана. А совсем уж неадекватов, не контролирующих себя - в ридолни на несколько месяцев, может почитав чистый от грязи форум они научатся писать аналогично.
   
Re: Администрации ФУП

Ну давайте запустимо сепарів на ФУП до пари. Це ж "наші люди" ні?
Аж 5 чоловік хотіли її розбану і серед цих 5 двоє чи троє хотіли цей розбан як жарт. Подивися скільки в кожній гілці з її участю прохань про її довічний бан.
Да-да, "просьб" с грязью и матами и от признанных неадекватов. Им бы в голове вначале у себя гумно то почистить, а потом уже начинать писать что то на всеобщее обозрение.
   
Re: Администрации ФУП
smx

я например тоже Ольгу не выношу
но голос действующего президента США должен был представлен на фупе если он хочет называться демократическим

имхо, именно из-за этого был уговор что если трумп победит то ее разбанят
   
Re: Администрации ФУП

Скажите, пожалуйста, сколько мы еще должны терпеть ярую кацапку, ненавистницу Украины и просто трампоманьячку Ольгу Тейлор?
Ни один ее пост не несет что-нибудь полезное, а лишь только бредовый понос.

Спасибо.

Трамп і США мене завсім не цікавлять, таких гілок я не дивлюсь і мені байдуже хто там за Трампа, а хто за Клінтона чи Обаму.

А от щодо "ненависниця України" , то ніколи за нею такого не замічав.
Не розумію цих нападків на Ольгу Тейлор.
Це що, якийсь психо-медіа експеримент, чи можна всіх переконати що біле - то чорне, а чорне - то біле?

Я передивився кілька сторінок її дописів з кінця (2015 р.).
Нема там абсолютно ніякої антиукраїнської позиції.
Дуже твереза оцінка і української ситуації і поведінки європейців щодо України.

Та вона більш проукраїнська ніж більшість ФУПчиків.

Чого варта тільки її фраза: "украинец возмущённый украинизацией это вата".
(Слово "вата" я вважаю шкідливим мислевірусом, що затуманює суть, краще сказати "українофоб", але це вже інша тема).
   
Re: Администрации ФУП

дай точне визначення, без подвійних трактовок - і ми внесемо це в правила.

по перше - варто визначити - що діюча владаі Україна - зовсім різні поняття. діюча влада це держава (  в даному випадку найпродажніша і найнекомпетентніша в світі - зімбвабви не в щот) а Україна - це населення,культура,звичаї,теритоія етс в комплексі

тож антиукраїнська позиція - це та позиція - яка діє на шкоду інтеерсам Країни Україна - а не злочинній тотально продажній нкомпетентній ригопедродержаві - що по суті є банда що окупувала Україну



   
Re: Администрации ФУП

щодо сабжу - тобто ольги тейлор - не знаю за її дописами не спостерігаю.

лайкаю її фразу "украинец возмущённый украинизацией это вата"

але трамполизство мені огидне. трам партньор хуйла - як і педро роттердамський - банкрот ліпецький
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія