Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

знову Kievlyanin

знову Kievlyanin

Опитування
Хай пише?
Всього проголосувало: 27
не забороняти Kievlyanin писати назву держави Україна з маленької літери, бо в нього так комп'ютер налаштований  6 
 
 21% 
заборонити писати, тобто банити Kievlyanin за написання назви держави Україна з маленької літери  22 
 
 79% 




Kievlyanin продовжує зневажати Україну:

украина вообще собирается воевать или нет??
   Kievlyanin   29/11/2016
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=946793.0

його пояснення таке:

Я 90% слов пишу с маленькойбукы так как не поьзуюсь табуляцией. .и те 10% это сам комп правит.. заглавными я пользуюсь только если их идет больше 1 рядом .. т.е. в абревиатурах.

Так быстрее и удобнее печатать.

От я й думаю: та й хрін з нею з цьою державою- хай людина пише як хоче, чи таки банами спонукати поважати державу в якій мешкає?
   
Re: знову Kievlyanin

Я він написав з великої
   
Re: знову Kievlyanin
Svitlana Bykova

більше нема до чого приколупатися?
*риторичне запитання*
   
Re: знову Kievlyanin

більше нема до чого приколупатися?
*риторичне запитання*

В адмінфорумі? Більш нема.
От цікаво, писати з маленької- певно й відслідковує щоб не написати з великої, це те саме що й "чий Крим?" чи ні?
Питання, звісно, риторичне  :)
   
Re: знову Kievlyanin
Svitlana Bykova

В адмінфорумі? Більш нема.
От цікаво, писати з маленької- певно й відслідковує щоб не написати з великої, це те саме що й "чий Крим?" чи ні?
Питання, звісно, риторичне  :)
наприклад я майже не використовую заглавні літери в соцмережах- мені ліньки кожного разу тягнутися до кнопки шіфт, це значно знижує швидкість набору тексту плюс постійно чепляються кнопки поруч
окрему увагу великій літері я придляю у лічених випадках - це Б-г, Біблія, Небесна сотня, рев.Гідності
наче все. іноді, щоб не плуталось, можу абревіатуру закапслочити
навіть власне ім"я та прізвище пишу з маленької літери

і знаю, що багато хто вчиняє так само - ще раз: усе залежить від швидкості набору тексту та методу друкування. Тож не бачу в цьому жодного криміналу та причин докопуватися
   
Re: знову Kievlyanin

Спочатку кієвлянін пише Україна з маленької літери, потім з'являються захапченки й плотніцкі й кажуть що ніякої країни україни тут нема, потім приходить хуйло й дає гроші на розбудову якоїсь нової росії. Дивно що люди наближені до адміністрації цього не розуміють.
Я на телефоні й планшеті достаю всі букви на клаві, а от на ноуті пальцями дотягуюсь лише до літер У Е Б А й літери Н. Так що в гілках Kievlyanin я коменти зможу писати лише цими буквами.
писи формально можна банити по 4.6, бо правила фупу це ж не закон, але я домагаюсь не бану Kievlyanin, а поваги до країни й багатьох фупчиків які йому робили зауваження.

Останнє редагування: 1 грудня 2016 18:56:12 від steol
   
Re: знову Kievlyanin

Я він написав з великої
  компутер  так налаштований (ц) . Доречі Порошенко  він пише з великої .  Соупадєніє  ? Нєдумайууу (ц)
   
Re: знову Kievlyanin

ви би краще заставили кияшу пройти курс на по економіці десь на курсері :)
   
Re: знову Kievlyanin

ви би краще заставили кияшу пройти курс на по економіці десь на курсері :)
А шмурдяк хто продаватиме пока він  навчатиметься ?
   
Re: знову Kievlyanin

Где пункт выпороть ТС на конюшне?
   
Re: знову Kievlyanin

Где пункт выпороть ТС на конюшне?
  Хоч  зрозуміло  хто ти такий  стало  .
   
Re: знову Kievlyanin

наприклад я майже не використовую заглавні літери в соцмережах- мені ліньки кожного разу тягнутися до кнопки шіфт, це значно знижує швидкість набору тексту плюс постійно чепляються кнопки поруч
окрему увагу великій літері я придляю у лічених випадках - це Б-г, Біблія, Небесна сотня, рев.Гідності
наче все. іноді, щоб не плуталось, можу абревіатуру закапслочити
навіть власне ім"я та прізвище пишу з маленької літери

і знаю, що багато хто вчиняє так само - ще раз: усе залежить від швидкості набору тексту та методу друкування. Тож не бачу в цьому жодного криміналу та причин докопуватися

шкода, що ви не бачите в цьому криміналу

шкода, що вважаєте аргумент "мені ліньки" прийнятним, коли йдеться про повагу до України,
хай навіть у такий дрібниці як писати назву з великої літери

 (td)
   
Re: знову Kievlyanin

Ну это вообще, ни в какие ворота не лезет.
Меня на 3 суток забанили, а Киевлянина на сутки за это сообщение:
Re: Украинский боец убил взводного, собрал оружие и перешел на сторону боевиков :(
Kievlyanin [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 11:22
IP/Host: ---.newproducts.ua
боец поступил как настоящий патриот - убил офицера который как рассказывают ВСЕ поголовно предатели ибо в генштабе сливают патриотов ..и опасаясь мести от кровавого режима убежал от хунтопрокурора матиоса.

 :gigi:

Администрация, у Вас все в порядке с головой? Вы же не поддерживаете бригадных.
   
Re: знову Kievlyanin

шкода, що ви не бачите в цьому криміналу

шкода, що вважаєте аргумент "мені ліньки" прийнятним, коли йдеться про повагу до України,
хай навіть у такий дрібниці як писати назву з великої літери

 (td)
Народ, якщо ви справді патріоти, а не штабні шатуни, то чому вас не короблять прокльони на адресу Української Держави, якими просто завалений форум?! Ізя Шніперсон, Люкстенебріс та інші називають Україну кінченою, відверто пишуть про свою до неї ненависть, бажають їй здохнути в муках, а "патріотики" , які вимагають бану Кієвлянину, ще й аплодують Ізям  :facepalm:
   
Re: знову Kievlyanin

Ну это вообще, ни в какие ворота не лезет.
Меня на 3 суток забанили, а Киевлянина на сутки за это сообщение:
Re: Украинский боец убил взводного, собрал оружие и перешел на сторону боевиков :(
Kievlyanin [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:22
IP/Host: ---.newproducts.ua
боец поступил как настоящий патриот - убил офицера который как рассказывают ВСЕ поголовно предатели ибо в генштабе сливают патриотов ..и опасаясь мести от кровавого режима убежал от хунтопрокурора матиоса.
:gigi:

Администрация, у Вас все в порядке с головой? Вы же не поддерживаете бригадных.

У Администрации с головой все в порядке, а вы дура клиническая. :weep:
   
Re: знову Kievlyanin

Народ, якщо ви справді патріоти, а не штабні шатуни, то чому вас не короблять прокльони на адресу Української Держави, якими просто завалений форум?! Ізя Шніперсон, Люкстенебріс та інші називають Україну кінченою, відверто пишуть про свою до неї ненависть, бажають їй здохнути в муках, а "патріотики" , які вимагають бану Кієвлянину, ще й аплодують Ізям  :facepalm:
  Штабний  порошок  ,  брехати  погано  .
   
Re: знову Kievlyanin

Що можна було ще чекати від абортарія, який підїдає гімно за обкуреним іканаміздом?.. :lol:
   
Re: знову Kievlyanin

т цікаво, за що забанили Кієвляніна, як боту? Яка політична сила в Украхні поділяє його погляди на пенсів щоб він там ботствував? У Адмінів є відповідь?
   
Re: знову Kievlyanin

У Адмінів є відповідь?
:lol:
   
Re: знову Kievlyanin

Kievlyanin   4.6 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=987608.0   04.12.2017   03.01.2018 23:02

А де у Kievlyanin в тій гілці, за яку він забанений, знайшлись підстави для 4.6, які тут не пропонувались?
А, це лаг у модерації рівно рік  :weep:
   
Re: знову Kievlyanin

поділом україножеру
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія