Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Затопили соседей, прорвал стояк. Кто должен компенсировать?

То в вас там ЖЕК чи ОСББ?
   
не ведіться
це не Ваше
опалення взагалі не Ваше
а горяча і холодна Ваше після  кранів перекриття холодної і гарячої води


   
то что аварийка больше часа ехала в 4 утра
играет роль? ну типа в суде
суду не буде!!! Твоя УК розбереться із твоїми сусідами сама полюбовно без тебе.
   
Там є куди поставити додатковий аварійний кран? На випадок іншої аварії? Це з ЖЕКом або ОСББ зараз можна рішити.

та я им предлагал вообще заменить весь тот участок трубы что поворачивает
не хотят какой кран
и мне надо сообразить
если там кран поставить там соседи воду не получат
и обратно вода не будет циркулировать по всему стояку, так получается
у меня самый верхний этажи у меня я так понял стояк как раз разворачивался на соседей и назад
   
Там є куди поставити додатковий аварійний кран? На випадок іншої аварії? Це з ЖЕКом або ОСББ зараз можна рішити.
не збивай його з толку. Він на правильному шляху.
   
У мене виникає одразу питання, а страховку оформити не пробували? Вона ж копійки коштує в Україні.
   
не ведіться
це не Ваше
опалення взагалі не Ваше
а горяча і холодна Ваше після  кранів перекриття холодної і гарячої води

это горячая вода
но по трубе еще метров 5 до моих кранов перекрытия
   
сварку сегодня обещают
что-то до сварки надо сделать?

зы Стену сантехних уже отбил "пометил" дырку для сварщиков вставив спичку
   
Треба продефектувати трубу. Чи вона придатна чи міняти? Товщина стінки. Чим грубша - тим краща. При дотриманні більшого внутрішнього діаметру.
   
колись в квартирі батьків прорвало трубу, сусідка знизу хотіла більше ніж їй пропонували, в суді справу програла так як суддя визначив випадок як форсмажор. В результаті дали їй щось там на фарбу із за співчуття і по всьому
   
У мене був появився на стояку свищ, то саме управляюча компанія за свій кошт мені його заварила.


чому їхній кошт?
ви як і решта співвласників вносите ж кошти на утримання будинку (через управляючу компанію)?
тоді це ваші (спільні) кошти.
   
сварку сегодня обещают
что-то до сварки надо сделать?

зы Стену сантехних уже отбил "пометил" дырку для сварщиков вставив спичку
тобі вже нічого не треба робити окрім як не відчиняти двері злим сусідам.
   
это горячая вода
но по трубе еще метров 5 до моих кранов перекрытия

ото понаписували - чи то стояк прорвало, чи то не стояк...
ваша чи не ваша труба визначається дуже просто: якщо по цій трубі йде вода ЛИШЕ для вас - це ваша квартирна труба і ваша відповідальність.
Якщо по цій трубі йде вода і для інших квартир - це будинкова мережа і відповідає за неї ЖЄК/ОСББ/УК - але не ви.
   
это горячая вода
но по трубе еще метров 5 до моих кранов перекрытия

До ваших кранов - труба жэка, вода к соседям по ней - труба жэка. За стеной внутри ниши стояка - труба жэка.

Посылайте соседа в жэк с претензиями. Ему надо - пусть и суетится.
Ко мне так 3-4 раза бегали с претензиями. Там все и осталось. Один раз жек забелил им часть потолка. Но это было в 90х или даже при совке.
   
ото понаписували - чи то стояк прорвало, чи то не стояк...
ваша чи не ваша труба визначається дуже просто: якщо по цій трубі йде вода ЛИШЕ для вас - це ваша квартирна труба і ваша відповідальність.
Якщо по цій трубі йде вода і для інших квартир - це будинкова мережа і відповідає за неї ЖЄК/ОСББ/УК
- але не ви.
нарешті круте формулювання (tu)
   
проблема в том, что аварийка ехала больше часа
затопило как минимум 3 квартиры внизу
если 1ному дать, то остальные захотят
кроме того он уже мне начал рассказывать что ковры в химчистку отвез, что у него свет пропадал из-за потопа и все такое

наверно будет сложная для соседа снизу ситуация - доказать степень нанесенного ущерба.

Может чувак решил подшумок за чужой счет сделать капремонт в квартире и поменять всю быттехнику.
   
Аффтар, моя вам порада: вимагайте від УК заміну куска тієї труби, бо прикро біля стіни її вам можуть неякісно заварити і вона прорве буквально через кілька міліметрів від сварного шва у стіні і буде там мокріти. Незац виріжуть ту ділянку внутрістінну і поміняють. Тобто, 5см+товщина стіни+5 см. Це разом десь до 20 см всього, але це ваша безпека і спокійний сон.
Вимагайте оце зараз, як прийдуть сварщики з майстром.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія