Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пьяный охотник расстрелял 7 спящих рыбаков на Житомирщине.

Может, они пьяные, под наркотой, с оружием, с кукушкой сорванной после фронта - не спорю, не знаю
Но убили их, а не они
Что за манера их жертв делать подозреваемых
"Она сама виновата, в короткой юбке ходила!

так, самі винуваті
не там бухали, не з тим, короче самі і винуваті, їбаньки, краще би загинули з честю на фронті
що це треба було витворити що би комусь зірвало кришу і їх замочили

Останнє редагування: 23 травня 2020 11:09:47 від Гопник
   
Всю ветку не читал.
Только меня одного смущает тот факт, что ИЖ-58 - это обыкновенная охотничья двух стволка?
И что убив первых двух - бах...бах...Ему надо было перезаряжаться. След патроны должны были быть под рукой. Т.е версия , что мол в результате ссоры схватился за ружьё в запале - не очень то. Они сидели бухали втроём, а на нем патронташ с патронами???!!!!
Дальше следующие бах...бах...опять надо перезаряжаться...
А что в это время делают оставшиеся в живых? Ждут?
Хрень какая-то. Дальше опять ...бах...бах...Уже шестеро убитых. И после этого седьмой ждёт , когда чел третий раз перезарядится и его грохнет???!!!
Какая то хрень!!!

то шо- постріляли з тим, що живий, а вину на себе один взяв?
Цікава тоді ступінь знайомства цих двох
   
никто пока не знает из чего он убивал. Менты наверно уже знают. Убивал скорее всего безоружных. Иначе семь человек, среди которых военные, разорвали бы его оч быстро. Значит оружие скорее всего подкладывал потом
   
що це треба було витворити що би комусь зірвало криші і їх замочили
Это как же надо было дедушке постараться, чтобы положить 7 кадровых военных с оружием
Это что ж такое дедушке сделали, чтоб он убил семерых? Пришли его детей расстреливать?

так, самі винуваті
не там бухали, не з тим, короче самі і винуваті,
У вас будет еще время стать виноватым, поверьте
Не с тем ехал в маршрутке, не с теми рядом сидел в кафе, не того стали на трассе обгонять
Перед каждым убийцей соломку не подстелишь
   
положить 7 кадровых военных с оружием

А если так изложить? "Положить семь пьяных кадровых* военных" - и задача перестаёт быть непосильной.

*кадровость - то таке...
   
Страшный расклад для всех (((. Цуко, алкоголь самый страшный наркотик. Были бы трезвыми, может все по дрогуму бы пошло.

100% таких последствий бы не было... по синьке гибнет людей на охотах/рыбалках куча. Оценка ситуации не правильная + агрессия и т.д. Один перебухал и под лед провалился потому что не туда пошел. Другой на лодке на корягу на полной скорости. У нас был случай -- тупо стали бухать осенью на лодочке напротив протоки и еще одни бухие на лодке их впополамили. Осень, вода холодная -- 5 или 6 трупов... уже не помню.
Да что говорить, вон недавно известный адвокат Пархоменко так погиб... на охоте, пьяные браки тупо грохнули человека
   
никто пока не знает из чего он убивал. Менты наверно уже знают. Убивал скорее всего безоружных. Иначе семь человек, среди которых военные, разорвали бы его оч быстро. Значит оружие скорее всего подкладывал потом
Княжичі-2. Приїхав корд-всіх завалив.мстя дбрівцям за нач.поліції.підклал и зброю і забрали пяного в усмерть орендатора. тепер шиють битовуху.
   
Горілка зло.  :(
   
На Житомирщині поліція продовжує слідчі дії на місці загибелі семи людей


Останнє редагування: 23 травня 2020 11:40:44 від Banzay
   
это бот света бандитские разборки, велкам в 90-е

Сука ватна

Я взагалі почитаю якось, пізніше, вас, скотів які типу великі патріоти. Дуже за АТОвців переживають, крокодилячі сльози рікою течуть, коли ЛОМи свиноферми команду дають
Калінки малінки
   
Помяните мои слова - психически неуравновешенный мудак расстрелял толпу людей бо кто-то обозвал мудака мудаком.
   
Конспіролухи, люди були сонні і навіть побачивши придурка з ружжом, не зразу зрозуміли що він пуляє по ним, а не відстрілюється від когось
Якщо ви відкинете свою хворобливі фантазії про рекет на тому болоті, то все логічно. Якби вважали його ворогом, не пішли б безпечно спати
І так, перезаряджав і стріляв, якщо стояти на вході і пуляти, звісно вікна зсередини вилітають
П. С. Аеліт тупо кончена шкура
   
 На Алясці колись був випадок, один стрілок майже все поселення перестріляв. Це там де зброя була у всіх.
   
6. Возникла ссора, арендатора обвиняли в том что его сыновья не были в АТО, а он сам сдал их знакомого мента за вымогательство, и что он сам редиска.

Звідки така інформація?
   
у всіх була зброя і чомусь це не викликало у них взаємної поваги
хоча зібрались вільні люди, озброєні. Ні одного раба...
   
Помяните мои слова - психически неуравновешенный мудак расстрелял толпу людей бо кто-то обозвал мудака мудаком.

да, похоже на то... Видимо у него после участия в спецоперации по приему мента случился нервный срыв. И тут просто по синьке что-то стало спусковым механизмом. Если он психопат, то там любой мелочи бы хватило. Жах конечно!
   
у всіх була зброя і чомусь це не викликало у них взаємної поваги
хоча зібрались вільні люди, озброєні. Ні одного раба...

зброя була в автівках -- 100%. Про неї згадав тільки цей мудак, коли порозкладав біля трупів
   
да, похоже на то... Видимо у него после участия в спецоперации по приему мента случился нервный срыв. И тут просто по синьке что-то стало спусковым механизмом. Если он психопат, то там любой мелочи бы хватило. Жах конечно!
Або його підставили
Нереально на позитиві від знищення ворога так поїхати кукушкою, навіть по синці
   
да, похоже на то... Видимо у него после участия в спецоперации по приему мента случился нервный срыв. И тут просто по синьке что-то стало спусковым механизмом. Если он психопат, то там любой мелочи бы хватило. Жах конечно!


версія що пригрозили "опустіть за подставу" цілком логічно звучить

розкажу один випадок, який мене близько торкнувся, тому знаю в деталях

спортсмени параолімпійці, глухонімі. Один тенісист, інший борець і лідер всієї тусовки. Тенісист із іншого міста, із досить забезпеченої родини. Борець приходить до тенісиста додму, вони курять план з бульбулятором, виписвають. А потім борець виставляє претензію. Звинувачує тенісиста, що той щось там не те про нього сказав якійсь дівчині із їхньої тусовки.
Тепер, так би мовити за моральний збиток, тенісист йому винен. Можна віддати грошима. Виставляє суму, якщо не помиляюсь, 6 тисяч гривень для початку. А якщо ні, то він зараз викличе свого друга негра і вони вдвох будуть тенісиста, пардон за натуралізм, єбать в жопу.
На фоні таких розмов борець іде в туалет попісять, а тенісист бере ніж і на виході з туалета зі спини нападає на борця. Наносить декілька ударів, потім ніж у нього випадає. Він його хватає за лезо так, що практично відрізав собі пальці і вони довго в рукопашну боряться, після чого закривавлений борець вискакує з квартири і весь в крові і напівголий біжить по вулиці.

отака от історія. обоє вижили.

але ситуація дуже схожа
   
Або його підставили
Нереально на позитиві від знищення ворога так поїхати кукушкою, навіть по синці

так, може і щось таке бути. Скоріше за все ці дві події пов'язані, але тільки в його хворобливій голові. А бідні хлопці просто опинились не в тому місці  :(

Останнє редагування: 23 травня 2020 12:32:44 від Gunselo
   
я не знаю, що там трапилось і як, і не певна, що знатиму

але одне я знаю точно: бульбулятор і півас на одному столі - це неприпустимо.
   
версія що пригрозили "опустіть за подставу" цілком логічно звучить

розкажу один випадок, який мене близько торкнувся, тому знаю в деталях

спортсмени параолімпійці, глухонімі. Один тенісист, інший борець і лідер всієї тусовки. Тенісист із іншого міста, із досить забезпеченої родини. Борець приходить до тенісиста додму, вони курять план з бульбулятором, виписвають. А потім борець виставляє претензію. Звинувачує тенісиста, що той щось там не те про нього сказав якійсь дівчині із їхньої тусовки.
Тепер, так би мовити за моральний збиток, тенісист йому винен. Можна віддати грошима. Виставляє суму, якщо не помиляюсь, 6 тисяч гривень для початку. А якщо ні, то він зараз викличе свого друга негра і вони вдвох будуть тенісиста, пардон за натуралізм, єбать в жопу.
На фоні таких розмов борець іде в туалет попісять, а тенісист бере ніж і на виході з туалета зі спини нападає на борця. Наносить декілька ударів, потім ніж у нього випадає. Він його хватає за лезо так, що практично відрізав собі пальці і вони довго в рукопашну боряться, після чого закривавлений борець вискакує з квартири і весь в крові і напівголий біжить по вулиці.

отака от історія. обоє вижили.

але ситуація дуже схожа

ну щось дуже образливе йому ті, які бухали з ним сказали. Отут вже бухло і зробило свій роковий вчинок 
   
зброя була в автівках -- 100%. Про неї згадав тільки цей мудак, коли порозкладав біля трупів

Во-первых, откуда тогда охотник знал про оружие, которое было в машинах.
Во-вторых, отпечатки пальцев на оружии должны соответствовать тому, возле кого или в чьих руках оно лежало. Откуда охотнику знать где чьё оружие?
В-третьих,  надо было  не оставить свои отпечатки.
   
версія що пригрозили "опустіть за подставу" цілком логічно звучить

розкажу один випадок, який мене близько торкнувся, тому знаю в деталях

спортсмени параолімпійці, глухонімі. Один тенісист, інший борець і лідер всієї тусовки. Тенісист із іншого міста, із досить забезпеченої родини. Борець приходить до тенісиста додму, вони курять план з бульбулятором, виписвають. А потім борець виставляє претензію. Звинувачує тенісиста, що той щось там не те про нього сказав якійсь дівчині із їхньої тусовки.
Тепер, так би мовити за моральний збиток, тенісист йому винен. Можна віддати грошима. Виставляє суму, якщо не помиляюсь, 6 тисяч гривень для початку. А якщо ні, то він зараз викличе свого друга негра і вони вдвох будуть тенісиста, пардон за натуралізм, єбать в жопу.
На фоні таких розмов борець іде в туалет попісять, а тенісист бере ніж і на виході з туалета зі спини нападає на борця. Наносить декілька ударів, потім ніж у нього випадає. Він його хватає за лезо так, що практично відрізав собі пальці і вони довго в рукопашну боряться, після чого закривавлений борець вискакує з квартири і весь в крові і напівголий біжить по вулиці.

отака от історія. обоє вижили.

але ситуація дуже схожа
колись трохи  стикався з глухонімими і звернув увагу, що там дуже мало "гнилих базарів та гівнотерок". Типу "побачимо", "щьось буде", "ти хочеш мені сказати,  що я...".Вони якось швидко спілкуються і швидко відповідають і роблять, і мабуть потребують від інших схожего спілкування.Емоції на обличчі. І якщо там так було заявлено то нічого дивного що той борець сразу і  отримав. "коротко і ясно"
   
бульбулятор і півас на одному столі - це неприпустимо.
Да и с оружием плохо сочетается.
   
я не знаю, що там трапилось і як, і не певна, що знатиму

але одне я знаю точно: бульбулятор і півас на одному столі - це неприпустимо.

до речі згадав 2 випадки з юності, коли була на траву і бульбулятор схожа реакція у людей. Один раз на новий рік - зібралось 2 компанії і більшість з них один одного бачили вперше. Хлопці зробили бульбулятор і почали курити. Через деякий час хазяїн (дуже спокійний і врівноважений) перевернув святковий стіл і тупо почав громити все в хаті. Порозбивав всі вікна, магнітолу и т.д. І ще один раз хазяйка на самому початку гульби всіх вигнала... навіть не встигли за стіл сісти
   
ну щось дуже образливе йому ті, які бухали з ним сказали. Отут вже бухло і зробило свій роковий вчинок 
якщо навіть це взяти за початок оновного сюжету. ну застрелив тиx з ким cидів і хто щось сказав/пригрозив.
а далі  - місцевість знає добре. побіг в хащі, подзвонив в поліцію. але зайшов в хату і постріляв сплячих людей.
   
якщо навіть це взяти за початок оновного сюжету. ну застрелив тиx з ким cидів і хто щось сказав/пригрозив.
а далі  - місцевість знає добре. побіг в хащі, подзвонив в поліцію. але зайшов в хату і постріляв сплячих людей.

думаю він вже себе не контролював - стан афекту
   
думаю він вже себе не контролював - стан афекту
один попросився, що нікому не розкаже, його відпустив, чи може сам втік. в поліцію таки сам подзвонив. одночасно з тим кого відпустив/втік.
одного тягнув по траві (тому, кому в живіт вистрілив) і вклав в руки акуратно зброю.
не потягне на афект.
   
один попросився, що нікому не розкаже, його відпустив, чи може сам втік. в поліцію таки сам подзвонив. одночасно з тим кого відпустив/втік.
одного тягнув по траві (тому, кому в живіт вистрілив) і вклав в руки акуратно зброю.
не потягне на афект.

афект зазвичай дуже короткий в часі. На той час він вже відходив від нього. А трава думаю прим'ята не через те, що його тягли, а через те, що людина добряче помучилась перед тим як вмерти 
   
версія що пригрозили "опустіть за подставу" цілком логічно звучить
В чистую бытовуху по пьяной лавочке не верится из за числа убитых и задержания копа. Ну был конфликт между двумя, зачем остальных стрелять? Со всей группой был конфликт?
Версия про бандитский наезд тоже немного странно выглядит. Они что не догадались арендатора разоружить? Да и какая цель наезда после задержания копа?
На мой взгляд: конфликт после получения информации о задержании копа, арендатор, вероятно, посчитал их организованной группой и начал стрелять.
   

Останнє редагування: 23 травня 2020 12:57:10 від Lecturer
   
афект зазвичай дуже короткий в часі. На той час він вже відходив від нього. А трава думаю прим'ята не через те, що його тягли, а через те, що людина добряче помучилась перед тим як вмерти 
я не психіатр, але такий стан афекту, щоб розстілювати сплячих людей, то повинно щось добре з кукухою бути. і якось малоймовірно, щоб в 58 років вперше.
там звичайно легко встановлять по траві, чи тягнули вбитого, чим сам, поранений прим"яв. але тоді автомат вклав в руки, коли інсценував картину подій.
   
я не психіатр, але такий стан афекту, щоб розстілювати сплячих людей, то повинно щось добре з кукухою бути. і якось малоймовірно, щоб в 58 років вперше.
там звичайно легко встановлять по траві, чи тягнули вбитого, чим сам, поранений прим"яв. але тоді автомат вклав в руки, коли інсценував картину подій.
Хладнокровно убивать, могут где-то до трех процентов людей. У них от этого крыша не едет
   
влітку 2018-го  поїхали компанією з 5 чуваків відпочити в Одеську обл.
Просто на 3-4 дні
Зняли особняк на 5 номерів
але власниця сказала, що там є 6 номер і живе сім"я
ну, я був проти, як відчував
але погодилися
першу ніч ми двіжували на диско на пляжі, зранку я спускаюся в сад, а там за столом мої друзі і якийсь лєвий чувак
всі бухі вже
мої пішли спати, а я нічого не підозрюючи лишився
а той мудак був якраз глава тої сім"ї і мєнт до того ж
коротше, за хвилин 20 його різко накрило і воно почало мурчати і простягати руки
ну, я пацан простий, за горло і в землю
там наші варили плов і лежала сокира, воно тягнулося до неї
спасло, що я фізично сильний і не дав йому шансів
сів на нього і тримав за руки періодично відвалював жостку плюху, щоб не лишати слідів
потім спустилися мої пацани, то не могли його заспокоїти, поки не получив вже з кулака в щелепу
прибігла його жінка і дочка
дочка просила викликати поліцію і щоб його забрали назавжди..
я малу перепитав чи то не вперше, вона плакала і кричала, що він буде маму бити
коротше, піщло воно в номер і сиділо там 2 дні
потім прийшов до нас, поставив пляшку на стіл, вибачився і відразу пішов
видно, що було соромно
абсолютно дві різні людини
є такі кадри, яким пити не можна взагалі
   
Сука ватна

Cамокретично.
   
влітку 2018-го  поїхали компанією з 5 чуваків відпочити в Одеську обл.
Просто на 3-4 дні
Зняли особняк на 5 номерів
але власниця сказала, що там є 6 номер і живе сім"я
ну, я був проти, як відчував
але погодилися
першу ніч ми двіжували на диско на пляжі, зранку я спускаюся в сад, а там за столом мої друзі і якийсь лєвий чувак
всі бухі вже
мої пішли спати, а я нічого не підозрюючи лишився
а той мудак був якраз глава тої сім"ї і мєнт до того ж
коротше, за хвилин 20 його різко накрило і воно почало мурчати і простягати руки
ну, я пацан простий, за горло і в землю
там наші варили плов і лежала сокира, воно тягнулося до неї
спасло, що я фізично сильний і не дав йому шансів
сів на нього і тримав за руки періодично відвалював жостку плюху, щоб не лишати слідів
потім спустилися мої пацани, то не могли його заспокоїти, поки не получив вже з кулака в щелепу
прибігла його жінка і дочка
дочка просила викликати поліцію і щоб його забрали назавжди..
я малу перепитав чи то не вперше, вона плакала і кричала, що він буде маму бити
коротше, піщло воно в номер і сиділо там 2 дні
потім прийшов до нас, поставив пляшку на стіл, вибачився і відразу пішов
видно, що було соромно
абсолютно дві різні людини
є такі кадри, яким пити не можна взагалі
Так и есть. Алкоголь по разному действует. И это не обязательно должна быть белочка
   
я не психіатр, але такий стан афекту, щоб розстілювати сплячих людей, то повинно щось добре з кукухою бути. і якось малоймовірно, щоб в 58 років вперше.
там звичайно легко встановлять по траві, чи тягнули вбитого, чим сам, поранений прим"яв. але тоді автомат вклав в руки, коли інсценував картину подій.

водяра
може ще й лєва якась
колись був свідком в дитинстві як бухий чувак іншому чуваку розрубав голову штахетою
потім він стояв весь забризганий мозгами того, кого вбивав
до цих пір в очах та картина...
і вбив дрищ здорового бугая
просто ззаду штахетою з цвяхом в голову, а потім став над ним і наносив удари
поки ми добігли, то той вже храпів..
   
Так и есть. Алкоголь по разному действует. И это не обязательно должна быть белочка

Так Зяма Фройд уже все рассказал на эту тему.
   
Так и есть. Алкоголь по разному действует. И это не обязательно должна быть белочка

так
думаю в кожного є знайомі, які випиваючи стають неадекватні
   
водяра
може ще й лєва якась
може водяра + ганджубас, і дах зірвало до такого стану. на ізмєну там висадився. але не знаю, чи в такому стані можна холоднокровно і зконцентровано діяти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія