Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Тупому баняцюрі віддають троха його власних грошей за те, щоби його не утримувати в старості, а він ще дякує і на Трудо молиться.   :laugh:

Ти - ідійота? Скажи чесно!!!  :pooh_lol:

Твої гроші ніхто в тебе не забрав, вони не лише в твоєму пенсійному фонді, - а й обросли річними, йолопе!!

Останнє редагування: 14 листопада 2018 03:04:09 від GizmoGremlin
   
Навіть люди які не працювали жодного дня, а я знаю і таких, отримують якусь мінімальну пенсію. У нас в Альберті з усіма місцевими надбавками це трохи більше тисячі доларів в місяць. Поюс фактично безплатне державне житло. Жити можна не те доб шикарно, але досить терпимо. Навіть трохи подорожувати умудряються.
Ні мене цікавить коли вже тре щоб хтось ходив за тобою бо зовсім немічний...гізмо пише що дідорні роздівають і роззувають, а як нема бабла то що тоді?
   
Ты сколько лет в канаде, что так и не въехал как работают РСП?... Можешь подробней рассказать, как тебе государство дает 30 процентов от твоего вклада. Ты расскажи, а я посмеюсь... :)
   
Навіть люди які не працювали жодного дня, а я знаю і таких, отримують якусь мінімальну пенсію. У нас в Альберті з усіма місцевими надбавками це трохи більше тисячі доларів в місяць. Поюс фактично безплатне державне житло. Жити можна не те доб шикарно, але досить терпимо. Навіть трохи подорожувати умудряються.

В тому й проблема. Навіщо вбиватися за середню канадську зарплату в $30000 якщо можна отримати еквівалентно $25000 нічого не роблячи?
   
Ні мене цікавить коли вже тре щоб хтось ходив за тобою бо зовсім немічний...гізмо пише що дідорні роздівають і роззувають, а як нема бабла то що тоді?

Можуть прислати когось, хто б доглядав, - але це коли людина хвора.
   
Ні мене цікавить коли вже тре щоб хтось ходив за тобою бо зовсім немічний...гізмо пише що дідорні роздівають і роззувають, а як нема бабла то що тоді?

Не помре на вулиці. Засунуть в якусь богадєльню з державним фінансуванням. Звісно, не п‘ятизірковий готель, але буде доглянутий, ситий і зігрітий.

Бомжі тут, це стан душі, а не фінансова катастрофа. 
   
Ты сколько лет в канаде, что так и не въехал как работают РСП?... Можешь подробней рассказать, как тебе государство дает 30 процентов от твоего вклада. Ты расскажи, а я посмеюсь... :)

https://www.ey.com/ca/en/services/tax/tax-calculators-2017-rrsp-savings
   
Ты сколько лет в канаде, что так и не въехал как работают РСП?... Можешь подробней рассказать, как тебе государство дает 30 процентов от твоего вклада. Ты расскажи, а я посмеюсь... :)

Що не кажи кума. Це клініка якась. Трудоїзація головного мозку.
   
до речи. сама идея правильная, что не стоит расчитывать на государственную пенсию. но есть одно большое но.... для многих доход от РИФов, может повлиять на гарантированную надбавку к ОАС. я знаю очень многих, кто старается избавиться от РСП до выхода на пенсию. чтоб не терять надбавку. очень много селф емплойед, не имеют рсп. у них есть другие способы списывать налоги....
   
https://www.ey.com/ca/en/services/tax/tax-calculators-2017-rrsp-savings

Розказуй, як ти сміявся.
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Ти хотів працювати і не сплачувати податки, - бо так до того звик в Совку/Україні?
він у нас "лібертаріанець".Платити податки державі то западло.І взагалі нащо та держава.
   
https://www.ey.com/ca/en/services/tax/tax-calculators-2017-rrsp-savings

Если тебе нужна консультация, я тебе могу помочь. это часть моей работы. Тебе никто денег просто так не дает. Твои вклады в РСП уменьшают твой таксабл инком. Для многих РСП это возможность платить меньше таксов или получить такс рефанд... В зависимости от твоего такс бракета ты или платишь меньше или получаешь ВОЗВРАТ... Это не деньги от государства, это твои таксы.... :)
   
Не помре на вулиці. Засунуть в якусь богадєльню з державним фінансуванням. Звісно, не п‘ятизірковий готель, але буде доглянутий, ситий і зігрітий.

Бомжі тут, це стан душі, а не фінансова катастрофа. 
Тобто особливої потреби фінансувати цих йовбаків з гордою назвою пенсійні фонди нема, головне мати трохи в бутлі грошей, а як вже немічний то вже різниці нема чи мільонер чи бомж, там вже і горнятко води від когось за щастя))
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

В условиях Украины частные инвестиционные фонды это путь к массовому самоубийству пенсионеров или ещё одному методу ограбления державы (если она будет гарантировать вклады).
Не знаю как в Канаде но в Штатах инвестиционные фонды не застрахованы (кроме денег которые находятся на money market - до $250,000)

Саме тому на перехідний період - років 15-20 - в Україні потрібен західний оператор накопичувальної пенсійної системи (з великим позитивним досвідом) який гарантує збереження капіталу та відсотків

Свої просеруть бо не мають досвіду
   
В тому й проблема. Навіщо вбиватися за середню канадську зарплату в $30000 якщо можна отримати еквівалентно $25000 нічого не роблячи?

На жаль є таке.

Я також знаю випадки, коли той хто працював не багато, але працював, отримує пенсію навіть трохи меншу від тих, хто не працював жодного дня. Бувають тут і такі парадокси.

Але про те і гіілка Гізмо - НЕ РОЗРАХОВУЙТЕ НЕ ДЕРЖАВНУ ПЕНСІЮ. Лише на себе.
   
Опять гизмо ты напутал по поводу частных пенсионных фондов. РСП это государственный зонтик или корзина, в которую ты откладываешь деньги на пенсию. Как ты будешь распоряжаться деньгами зависит от тебя. Ты можешь вложить в ДжиАй Си, которые застрохованы государством, но если хочешь лучший возврат, вкладываешь в мьючуал фандс или играешь на бирже... там страховок нет....
   
Если тебе нужна консультация, я тебе могу помочь. это часть моей работы. Тебе никто денег просто так не дает. Твои вклады в РСП уменьшают твой таксабл инком. Для многих РСП это возможность платить меньше таксов или получить такс рефанд... В зависимости от твоего такс бракета ты или платишь меньше или получаешь ВОЗВРАТ... Это не деньги от государства, это твои таксы.... :)

Я це знаю і не заперечую. І те, що ти написав, не заперечує "государство дает 30 процентов от твоего вклада." Те, що це з моїх податків - це чудово. Але це - не те, про що писав Шаблезуб, який заперечує сам факт повернення державою твоїх податків.
   
Сенс фуярити на пенсійний фонд є коли роботодавець докладає жирно, я як туди йдуть лише твої гроші, в основному, то краще бутля))
   
Ок, банячокс, роз'яснюю на пальцях. Уяви що з твоєї зарплати в $100000 не забрали відкупних податків $25000. Уявив?
А тепер уяви що ти зміг би їх просто покласти в банк. Кожен рік. По $25000. Порахував? А тепер уяви що ти ці гроші міг би вкладати в фонди. Під стабільні 4-5%. Порахував?

А тепер, дурню, дивись на що ти молишся. Ти, додатково до $25000 відданих рекету, кладеш ті ж $2000 з грошей, які в тебе залишилися після рекету ($75000). Тобі держава віддає третину від $2000 за те що ти поклав свої гроші на свій пенсійний рахунок..Ти це називаєш безкоштовним кредитом...  :facepalm1: 

Зрозуміло тепер, нє?
   
Опять гизмо ты напутал по поводу частных пенсионных фондов. РСП это государственный зонтик или корзина, в которую ты откладываешь деньги на пенсию. Как ты будешь распоряжаться деньгами зависит от тебя. Ты можешь вложить в ДжиАй Си, которые застрохованы государством, но если хочешь лучший возврат, вкладываешь в мьючуал фандс или играешь на бирже... там страховок нет....

Нічого не наплутав. Читай уважно:  робітник починає думати про свою пенсію, і вкладати у свій фонд. Це - досить непросто, бо є дуже багато різних варіантів, які залежать від особистої ситуації кожного. Але найтиповішим є варіант інвестицій в RRSP (пенсійні фонди, зареєстровані державою).

Чи пан теж - лиш аби щось ляпнути?  :pooh_lol:
   
Сенс фуярити на пенсійний фонд є коли роботодавець докладає жирно, я як туди йдуть лише твої гроші, в основному, то краще бутля))

Роботодавець як правило докладає 100% внескіа робітника. Тобто подвоює. Там де це є. А є далеко не скрізь.
   
Але це - не те, про що писав Шаблезуб, який заперечує сам факт повернення державою твоїх податків.

Ох брехло. Давай лінк, ідіоте.
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Система насправді трьох рівнева:

1) Пенсія по старості 65 років (OAS)  - за рахунок загальнодержавних зборів. Максимум до 700 долл на місяць
2) обов’язковий пенсійний фонд (CPP) - з робітника і працедавця по майже 5% зарплати, щомісяця. Максимум до 1300 на місяць якщо пропрацював усе життя на нормальній роботі

3) Приватні накопичення або пенсійний рахунок від роботодавця
   
Опять гизмо ты напутал по поводу частных пенсионных фондов. РСП это государственный зонтик или корзина, в которую ты откладываешь деньги на пенсию. Как ты будешь распоряжаться деньгами зависит от тебя. Ты можешь вложить в ДжиАй Си, которые застрохованы государством, но если хочешь лучший возврат, вкладываешь в мьючуал фандс или играешь на бирже... там страховок нет....
Питання до спеціаліста... А який інтерес в цій схемі емплоєра? Йому який сенс фінансувати пф свого роботяги?
   
Обісрався, хоч визнай, баняк.
   
Приватні накопичення

Good luck with that!
   
Роботодавець як правило докладає 100% внескіа робітника. Тобто подвоює. Там де це є. А є далеко не скрізь.
Про що і мова...при інших розкладах єдиний зиск як і написав джанні це отримати більший такс рефанд... Але тре сказати баай своїм грошикам років на 30))
   
.
Ок, банячокс, роз'яснюю на пальцях. Уяви що з твоєї зарплати в $100000 не забрали відкупних податків $25000. Уявив?
А тепер уяви що ти зміг би їх просто покласти в банк. Кожен рік. По $25000. Порахував? А тепер уяви що ти ці гроші міг би вкладати в фонди. Під стабільні 4-5%. Порахував?

А тепер, дурню, дивись на що ти молишся. Ти, додатково до $25000 відданих рекету, кладеш ті ж $2000 з грошей, які в тебе залишилися після рекету ($75000). Тобі держава віддає третину від $2000 за те що ти поклав свої гроші на свій пенсійний рахунок..Ти це називаєш безкоштовним кредитом...  :facepalm1: 

Зрозуміло тепер, нє?

Хоч говори йому, хоч ся в$ери, - а воно й далі колупає, як би лиш не платити податки!!
Тут тобі НЕ СОВОК, йолопе, від сплати податків з зарплатою 100 000 ти НЕ УНИКНЕШ, НЕМА таких способів, а якщо ти їх не сплачуєш - то чиниш злочин, бо єдиний спосіб уникнути сплати - то їх приховати! Або жити, яко бомж, відмовляючи собі при зарплаті 100 000 В УСЬОМУ.
   
Ох брехло. Давай лінк, ідіоте.

Ти взагалі розумієш що ніякий кредит Canadian Racketeering Agency не дає



Останнє редагування: 14 листопада 2018 03:34:54 від GizmoGremlin
   
Але тре сказати баай своїм грошикам років на 30))

В тому-то й зміст накопичення в пенсійний фонд!
   
Re: Дещо про пенсії в нормальній типовій західній країні.

Тут нужно внести некоторую ясность в определения, особенно в термин «держава повертае податки».
На самом деле Tax Return это не более чем маркетинговое название.
Ситуация простая - каждый месяц с работающего удерживаются авансом налоги.
В конце года этот человек заполняет налоговую декларацию и сравнивает с уже удержанными авансом налогами.
Если с вас удержали больше чем положено, то вам вернут ваши деньги, которыми государство бесплатно пользовалось некоторый период.
Если с вас удерживали меньше чем положено, то вы должны будете доплатить. Причём если доплата больше 10% рассчитанного налога то вас ещё и оштрафуют.

Теперь откуда берётся «подарок от государства» при инвестиции в RRSP. Секрет очень простой - при подсчете вашего годового налога ваш облагаемый налог уменьшается на сумму, которую вы обязуетесь не трогать до выхода на пенсию. Что в принципе логично.
И потом налог на уменьшенную сумму сравнивается с уже удержанными у вас авансом деньгами.
Так как ваш доход уменьшился то с выплаченного вами аванса вам вернут немного ваших же денег

Кстати, если у вас малый бизнес то ежемесячно у вас ничего не удерживают.
Авансовые платежи нужно делать раз в квартал. Можно не платить вообще или платить по $1 в квартал.
Тогда в конце года заплатите по полной плюс штраф 10% за недоплату плюс возможно интерес
Даже если вы вложили в RRSP не $2,000 а $20,000 :)
   
В тому-то й зміст накопичення в пенсійний фонд!
Я не кажу що то зле, то є питання компромісу...в такій державі як Канада, в принципі, якщо держава гарантує, що тебе не кинуть і є лишні гроші, а ще як роботодавець докидає, то вкладати варто...якщо зарплата невелика і роботодавець ханига, то, як на мене, краще потратити вже і зара і збирати манатки в дідорню державну))
   
Ти взагалі розумієш що ніякий кредит Canadian Racketeering Agency не дає

Абсолютно. Який в сраку кредит? Воно ж чорному по білому називається - tax refund. Ти й справді ідіот.  :facepalm1:
   
Ти взагалі розумієш що ніякий кредит Canadian Racketeering Agency не дає
Показати зображення...

"Tax savings", мудак.  :facepalm1:
   
Абсолютно. Який в сраку кредит? Воно ж чорному по білому називається - tax refund. Ти й справді ідіот.  :facepalm1:

... хоч ся в$ери!

https://www.taxtips.ca/nrcredits/tax-credits-2018-base.htm
   
Воно ж чорному по білому називається - tax refund. Ти й справді ідіот.  :facepalm1:

"Tax savings", мудак.  :facepalm1:


На тому  й поставимо крапку!  :pooh_lol:

Останнє редагування: 14 листопада 2018 03:50:37 від GizmoGremlin
   
Тут нужно внести некоторую ясность в определения, особенно в термин «держава повертае податки».
На самом деле Tax Return это не более чем маркетинговое название.
Ситуация простая - каждый месяц с работающего удерживаются авансом налоги.
В конце года этот человек заполняет налоговую декларацию и сравнивает с уже удержанными авансом налогами.
Если с вас удержали больше чем положено, то вам вернут ваши деньги, которыми государство бесплатно пользовалось некоторый период.
Если с вас удерживали меньше чем положено, то вы должны будете доплатить. Причём если доплата больше 10% рассчитанного налога то вас ещё и оштрафуют.

Теперь откуда берётся «подарок от государства» при инвестиции в RRSP. Секрет очень простой - при подсчете вашего годового налога ваш облагаемый налог уменьшается на сумму, которую вы обязуетесь не трогать до выхода на пенсию. Что в принципе логично.
И потом налог на уменьшенную сумму сравнивается с уже удержанными у вас авансом деньгами.
Так как ваш доход уменьшился то с выплаченного вами аванса вам вернут немного ваших же денег

Кстати, если у вас малый бизнес то ежемесячно у вас ничего не удерживают.
Авансовые платежи нужно делать раз в квартал. Можно не платить вообще или платить по $1 в квартал.
Тогда в конце года заплатите по полной плюс штраф 10% за недоплату плюс возможно интерес
Даже если вы вложили в RRSP не $2,000 а $20,000 :)

Ну так. Але факт повернення взятих податків навіть виходячи з потреби інвестувати у свою пенсію - похвальний.
   
А кілько тре горбатитись в Канаді щоб заробити соціальну пенсію? В США- десять років грубо(40 поінтів має накапати)
   
Ну так. Але факт повернення взятих податків навіть виходячи з потреби інвестувати у свою пенсію - похвальний.

Нарешті дійшло. Скільки років прожити в Канаді і тільки зараз це зрозуміти... You're welcome.
   
Куда у нас можно инвестировать и быть через 40 лет спокойным за свои деньги?

NYSE/Nasdaq (вже дозволено)
нерухомість
ОВДП
банківскі рахунки
Нал ($ + євро)

 у середнvому вийде нормально.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія