Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перехрестний вогонь

Re: Перехрестний вогонь

домушніки навійну йшли ?
   
Re: Перехрестний вогонь

Перечитав всю гілку. Мда, правди ніхто не скаже, все що ліплять - люта куйня.
   
Re: Перехрестний вогонь

А гранати бойові, чи як з Лісником - навчальні макети?

ЗІ: шо то справа все мутніша і мутніша. І чия то все таки хата була, коло якої все закрутилося?

"Зоря" была
   
Re: Перехрестний вогонь

Первыми в Княжичах открыли огонь по коллегами полицейские из КОРД, — ГПУ http://newsdaily.com.ua/post/1414206
   
Re: Перехрестний вогонь
VVV

А може дійсно професіонали та хороші люди. Ви їх знаєте? Особисто я - ні, та не маю приводу казати про них щось погане.
Інколи і з хорошими людьми трапляються погані речі.
А ви бачили серед мєнтів хороших людей...? Покажіть, а то життя пройде і не побачу. І ще, як би були професіоналами, стільки жертв не було б.
   
Re: Перехрестний вогонь

нет, Ланос не бронированная машина, 5.45 хватает за глаза

Скло, крім зони водія, скрізь все ціле, двері теж, якщо не помиляюся.
А що з 2-ю машиною? Вона приїхала вже після чи була під час стрілянини?
   
Re: Перехрестний вогонь
LVV

Первыми в Княжичах открыли огонь по коллегами полицейские из КОРД, — ГПУ http://newsdaily.com.ua/post/1414206
Дамау,що такого вони не зказали б.
   
Re: Перехрестний вогонь

Скло, крім зони водія, скрізь все ціле, двері теж, якщо не помиляюся.
А що з 2-ю машиною? Вона приїхала вже після чи була під час стрілянини?

заднього нема, у лобовому дырки,  задня права дверка тоже побита

Останнє редагування: 4 грудня 2016 21:11:49 від adviser
   
Re: Перехрестний вогонь

По ТСН новостям сказали что прицельно в голову стреляли.

Троим людям из пяти либо шести.

То це був розстріл , а не перестрілка ?  6 трупів і жодного пораненого ?
Причому у трьох в голову ? 
   
Re: Перехрестний вогонь

прекрасно, нашли, посадили к себе в машину, потом приехал КОРД и принял их всех  за грабителей дома

Це четверо тих кого вбили в машині ?
А хто вбив ще двох ? За межами машини ?
   
Re: Перехрестний вогонь

Скло, крім зони водія, скрізь все ціле, двері теж, якщо не помиляюся.
А що з 2-ю машиною? Вона приїхала вже після чи була під час стрілянини?

Яка друга? Той мінівен з побитими вікнами? ІМНО то машина "покемонів"-"грабіжників", яких типу затримали пізніше.
   
Re: Перехрестний вогонь

 ОНи что не видели ГСОшные машины!! Думаю с маячками же приехали
   
Re: Перехрестний вогонь

Яка друга? Той мінівен з побитими вікнами? ІМНО то машина "покемонів"-"грабіжників", яких типу затримали пізніше.

да там було дві машини ДСО, тіко ен ясно чи вони разом приїхали чи другий екіпаж пізніже
   
Re: Перехрестний вогонь

А ви бачили серед мєнтів хороших людей...? Покажіть, а то життя пройде і не побачу. І ще, як би були професіоналами, стільки жертв не було б.

Я бачив. Можу познайомити.

З.І. Я спіймав "на гарячому" більше семи десятків ментів.
   
Re: Перехрестний вогонь

Я розумію. Але я бл..ь ніяк не зрозумію- Як можна сплутати чорний Лендкрузер з білим Ланосом ?
   
Re: Перехрестний вогонь

Першими почали стріляти бійці спецпідрозділу КОРД

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, перестрілка почалася о 4-й ранку.

За даними відомства, співробітники Корпуси оперативно-раптової дії Нацполіції, перебуваючи на службі, застосували автоматичну зброю проти співробітників Броварського відділу Управління поліції охорони в Київській області.

Останні разом з двома співробітниками Управління оперативної служби ГУ Нацполіції Києва, теж перебуваючи на службі, відкрили вогонь з автоматичної зброї у відповідь.
   
Re: Перехрестний вогонь

Я бачив. Можу познайомити.

З.І. Я спіймав "на гарячому" більше семи десятків ментів.
ваша версия?
   
Re: Перехрестний вогонь

Те що каплін шалава не заперечує того факту, що Аваков гандон який втратив береги.

ну вроде не утверждал, что аваков цяця ;)
просто кому-то, очень выгодно подмять под себя МВД, последнюю НЕ подмятую под себя структуру (имя того кого нельзя называть на ФУПе") ;)
   
Re: Перехрестний вогонь
VVV

Я бачив. Можу познайомити.

З.І. Я спіймав "на гарячому" більше семи десятків ментів.
На могілках і я бачив. Так, там всі хороші... І кращі за гарячих....
   
Re: Перехрестний вогонь

   
Re: Перехрестний вогонь

   
Re: Перехрестний вогонь

Судя по официальной инфе от ГПУ, ДСОшники и "штирлицы" вместе отстреливались от КОРДа,
притом КОРД открыл огонь первым  :S

Да уж, чем дальше тем веселее  :gigi:
   
Re: Перехрестний вогонь
LVV

Судя по официальной инфе от ГПУ, ДСОшники и "штирлицы" вместе отстреливались от КОРДа,
притом КОРД открыл огонь первым  :S

Да уж, чем дальше тем веселее  :gigi:
Ну,це вже досить стрьомно та сурйозно.
   
Re: Перехрестний вогонь

набор домушника - болгарка, отбойный молоток, кувалда.
   
Re: Перехрестний вогонь

Судя по официальной инфе от ГПУ, ДСОшники и "штирлицы" вместе отстреливались от КОРДа,
стоп
так КОРД же приехал на подмогу к топтунам
или как?

я уже запутался
   
Re: Перехрестний вогонь
LVV

стоп
так КОРД же приехал на подмогу к топтунам
или как?

я уже запутался
Хто їх знає.Може так,а може і план Б...
   
Re: Перехрестний вогонь

Судя по официальной инфе от ГПУ, ДСОшники и "штирлицы" вместе отстреливались от КОРДа,
притом КОРД открыл огонь первым  :S

Да уж, чем дальше тем веселее  :gigi:
Это вполне укладывается в ранее озвученную версию: ГСОшники случайно повязали двух "тихушников" на горячем за грабежом. У группы прикрытия(КОРД) были план "А"(отбить своих или договориться) и план "Б"(валить ГСО и своих). Ребята в машине догадались,что вступил в действие план "Б" и вместе начали отстреливаться и завалили главного КОРДа. Потом всё вышло из под контроля у всех
   
Re: Перехрестний вогонь

А как оперативная съемка в интернет попадает?
   
Re: Перехрестний вогонь

   Это исключено. Издержки от расстрела 5-рых ментов превышают любые суммы "домовленого". Тут уже БОЛЬШАЯ политика,уровень войнушки Аваков-Порошенко. Уверен-сержанты-ГСОшники герои-жертвы,а киевляне-КОРДовцы оборотни-бандюки. Да и грабёж элитных вилл зто не сержантский уровень,майорско-полковничий (намёк на их непосредственных начальников)

Это самое главное, убивать 5 силовиков во время кражи, ради чего? Если бы там нарки были какие-то, или опасные рецидивисты, которые планировали в этот же день покинуть страну... На случайность все-таки похоже
   
Re: Перехрестний вогонь

Спробую погадати, домислити.

Мав бути якійсь сигнал або сигнали різні для дій КОРДа?
Чи там рація була?
Ймовірно, що якійсь сигнал КОРД отримав? Чи подумав, що отримав?

Але краще було б. Не писати нісенітниць. А зачекати.
   
Re: Перехрестний вогонь

Судя по официальной инфе от ГПУ, ДСОшники и "штирлицы" вместе отстреливались от КОРДа,
притом КОРД открыл огонь первым  :S

Да уж, чем дальше тем веселее  :gigi:

а кто сказал, что то были штирлицы?   2 гсошника и 2 киевских полицейских приехали в машине.... Могло так быть?
   
Re: Перехрестний вогонь

Спрацювала сигналізація. Приїхали удошніки.Підійшли до місця проникання.Сніг тільки випав.Свіжі сліди.Пішли за ними.в результаті знайшли двох молодиків.

не плутайте удо та дсо
   
Re: Перехрестний вогонь

а кто сказал, что то были штирлицы?   2 гсошника и 2 киевских полицейских приехали в машине.... Могло так быть?

нє, ті двое копів були спостерігачі яких взяли дсо
   
Re: Перехрестний вогонь

А ви бачили серед мєнтів хороших людей...? Покажіть, а то життя пройде і не побачу. І ще, як би були професіоналами, стільки жертв не було б.

А я взагалi не бачив хороших людей. I що тепер, всix вбивати?
   
Re: Перехрестний вогонь

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook радник голови МВС Антон Геращенко, підозрювані в розбої, яких готувалися впіймати «на гарячому», почувши перестрілку, втекли з Княжичів на двох позашляховиках в бік Києва, де були затримані поліцейськими.

Пізніше в МВС повідомили, що затриманими є троє жителів Києва та області і один – з Львівщини. У них вилучили зброю і спецобладнання. Кримінальні провадження щодо них розслідують за статтею «розбій». В.о. керівника Нацполіції Вадим Троян не виключив, що до складу злочинної групи, яка займалася розбійними нападами в Києві та області, входили кілька осіб, серед яких і ті, хто працював в правоохоронних органах або був з ними пов’язаний.
   
Re: Перехрестний вогонь

итого.
кто-то есть член банды.
версия.
приезжают члены банды Дсо. зачем?. контроль и т.п.
Двое в доме - или их обнаружили или они сами себя обнаружили. не имеет значения.
Их забрали в машину. И там убили.
подошел корд и все понял и началась пальба.
только..... кто первый начал палить?
скандал с ДсО будут  заминать любым путем..

   
Re: Перехрестний вогонь

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook радник голови МВС Антон Геращенко, підозрювані в розбої, яких готувалися впіймати «на гарячому», почувши перестрілку, втекли з Княжичів на двох позашляховиках в бік Києва, де були затримані поліцейськими.

Пізніше в МВС повідомили, що затриманими є троє жителів Києва та області і один – з Львівщини. У них вилучили зброю і спецобладнання. Кримінальні провадження щодо них розслідують за статтею «розбій». В.о. керівника Нацполіції Вадим Троян не виключив, що до складу злочинної групи, яка займалася розбійними нападами в Києві та області, входили кілька осіб, серед яких і ті, хто працював в правоохоронних органах або був з ними пов’язаний.

Меня всегда умиляло, как фривольно наши менты обращаются с КПК....  :gigi:
провадження щодо них розслідують за статтею «розбій»
  , здесь "Незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывными веществами", это да, если не нарушена процедура, а то и с этого спрыгнут.
Но вот где здесь факт разбоя?
   
Re: Перехрестний вогонь
VVV

А я взагалi не бачив хороших людей. I що тепер, всix вбивати?
О, вам пощастило, тепер ось і побачили. Я хороша людина.
   
Re: Перехрестний вогонь

О, вам пощастило, тепер ось і побачили. Я хороша людина.

Не вiрю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія