Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

Зєля якщо не дурак, то до  осені Гросю залишить.
економічна ситуація така, що в будь-який момент може почати стрімко валитись. народу ж не поясниш, що у даному випадку дійсно папєрєдніки накерували. Тому оптимально щоб Грося і розхльобував

Мбу-га-га!  :weep:

А чо, у Зебика есть возможность поставить своего премьера? Правда?  :weep:
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

Зєля якщо не дурак, то до  осені Гросю залишить.


з якого це дива президент звільняє прем"єра?
де це написано?
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

десь чув шо він з гройсманом домовляється про список.

якщо встигнуть протиснути закон про відкриті списки, то не факт, що в югіка є взагалі якийсь шанс на політичне майбутнє...
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

100500%

Анарт, ти ж вже програв спір на 10 тищ зелених. B-)  Чого ти як ота жаба на корч...
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

Анарт, ти ж вже програв спір на 10 тищ зелених. B-)  Чого ти як ота жаба на корч...

Я вийграв и харе писдеть
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

ПИТАННЯ ДЛЯ МОДЕРІВ

А можна вже створити окремий майданчик накшталт "Пісочниці" чи "Авто", куди автоматом скидати висєри Фантомаса, він же Спрорцмен, він же Анарт?

Якщо чесно, зайібли його однотипні "бімби" по десять штук на день. Він постить затяту ахінею і брехню - раз за разом. Раз за разом його на цьому ловлять, і все починається по новій.

Будь ласка!
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

Я вийграв и харе писдеть

Ну, там "ігра била ровна - ігралі два говна"
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/25/7213542/


Окрема позиція по Юрію Луценку. Я розумію, що зараз є колосальне бажання істеблішменту зберегти статус-кво. Але Володимир (Зеленський - ред.) під час оголошення результатів виборів зробив важливу заяву: він вважає, що Луценко - людина минулого", - заявив Данилюк.
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

Ооооо, не перемайся, там уже очередь выстроилась
то що йому даси той обрізаний хер?
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

Ось в чому я згоден,так це з цим та вигонянням клятої Супруніхи. Всі знають: я строх,но справедліфф! B-)
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

А кто ответит за изнасилованную Конституцию когда картавого на прокурора кум протаскивал и радская быдлота голосовала с хрюканием за бабаяшкиного мужа?

   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

не більш негативний ніж у БПП,  задежить від цільової аудиторії
А що "цільова аудиторія"?
Цільовій аудіторії подобаються "крадуни-шахраї у вишиванках".
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

Зєля якщо не дурак, то до  осені Гросю залишить.
економічна ситуація така, що в будь-який момент може почати стрімко валитись. народу ж не поясниш, що у даному випадку дійсно папєрєдніки накерували. Тому оптимально щоб Грося і розхльобував
Щоб справді "розхльовувати" треба мати відповідний бекграунд, а не "диплом заочника МАУП" та роботу директором базару у Вінниці. :facepalm1:
   
Re: Все, Тэрминэйтор на выыыыход!

Щоб справді "розхльовувати" треба мати відповідний бекграунд, а не "диплом заочника МАУП" та роботу директором базару у Вінниці.
Ну, кризис 2008г. был организован исключительно дипломантами МВА.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія