Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підтримка України в російсько-світовій війні [ua] :super:

Американський журнал TIME присвятив обкладинку Україні.

На обкладинці - слова президента Володимира Зеленського, сказані під час промови в Європарламенті 1 березня: "Життя переможе смерть, а світ – темряву".

   
З Рейганом порівнюють?

Зе тепер крутий  [ua]
   
В Україну прибула зброя з Німеччини - 1000 одиниць протитанкової зброї і 500 зенітних ракет типу "Стінгер".



Федеральний уряд Німеччини, який тижнями опирався поставкам зброї в Україну, схвалив рішення надати ЗСУ зброю 26 лютого.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/2/7327546/
   
Неправильна термінологія. Що ще за "російсько-світова"?

Це війна Росії з Україною. Україна самотужки боронить свій Суверенітет та Незалежність. Світ лише опосередковано долучається до цієї війни.

Я розумію, Добродію, що Ви мали на увазі, що Росія воює не лише з Україною, але й з усім світом. По перше, світ цього ще не збагнув у повній мірі. По друге, ця війна все ще триває в межах України. Тож, надавати цій війні світових масштабів ще зарано. Тим паче виносити це в термінологію.


Останнє редагування: 3 березня 2022 09:19:27 від Інгредієнт
   
Є поняття де-юре, я написав, що відбувається де-факто на території України...
   
В даному випадку такі роздуми тут не працюють.

Термінологія належить до наукової галузі. Якщо починати зараз неправильно термінологівувати, то це може закріпитись у свідомості пересічних людей. Це не сприятиме подальшому історичному аналізові поточних подій у світі, що точаться на теренах України.

Ми ж бо з вами маємо бути зацікавленими, аби потім світові історики надали правильний аналіз, — чи не так?


Останнє редагування: 3 березня 2022 09:19:07 від Інгредієнт
   
Приклад позитивної пропаганди за Україну
   
   
Зараз весь світ б'є по тилам Росії та Білорусії. Навіть у Німеччини було більше союзників: Японія, Італія, Фінляндія, Угорщина, Словакія, Румунія, Хорватія.
   
Міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес повідомила, що в п’ятницю Іспанія відправить в Україну партію наступальної зброї та боєприпасів, включаючи гранатомети та кулемети.

"У цій першій партії, яка буде доставлена двома літаками, ми очікуємо відправити 1370 протитанкових гранатометів, 700 000 набоїв для кулеметів, а також легких кулеметів", – сказала Роблес.

Вона повідомила, що два літаки ВПС доставлять матеріал до місця в Польщі поблизу кордону, де його заберуть представники української сторони.
   
Мінекономіки Німеччини схвалило постачання Україні 2700 зенітних ракет типу "Стріла" із колишніх запасів збройних сил Німецької демократичної республіки.



За інформацією агентства, Міноборони країни вже кілька днів перевіряє, яку ще зброю можна передати Україні.

Крім того, Нідерланди та Естонія отримали дозвіл від Німеччини на постачання в Україну зброї німецького виробництва з запасів НДР.
   
Правління Європейського інвестиційного банку схвалило негайну фінансову підтримку Україні в розмірі 668 млн євро.

Про це йдеться в прес-релізі ЄІБ.

Зазначається, що ЄІБ "засуджує жорстоке та незаконне вторгнення Росії в Україну".

Фінансова підтримка є частиною програми EIB Ukraine Solidarity Urgent Response
   
Італійська федерація футболу готова допомогти з проведенням матчів чемпіонату України з футболу.

Пряма мова Гравіна: "Ми готові прийняти українських біженців та провести матчі.

Я важко переживаю українське питання, як і всі, хто поважає життя та людську гідність.

Футбол демонструє єдність, якої раніше не було. Цей вид спорту є феноменом сильної соціальної єдності. Ми об’єднані та послідовні, і кричимо "ні" війні".

Деталі: Усі футбольні турніри та спортивні змагання в Україні призупинені через повномасштабну війну РФ проти України.

Чемпіонат України з футболу призупинили 24 лютого в день початку повномасштабного наступу окупаційних військ РФ на Україну
   
Re: Підтримка України в російсько-світовій війні  [ua]  :super:
IP

Tesla CEO Elon Musk says it is “critical” that the United States increase its domestic oil output in response to Russia’s invasion of Ukraine.

   
Re: Підтримка України в російсько-світовій війні  [ua]  :super:
IP

упс, знову не те, ось лінк
   
Колишній гендиректор "ВКонтакті" та один із засновників Telegram Павло Дуров заявив, що у нього українське коріння, тому конфлікт в Україні для нього особистий.



Пряма мова: "Якщо ви стежите за моїми постами, то знаєте, що по маминій лінії я веду свій родовід з Києва...

До цього дня ми маємо багато родичів, які живуть в Україні. Тому цей трагічний конфлікт є особистим як для мене, так і для Telegram.

Деякі люди запитували, чи є Telegram безпечним для українців, бо я колись жив у Росії. Дозвольте мені розповісти цим людям, як закінчилася моя кар'єра у Росії.

Дев'ять років тому я був генеральним директором ВКонтакте, найбільшої соціальної мережі у Росії та Україні.

У 2013 році російська служба безпеки ФСБ зажадала, щоб я надав їм особисті дані українських користувачів ВК, які протестували проти проросійського президента.

Я відмовився виконувати ці вимоги, бо це означало б зрадництво наших українських користувачів. Після цього мене звільнили з компанії, яку я заснував, і я був змушений покинути Росію.

Я втратив свою компанію та свій будинок, але зробив би це знову – без вагань".
   
Re: Підтримка України в російсько-світовій війні  [ua]  :super:

Показували Мадярщину сьогодні по ТВ тут. Кажуть шо можуть прокинути підхуйловця Орбана на виборах через місяць. Через війну.
   
Як тільки Зе почне йти на компроміси й торгуватися, як По - підтримка зникне.

Це так, щоби всі знали.

Драй у світі від того, що зуйла всі сцялися, а тут така Україна знайшлася, що пистить рашу й множить безкомпромісно путлєра на 0.
   
Re: Підтримка України в російсько-світовій війні  [ua]  :super:

Як тільки Зе почне йти на компроміси й торгуватися, як По - підтримка зникне.

Це так, щоби всі знали.

Драй у світі від того, що зуйла всі сцялися, а тут така Україна знайшлася, що пистить рашу й множить безкомпромісно путлєра на 0.
зе не зрадить.
він вловив кураж.
це така роль яку честолюбний актор не міг би упустити. навіть з ризиком для життя.
   
Re: Підтримка України в російсько-світовій війні  [ua]  :super:

Кіпр (донедавна величезний поціновувач паРашських грошей):

1. Сьогодні відправляють 15 морських контейнерів гум. допомоги Україні. Це найбільша партія, зібрана за всю історію Кіпру.

2. 100 тис. евро направив уряд.

3. Більш мільона євро зібрали кіпріоти.

4. Усі телефонні дзвінки з Кіпру до України безкоштовні до кінця березня.

5. Щоденні пікети біля паРашської амбасади та консульств у містах. Putin is killer.

6. Кіпр як член ЄС підтримав санкції. А це ой як важко було для кіпріотів.

7. Кіпріоти масово ображають кацапів. ПаРашський посол верещить з цього приводу.

8. Місцеві ТБ та радіо в подробицях розказують про Україну. Ми - то огого! І ми праві.

9. Кіпрські ідіоти закупили серіал "Слуга народу"  :bueee: і вже рекламують його вихід на ТБ. Хтось заробить чимало грошенят. Він має віддати гроші на армію прямо ЗАРАЗ.

10. Кілька днів тому до Лімасолу на заправку приперлись 5 руських ваєнних караблєй (невеликих, техобслуга рашиського контингенту у Сирії). Кіпріоти показали лаптям дулю і напрям, куди їм іти.

Останнє редагування: 8 березня 2022 15:54:16 від Olesia
   
Американський Сенат схвалив виділення 13,6 млрд доларів допомоги Україні.

Близько половини цієї суми  спрямовано на озброєння та оснащення України, а також на витрати Пентагону на відправку американських військ в інші країни Східної Європи. Решта суми включає гуманітарну та економічну допомогу, зміцнення оборони союзників у регіоні та захист їхніх енергетичних ресурсів та потреб у кібербезпеці.

Тепер документ направлений на підпис президенту США Джо Байдену. Він сказав, що готовий підписати законопроєкт.
   
Re: Підтримка України в російсько-світовій війні  [ua]  :super:
IP

Безкоштовні дзвінки в Україну, Польщу й деякі інші країни з Австралії:

You won't need to worry about running up your bill as you try to stay connected with loved ones in Ukraine and surrounding areas.

With the events unfolding in Ukraine, if you have family, friends or loved ones living there right now, it's never been more important to keep in touch.

Major Australian telcos are offering ways to help you stay in contact.
Which Australian telcos are providing support?

All of Australia's biggest telcos and many smaller providers are offering free calls to Ukraine, including the following:

    Telstra
    Optus
    Vodafone
    TPG
    amaysim
    Boost Mobile
    ALDImobile
    Belong
    Woolworths Mobile
    Kogan
    Lebara
    iiNet
    Internode
    felix
    Westnet
    Dodo
    iPrimus
    mate
    Exetel
    Goodtel

https://www.finder.com.au/free-international-calls-ukraine-march-2022
   
Re: Підтримка України в російсько-світовій війні  [ua]  :super:
IP

Старлінк працює  (tu)



Всі хейтери Ілона Маска йдуть вслід за російським кораблем.
   


Девід Бекхем передав свій Instagram Ірині з Харкова – вона лікарка перинатального центру, який продовжує працювати під російськими бомбардуваннями.

▪️В сторіз акаунта Бекхема Ірина розповідає про те, що відбувається з мирними людьми у місті, яке протистоїть російській агресії.

 На інстаграм підписано 71, 4 млн людей.
   
   
   
https://youtu.be/6r1oVa3_Nt4

так це ж просто якесь відкриття,
послухавши в такому виконанні розумієш шо темп до якого ми всі звикли занадто швидкий
   
У Нью-Йорку мер міста Ерік Адамс узяв участь у церемонії підняття американського та українського прапорів на Мангеттені.

Пряма мова Адамса: "Будь-який конфлікт, який розгортається у глобальному масштабі, розгортається й на вулицях Нью-Йорка. Бомби, які вибухають у Києві, розбивають наші серця тут, у Нью-Йорку, та по всій нашій країні".



"Ми знаємо, що таке боротися за Батьківщину… І сьогодні ми єдині. Ми з вами. Ми – частина українського народу".

За словами мера, підняття прапора – це ще й "підняття енергії та духу українського народу, аби він знав, що ми з ним єдині".

У церемонії підняття прапорів взяли участь генеральний консул України у Нью-Йорку Олексій Голубов, члени міської ради та мерії, конгресмени, представники української громади.

Адамс нагадав, що у Нью-Йорк проживає найбільше українців за межами України.
   
Жоден гімн будь-якої країни ще не співав увесь світ. Жоден гімн ще не ставав світовим хітом за такий короткий час. Жоден гімн ще не вивчався і не співався більшістю країн світу. Слава Україні! Героям слава!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія