Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поругался с другом

Поругался с другом

Зачем мы били по этим кораблям ?Теперь по нам прилетит .Зачем они сказали что это мы ?Зачем провоцируют хуйло ?В Киеве поставили патриоты,а нам теперь да всех выгребать .Человек не ватник .Но…я из последних сил сдержался чтобы его не послать .
   
Re: Поругался с другом

так поругался или не поругался?
   
Re: Поругался с другом

Зачем они сказали что это мы ?Зачем провоцируют хуйло ?
Дітячій садочок.

ПС: Переходь на українську, не стидайся.
   
Re: Поругался с другом

Человек не ватник
Не схоже  :-)o
   
Re: Поругался с другом

б***ь, да што это деиться... Сплошная гебня.

Не переживай. Атсоси у него. И ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО.
   
Re: Поругался с другом

Дітячій садочок.

ПС: Переходь на українську, не стидайся.


Для мене це не становить жодної проблеми.Я навчався в українській школі ,тому не розумію до чого це було .Я мову вивчив ще до школи від моєї бабці .Тому клоунів з Донбаса я не замовляв
   
Re: Поругался с другом

Зачем мы били по этим кораблям ?Теперь по нам прилетит .Зачем они сказали что это мы ?Зачем провоцируют хуйло ?В Киеве поставили патриоты,а нам теперь да всех выгребать .Человек не ватник .Но…я из последних сил сдержался чтобы его не послать .
=================

Ох і гарні в тебе друзі! :weep:
   
Re: Поругался с другом

=================

Ох і гарні в тебе друзі! :weep:
"нє ватнікі"  :buba:
   
Re: Поругался с другом

Не схоже  :-)o

Так вот в том то и дело.Вроде всегда друг друга понимали ,а тут …я как всегда сказал что мне пох,а он затянул про детей в паркинге и как он от этого всего устал . Он точно не вата потому что постоянно донатит,но справедливо возмущается глядя на тендеры которые сейчас гуляют по интернету 
   
Re: Поругался с другом

Скажи мне, кто твой друг, и я тебе скажу, кто ты; скажи мне, чем занимаешься, и я скажу тебе, что из тебя может получиться.
—  Иоганн Вольфганг Гете
Слухай, якщо в тебе такі друзі, ну ти чел... тогой...
   
Re: Поругался с другом

Скажи мне, кто твой друг, и я тебе скажу, кто ты; скажи мне, чем занимаешься, и я скажу тебе, что из тебя может получиться.
—  Иоганн Вольфганг Гете
Слухай, якщо в тебе такі друзі, ну ти чел... тогой...

Вытри попу и ложись спать ,недоспиноза
   
Re: Поругался с другом

Вытри попу и ложись спать ,недоспиноза

Нахуй ты задешь (уебско-кацапские) вопросы, если не готов услышать ответ?
Кацап?
   
Re: Поругался с другом

=================

Ох і гарні в тебе друзі! :weep:

 У тебя таких не будет никогда.Хочется сказать почему ,но промолчу пока
   
Re: Поругался с другом

Зачем мы били по этим кораблям ?Теперь по нам прилетит .Зачем они сказали что это мы ?Зачем провоцируют хуйло ?В Киеве поставили патриоты,а нам теперь да всех выгребать .Человек не ватник .Но…я из последних сил сдержался чтобы его не послать .
Это стандартные мысли, которую кацапоботы постоянно вбрасывают во всех комментариях и обсуждениях. Некоторые дебилы на это ведутся. Самые распространенные тезисы - " в Киеве все пво, а нас нечем защитить", "в Одессе народ танцует и развлекается", "зачем мы бьем по ним, ведь прилетиь ответка", "Западная Украина сидит в тишине а по нам стреляют". Есть еще второстепенные, но основные эти. Пэтриотами в Киеве, танцами в Одессе и безопасностью на западе Украины они стараются внести раскол между людьми из разных регионов. Ну а про ответку это просто разгон пораженческих настроений.
   
Re: Поругался с другом

=================

Ох і гарні в тебе друзі! :weep:

Саме так.  B-)
   
Re: Поругался с другом

Нахуй ты задешь (уебско-кацапские) вопросы, если не готов услышать ответ?
Кацап?


Животное ,тебя привили не тем уколом или чего вдруг ты так осмелел?Клоун,почему ты вдруг решил что меня интересует твое недомнение.Ты кто такой вообще ?Олег Попов?Чарли Чаплин ?Иди просто безымянный клоун который решил покакать себе на голову ?
   
Re: Поругался с другом

У тебя таких не будет никогда.Хочется сказать почему ,но промолчу пока
------------------

Ну,якщо чесно, мені таких "друзів" і нафуй не треба. :shuffle:
   
Re: Поругался с другом

Это стандартные мысли, которую кацапоботы постоянно вбрасывают во всех комментариях и обсуждениях. Некоторые дебилы на это ведутся. Самые распространенные тезисы - " в Киеве все пво, а нас нечем защитить", "в Одессе народ танцует и развлекается", "зачем мы бьем по ним, ведь прилетиь ответка", "Западная Украина сидит в тишине а по нам стреляют". Есть еще второстепенные, но основные эти. Пэтриотами в Киеве, танцами в Одессе и безопасностью на западе Украины они стараются внести раскол между людьми из разных регионов. Ну а про ответку это просто разгон пораженческих настроений.


Вот ответ нормального человека,а не курильщика
   
Re: Поругался с другом

------------------

Ну,якщо чесно, мені таких "друзів" і нафуй не треба. :shuffle:


Ну мне таких как ты тоже .Ты просто мусорка .А мы с ним свернули горы в свое время
   
Re: Поругался с другом

це те чого кацапи добиваються постійним терором. бо обстріли це саме терор.

це вони роблять не просто так а будують країну яка в думках допускає насилля над собою. людей що починають любити насильника як жертви стокгольмського синдрому.
   
Re: Поругался с другом

Для мене це не становить жодної проблеми.Я навчався в українській школі ,тому не розумію до чого це було .Я мову вивчив ще до школи від моєї бабці .Тому клоунів з Донбаса я не замовляв
=================

От звідсіля детальніше,кого саме ти мав на увазі. :S
   
Re: Поругался с другом

Вот ответ нормального человека,а не курильщика
Зайди в чат николаевского Ванька и увидишь как это вбрасывают. Там просто людей много и кацапня конечно не может мимо пройти. Их конечно быстро чистят, но люди ведутся, пытаются чтото обьяснять, оправдываются и в итоге начинают агрессивить друг на друга.
   
Re: Поругался с другом

------------------

Ну,якщо чесно, мені таких "друзів" і нафуй не треба. :shuffle:


 У тебя вообще есть друзья ? Что они ради тебя и для тебя делали ?Устроили жопомоем?
   
Re: Поругался с другом

Спеціально для дімця:



Ти визначся вже. Может не друг он тебе, а так (с)
   
Re: Поругался с другом

Ну мне таких как ты тоже .Ты просто мусорка .А мы с ним свернули горы в свое время
=================

Що, десять квартир здали в оренду? B-)

ПиСи  Заради чого ти відкрив цю пафосно-ідіотську гілочку? :weep:
   
Re: Поругался с другом

=================

Ох і гарні в тебе друзі! :weep:
Та припиняй вже насміхатися, ти диви, який! Це добре робити, коли твоїй дупі в Канаді нічого не загрожує.

А ти побігай півтори роки то у підвал, то в паркінг, або поспи у коридорі або ванній кімнаті, особливо, якщо у тебе діти.

Таких "друзів" повно і в Києві. За півтори роки у людей  зі слабкою психікою починається вигорання, і знаю декількох, які приїхали в Київ зв сходу України, і у яких й досі йдуть панічні атаки при вибухах.

І все це на тлі того, як затримують діячів з Голосіївського воєнкомату, які відмазували за 10 тисяч єнотів від армії, хтось з депутатів гріє дупи на сонечку, купують вілли та дорогезні авто. Ну і про Баканова не забути, який замість того, щоб сидіти під вартою за пройобаний південь країни, спокійнісенько перекваліфікувався у адвокати.

Єдині, на кого моляться всі без виключення - то наші ВСУ та ППО. Вони наші котики.
   
Re: Поругался с другом

Зайди в чат николаевского Ванька и увидишь как это вбрасывают. Там просто людей много и кацапня конечно не может мимо пройти. Их конечно быстро чистят, но люди ведутся, пытаются чтото обьяснять, оправдываются и в итоге начинают агрессивить друг на друга.


Та в том и дело .это очень близкий друг.Для меня безопасность моей семьи и детей на первом месте .А у кого то не так?Я устал…От чего?Ну и так далее.Просто как будто человека подменили
   
Re: Поругался с другом

=================

Що, десять квартир здали в оренду? B-)

ПиСи  Заради чого ти відкрив цю пафосно-ідіотську гілочку? :weep:

Рота закрив би. Ти взагалі не маєш права щось дорікати щось тим, хто зараз в Україні. Второпав?
   
Re: Поругался с другом

це те чого кацапи добиваються постійним терором. бо обстріли це саме терор.

це вони роблять не просто так а будують країну яка в думках допускає насилля над собою. людей що починають любити насильника як жертви стокгольмського синдрому.

Хуйня всьо...
Це привід-мем, дімьйо і проча крень його разносять... такі часи...
   
Re: Поругался с другом

У тебя вообще есть друзья ? Что они ради тебя и для тебя делали ?Устроили жопомоем?
---------------------
 :D
Ага, "устроили". (tu)

Ти вважаєш роботу санітарки ганебною? :punish:
   
Re: Поругался с другом

Та в том и дело .это очень близкий друг.Для меня безопасность моей семьи и детей на первом месте .А у кого то не так?Я устал…От чего?Ну и так далее.Просто как будто человека подменили

ні пізді
   
Re: Поругался с другом

=================

Що, десять квартир здали в оренду? B-)

ПиСи  Заради чого ти відкрив цю пафосно-ідіотську гілочку? :weep:


Я не по квартирам.Больше по коммерции.Даже сейчас если все продам то …куплю себе отель на Бали или в Тае и буду чиллить.Но я хочу жить в Украине ,а не хрюкать как ты из под стола
   
Re: Поругался с другом

ні пізді


Аргумент дауна
   
Re: Поругался с другом

Хуйня всьо...
Це привід-мем, дімьйо і проча крень його разносять... такі часи...
я не думаю шо він пи..з..дить. є якась межа. є сильні люди а є слабкі. терор ламає слабких людей першими.
   
Re: Поругался с другом

Взагалі подмітила цікаву річ - чим далі від України живе фупчек, тим сильніше він рве на собі тєльняшку, який ж  він патріотично налаштований і як він правєдно сварить інших, хто, на його думку, не так сильно патріотично налаштований.

От тільки в Україну такі "патріотичні" фупчеки чогось не їдуть. Ні з Австралії, ні з Канади.

Не знаєте, чому?
   
Re: Поругался с другом

Я не по квартирам.Больше по коммерции.Даже сейчас если все продам то …куплю себе отель на Бали или в Тае и буду чиллить.Но я хочу жить в Украине ,а не хрюкать как ты из под стола

Ні пізді.
Ти б вже давно жив, якби міг. Не можеш.
Бо руських туди вже не пускають...
   
Re: Поругался с другом

Повторю питання:
Кого саме ти мав на увазі,уточни!


Re: Поругался с другом
Blokh
cьогодні в 01:43
IP/Host: ---.cpe.net.cable.rogers.com
dimec, cьогодні в 01:27
Розгорнути попередні цитати...
Для мене це не становить жодної проблеми.Я навчався в українській школі ,тому не розумію до чого це було .Я мову вивчив ще до школи від моєї бабці .Тому клоунів з Донбаса я не замовляв
=================

От звідсіля детальніше,кого саме ти мав на увазі. :S
   
Re: Поругался с другом

---------------------
 :D
Ага, "устроили". (tu)

Ти вважаєш роботу санітарки ганебною? :punish:


Нет конечно .Но сам бы не пошел .И своим близким запретил бы трогать чьи то обосраные жопы.ну так я для этого что от сделал в отличии от тебя
   
Re: Поругался с другом

в принципі весь кацпстан тримається на терорі. для них це звичне явище .... монголи їпані.
   
Re: Поругался с другом

---------------------
 :D
Ага, "устроили". (tu)

Ти вважаєш роботу санітарки ганебною? :punish:

Я вважаю ганебним, коли люди, над якими не літають ракети, намагаються принизити людей, які зараз живуть в Україні і нікуди не виїжджали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія