Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Началось, б…». Касирку Novus звільнили за відмову говорити з клієнткою українською мовою

У Дніпрі звільнили баристу, яка відмовилась обслуговувати клієнтку українською
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1094007.2040

Я хочу жити в україномовній Україна

Тогда простой вопрос - вы собираетесь газовые камеры строить? Нет?

а ти та аналагічні - в узькощелепній малоросії.

Это вы сами выдумали, или вам из кремля шифровку прислали? Вы извините за грубость.

Ще 20-30 років і кацапоязік відімре у побуті.

Уже 30 лет я слышу одно и то же. "Вот-вот... вот-вот..."

Типу, як зараз в Естонії...

У меня вам большой совет. Съездите в Эстонию. Ну как карантин пройдет. Это не сложно и не дорого. Просто прозреете, и больше никогда не будете писать эту ерунду.

Пи.Си. Батька на фронті не дуже питали чи бажає віе бути комуністом...
Просто наказали: "Командир лучшей группьі радиоразведки обязан бьіть комунистом"!

Я ничего не имею против вашего папы. И знаю, как работало в советском союзе. Знаю, как меня в комсомольцы пытались запихать. Но мы зе не местью занимаемся...

PS  Я хочу, что бы красивые бабы иногда голыми ходили. :) Очень, понимаешь ли, радует глаз. Вот только бабы вряд ли на это согласятся. А вы хотите не в украиномовной Украине жить. Вы хотите мстить неправильным украинцам, как-то уничтожить их, избавиться. Если бы хотели украиномовной Украины, то делали немного другое (не хочу корейцев опять вспоминать).

Ну нафига вы подсказываете?..
К сожалению, очень многие "борцы" даже этого не понимают. Несут какую-то ахинею про кацапоязыких и хубла.
Думаю, вони відповідають на трохи інші питання.
В результаті чиєї колонізації українська мова настільки постраждала і в такому стані як зараз.
Хто чемпіон з нищення української мови.
Хто чинить найбільший спротив розвитку української мови.

Смотря, какой аспект вы хотите обсудить. Например:

Одна тетка нахамила другой. Другая нахамила первой. В общем они поскандалили, после чего партийные деятели быстро натянули на это идеологический контекст, и пошли разносить это по хатам. Из фактов известно только то, что посрались две тетки. Никто из присутствующих очевидцем склоки не был. Вроде все. Значит в этом месте проблема одна - низкий уровень культуры украинцев.

Ну нащо ж з першого речення починати брехати? Одна тітка попрохала: а) обслугувати її тією мовою, яку вона розуміє, тим більше, що це державна мова, і можливість такого обслугування приймається за замовчуванням, та б) виконати закон України, що нещодавно увійшов в дію. Це до хамства жодного стосунку не має. І от на це вже відповіддю було хамство.

Это делают те, кто пропагандирует насильственную, принудительную  украинизацию, вплоть до убийства русскоязычных граждан Украины.

Нішто нє ново пад Луной, ґражданє малороси... B-)

"Можливо, найважче тоді було німецькомовним чехам, які не могли обрати між лояльністю до свого народу і монархії, якій вони служили. Ось, як це роздвоєння описав письменник Ярослав Гашек у своєму знаменитому романі «Пригоди бравого вояка Швейка».
«Надпоручик Лукаш був типовим кадровим офіцером струхлявілої Австрійської монархії. Кадетський корпус виховав з нього гібрида. У товаристві говорив німецькою, писав німецькою, але книжки читав чеські. Він дивився на чеський рух, мов на якусь таємну організацію, яку найкраще обминати десятою дорогою», – пише Гашек у своєму романі."

"Однією з причин виникнення концепту «чехословакізму» була опозиція до німців. Німців тоді сприймали як меншину, хоча насправді словаків, наприклад, було менше. Навіть в областях, де жило 80-90% німців, звернення від громадян мусили приймати чеською мовою та чеською на них відповідати» – розповідає Вацлав Велчовський."

"«Чеську мову впроваджували шляхом закріплення в законі. Питанням залишається, який це мало реальний вплив. Адже, наприклад, у військовій справі люди все ще попри наказ Міністерства внутрішніх справ використовували звичні німецькі терміни. Тут стався конфлікт політичної волі та реальної ситуації» – описує ситуацію Вацлав Велчовський."

"Невдоволення судетських німців, серед іншого, і мовною політикою Праги використала нацистська Німеччина для анексії Судетів.
«Так зване «виселення», Друга світова війна, нацистська окупація стали кульмінацією того віддалення чехів та німців, мовної ідентифікації народів, єдності мови-народу-країни, яке почали відчувати все сильніше з кінця ХVІІІ сторіччя», – пояснює Велчовський."

"Нова доба ставить нові завдання, зокрема інтеграцію іноземців, але вона вирішується вже в умовах консолідованої нації.
"

Я бажаю Україні долі Чехії чи Балтії, а не Бєлоруссії. Тому - йдіть вxyй, рагулі закомплексовані. Повоняєтє і забудєтє, нема на то ради. [ua]

+====================================================================+
Я хочу жити в україномовній Україна
але вона такою не є, тому або шукайте іншу Україну, ідеальну в мовному плані,
або примиряйтеся з такими ж громадянами своєї країни як і ви, іншого варіанту не існує.

Это делают те, кто пропагандирует насильственную, принудительную  украинизацию
Доктор, аткуда у вас такіє картінкі? Хто це пропагує, де таке бачиш?

Это делают те, кто пропагандирует насильственную, принудительную  украинизацию, вплоть до убийства русскоязычных граждан Украины.
...таких як Ґіві чи Моторола

У відповідь бариста заявила: «я не знаю, що таке тістечко»
Та ну на. А меню якою мовою?

шукайте іншу Україну
Авотхй. Шукати будете ви.

В результаті чиєї колонізації українська мова настільки постраждала і в такому стані як зараз.

Честно говоря, в 1990 украинский язык был в отличном состоянии. Он имел замечательную научную поддержку, в стране работало огромное количество филологических вузов, и так далее - пресса, книги, тв, радио. Я от думаю, у иконы совковой эстрады -  Софии Михайловны - разве был какой-то не такой украинский язык? Или за диском Мареничей было просто давиться?

Хто чемпіон з нищення української мови.

Во первых прекращайте рассказывать про уничтожение украинского языка. Более живого и здорового языка трудно себе представить.
Во вторых - дайте угадаю, кто. Наверно тот, кто не развивает украинскую культуру, а только скулит про то, какие кацапоязыкие сволочи, не дают им развивать украинскую кульутуру. При этом не забывают приседать на финансовые потоки. Вот же ж гады, да? Я вам скажу одну простую истину. Нельзя развивать язык "сам по себе", без написания книг, стихов, песен, сьемок фильмов и сериалов. Без развития культуры утилитарный инструмент этой культуры - язык - действительно деградирует, и постепенно ассимилирует в языки культур, которые активно (и агрессивно) развиваются. Никакими запретами вы это не остановите, никакими законами не заткнете, и даже газовыми камерами не получите хорошего эффекта.

А обсуждаемый закон, точнее, норма этого закона, она вообще не про язык, про культуру... Она 100% про бизнес-климат нищей страны.

Сперечатися взагалі нема про що. У цивілізованому світі всюди де я був касир і продавець в магазині переходить на ту мову якою до нього звертаються,якщо він її хоч мінімально знає,це елементарний сервіс. Якщо комусь впадло перейти на державну мову при обслуговуванні клієнта то це виключно його проблеми,порєбрік таких прийме.Ніхто ж не забороняє до російськомовного відповідати на російській.
логічно, але на практиці це гвалтування.
наприклад я не змогла б обслуговувати покупців російською,
хоча добре знаю її, розумію і на елементарні запитання відповісти можу,
але коли треба повноцінно розмовляти - швидко, чітко і зрозуміло,
я переходжу на рідну мову, бо в умі перекладати важко,
можу зависати або помилятися, це жахливий дискомфорт.
так само російськомовна людина не зможе українською висловлюватись,
але звичайно завчену коротку фразу повторювати зможе,
тільки ж хіба це так принципово для притомної людини -
почути "пакєт нужен?" чи "пакет потрібен?"

Читаю дописи незгодних із Законом.
Бачу помилку в наших діях - пізно прийняли і м'який Закон. Треба було як прибалти. Зразу.
Зробили б так як прибалти був би і Крим і Донбас в складі України.
Але маємо те що маємо. Краще пізно ніж ніколи.

.. захоплювати територію України, прикриваючись мовними 'проблемами '..
нема такого права ні в кого, і ніяке прикривання не виправдовує злочину.
а якщо ми будемо підлаштовуватись під пуйла, прислухаючись чим він прикривається,
то так можна дійти до змушування українців плазувати на череві,
якщо пуйло почне прикриватися захистом прямоходячих.

У Дніпрі звільнили баристу, яка відмовилась обслуговувати клієнтку українською
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1094007.2040
У кафе Дніпра спитала: "Чи є до кави тістечко ?" У відповідь почула: "Нічєвонєпанімаюштот акоєТістєчкаЯбудулу чшєучітьхфранцузьСС кійДнЄпоюрРуССкійго радбилвсєгда"!
– написала Анна Счасна-Гарус.

Бариста каже, що народилась не в Україні
Як видно з кадрів, знятих гостею закладу, свою відмову говорити українською працівниця пояснила дивним аргументом "Я не в Україні народилась". Конртаргументи, мовляв, зараз вона живе і працює саме в Україні – на баристу не подіяли. Ба більше, вона шокувала ще більше словами "Дніпро – завжди був російським містом".

Дівчина, що, мабуть, не надто цікавиться історією, також зауважила, що краще бути вчити французьку, аніж українську.
https://novyny.24тв/dnipri-barista-vidmovlyayetsya-govoriti-ukrayinskoyu-novini-dnipro_n1543713

Честно говоря, в 1990 украинский язык был в отличном состоянии.

Тогда простой вопрос - вы собираетесь газовые камеры строить? Нет?
 Вы хотите мстить неправильным украинцам, как-то уничтожить их, избавиться.
Если бы хотели украиномовной Украины, то делали немного другое (не хочу корейцев опять вспоминать).
Олег, ви з упоротими наче з різних планет.. :D
ви дійсно з ними розмовляєте різними мовами,
і це не російська та українська,
це мова логіки, розуму, доброзичливості з Вашого боку
і мова хамства, агресії, нетерпимості, ненависті і бруду - з їхнього.
епічна гілка в цьому плані..

Ну нащо ж з першого речення починати брехати? Одна тітка попрохала: а) обслугувати її тією мовою, яку вона розуміє, тим більше, що це державна мова, і можливість такого обслугування приймається за замовчуванням, та б) виконати закон України, що нещодавно увійшов в дію. Це до хамства жодного стосунку не має. І от на це вже відповіддю було хамство.
брехня. російську розуміють всі громадяни України,
а тьотка прийшла виіопуватись а не скуплятись.

Олег, ви з упоротими наче з різних планет.. :D
ви дійсно з ними розмовляєте різними мовами,
і це не російська та українська,
це мова логіки, розуму, доброзичливості з Вашого боку
і мова хамства, агресії, нетерпимості, ненависті і бруду - з їхнього.
епічна гілка в цьому плані..

Я відповів вам мовою логіки, розуму та дорозичливості   
 Началось, б***ь.

(tu) "чемодан-вокзал" це мова ворожнечі,
і у відповідь на таке упороті завжди будуть чути "началось б**дь" і бачити пів-руки,
а якщо почнуться масові звільнення і штрафи то пуйло прийде "захищати",
саме цього домагаються сгані "українізатори" :fool:

Попробую задать еще раз простой вопрос. Если вам будет не лень ответить на него. Вопрос простой, на который даже корейцы знают ответ. Без демагогии, и без всех этих "апатамучта".

Почему надо развивать украинскую культуру в широком смысле этого слова?
Тому що українська культура (і мова, зокрема) зазнала серйозних потрясінь аж до повного витіснення з її рідної землі.
Українці практично забули що є українцями.
І ця касирка - яскрава демонстрація правдивості моїх слів.
Але це - тільки по-перше.
Бо по-друге ваше запитання є значною мірою недолугим.
Чому треба розвивати англійську, німецьку, чеську, словацьку культури? Чому перед тими народами не постає подібного питання, і НІХТО не намагається його перед ними поставити?
Бо відразу отримає якщо не у диню, то принаймні знижуть плечима.

от і менти вийопуються, штрафують якщо не включив поворот на пустій дорозі, або їдеш не в своїй смузі на пустій дорозі. Розпалюють ворожнечу.

Авотхй. Шукати будете ви.
нас влаштовує та Україна якою вона є - двомовна,
аби лише законодавство не суперечило Конституції і не провокувало поножовщину.
А Ви шукайте ідеальну у Вашому розумінні Україну, де всі україномовні,
або змиріться з реальністю і припиніть спроби переламати через коліно інших громадян.

Без развития культуры утилитарный инструмент этой культуры - язык - действительно деградирует, и постепенно ассимилирует в языки культур, которые активно (и агрессивно) развиваются.

...оце і було завданням русифікації СРСР...а зараз (вже тридцять років поспіль) тільки проснулися і задумалися , а чому в Україні не достатньо затребувана  споживча культура українською?..

...да , тому ж і не затребувана , що критична маса споживачів в Україні розмовляє російською , а не українською...це - і є інерційний результат тотальної русифікації України... "чому  вітер дме ? а тому , що дерева гойдаються"(с) ... :D  все з ніг на голову...  :facepalm1:

...от коли критична маса населення буде розмовляти українською ,  коли запрацює державне діловодство українською , всі  сфери життя в Україні будуть більш менш українською , - от тоді ніхто ж не проти російської... :gigi:

Дуракам закон не писан…
Если писан, то не читан…
Если читан, то не понят…
Если понят, то не так!

Я от  ніяк  не можу  зрозуміти  на якому  етапі Ви  знаходитись?

от і менти вийопуються, штрафують якщо не включив поворот на пустій дорозі, або їдеш не в своїй смузі на пустій дорозі. Розпалюють ворожнечу.
 Включать поворотник необходимо не потому, что за тобой кто-то едет, чтобы знал, а потому что будешь поворачивать в сторону с линии движения!

Тому що українська культура (і мова, зокрема) зазнала серйозних потрясінь аж до повного витіснення з її рідної землі.
....

Все ясно. У вас нет ответа на мой вопрос. Продолжайте разговаривать идеологическими лозунгами, Мирослава. В любом случае, спасибо за попытку.

Та ну на. А меню якою мовою?
повинно бути українською, але може бути що назви там інші,
і слова "тістечко" там нема - наприклад "корзинка",  "еклер", "тортик", "печиво",
"кекс", "медовик", "пряник", "рогалик", "пончик" і т.д.

Ну нафига вы подсказываете? Вот взяли, и вывалили ответ. Хотя вопрос даже  не в том, что некому "кроме". А в том, что украинская культура является одной из уникальнейших частей мировой культуры, развитие которой создает уникальное культурное наследие, принадлежащее всему миру. Этого одного достаточно для того, что бы вкладывать в ее развитие силы и средства, что, в сою очередь, замечательно отразится на развитие украинского этноса, как носителя культуры.

К сожалению, очень многие "борцы" даже этого не понимают. Несут какую-то ахинею про кацапоязыких и хубла.
+=============================================================================+
Для тебе українська культкра - це щось абстрактне і частина "мировой культуры" десь там...
А для мене - це середовище, в якому я хочу жити. І якщо хтось псує та забруднює це середовище -
то таких треба наказувати, а не допомогає - то й гнати з українського середовища.
І псують меє українське середовище саме "кацапоязыкие и хубльі"

нас влаштовує та Україна якою вона є - двомовна,
аби лише законодавство не суперечило Конституції і не провокувало поножовщину.
А Ви шукайте ідеальну у Вашому розумінні Україну, де всі україномовні,
або змиріться з реальністю і припиніть спроби переламати через коліно інших громадян.

Нас це  кого?
Українців  не влаштовує двомовна  Україна.
Ми уже  двомовну  Білорусь побачили.
Тому  був  з великим  боєм протиснутий цей  закон  і  я вважаю  що він є занадто ліберальний.
Російська мова має такі самі  права в Україні як і  грецька, не більше не менше.

.. захоплювати територію України, прикриваючись мовними 'проблемами '..
І ви знаєте як звуть цю людину. Тільки чомусь соромитесь назвати.
+==================+
Які стидливі хуйловці...

Честно говоря, в 1990 украинский язык был в отличном состоянии. Он имел замечательную научную поддержку, в стране работало огромное количество филологических вузов, и так далее - пресса, книги, тв, радио. Я от думаю, у иконы совковой эстрады -  Софии Михайловны - разве был какой-то не такой украинский язык? Или за диском Мареничей было просто давиться?

Во первых прекращайте рассказывать про уничтожение украинского языка. Более живого и здорового языка трудно себе представить.
Во вторых - дайте угадаю, кто. Наверно тот, кто не развивает украинскую культуру, а только скулит про то, какие кацапоязыкие сволочи, не дают им развивать украинскую кульутуру. При этом не забывают приседать на финансовые потоки. Вот же ж гады, да? Я вам скажу одну простую истину. Нельзя развивать язык "сам по себе", без написания книг, стихов, песен, сьемок фильмов и сериалов. Без развития культуры утилитарный инструмент этой культуры - язык - действительно деградирует, и постепенно ассимилирует в языки культур, которые активно (и агрессивно) развиваются. Никакими запретами вы это не остановите, никакими законами не заткнете, и даже газовыми камерами не получите хорошего эффекта.
це гірка правда, а упороті продукують солодку брехню, оце і вся різниця

Я от  ніяк  не можу  зрозуміти  на якому  етапі Ви  знаходитесь?
Тонко
 :)

...от коли критична маса населення буде розмовляти українською ,  коли запрацює державне діловодство українською , всі  сфери життя в Україні будуть більш менш українською , - от тоді ніхто ж не проти російської... :gigi:

Если дети не будут смотреть мультики и сериалы, созданные в Украине - НИКОГДА критичной массы не будет. А они не будут смотреть, так как ВЫ (в широком смысле этого слова) не понимаете элементарных вещей.

Я відповів вам мовою логіки, розуму та дорозичливості   
 Началось, б***ь.
я про фуп і цю гілку зокрема, 
а те що ті баристи-касирки бидло то я не заперечувала.
за хамство і тим більше за матюки треба звільняти однозначно,
це брак виховання і низька культура конкретної людини,
і це ніяк не залежить від того яка мова для неї рідна.

І псують меє українське середовище саме "кацапоязыкие и хубльі"
А потом ты захочешь чтобы все жили в мазанках и ходили в шароварах с чубом и вышиванках?  :facepalm1: Может еще на волов пересесть, чтобы твоему виденью Украины угодить, психопат?  Тебе психотерапевт нужен, чтобы проработать травмы советского детства. 

Українців  не влаштовує двомовна  Україна.
Ми уже  двомовну  Білорусь побачили.
Тому  був  з великим  боєм протиснутий цей  закон  і  я вважаю  що він є занадто ліберальний.
Російська мова має такі самі  права в Україні як і  грецька, не більше не менше.

Хорошо- это ваша цель- максимум.
 Какими средствами в течение какого времени вы хотите получить это вашу максицель?

що ти ліпиш?  :facepalm:

Читаю дописи незгодних із Законом.
Бачу помилку в наших діях - пізно прийняли і м'який Закон. Треба було як прибалти. Зразу.
Зробили б так як прибалти був би і Крим і Донбас в складі України.
Але маємо те що маємо. Краще пізно ніж ніколи.
(tu)
Але в нас в 1991 році при владі були комуняки, самі зросійщені.
Тому і не могло бути так, як у Прибалтиці. На жаль...
Сьогодні через те вигрібаємо.(

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія