Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антиукраїнські мисле-віруси?

Re: Антиукраїнські мисле-віруси?

видя как пидеры в вышыванках приложив руку к сердцу распевают с сожалением "Щэнэ вмерла"
Хтось бачить тільки "підерів у вишиванках", а хтось - в тих же вишиванках безліч звичайних українців, що люблять свою культуру й історію. Кожен бачить своє своїх. Ти з аелітом - бачиш лише пєдоразів.

А самый опасный мыслевирус - "все будет харашо".

врємя работаєт на нас (с)

оце блд класика інформаційної диверсії

Хтось бачить тільки "підерів у вишиванках", а хтось - в тих же вишиванках безліч звичайних українців, що люблять свою культуру й історію. Кожен бачить своє своїх. Ти з аелітом - бачиш лише пєдоразів.
Не я вот и тебя педораза вижу, как ты всеми силами пытаешься замаскировать засранное гузно Потроха.

врємя работаєт на нас (с)

оце блд класика інформаційної диверсії
Есть еще одна классика - " наша уникальность". Страшно хочетися чем-то погордиться. Беларусов Майдану поучить, демократии. Хотя мы такие же уникальные как весь постсовок, оказавшийся между прошлым и будущим.
Одни грузины пытаются идти в правильном направлении, остальные доедают наследство и гордятся уникальностью. Шо кацапы, шо молдаване, шо мы..
Вон уникальные на кавказе п***а устроили. Дрючьба народов.

Не я вот и тебя педораза вижу, как ты всеми силами пытаешься замаскировать засранное гузно Потроха.
Хворий ти покидьок... :(
Важко так жити, мабуть, коли в голові лише засрані гузна і пєдорази. Але не можу змусити себе до співчуття. Хіба що порадити "пару кубіков жівітєльной евтаназії" ©.

та саме обрані - неодноразово - простими українцями лідери-  у  вишиванках і без - найточніше характеризують виборців -  їх культру і пояснює їх історію

Вона мала запобігти прямій агресії ворога. Але не встояла перед вітчизняними корупціонерами.

У 2014-му уряд проголосив: на кордоні з Росією з'явиться "Стіна". В уяві українців це мало бути щось схоже на лінію Маннергейма або ізраїльську "Стіну безпеки". Однак вітчизняний варіант виявився з місцевими особливостями.

"Особливості" озвучили правоохоронці.

100 мільйонів гривень з проекту "Стіна" було привласнено посадовцями-прикордонниками та підрядниками, повідомила місяць тому Генпрокуратура.

Національне антикорупційне бюро розкрило схему розтрати державних грошей і затримало перших фігурантів справи.

Фактор прибиральниці у розкраданні мільйонів
"Велика, бетонна і міцна", – віджартовувався 8 серпня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький на запитання журналістів, як мала б виглядати "Стіна".

Натомість борці з корупцією побачили, що "Стіна" має різний вигляд на різних ділянках кордону. Більше року слідчі вивчали документи та проводили експертизи. У підсумку днями оголосили про перші епізоди зловживання на загальну суму більше 16 мільйонів гривень.

З них близько 6 мільйонів замість будівництва фортифікаційних споруд були спрямовані на реконструкцію колишнього гуртожитку і будівництво Будинку офіцерів у Харкові.

"Частину коштів було використано за нецільовим призначенням, іншу частину – розкрадено. Наприклад, будівництво рокадної дороги шириною 3 метри, щоб техніка могла безперешкодно у два боки їздити. Акти виконаних робіт підписані, що там 3 метри. Фактично дорога в одному місці була завширшки 2 метри, в іншому – 1,8 метри, ще в одному 2,2 метри. Тобто техніка не може роз'їхатися у випадку надзвичайної ситуації", – розповів Холодницький журналістам.
За цими епізодами НАБУ оголосило підозру 7 особам: трьом працівникам управління капітального будівництва Державної прикордонної служби, трьом керівникам фірм-генпідрядників – ТОВ "Агентство захисту інформації", ДП "Чернігівський облавтодор" та ТОВ "Будцентр Вітязь", і одному посереднику. Усіх підозрюваних було заарештовано з можливістю внесення застави від 500 тисяч до 8,2 мільйонів гривень.

"Найтяжча" стаття, яка інкримінується усім підозрюваним, – 5-та частина 191-ї статті Кримінального кодексу "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою" – з позбавленням волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Помічник Голови Держприкордонслужби Олег Слободян заявив, що відомство не прикриватиме своїх співробітників. При цьому за день до затримання прикордонників в ефірі "5 каналу" він запевняв, що до можливих порушень прикордонники стосунку не мають.

"ДПС не реалізовує проект. Реалізовують генпідрядники. Є проблеми між генпідрядниками та підрядниками. Посадові особи тут ні до чого", – коментував Слободян інформацію про розслідування Генпрокуратурою факту розтрати коштів на проекті "Стіна".
З тексту ухвали Солом'янського суду Києва щодо арешту майна у цій справі випливає наступне: НАБУ підозрює, що три фірми-генпідрядники робіт по проекту "Стіна" використовували для відмивання коштів субпідрядника – ТОВ "Кіт-Трейд". При цьому 4 мільйони гривень з рахунку цього ТОВ у банку "Глобус" зняв директор фірми, а ще частину грошей перевели на три інші рахунки у "Сбербанку" з призначенням платежу: "Поповнення власного поточного рахунку".

"Згідно з інформацією, наданій ДФС України, будь-яких працівників, окрім директора, ТОВ "Кіт-Трейд" не має, у зв'язку з чим об'єктивно виконати роботи з інженерно-технічного облаштування держкордону воно не могло, що дає підстави вважати, що ТОВ "Кіт-Трейд" є фіктивним підприємством, та будь-яких робіт з облаштування державного кордону не виконувало", – йдеться в рішенні суду.

Під час допиту перший директор ТОВ "Кіт-Трейд" повідомила, що працює прибиральницею, а за 500 гривень видала довіреність незнайомцю на здійснення дій від свого імені.

Нині офіційним керівником ТОВ "Кіт-Трейд" значиться Сергієнко Сергій Едуардович.

Утаємничене паралельне розслідування ГПУ
13 липня 2017 року Генпрокуратура повідомила про виявлення злочинної схеми розтрати 100 мільйонів гривень на проекті "Стіна" та протиправну діяльність посадовців ДПС та бізнесменів. Без жодних додаткових подробиць.

На момент публікації прес-служба ГПУ не надала відповіді на запит УП щодо цього розслідування.

Щодо суті паралельного розслідування Генпрокуратури нічого не відомо й директору НАБУ Артему Ситнику.

"Я не знаю про розслідування ГПУ. Там інформація прозвучала, але підозр вони не оголосили, тому мені важко сказати. Нічого не знаю", – прокоментував в розмові з журналістом УП Ситник.

Не зміг пролити світло на це питання і Слободян: "Що стосується слідчих Генпрокуратури, то мені важко сказати про алгоритм їхній дій. Я з ним не ознайомлений. Знаю, що нещодавно вони проводили певні слідчі дії у Києві в підрозділах прикордонників, але в рамках якого кримінального провадження, не знаю".

Інформація Генпрокуратури про виявлені масштабні розкрадання коштів на проекті "Стіна" могла бути елементом гри у політичному протистоянні команд Петра Порошенка та Арсена Авакова – адже повідомлення ГПУ з'явилося за тиждень до зміни керівника Держприкордонслужби .

У той час якраз просувалося питання про можливе призначення на цей пост близького до Авакова заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна. Це не входило у плани Банкової. Тож руками підконтрольної прокуратури Банкова натякнула на можливі проблеми у прикордонників та причетних до проекту "Стіна".

У підсумку ДПС очолила більш вигідна Адміністрації президента особа – Петро Цигикал.
Судячи з нещодавнього повідомлення ГПУ про обшуки в помешканні Вадима Трояна з вилученням 60 тисяч гривень під час проведення слідчих дій за підозрою у вимаганні хабара, протистояння по лінії "БПП-НФ" триває.

І те, що за повідомленнями ГПУ, "процесуальний статус заступника міністра наразі не визначений", лише підтверджує припущення, що Банкова й надалі прагнутиме контролю над усіма силовими структурами.

До чого тут Яценюк?
Восени 2014-го фронтменом проекту "Стіна" став прем'єр Арсеній Яценюк.

"Це питання не просто кордону – це питання національної безпеки держави і нашої гідності", – казав Яценюк напередодні парламентських виборів. Тоді ж прем'єр переконував, що без облаштованого кордону не буде безвізу з ЄС та членства в НАТО.

Того ж року на надважливий та необхідний "вже сьогодні" проект уряд виділив перші кошти. Спочатку – 100 мільйонів гривень, за два тижні цифра зросла до 235 мільйонів. Тоді ж повідомлялося, що роботи з будівництва інженерних споруд вже розпочалися, і перший етап робіт планується завершити 30 вересня 2014 року.

Нині офіційною відправною точкою реалізації проекту з облаштування кордону вважається травень 2015-го – коли уряд затвердив план заходів інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону. З того часу ведеться і облік коштів, спрямованих на будівництво.

При цьому гроші, які були офіційно витрачені у 2014-му, у кошторисі проекту залишилися неврахованими. Сума складає 164 мільйони гривень, дізналася нардеп від "Самопомочі" Олена Сотник з відповіді кабміну на її запит
Далі, у рамках власного розслідування, Сотник побачила перші нестиковки в звітах різних відомств.

"МВС вказує, що гроші освоєні в рамках проекту "Стіна" та виконано роботи по укріпленню кордону за даним проектом, а ДПС вказує, що роботи було виконано в рамках плану заходів інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону – що між собою суперечить", – йшлося у депутатському зверненні Сотник до правоохоронців.

Цікавився, як витрачаються гроші на проект "Стіна", і нардеп Борислав Береза. За його словами, навіть візуально видно, що зведені об'єкти не відповідають фінансовому кошторису, а проект "Стіна" – закопані у землю кошти.

далі зе багато інфи - від української правди)))) напевне теж антираїнсьі мислевіруси :lol:

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2017/08/15/7152154/

. Страшно хочетися чем-то погордиться.

"Русскіє" та "обрусєвшиє" - гордятся , з відомих мені  , у суспільстві і , мабуть , і усіх інших вважають лише такими , бо , знов - мабуть , невзмозі за допомогою "раціо" щось та якось інакше уявляти .

Да брось ты. Именно о сдохшей корове у Зельца и мечтает вся педросня. И им глубоко похер, что это коснется всей страны. Но что эта черта присуща большому числу нашиз сограждан - доказанный факт.
Шо евреи, шо армяне, шо Азеры - помогают друг другу. Попробуй этого добиться от наших.  Ну то такое. Это можно считать пережитком племенного строя, но имееет место быть.
Я же не отрицаю, шо он иногда слишком преувеличивает, но до мыслевирусов это не имеет никакого отношение. Молод, слишком эмоционально воспринимает действительность.
Пора бы уже набраться здорового цинизма. B-)
У поросят и Олдбой - вредитель, слишком много правды говорит.
Антипедрот не  є індульгенція щоб флудити банальностями.
Тим паче що вони часто базуються на інших комплесах.
Але теж комплексах вторинності.
З іншим знаком.

Емоціі що для словян не є дивним.
Але в тих дописах іх занадто.
Логіка олдбоя норм емоціі мінус.
Мамчур одні емоціі.

чому ж ніхто не спростовє
 аргументовнао і фактовно викладені цитати в старпості :gigi:

сретесь ))) бо буде як з "видатним українським генералом романом шухевичем" який виявився банальним посіпакою карателем над мирняком білоруського народу :facepalm1:

Боротьба з білоруськими партизанами виявилась важкою і виснажливою. Не здобули в ній переможних лаврів ні німці, ні їх союзники, в тому числі й вояки українського поліцейського батальйону. За словами В.Яніва, це був жахливий час в житті Романа Шухевича, котрий мусив „зіграти до кінця ролю німецького приятеля“, хоч „серце розривалося з болю“[48]. Як згадує М.Кальба, Роман Шухевич та інші українські командири прагнули уникати участі в каральних акціях нацистів проти місцевого населення, намагалися відсторонитися від збирання продовольства, заявляючи, „що нас прислали сюди не грабувати, а воювати“[49].

але ж ми не будемо копати далі - не копатимем хто палив хатинь. не копатимем хто  - за національністю - були ті паліцаї які спалили 300 українських сіл під час німецької окупації.
бо знов будуть ті ж "антиукраїнські мислевіруси" що  й по стіні яценюка

вся українська історія - і реальність - "антиукраїнський мислевірус" :facepalm1:

Хворий ти покидьок... :(
Важко так жити, мабуть, коли в голові лише засрані гузна і пєдорази. Але не можу змусити себе до співчуття. Хіба що порадити "пару кубіков жівітєльной евтаназії" ©.
Та не мне как раз легко. Я смотрю на вещи реально. А вот ты видно из тех, кто "зродывся велыкои годыны", а потом долго мучывся в комсомоле и КПСС.
А теперь только и занят отбеливанием поросячьего ануса, чмошник шепелявый. Эвтаназии тебе не желаю - хочу шоб ты помучился подольше, глядя как чмырять вашу кодлу. :pooh_lol:

Антипедрот не  є індульгенція щоб флудити банальностями.
Тим паче що вони часто базуються на інших комплесах.
Але теж комплексах вторинності.
З іншим знаком.

Емоціі що для словян не є дивним.
Але в тих дописах іх занадто.
Логіка олдбоя норм емоціі мінус.
Мамчур одні емоціі.
Если бы одни эмоции, то их легко опровергнуть железным словом правды и факта. А пока я вижк одни эмоции с другой стороны.
Преувеличений и излишних обобщений у аэлита много, но это никак не отменяет того факта, что в основе его критики лежит реальность.

Хтось може кількома реченнями узагальнити думки, викладені вище?
Аеліт та Тіммі  різні  люди, це  точно. Але  у  одного  є  логіка,  яка  не  на  користь України,  а  у  іншого  пох  на  логіку -  головне ПЕТЯ І  КАМАНДА

Нормально  пояснив?

29 років незалежності . сбу - і у вишиванках і без - має всі архіви кдб у.
і вбивство Івасюка - до сих пір таємниця. хоча вбивця  логічно що доживав в україні і отримував пенсію з грошей укр платників податків [ua]

Хуйло всегда финансирует оба полюса для создания напряжения в обществе
Так что вся ультра правая фигня те же яйца вид сбоку
(tu)

звичайно, що узагальнення виступають у якості тролінгу

але вас же не мучить совість за узагальнення кацапів тих же?  не мучить

значить традиційне: а нас за шо?

немає готовності ставитись до інших так, як хочеш аби ставились до тебе.

Оте хтось , що має ніка Аеліт , як я розумію згідно до власного життєвого досвіду , "розмовляє" , друкуючи ув тирнеті , від "емо" , тобто друкує слова , складаючи тії слова так . що передаєцця/виникає якась емоція , в умовного читача/глядача і , знов - як я розумію , такий спосіб спілкування - вроджена риса/здібність мозку , бо навіть вживання бухла лише послаблює/пригнічує "раціо" та підсилює "емо" , але - перевага того чі ншого - від народження .

Було колись у 12-ту році , що схожого балакуна , що "емо" накручував забуханим , був змушений узяти за шкірку та із східців спустити , видаливши т.б.м. зі свого робочого місця , дякувати Богу , що живим лишивсь , але і йому деяка честь - не здав .

А шо воно та хто ув інтирнетові друкує - хвігня , бо вимикання кампутіра - лікує . ))

"адвокат" Василя Стуса - який відправив його в сибірські табори на смерть - в незалежній україні - уважаємий і нужний  всєм укрпрізідєнтам чілавєк

Оте хтось , що має ніка Аеліт , як я розумію згідно до власного життєвого досвіду , "розмовляє" , друкуючи ув тирнеті , від "емо" , тобто друкує слова , складаючи тії слова так . що передаєцця/виникає якась емоція , в умовного читача/глядача і , знов - як я розумію , такий спосіб спілкування - вроджена риса/здібність мозку , бо навіть вживання бухла лише послаблює/пригнічує "раціо" та підсилює "емо" , але - перевага того чі ншого - від народження .

Було колись у 12-ту році , що схожого балакуна , що "емо" накручував забуханим , був змушений узяти за шкірку та із східців спустити , видаливши т.б.м. зі свого робочого місця , дякувати Богу , що живим лишивсь , але і йому деяка честь - не здав .

А шо воно та хто ув інтирнетові друкує - хвігня , бо вимикання кампутіра - лікує . ))

Беда на самом деле не в аэлитах. Беда в наших заигравшихся в пропаганду властях.
Люди живут не лозунгами, у них обычные заботы - как дожить от пенсии до пенсии, как прокормить, выучить или вылечить ребенка, чем платить за коммуналку.
А ему суют про "на марсе БУДУТ яблони цвести".
Это приводит к противоположному результату.
Совок гигнулся ведь не потому, шо мало стало в холодильнике - там никогда лишку не бывало, а он был жив. Он гигнулся тогда, когда манюпас увидел, шо дяди в галстуках и куздююмах на трибунах живут не так как декларируют, когда люди поняли, шо " товарищи", им совсем не товарищи.
Так происходит и у нас.
Ака говорил один пролетарий, когда у него в селе переименовали улицу из Октярьской в Осеннюю - Лучше бы они, пидарасы, ее заасфальтировали. а не таблички поменяли. B-)
Не надо казаться, надо БЫТЬ.

емоції  викликають логічно зв.язані тексти які руйнують ілюзії.  але для особливо обдарованих згодиться і теорія про емо\раціо. - бо воно ж допомога зберегти ілюзії - яі так милі срецю :love:

Та не мне как раз легко. Я смотрю на вещи реально.
Проблема в тому, що "реальність" твоя - альтернативна, персональна, тассать. Це в кращому випадку, якщо ти щирий в своєму моральному каліцтві.
Тому будь-які твої потуги аналізувати щось із навколишньої дійсності, тим більше узагальнювати, будуть виглядати так, як виглядають - потоком чи то лайна, чи то свідомості (хоча #какаяразніца).
Ви обидва з мамчуром загрались в ці ігри, нмд. Ще трохи - і остаточно загубитеся в тих хащах, де бродять тільки свині й пєдорази у вишиванках.

Проблема в тому, що "реальність" твоя - альтернативна, персональна, тассать. Це в кращому випадку, якщо ти щирий в своєму моральному каліцтві.
Тому будь-які твої потуги аналізувати щось із навколишньої дійсності, тим більше узагальнювати, будуть виглядати так, як виглядають - потоком чи то лайна, чи то свідомості (хоча #какаяразніца).
Ви обидва з мамчуром загрались в ці ігри, нмд. Ще трохи - і остаточно загубитеся в тих хащах, де бродять тільки свині й пєдорази у вишиванках.

(tu) арсеній одобряє)) але наукраїненими грошима не поділиться ;)

Разговор о том, что видя как пидеры в вышыванках приложив руку к сердцу распевают с сожалением "Щэнэ вмерла", манюпас переносит свой негатив на вышыванку и остальное.
Я таких в житті не знаю.
Тільки хворі, або україноненависники можуть переносити негатив на вишиванку -- на предмет.

Але мова не про них, а про деяких юзерів, які постійно приплітають вишиванку, шаровари в негативний контекст безпідставно і в образливій формі.
Що це і навіщо?

Я таких в житті не знаю.
Тільки хворі, або україноненависники можуть переносити негатив на вишиванку -- на предмет.

Але мова не про них, а про деяких юзерів, які постійно приплітають вишиванку, шаровари в негативний контекст безпідставно і в образливій формі.
Що це і навіщо?

це лиш для тебе українофобе - вишиванка несе образливий контекст. - тобі мабуть і найбоєздатніша - образливо?

москалюга  (td) - браття - а сало воно наше жере! :X

чімадан факзал расєя

Підтримаю пана Аеліта.
Пише образливо, теми дратують, багато повторювань.
Але такий дописувач потрібен форуму.
Хоч і гірка, але правда.
Банити немає за що.

десь - в неальтернативній реальності - дебальцево - не котел а перемога  (tu)  [ua]

Совок гигнулся ведь не потому, шо мало стало в холодильнике - там никогда лишку не бывало, а он был жив. Он гигнулся тогда, когда манюпас увидел, шо дяди в галстуках и куздююмах на трибунах живут не так как декларируют, когда люди поняли, шо " товарищи", им совсем не товарищи.

Помилкова думка.

Манюпас (в більшості) це бачив і зрозумів вже давно.
А от якраз "холодильник" плюс прорив інформаційної блокади з зовнішнім світом став тим поштовхом, що привів до повного знецінення совка в очах людей.

Я таких в житті не знаю.

Що це і навіщо?
Пеереносят не на, предмет, переносят на символ, с которым начинают отождествлять негаразды. Ты же не имеешь ничего против молота и серпа, как предметов?
Это элементарная психология.
А приплетают не безпидставно, а как иллюстрацию фарисейства и постоянного лицемерия властей.

гімн упоротих фупу. чомусь расєйськой - щоб синок вождя армовіра міша парашенка пойняв теж-  вітє а-еліту нада вийті с фупа

Підтримаю пана Аеліта.
Пише образливо, теми дратують, багато повторювань.
Але такий дописувач потрібен форуму.
Хоч і гірка, але правда.
Банити немає за що.
Оце правда?

недієво. бо ти верещиш не вдівши вишиванку.

кожен українець краде і зловживає - де може. від президента до двірника\сторожа

українці працювати не пробували? (українці нероби).

А Аэлита задевает когда его на этом палят  ;)
(tu)

Пеереносят не на, предмет, переносят на символ, с которым начинают отождествлять негаразды. Ты же не имеешь ничего против молота и серпа, как предметов?
Это элементарная психология.
А приплетают не безпидставно, а как иллюстрацию фарисейства и постоянного лицемерия властей.

1. Правильно. Це більш точне слово.
І це -- ще гірше.

2. "недієво. бо ти верещиш не вдівши вишиванку".  Де тут ілюстрація фарисейства влади?

Помилкова думка.

Манюпас (в більшості) це бачив і зрозумів вже давно.
А от якраз "холодильник" плюс прорив інформаційної блокади з зовнішнім світом став тим поштовхом, що привів до повного знецінення совка в очах людей.
Ага бачыв и зрозумив. И в афган шли служить не тявкнув. И холодильника ты не видел у тех же кацапов, котоый по сравнению с Украиной тогда был просто местом, где стоят прокисшие щи летом.
Людей угнетает больше всего несправедливость, неравенство и ложь. Именно это погубило совок. А в разные времена жили и гораздо хуже.

люди щиро вірять у можливість змінювати реальність шляхом самонавіювання

якщо казатимеш що то шоколад, буде все добре. Якщо називатимеш гімном, значить буде погано.
відповідно аби любити Україну треба відстоювати точку зору що субстанція є шоколадом. А твердження про гімно є зрадою і продиктована ненавистю до України, споносорованою ворогами, котрі не помічають наших успіхів

Оце правда?

недієво. бо ти верещиш не вдівши вишиванку.

кожен українець краде і зловживає - де може. від президента до двірника\сторожа

українці працювати не пробували? (українці нероби).

все правильно. спростуй фактами трендами цифрами прикладами  :)

чи допапуаснсий номінальний подшний  ввп українця - наслідок його праці?  чи корумпованість укрсуспільства не прояв унормованого вкради зловжий де можеш?  чи вишиванкованість\показушний фальшивий патріотизм не використовється  як аргумент  індульгенція і інструмент здобуття місця біля бюджетного корита

:super:

героям слава 

Пеереносят не н, предмет, переносят на символ, с которым начинают отождествлять негаразды. Ты же не имеешь ничего против молота и серпа, как предметов?
Навіть не так)
Серп і Молот саме в інтерпрітаціі ідеологічній  без проблем сприймаються коли це Хаммер і Зіхель на австрійському паспорті.
Мало хто відмовиться))

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія