Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

теж планую поставити експеримент. над собою. можливо навіть з трансляцією на ютбчик :)

та сталось що п.яний в житті я був лиш раз ...

це багато пояснює за особистость ТС 

курити траву небезпечно, можна стати наркоманом. Я би не пробувала. Вино з газованою водою, надає бажаний результат, можна напитися тим до повної втрати свідомості, потім або спиш або не пам’ятаєш, що робив, або частково не пам’ятаєш. повний драйв, навіщо та трава. Наркотики взагалі погано. Після вина, вжитого по вказаному рецепту, покращується ще багато чого. Хіба пити нечасто. Якщо щоденно, 250 мл ліміт, інакше в алкоголізм. Два місяці на рік треби просихати.

https://youtu.be/0Qi7q_hAhX8
аэліт таки зняв кліпа. :-)o  :-B
я би, мабуть, здох, цилу стаканюру ковтками.

Останнє редагування: 1 серпня 2020 23:03:18 від beggy

курити траву небезпечно, можна стати наркоманом. Я би не пробувала. Вино з газованою водою, надає бажаний результат, можна напитися тим до повної втрати свідомості, потім або спиш або не пам’ятаєш, що робив, або частково не пам’ятаєш. повний драйв, навіщо та трава. Наркотики взагалі погано. Після вина, вжитого по вказаному рецепту, покращується ще багато чого. Хіба пити нечасто. Якщо щоденно, 250 мл ліміт, інакше в алкоголізм. Два місяці на рік треби просихати.

:facepalm:

якщо щоденно, хуч яка доза - то це вже і є алкоголізм.

М - мазохизм?

а звідки оце пішло у вас всіх - писати спочатку заглавну букву, а потім - все слово?
це так абетку вчать зараз дорослі? цікаво.

В даному випадку починати треба з шашлику.
Свининка, пісна, краще вирізка.
Замаринувати з цибулькою.
На зверху біле вугілля.

Алкоголь знижує інтенсивність і діапазон чуттєвого сприйняття, в т.ч.  притуплює відчуття соціальної відповідальності (заради чого його власне і вживають).  Набагато цікавіше ставити експеримент з речовинами з протилежним ефектом - посилити сприйняття і розширити свідомість.  Відчути кольори і запахи, як в ранньому дитинстві, на деякий час стати сінестетіком, відчути як музика проходить крізь твоє тіло. Відчути себе одночасно і цілим Всесвітом і його частинкою.

Я колись, за старі часи, грав дуже не погано в Дума. Навіть пара моіх проходжень рівнів збережені, як класіка. Можна подивитися. До чого я, стакан пива підвищуе швідкість реакціі на деякий час.  Більше пива - реакция йде в гівно. Алкоголь, то зло.

Якщо абсент не хочеш, мадярський унiкум. Випити всю пляшку. Ласти не склеїш, тим бiльше що у тебе здорова печiнка. Відчуття соціальної відповідальності гарантовано зникне. Можна запивати пивом.

Алкоголь знижує інтенсивність і діапазон чуттєвого сприйняття, в т.ч.  притуплює відчуття соціальної відповідальності (заради чого його власне і вживають).  Набагато цікавіше ставити експеримент з речовинами з протилежним ефектом - посилити сприйняття і розширити свідомість.  Відчути кольори і запахи, як в ранньому дитинстві, на деякий час стати сінестетіком, відчути як музика проходить крізь твоє тіло. Відчути себе одночасно і цілим Всесвітом і його частинкою.

Ви ж не про гриби, сподіваюсь?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія