Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кухня за 16000 евро)))

Re: Кухня за 16000 евро)))

16 000 це по божеськи

є холодильник який 5000 коштує

один холодильник 5000 доларів!!!

він просто холодить і все, робить те, що і інші 99% холодильників дешевше!!!
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Штучне каміння дешевше та гірше за натуральне. Точно знаю.зараз кухню будую.
Ні і ще раз, ні. У вас просто хорошиго камня не робоять.
https://www.silestone.com/pt/

https://www.silestone.com/pt/cores/ultimas-cores/

Останнє редагування: 11 травня 2021 14:40:28 від Oleksandr
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Я от чогось заклинена на подвійній мийці, щоб там у другій секції була сушарка....ІМХО - це дуже зручно.
І
Я взяла велику мийку 60 см.без крила їз чорного каменю , на неї збоку поставила таку штучку їз ікеї https://www.ikea.com/ua/uk/p/idealisk-idealisk-drushlyak-nerzhaviyucha-stal-chorniy-50103755/, і дуже зручно. В ній можна сушити посуд або мити овочі, особливо класно траву мити душем, а можна зняти одним рухом і буде величезна і глибока мийка. :rotate:

Останнє редагування: 11 травня 2021 14:36:54 від шафран
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Я давала на просчет с одинаковыми параметрами в несколько фирм в Киеве, мне насчитали в два, а некоторые  и три раза больше.

кухня буде коштувати стільки скільки за неї буде готовий платити клієнт, хто в цьому не дуже розбирається, то можуть розвести на будь-яку ціну


Останнє редагування: 11 травня 2021 14:44:12 від Came Tak
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

кухня буде коштувати стільки скільки за неї буде готовий платити клієнт, хто в цьому не дуже розбирається, то можуть розвести на будь-яку ціну
Абсолютно вірно.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Ні і ще раз, ні. У вас просто хорошиго камня не робоять.
https://www.silestone.com/pt/

https://www.silestone.com/pt/cores/ultimas-cores/
можливо, пане. Та я старий шанувальник натурального.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

В мене кухонний гарнітур 5,5 погонних метра ... Ціна питання - трошки більше штуки баксів... Свої функції виконує на мільйон процентів вже біля десятків років... Канєшно, єслі у вас є лишня копійчина на понти, то....
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

в англії зараз струя, просто міняють передні панелі, типу дверці, шухлядки, на щось нове іншого кольору для прикладу, каркас залишається на місці, копійчана робота, але кухня набуває повністю нового вигляду (tu)
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

В мене кухня з гранітною поверхнею, всю техніку викинув і замінив, як і газову плиту. Навіть не хочу прикинути скільки вона коштує якщо цей шлак - 16к ойро  ;o
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Хоче дружина натурального мармуру, та то надто м'який мінерал, буде радіоактивний граніт.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))
Пшениця

Лисий та картавий Уєбан ("Ви всі мені заздрите" :pooh_lol: ) знову нарциситься привселюдно на політичному форумі

Дурик, шуруй у вільне спілкування
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Хоче дружина натурального мармуру, та то надто м'який мінерал, буде радіоактивний граніт.
Мрамор з часом жовтіє, та і на ньому плями залишається. Від жиру, вина, оцту. Не дуже вдалий матеріал для столешниці.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Я на прошлой неделе шторы за 5.8к евро повесил, так шо кухня за 16 это еще ничо особенного  :laugh:
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Розказував якось про Кухню))
Сам зараз знаходжуся в стані Ремонту——тому і цікавлюсь таким))
Як на мене ціна завищена, але Техніка реально крута і дорога))

https://youtu.be/xXtVNPVrdac
в нас така без техніки, мийки і змішувача, але з аналогічними системами блюм, тисяч в 5 доларів стане. якраз поміняла в цьому  році кухню. теж глянцеві фасади(твої графітові, це запара на кухні). столешня - ізраїльський кварц(1,6К$, 2,50х2,00м), друга частина кухні типу дерево столешня - 2,50м.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Мрамор з часом жовтіє, та і на ньому плями залишається. Від жиру, вина, оцту. Не дуже вдалий матеріал для столешниці.
в неі дошка мармурова, тісто розкачувати. Любить мармур. Це не сама моя страшна біда.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Я на прошлой неделе шторы за 5.8к евро повесил, так шо кухня за 16 это еще ничо особенного  :laugh:
гарні гардини теж недешеве задоволення. мені на Kухню, вікно і вихід на веранду, 920$ порахували. це "під ключ". поки думаю..
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

в неі дошка мармурова, тісто розкачувати. Любить мармур. Це не сама моя страшна біда.
В жінок стандартні аргументи. Це красиво. Я  так хочу. Заперечити важко. Прийдеться роботи.  :D
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Мрамор з часом жовтіє, та і на ньому плями залишається. Від жиру, вина, оцту. Не дуже вдалий матеріал для столешниці.
якщо брати, то тільки темний. в мене на світло-світло-сірому кварці, під мармур, вже від міцного чая обідок лишився. сказали чим спробувати vyvesty, але я ще не робила.
коли замовляла, сказали, що на білому плями можуть лишатися(але люди все одно замовляють білі). виходить, що не тільки на білому, а й на всіх світлих.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Глянцевый фасад это песдетс канешно. Вытирать это говно заманаешься.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

В жінок стандартні аргументи. Це красиво. Я  так хочу. Заперечити важко. Прийдеться роботи.  :D
Олександре, я ще не здаюся. Буде граніт по ітогу, я дуже впертий.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Про що ви всі пишете?
Показав вам Кухню-- коштує 16 куе.
( правда ще стіралка та сушка мілє увійшли в цю ціну)
Така ціна на таку кухню в Чернівцях((
В Кьольні було б дорожче((
Я скоро буду робити кухню набагато менше----
Я сходу планую 7 штук(((
І це без особливих понтів((
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Глянцевый фасад это песдетс канешно. Вытирать это говно заманаешься.
та норм. зараз купа слеціальних ганчірок продається. головне треба уникати темних кольорів. ні в якому разі варочну поверхню чорне скло, і іншу побутову техніку на кухні.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Я сходу планую 7 штук(((
Оптиміст  :D
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Олександре, я ще не здаюся. Буде граніт по ітогу, я дуже впертий.
ти дізнайся спочатку його вагу. кварц легше, а я той шматочок, що під варочну поверхню вирізали не могла підняти.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Показав вам Кухню-- коштує 16 куе.
а столешня там прямо пластик, чи може який акрил? я б зараз вже акрилову робила.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

В мене кухонний гарнітур 5,5 погонних метра ... Ціна питання - трошки більше штуки баксів... Свої функції виконує на мільйон процентів вже біля десятків років... Канєшно, єслі у вас є лишня копійчина на понти, то....
Більше штуки баксів це було біля десятка років тому :laugh:
зараз він буде коштувати не менше 2.5 штук.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

а столешня там прямо пластик, чи може який акрил? я б зараз вже акрилову робила.

ну то навряд чи пластик.
я не сильно роздивлявся, але точно не просто пластик.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

а столешня там прямо пластик, чи може який акрил? я б зараз вже акрилову робила.
мишка, а акріл то не пластік? Заздрю  віруючім в сорта лайна.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Я от чогось заклинена на подвійній мийці, щоб там у другій секції була сушарка....ІМХО - це дуже зручно.
І
я взяла мйку нержавійку Франке, і пластиковий кошик, що ставиться збоку(це в подарунок до мийки). повністю вистачає. теж хотіа з двома "чашами". але знайомі, що таку мають, сказали, що не варто.

мийка така, тільки розміри по столешні 40х48. а так ще трохи більше, бо кріпиться під столешню
https://www.frankestore.com.ua/moika-franke-maris-mrx-110-40-122-0598-646-polirovannaya.html

   
Re: Кухня за 16000 евро)))

мишка, а акріл то не пластік? Заздрю  віруючім в сорта лайна.
iначий від пластика. в акрила дуже хороші характеристики, він теплий, більшe набагато вибір візерунків/кольорів.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

В дружини - кругла така миска з прозізями, вона всуваеться в агрегат, де розкручуючі іі, видаляеться зайва волога.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

iначий від пластика. в акрила дуже хороші характеристики, він теплий, більшe набагато вибір візерунків/кольорів.
знав людину, що вмів какати знаком "?".
   
Re: Кухня за 16000 евро)))
N88

Треба ж якось гроші в манюпаса видурювати - от ринок і придумує нові "потреби".
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

мийка така, тільки розміри по столешні 40х48. а так ще трохи більше, бо кріпиться під столешню
https://www.frankestore.com.ua/moika-franke-maris-mrx-110-40-122-0598-646-polirovannaya.html

ось ця. щоб широка була
https://www.frankestore.com.ua/moika-franke-maris-mrx-210-50-127-0598-747-polirovannaya.html

   
Re: Кухня за 16000 евро)))

сейчас никто не готовит на взвод солдат дома, у всех сидячая работа, полезно ножками
так, может, лучше по парку походить?
Или нужно гулять обязательно вокруг мусорного ведра на кухне?
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

Кухня за 16000 евро)))
правило треугольника в этой кухне есть
только этот треугольник для гулливеров

и про дизайн
кухня и столовая группа из разных историй
кухня - минимализм или модерн, хоть как назови
а столовая группа - кантри.
ну и по мелочи - люстра, горшки для кактусов и т.д опоздали лет на 15
К самим кактусам вопросов нет - хорошие :)
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

правило треугольника в этой кухне есть
только этот треугольник для гулливеров

и про дизайн
кухня и столовая группа из разных историй
кухня - минимализм или модерн, хоть как назови
а столовая группа - кантри.
ну и по мелочи - люстра, горшки для кактусов и т.д опоздали лет на 15
К самим кактусам вопросов нет - хорошие :)

кактусы вообще бомба))
думаю взять с собой))
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

за такі гроші і звичайне відро для сміття. нормальне що відходить разом з фасадом 50 євро...
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

В этой кухне грамотная только столешница

глянцевый фасад да еще и сочетание черное с белым - жестокий мазохизм

вертикально открывающиеся двери - тоже вещь на любителя

мойка из искусственного камня - необходима определенная осторожность со сливом кипятка, помещением сковородок с плиты, неосторожным обращением с тяжелым инвентарем - молотками для отбивания мяса, чугуниевой посудой и т.д.

крайне неудачный как для кухни способ открытия дверей - ну чем обычная П-образная ( варианты) или кнопка ручки не устраивают? Ведь зацапываются при таком открывании двери просто насмерть!

А ну бытовая техника неплохая...

В общем, в угоду эстетике угробили практичность...

с учётом бытовой техники ну до 11 килоевро, плюс-минус.
   
Re: Кухня за 16000 евро)))

шикарная цена
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія