Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-T Дорогенька я тебе дуже люблю, але в майбутньому обовязково заведу коханок...

 Ну і заявочьки у молоді, взагалі страх втратили інтелігентішки. Таке заявити до свадьби?
 

Доcлівно, що воно заявило  їй:

“Конечно, “Дорогая”, сейчас я так влюблён в тебя, даже не могу смотреть ни на одну женщину. В сравнении с тобой проигрывают все! Но в конце концов любовницы у меня обязательно будут!”


А дурна теорія, що 60 відсотків  грошей в сім*ю, а 40 відсотків чоловіку на коханок…? Це непорозуміння … Та ну.... А якщо жінками 40 відсотків на коханців?

Вона, ще після цього вийшла заміж за нього! Таке нещасне, такі заявочки, а вона дура повелась.

Ну і аморальна молодь зараз молодь.

======================================

Нотатки божевільної про вільні стосунки та різні каси у подружжя.  :brunette:
   
Ну і аморальна молодь зараз молодь.
Не аморальна, а модернова... І вона в майбутньому собі теж коханців заведе.
   
Не аморальна, а модернова... І вона в майбутньому собі теж коханців заведе.
а якщо не заведе, то тоді як розглядати такі ЙОГО погляди на спільне проживання? Тут я навіть сім*єю боюся цих двох сусідів назвати.
   
а якщо не заведе, то тоді як розглядати такі ЙОГО погляди на спільне проживання? Тут я навіть сім*єю боюся цих двох сусідів назвати.
   
вийшла
     Ок. А как бы Вы повели себя на ее месте? И да, многое зависит от неё: мож и не заведут.
   
Що одне дурне, що друге. Нічого життя навчить.
   
         Ок. А как бы Вы повели себя на ее месте? И да, многое зависит от неё: мож и не заведут.
Тобто, він каже : дорога моя, давай жити разом, але будемо вільними.. Ну ти старайся -- може, тоді я не зраджуватиму тобі!
Так?
   
Тобто, він каже : дорога моя, давай жити разом, але будемо вільними.. Ну ти старайся -- може, тоді я не зраджуватиму тобі!
Так?

Типу: кохана твій борщ найкращий, тому його я буду їсти в тебе. А от з міньєтом ти не стараєшся, тому піду до сусідки.
Класно пристроївся.
   
А дурна теорія, що 60 відсотків  грошей в сім*ю, а 40 відсотків чоловіку на коханок…? Це непорозуміння … Та ну.... А якщо жінками 40 відсотків на коханців?

======================================

Нотатки божевільної про вільні стосунки та різні каси у подружжя.  :brunette:

   
Тобто, він каже : дорога моя, давай жити разом, але будемо вільними.. Ну ти старайся -- може, тоді я не зраджуватиму тобі!
Так?

Ні. Ти ж не Karoffka?
   
Кароффка, а тебе чоловіки ( ну крім Крокодила) в коханки кликали колись?
   
Якась феміністична херня на постному маслі
Нарушають мол носії пеніса монотеїзм
Зраджуть

Борцунірен унд тупе колобродження навколо заїзждженої теми

Кларо-цеткінська істерика і фемено-фашизм

Огидна херня
Задовбало
В кіно всюди баби героїни , супер-павуки , бетмено-борцуни
Унила херня
   
Які ще країни, крім нас, відправили свої комісії для розслідування катастрофи? Є десь інфа?
   
Які ще країни, крім нас, відправили свої комісії для розслідування катастрофи? Є десь інфа?
Сорі. Не в ту тему.
   
Сорі. Не в ту тему.
:pleasantr:

А може як раз і підходить в цю тему :lol:
   
Це ж дійсно кохає, що так відверто правду сказав
   
А щодо грошей, то то окрема тема. 40% чоловіку на хобі, рибалку, полювання, пьянки з друзями можна? Принади рибальські дорогі зараз
   
Мама розповідала, що колись на весіллі (сусідка заміж виходила) наречений привселюдно сказав тестю з тещею - ви мені вибачте, але я вашу дочку буду інколи ображати, а можливо навіть і бити.

Каже, що та наречена зняла обручку і послала його під три чорти.

Мені тільки незрозуміло - навіщо було чекати весілля, невже раніше не було цього відомо.
   
Ну і заявочьки у молоді, взагалі страх втратили інтелігентішки. Таке заявити до свадьби?
 

Доcлівно, що воно заявило  їй:

“Конечно, “Дорогая”, сейчас я так влюблён в тебя, даже не могу смотреть ни на одну женщину. В сравнении с тобой проигрывают все! Но в конце концов любовницы у меня обязательно будут!”
А дурна теорія, що 60 відсотків  грошей в сім*ю, а 40 відсотків чоловіку на коханок…? Це непорозуміння … Та ну.... А якщо жінками 40 відсотків на коханців?

Вона, ще після цього вийшла заміж за нього! Таке нещасне, такі заявочки, а вона дура повелась.

Ну і аморальна молодь зараз молодь.

======================================

Нотатки божевільної про вільні стосунки та різні каси у подружжя.  :brunette:

Може, він для них двох коханку "заведе"? А з часом і коханця?
   
     А куда Karoffka задевалась? Начальство на львиную шкуру вызвало?
   
Нагадує стару байку:
"Ну то й Ви кажіть"
   
У нас на роботу колись прийшов один хлопець відразу після універу..Ну так собі..Зірок з неба не хапав, взагалі там де треба думати, працювати не дуже хотів...Та й на зріст не вищий за мене, а я 160 см...
Загалом хороший хлопчик, чуйний, доброзичливий, контактний..
На той момент з дівчатами ще не зустрічався, наскільки я зрозуміла..
То цей хлопчик якось заявив, що у своєму житті планує лише одружуватися не менше трьох разів - воно у нього одне і хоче прожити його цікаво і насичено.
   
Показати зображення...

Супер! :)
   
Ну і заявочьки у молоді, взагалі страх втратили інтелігентішки. Таке заявити до свадьби?
 

Доcлівно, що воно заявило  їй:

“Конечно, “Дорогая”, сейчас я так влюблён в тебя, даже не могу смотреть ни на одну женщину. В сравнении с тобой проигрывают все! Но в конце концов любовницы у меня обязательно будут!”
А дурна теорія, що 60 відсотків  грошей в сім*ю, а 40 відсотків чоловіку на коханок…? Це непорозуміння … Та ну.... А якщо жінками 40 відсотків на коханців?

Вона, ще після цього вийшла заміж за нього! Таке нещасне, такі заявочки, а вона дура повелась.

Ну і аморальна молодь зараз молодь.

======================================

Нотатки божевільної про вільні стосунки та різні каси у подружжя.  :brunette:

Это вы о чем?
   
Якась феміністична херня на постному маслі
Нарушають мол носії пеніса монотеїзм
Зраджуть

Борцунірен унд тупе колобродження навколо заїзждженої теми

Кларо-цеткінська істерика і фемено-фашизм

Огидна херня
Задовбало
В кіно всюди баби героїни , супер-павуки , бетмено-борцуни
Унила херня
люто плюсую!
   
 :dopovid:
відправити у вільне спілкування
   
:dopovid:
відправити у вільне спілкування
Та тут практично всі теми можна відправляти у вільне спілкування! :)

А от ТС-ці  - безцінна й безкоштовна! порада:
зав'язуйте захоплюватися ТБ-реаліті-шоу! :)
   
У нас на роботу колись прийшов один хлопець відразу після універу..Ну так собі..Зірок з неба не хапав, взагалі там де треба думати, працювати не дуже хотів...Та й на зріст не вищий за мене, а я 160 см...
Загалом хороший хлопчик, чуйний, доброзичливий, контактний..
На той момент з дівчатами ще не зустрічався, наскільки я зрозуміла..
То цей хлопчик якось заявив, що у своєму житті планує лише одружуватися не менше трьох разів - воно у нього одне і хоче прожити його цікаво і насичено.

Повно сміття в головах у людей і нема тому ради...
   
Каровка приучает фупчиков к себе сочинениями на " вольную тему ".
 :D
   
Каровка приучает фупчиков к себе сочинениями на " вольную тему ".
 :D
Вже привчені! ;)
   
Вже привчені! ;)
Не всі, прошу пані, да-а-алеко не всі :)
   
Не всі, прошу пані, да-а-алеко не всі :)
То справа часу. Хе хе , як казав бетоняр
   
То справа часу. Хе хе , як казав бетоняр
"Старого пса нових трюків не навчиш!"(це) :)

ЗІ. Особливо, якщо пес не тільки старий, але й мудрий!

Останнє редагування: 10 січня 2020 11:55:06 від Ламер
   
Бабо мріють про рабів.
А перекоси у гендерних правах неодмінно повертаються бумерангом.
І починають верещати " а нас за шо!" :lol:
   
Каровка приучает фупчиков к себе сочинениями на " вольную тему ".
 :D

 :gigi:

Демонструє широкий світогляд і глибину інтелекту?
   
Тю, в норгів, вже давно існує, а анкетах на запит про гроші у банку, або ще десь, в анкетах після пункту ЖОНАТ(А, ИЙ) слідуючий пункт SAMBOER (СОЖИТЕЛЬ, -КА)

І шо характерно банк гроші дає  :)
   
У нас на роботу колись прийшов один хлопець відразу після універу..Ну так собі..Зірок з неба не хапав, взагалі там де треба думати, працювати не дуже хотів...Та й на зріст не вищий за мене, а я 160 см...
Загалом хороший хлопчик, чуйний, доброзичливий, контактний..
На той момент з дівчатами ще не зустрічався, наскільки я зрозуміла..
То цей хлопчик якось заявив, що у своєму житті планує лише одружуватися не менше трьох разів - воно у нього одне і хоче прожити його цікаво і насичено.
Я навіть  знаю, чому той хлопчик вибрав таку стратегію. ;)
   
То цей хлопчик якось заявив, що у своєму житті планує лише одружуватися не менше трьох разів - воно у нього одне і хоче прожити його цікаво і насичено.
Це більше дівчачий політ думки, а хлопчачий, як в ст - женитися раз, але мати коханок.
А в дівчат: "перший шлюб пробний. Вийти за першого ліпшого, щоб було, і родина не діставала. А потім можна розслабитися і вже вибирати з розумом".

Зараз з цим вже прогресивніше, бо немає в соціуму запросу, на обов'язкове заміжжя.
   
Зараз з цим вже прогресивніше
Пляцтво бабо вважає абсолютно нормальним. :D
   
Пляцтво бабо вважає абсолютно нормальним. :D
десь так само як і мужо. Мені так видається.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія