Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

для тих хто бажає емігрувати в США є гарна новина

Всі ми колись опинились в США по робочій візі Н1В, потім отримали грінкарту і нарешті громадянство. Про Україну 90-х згадую як страшний пекельний сон.
А хто ще залишився, то є гарна новина для охочих виїхати в США, читайте статтю на головній сторінці УП.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/12/7203556/

Президент США Дональд Трамп анонсував позитивні зміни для власників віз H1-B, за якими у США працюють представники високозатребуваних спеціальностей.

   
Всі ми колись опинились в США по робочій візі Н1В, потім отримали грінкарту і нарешті громадянство.

Я по J1 приїхав.  :shuffle:
   
Так есть конкретика или просто твиты
   
Я по J1 приїхав.  :shuffle:

а з J1 на Н1В?
   
з україни так одиниці зможуть переїхати
   
Так есть конкретика или просто твиты

 Только твиты причем от президента которому уже очень скоро на выход.
   
з україни так одиниці зможуть переїхати

неправда. З мого академічного інституту виїхала практично вся молодь, залишились одні старі пердуни. Виїжджали цілими відділами.
   
Только твиты причем от президента которому уже очень скоро на выход.

не дай Боже знову вибрати демократа типу тюхтія Обами. Я тільки за Респів.
   
Якщо Трамп ворушить губами значить бреше, перебільшує, робить з мухи слона та таке інше. Пару трампів в президентах  і стіни не потрібно буде.
   
піздно всрались
   
Так есть конкретика вир?
   
Трамп хоче розвалити традиційні принципи сімейної іміграції і замінити їх на щось на зразок Канадських, краще чи гірше, але в трампа не вистачить політичної ваги щоб посягнути на основи. Да і емігрувати без сім'ї та батьків багатьом перехочеться.
   
гілка справжніх зрадоjобів, які в інших  гілках повчають українців
   
Re: для тих хто бажає емігрувати в США є гарна новина
G0r

не дай Боже знову вибрати демократа типу тюхтія Обами. Я тільки за Респів.
https://youtu.be/KEe7nYTw_Ik?t=60
   
Только твиты причем от президента которому уже очень скоро на выход.
ну тоді з напружуватися не має сенсу, бо за наступної каденції дерьмократів гамерика просто стане нецікавою нормальній людині для еміграції
куди звісно не відносяться велферщики з мексики або венесуели
   
Трамп хоче розвалити традиційні принципи сімейної іміграції і замінити їх на щось на зразок Канадських, краще чи гірше, але в трампа не вистачить політичної ваги щоб посягнути на основи. Да і емігрувати без сім'ї та батьків багатьом перехочеться.
правильно він усе робить, зараз еміграції до штатів то спроба пройти проміж крапельками
шанси на успіх як у працьовитої людини, так і у хитродупого ледаря однакові

ледарі до того ж потім перетягують до себе увесь виводок таких же оболтусов з рідної болівії або камеруна, та до кінці свого життя сидять на велфері

канадська бальна система має чітку перевагу, бо орієнтована на запрошення кваліфікованих спеціалістів
   
Обіцянка-цяцянка, а дурному радість.
   
Re: для тих хто бажає емігрувати в США є гарна новина
PAL

краще б збільшив квоти на h1b
бо з тих, хто вже працює по h1b, я не знаю нікого, хто б не зробив собі громадянство чи гринкард
   
Так есть конкретика или просто твиты

Никакой конкретики и никаких новын... Поосто твиты :)

Есть один нюанс - преимущество будет тем кто закончил американский вуз. Для украинцев эти погана новына
   
правильно він усе робить, зараз еміграції до штатів то спроба пройти проміж крапельками
шанси на успіх як у працьовитої людини, так і у хитродупого ледаря однакові

ледарі до того ж потім перетягують до себе увесь виводок таких же оболтусов з рідної болівії або камеруна, та до кінці свого життя сидять на велфері

канадська бальна система має чітку перевагу, бо орієнтована на запрошення кваліфікованих спеціалістів
ви п***а про що гадки не маєте. До того ж трамп і робить в одному реченні, це ж яку фантазію треба вам треба мати щоб таке написати. Сша давала шанс всім без відносно до ступєнєй і званій та інших кваліфікацій, людський потенціал від може бути вскрізь, результати говорять самі про себе, ну а Канада до цих пір Канада.
   
краще б збільшив квоти на h1b
бо з тих, хто вже працює по h1b, я не знаю нікого, хто б не зробив собі громадянство чи гринкард

Предлагают увеличить на 5+ тысяч. Но это капля в море
   
Я по J1 приїхав.  :shuffle:
шо ж не вернешься, реформы гетьмана пидтрыматы?
   
ну тоді з напружуватися не має сенсу, бо за наступної каденції дерьмократів гамерика просто стане нецікавою нормальній людині для еміграції
куди звісно не відносяться велферщики з мексики або венесуели

Интересно, где вы видели их? В Бруклине на Брайтон Бич???
   
Співвітчизники, які мають інженерну освіту, ви маєте унікальний шанс виїхати до США по робочим візам. За декілька років робите собі грін карту, а потім через 5 років отримуєте американське громадянство і почнете нову сторінку в житті свого роду!

   
З H1-B зараз правда пипець і розлад. Більшість виграють індуси, що беруть суто числом. Хоч би аукціон зробили, щоб видавали тім, кому найбільше платять.
   
Співвітчизники, які мають інженерну освіту, ви маєте унікальний шанс виїхати до США по робочим візам. За декілька років робите собі грін карту, а потім через 5 років отримуєте американське громадянство і почнете нову сторінку в житті свого роду!

https://www.youtube.com/watch?v=Eh3YqVTzQag
і які там пропозиції?
   
Співвітчизники, які мають інженерну освіту, ви маєте унікальний шанс виїхати до США по робочим візам. За декілька років робите собі грін карту, а потім через 5 років отримуєте американське громадянство і почнете нову сторінку в житті свого роду!

https://www.youtube.com/watch?v=Eh3YqVTzQag

Нема такого шансу. Є жорсткі квоти, які розігруються в лотерею. Балачки Трампа в Твіттері - то маячня. Шанс є здохнути на черговому майдані.
   
ви п***а про що гадки не маєте. До того ж трамп і робить в одному реченні, це ж яку фантазію треба вам треба мати щоб таке написати. Сша давала шанс всім без відносно до ступєнєй і званій та інших кваліфікацій, людський потенціал від може бути вскрізь, результати говорять самі про себе, ну а Канада до цих пір Канада.

сполучені штати до 50-х років мали point-based систему еміграції
   
Re: для тих хто бажає емігрувати в США є гарна новина
PAL

Співвітчизники, які мають інженерну освіту, ви маєте унікальний шанс виїхати до США по робочим візам.
ага-ага
який там ліміт, нагадай?
85000, якщо не помиляюся?
у 2017 році квоту було вичерпано вже у квітні!
Причому навіть якщо роботодавець згоден взяти на роботу, подасть документи, всі умови виконано - все одно не факт, що віза буде, бо заявок завше більше, ніж віз, причому значно більше, вже на момент, коли перестають приймати ті заявки!
   
ага-ага
який там ліміт, нагадай?
85000, якщо не помиляюся?
у 2017 році квоту було вичерпано вже у квітні!
Причому навіть якщо роботодавець згоден взяти на роботу, подасть документи, всі умови виконано - все одно не факт, що віза буде, бо заявок завше більше, ніж віз, причому значно більше, вже на момент, коли перестають приймати ті заявки!

ну так питання в тому ким вони вичерпані
   
Re: для тих хто бажає емігрувати в США є гарна новина
PAL

ну так питання в тому ким вони вичерпані

ні, питання у тому, що квота замала
на початку 2000х квота досягала 195 тисяч
   
Трамп хоче розвалити традиційні принципи сімейної іміграції і замінити їх на щось на зразок Канадських, краще чи гірше, але в трампа не вистачить політичної ваги щоб посягнути на основи. Да і емігрувати без сім'ї та батьків багатьом перехочеться.

Що Ви пишете? В Канаді цілком працює сімейний стрім. А спауз та родина ідуть в пакеті із основним подавачем по професійному стріму.
   
гілка справжніх зрадоjобів, які в інших  гілках повчають українців

то ми можемо тут їм порад надавати -як треба правильно все робити в америці :S
   
ви п***а про що гадки не маєте. До того ж трамп і робить в одному реченні, це ж яку фантазію треба вам треба мати щоб таке написати. Сша давала шанс всім без відносно до ступєнєй і званій та інших кваліфікацій, людський потенціал від може бути вскрізь, результати говорять самі про себе, ну а Канада до цих пір Канада.
який шанс? роками батрачить по темпорарили емплойменту на одного й того ж пана, лизати там усім сраку, бо якщо з роботи попросять то через 2 місяці тре буде все починати з початку    :weep:
   
Співвітчизники, які мають інженерну освіту, ви маєте унікальний шанс виїхати до США по робочим візам. За декілька років робите собі грін карту, а потім через 5 років отримуєте американське громадянство і почнете нову сторінку в житті свого роду!
оце справжній патріот! І Порошенка підтримує!

пс. але патріот не український
   
L-1
так це єдиний шанс
   
а з J1 на Н1В?

Ні. Відразу грінкарту отримав.
   
краще б збільшив квоти на h1b
бо з тих, хто вже працює по h1b, я не знаю нікого, хто б не зробив собі громадянство чи гринкард

 Все залежить від роботи.

У мене колега поїхала назад до Китаю, бо їй роботобавець не зміг зробити грінкарту (відмовили), причому роботодавець був зацікавлений в ній і витратили купу грошей на двоката і т.д.
Скажу відразу, що виходити заміж, щоб отримати грінкарту вона не хотіла.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія