Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рада переиграет Зеленского как котёнка

когда я читаю такие посты, понимаю, что Зеленский это победа самого низменого паскудного кацапского гопничества .

все эти слова: сидит на бутылке, пидр, чекушка - это квинтэссенция руского мира

От і в мене таке враження що ті що голосували за Зе страждають на слабоумство. Це проявляється в їх коментарях.
   
Вони ж себе цим і видали. І ніхто  їм не повірив. Крім отримавших проекти від зеліних кукловодів. Всі залишились при своїх думках, і тимошенківці, і бойчуковці, і вілкулівці, і кошулинці, і ляшківці, і смешківці, і гриценківці... ну немає 75 % підтримки у зелі, та і не могло бути. Він один серед багатьох. І якщо у президентів раніше були неформальні важелі впливу на інші гілки влади, у цього вже не буде. Не дарма ми стільки років йшли до перемоги демократії. А зеля, дурень що погодився останнім в піраміду типу ммм увійти
Та нэма у него пидтрымкы. Она вся у Пидры. На днях инаугурарация.
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

когда я читаю такие посты, понимаю, что Зеленский это победа самого низменого паскудного кацапского гопничества .

все эти слова: сидит на бутылке, пидр, чекушка - это квинтэссенция руского мира
Так, і що жахливо - узєлєнскіє свідомо опустили частину електората до цього рівня












   
Та нэма у него пидтрымкы. Она вся у Пидры. На днях инаугурарация.

Не забудьте .тільки правильно в ксиві президентській прописати ім'я
   
Не забудьте .тільки правильно в ксиві президентській прописати ім'я
На чекушке Пидрово имя напишут.
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка
TC

Парубий обещал ещё в минувший понедельник показать списки коалиции. И где они?

Там же где и результаты анализов поросенка.
   
От і в мене таке враження що ті що голосували за Зе страждають на слабоумство. Це проявляється в їх коментарях.

))) 25% интеллектуалов отписалось.
   
Ну шо, когда там Рада начнёт сегодня "переигрывать как котёнка"?
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка
rst

Так, і що жахливо - узєлєнскіє свідомо опустили частину електората до цього рівня

Итак

Ім'я користувача:
    Ю-ла
Дата реєстрації:
    8 січня 2019 18:30:14
Повідомлень:
    215 (~2 в день)

Дата регистрации через неделю после вхождения Зе в президентскую гонку.

Первое сообщение на форуме спустя месяц (приглядывалась, видимо, девушко)
Ну и вот само сообщение, сбсно :D

Re: Коломойский не хозяин Зеленского. Фотодоказ
Ю-ла
   9 лютого 2019 14:08:06
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Зєлєнський - кінь Коломойського  :weep:

 Я думаю, можно при желании найти немало активных "25%" с подобным профилем и необычайной активностью именно против Зе после Нового года
   
Рада - это законодательный орган власти.


Не власти, а групп влияния. Принимают любую хню, выгодную этим группам.
   
Итак

Ім'я користувача:
    Ю-ла
Дата реєстрації:


Любитель вынюхивать чужие трусы.  :bueee:
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

Итак

Ім'я користувача:
    Ю-ла
Дата реєстрації:
    8 січня 2019 18:30:14
Повідомлень:
    215 (~2 в день)

Дата регистрации через неделю после вхождения Зе в президентскую гонку.

Первое сообщение на форуме спустя месяц (приглядывалась, видимо, девушко)
Ну и вот само сообщение, сбсно :D

Re: Коломойский не хозяин Зеленского. Фотодоказ
Ю-ла
   9 лютого 2019 14:08:06
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Зєлєнський - кінь Коломойського  :weep:

 Я думаю, можно при желании найти немало активных "25%" с подобным профилем и необычайной активностью именно против Зе после Нового года
Копайте ще глибше :) ана
Я з 2004 періодично намагалась тут зарєєструватись, витратила всі варіанти ніку, під якими була на інших форумах.
Останного разу від реестрації, до того як я на форум потрапила пройшов не один місяць, за який я декілька листів писала адміністраторам, і вже вважала, що спроба знов невдала.
Так що аналізуйте далі :)))
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

За те, що узєленскіє медіа зробили з  людьми, колись їх  засудять
Як засудили  влсника, редакторів і дикторів "радіо тисячі пагорбів"
Судячи з останніх нагнітань про зрадників 25%, "волю народу", "розкуркулення олігархів", погроз розстрілами і фізичними розправами незгодним, судити будуть в Гаазі
На жаль
   
ТС в курсе, что существуют такие слова как деловодство и юриспруденция? Ну это про обязательные бумажечки  :D
Затребовать..., огласить в прямом эфире.... а ответ на затребование голубями пошлют или на бланке с исходящим номером?
 долбоепизм а не аналитика) хотя для порохобота и так сверх усилие )
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про доступ до публічної інформації
Розділ II
ПОРЯДОК ДОСТУПУ ДО ІНФОРМАЦІЇ
Стаття 5. Забезпечення доступу до інформації
1. Доступ до інформації забезпечується шляхом:
    1) систематичного та оперативного оприлюднення інформації:
        в офіційних друкованих виданнях;
        на офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет;
        на єдиному державному веб-порталі відкритих даних;
        на інформаційних стендах;
         будь-яким іншим способом;
[2) надання інформації за запитами на інформацію.
Стаття 10-1. Публічна інформація у формі відкритих даних
Розпорядники інформації зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах.
Стаття 15. Оприлюднення інформації розпорядниками
1. Розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати:
1) інформацію про організаційну структуру, місію, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності та фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо);
........
2. Інформація, передбачена частиною першою цієї статті, підлягає обов'язковому оприлюдненню невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів з дня затвердження документа. У разі наявності у розпорядника інформації офіційного веб-сайту така інформація оприлюднюється на веб-сайті із зазначенням дати оприлюднення документа і дати оновлення інформації.
Стаття 20. Строк розгляду запитів на інформацію
1. Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
   
 :(
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

ну шо я писал?
Рада делает Зе как котёнка.

Зе как любой актор эмоционально не выдержан, они его поймали на этом и будут тролить пока он не совершит глупость
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка
Agh

ну шо я писал?
Рада делает Зе как котёнка.

Зе как любой актор эмоционально не выдержан, они его поймали на этом и будут тролить пока он не совершит глупость
Или пока глупость не совершит Рада, и тогда настанет очередь тролить её.
А тролить будут жестоко! ;)
   
Re: Рада пїрїіґраєт Зїлєнскава как катьонка

Порада для "русскаїзьічньіх рабоф-рїбят" - що верзуть російською біля українського Президента: доки не запізно:

Рада пїрїіґраєт Зїлєнскава как катьонка -
Как рабочива раба - сїрєчь россо-рїбьонка:
У нїво, нїумнава - ета нї їво кацапапльонка:
Внутрї - матрьошка: антїмовньіх вааруженїй ґонка.


Этимология ребёнок-(МФА: ед. ч. [rʲɪˈbʲɵnək]):

Происходит от др.-русск. робя, мн. робята, робъ «раб». Ср.: ст.-слав. рабъ (др.-греч. δοῦλος), робъ — то же, болг. роб «раб», сербохорв. ро̏б (род. п. ро̀ба), словенск. ròb (род. п. róba), чешск. rоb «раб». Из праслав. *orbъ, от кот. в числе прочего произошли: вост.-слав. и зап.-слав. rоbъ, ю.-слав. rаbъ. Ю.-слав. формы на -о-, вероятно, заимств. из придунайских районов. Русск. *реб- получено из *роб- в результате стар. ассимиляции гласных. Исходной формой было *orbę (род. *orbęte). Родственно лат. orbus «осиротевший», греч. ὀρφανός — то же, арм. оrb (основа на -о) (род. п. оrbоу) «сирота», готск. arbi ср. р. «наследство», arbja м. «наследник», греч. ὀρφοβόται ̇ ἐπίτροποι ὀρφανῶν (Гесихий), ирл. orbe «наследство», др.-инд. árbhas «маленький, мальчик». Ср. раб, па́робок. Знач. «раб» могло развиться из «сирота», потому что первонач. сироты выполняли наиболее тяжелую работу по дому.
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

Или пока глупость не совершит Рада, и тогда настанет очередь тролить её.
А тролить будут жестоко! ;)

не будут.

Даже Аваков боится Раду как огня, через Кирша озвучивает, а сам боится. Потому что Рада за 2  минуты уничтожила Захарченко януковичского, а Авакову голову скрутит секунд за тридцать.
   
Re: Рада переиграет Зеленского как котёнка

Команда блазня готує медіа-атаки персонально по депутатам ворогам.
Але в них просто не вистачить ресурсу і грошей запустити таку війну
І два, а хто сказав що вірдповіді не буде?)

А навіщо захищати  депутатів-ворогів?
Їх же знищувати потрібно?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія