Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

порох "получил" Украину с активной фазой войны и довел ее до "заморозки" а Зе войну "разморозит"

Ну в тебе логЯки звісно нема. Капітуляція була часткова - в частині ордло та Криму. Хуйлу тоді не вистачало сил на всю Україну. 

Це бля, як "частково". Може ще й вагітними бувають частково.
Вимоги ворога було прийнято, от і каптуляція.
   
Щось в цьому є. Порошенко домовився з мудачуком, що будуть разом найопувать хуйло і розводить його на бабло. А Зеля наніс удар по медіаактивам мудачука, чим спровокував хуйло на вторгення. Але, разом з тим, Зеля призвів до ситуації, коли в України з'явилась можливість за допомогою західних партнерів раз і назавди вирішити "кацапське питання", в той час як невідомо, як довго Порошенко зміг би на пару з мудачуком розводити хуйло. Так що час покаже, яка стратегія була правильною  8-)
   
Я все таки схиляюся до думки, що стратегія Зеленського виявиться правильною  8-)
   
Я все таки схиляюся до думки, що стратегія Зеленського виявиться правильною  8-)
===============================
 У нього нема стратегії. У Пороха була: виграти час для відновлення віська. А яка стратегія у бубочки? Ми її бачили у 2022-му і зараз. Поки не працює. Ось як запрацює- покалякаємо. А поки що все не радісно.
   
. У Пороха була: виграти час для відновлення віська.
кацапського війська
   
===============================
 У нього нема стратегії. У Пороха була: виграти час для відновлення віська. А яка стратегія у бубочки? Ми її бачили у 2022-му і зараз. Поки не працює. Ось як запрацює- покалякаємо. А поки що все не радісно.

і тому спиздили гроші на нові склади, фінансували кешем сепарів,  повернули кума з небуття, а потужна коаліція на чолі з меркель дала ніхуя зброї  :laugh:

 пєтюндр будував грузію 2.0 і майже дивом це не сталося

   
Зєлєбоби в своєму репертуарі  :facepalm:
   
Зєлєбоби в своєму репертуарі  :facepalm:
Тада, лише педярасти незламні та патриотичні (tu)
   
кацапського війська

Якби в нас був хоча б один шанс зі ста виграти в хуйло, я була б перша, хто б підтримав активні дії. Але подивіться, в якому стані зараз наша армія. Подивіться, чи можемо ми протистояти йому в Криму, де на порядок більше російських солдатів, найсучасніша зброя та повноцінні російські військові бази?
...

Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю. Бо це означатиме програш.

Ніякого воєнного стану і активізації наших військ!

Ми маємо стати самою мирною нацією на планеті, просто поводити себе як голуби миру».

Це Тимошенко Юлька задавала Україну. Це була капітуляція. :(
   
Зєлєбоби в своєму репертуарі  :facepalm:

вибачаюся а кого мав на увазі хуйло коли казав нравіца не нравіца тєрпі мая красавіца  :laugh:
   
Думаю, якби Порошенко знав, що Захід впишеться за Україну хоча б як зараз, він теж обрав би нинішню стратегію Зеленського. Але тоді такої впевненості не було
   
У Пороха була: виграти час для відновлення віська.
і саме за це ти протягом майже 5 років волав тут як різаний, що на Петро чекає тюрма "за держзраду", а його послідовники на форумі виглядають "як гавно"?

Вольтере, ти хоч би сам собі не брехав.
   
кацапського війська
Українського війська.
   
Думаю, якби Порошенко знав, що Захід впишеться за Україну хоча б як зараз, він теж обрав би нинішню стратегію Зеленського. Але тоді такої впевненості не було
Тоді б захід і не вписався. Тоді Меркель з Макроном примушували Україну до переговорів з хуйлом
   
Щось в цьому є. Порошенко домовився з мудачуком, що будуть разом найопувать хуйло і розводить його на бабло. А Зеля наніс удар по медіаактивам мудачука, чим спровокував хуйло на вторгення. Але, разом з тим, Зеля призвів до ситуації, коли в України з'явилась можливість за допомогою західних партнерів раз і назавди вирішити "кацапське питання", в той час як невідомо, як довго Порошенко зміг би на пару з мудачуком розводити хуйло. Так що час покаже, яка стратегія була правильною  8-)
у вашому ланцюжку відсутня така ланка як мета хуйла.
так наче все чого цей упирь прагнув - це бути "найопаним" Мудачуком в Петро.
Петро з Мудачуком вели Україну по білоруському сценарію, остаточно і офіційно здача України мала відбутися вже при президенті-Мудачуку. Підготовка якого до президентства була потужно розпочата ще під час першої каденції Петро. І це була їхня спільна мета, всіх трьох. Ніхто нікого не "найопував", це все казочки для легковірних.
І тоді було би вже марно підраховувати скільки приходів перейшло до ПЦУ. За один день все було би повернуто "на кругі своя". Але у 2018-2019 спішно відшукувалися засоби "найопування" українців, щоб Петро обрався на другий термін.
   
тоді це не капітуляція .. доречі, як в логіку капітуляції вкладається наступ та відвоювання територій у 16-18 роках?
А ну но де там наступали і що там відвоювали після 2015 року?
Покажи  но мені якісь зміни отут https://peacekeeping-centre.in.ua/Museum/East/Maps/Main2016.htm





Останнє редагування: 28 квітня 2024 08:48:23 від igor_ph
   
А ну но де там наступали і що там відвоювали після 2015 року?

а ну но, покажи, скільки територій втратила Україна після 2015 і після 2022?
   
Українського війська.
Ага. Давши кацапам можливість знищити 5 складів з боєприпасами. І москалі весь цей час спали а не клепали ракети з танками.
   
а ну но, покажи, скільки територій втратила Україна після 2015 і після 2022?
Ти довбойоб?
   
Ти довбойоб?
так, він довбойоб, і цього не приховує
   
так, він довбойоб, і цього не приховує

Тактика Юльків і 3ебілів проста.

Коли у них немає аргументів вони скочуються у флуд і переходять на особистість.

Ні я правду не приховую а вона вас бісить, бо ви думали, що зможете приховати свої злочини і просери.
   
кацапського війська
================================
Та не тринди вже... У нас в 2014-му взгалі армії не було боєздатної. Всі це знають,але пукнути ж тре? Га? Нажерся шашликів?
   
================================
Та не тринди вже... У нас в 2014-му взгалі армії не було боєздатної. Всі це знають,але пукнути ж тре? Га? Нажерся шашликів?

Дивно. Такий хороший міністр економіки був, а армія не було. І економіки не було...
   
Дивно. Такий хороший міністр економіки був, а армія не було

Міністр економіки не відрвідає за армію.
А економіку почали відновлювати і до 2019 такі відновили.

Це факт.
   
Міністр економіки не відрвідає за армію.
А економіку почали відновлювати і до 2019 такі відновили.

Це факт.

Тобто зняли хорошого міністра економіки і почали аідновлювати? Ти дебіл?
   
А і вчергове нагадую: до сих пір жоден чоколяд не пояснив, що мав на увазі пєтя, коли розказував про: "АТО за години"...
   
Думаю, якби Порошенко знав, що Захід впишеться за Україну хоча б як зараз, він теж обрав би нинішню стратегію Зеленського. Але тоді такої впевненості не було

Захід не вписався спочатку це Зе та Україна вписали
   
А як думаєте, Україна одноособово спроможна була це зробити?

у 14-19 роках була спроможна

у 19-24 перстала бути спроможною

але Зе кращий!
   
Це Тимошенко Юлька задавала Україну. Це була капітуляція.
+ а петя параша лише продовжив, перемир'я одне за одним

і цього олігарха підармона знову хвалить сєкта

ви проплачені чи все ж таки такі ж підари?

   
Думаю, якби Порошенко знав, що Захід впишеться за Україну хоча б як зараз, він теж обрав би нинішню стратегію Зеленського. Але тоді такої впевненості не було

А ещё и очко рыпело...
   
Ага. Давши кацапам можливість знищити 5 складів з боєприпасами. І москалі весь цей час спали а не клепали ракети з танками.

а чого з такоб логікою у вас немаж претензій до зе що він дав знищити 80% енергогенрації не атонмної?

   
+ а петя параша лише продовжив, перемир'я одне за одним

і цього олігарха підармона знову хвалить сєкта

ви проплачені чи все ж таки такі ж підари?

перемиря не є капітуляціє

під час цих замирень ЗСУ вели активні бойові дії і з 16 до 19 року вели "поувзучий наступ" не було жодного місяця аби щось не звільняли.


а при зе таекого не було

зе здавав території без бою .. в золотому наприклад
   
А і вчергове нагадую: до сих пір жоден чоколяд не пояснив, що мав на увазі пєтя, коли розказував про: "АТО за години"...
Так це ж як дважди два. Свин знав що бреше і що за брехню відповідати не доведеться. Але ж саме на цю брехню манюпас купився та голоснув за  Свина . Ще вони тоді запустили мульку, як важливо вибрати Свина у першому турі щоб не гаяти часу. Ось така він потвора, Свин. Я доречі, ще тоді розкусив Свина, що він хуйлоагент і закликав голосувати проти нього.
   
Думаю, якби Порошенко знав, що Захід впишеться за Україну хоча б як зараз, він теж обрав би нинішню стратегію Зеленського. Але тоді такої впевненості не було

Звідки Ви такі лізите???

Яку, бля, стратегію обрав кожен: бути повномасшабному вторгненню чи ні?
Порошенко був не впевнений, що Захід впишеться, а тому хуйло не нападало.
Зеленський був впевнений і тому хуйло напало.
   
Думаю, якби Порошенко знав, що Захід впишеться за Україну хоча б як зараз, він теж обрав би нинішню стратегію Зеленського. Але тоді такої впевненості не було

порошенко не знав і не гадав - він робив конкретні дії щоб захід вписався.
він формував політику та обставини які вели захід до безальтернативності допомоги

і мінські домовленості та нормандський іормат були ключевим рішенням що призвели захід до розуміння необхідності допомоги

порошенко своєю політикою сформував розуміння заходу

він це зробив своєю роботою, розумом та зусиллями

як народ це оцінів? фууу! мінські - гамно!
мудрий нарід хулі ...
   
а чого з такоб логікою у вас немаж претензій до зе що він дав знищити 80% енергогенрації не атонмної?
Тому що "чотири ноги - добре, дві ноги - погано" Зе - хороший, Порошенко - поганий.
А інакше - неможна, бо інакше частина відповідальності за все на тобі.
   
а чого з такоб логікою у вас немаж претензій до зе що він дав знищити 80% енергогенрації не атонмної?
Ще раз питаю - ти довбойоб?
По складами стріляли балістикою та крилатими ракетами? Ой ні. Склади просто не розвезли по всій Україні та не забезпечили їм належну охорону.
   
порошенко не знав і не гадав - він робив конкретні дії щоб захід вписався.
Мудачук був серед тих "дій", завдяки яким захід мав вписатися?
Чи можливо саме через це (і ще багато інших дій, які свідчили про колабораціонізм вищого керівництва країни) захід НЕ вписався?
І лише коли побачив щирість Зе відстоювати незалежну Україну, тоді і вписався?
   
Ще раз питаю - ти довбойоб?
По складами стріляли балістикою та крилатими ракетами? Ой ні. Склади просто не розвезли по всій Україні та не забезпечили їм належну охорону.

по складах застосували орлан зі скидами. та дрони.

ми до такого додумались через 10 років.

   
Скажіть зелені, а ви зараз дісно жевете краще ніж за баригу?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія