Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

что то в ветке нет сонма прихлебалей ботов
млпвентий толтко слабенько отметился из кресла озфиса
   
Який жах, панове…
   
Який жах, панове…

Це не жах. Це аесклий водевіль.Про жах я потім розскажу, якщо все буде добре. Після війни. Про бойоав дії і керівництво від комбатів і вище...Про справжні факти і цитати з описами подій людей, з якими я раніше в АТО воював. Ми зараз всі натцій війні, у нам є телефони, ми зустрічаємось в шпиталях і на доукомплектуааннях. Тодітя вам дам всі цифри, відсотки і команди по зв'язку на кшталт "телефонних комбатів*: Вам готують оточення? Розвідка доклала? Ой, бля...Ніхуя з вами не буде, ви три рази виходили? Вийдете і в четвертий.

Потім після війни скажу відсоток, які аиходять. У мене є вже напрацьована статистика навіть...Але з іншого боку аиживших відправляють у відпустку аж на 5 днів до дому!

Кожна
сука
відповість
після
війни.

Кожна.
   
Від постів Elena таке враження що це пише наївна людина,
яка ніколи не намагалась добитися справедливості.
У мене таких спроб було декілька, в тому числі
коли вчителька в школі роками відкрито знущалася з моєї дитини.
Хлопчик отримав тяжку затяжну депресію,
і як результат - гормональний збій в організмі
під час бурхливого статевого розвитку,
плюс дитина посивіла у восьмому класі.

Наші поневіряння по школі та інших інстанціях мали єдиний результат -
мою фразу "Бог вам всім суддя. Амінь."
Ну і ще можна до результатів того дитячого пекла
віднести його нестримне бажання виїхати в іншу країну для постійного проживання.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина
dev

geo написав правду
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Щось тут не видно аналітика і югната які весело підвивають "вссіі мають пррройти черррез війну". Всі окрім них, звичайно.
По ділу.
Гєо пише повну правду бо я теж подібне чув і не раз. Мене тут звуть зрадойобом , але це того, що я бачу солдатів тієї війни й бачу що це - несправедлива війна, що дивним чином вибиває лише старший чоловічий генофонд, лишаючи купу молодих чиновничків та мажорчиків на місцях.
Все. Далі не пишу. Бо вже достало нізащо в бані сидіти.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

це жах, панове...

Geo, будь ласка, дослухайтесь до нас,
ви, наші захисники, потрібні нам живими,
зробіть все для того, щоб дістатися нормальної лікарні та пройти лікування!
 
   
це жах, панове...

Geo, будь ласка, дослухайтесь до нас,
ви, наші захисники, потрібні нам живими,
зробіть все для того, щоб дістатися нормальної лікарні та пройти лікування!
мабуть така лікарня є, але чи там приймають військових з фронту?
для них працюють госпіталі, причому навряд чи боєць сам вирішує в якому із них лікуватись.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

имно, повышение до 60 примусовой мобилизации то уже была нездоровая хня.
просто даже з точки зору здорового глузду.
ну нехай 50, максимум
чтоб военкоматы освободить от занятий хней ловить и гонять непригодных дедов по врачам, а сосредоточиться на нормальных ресурсах.
а деды в условиях тотальной кризи пусть будут "на хозяйстве" и на охране

при том, что есть  неоправданные (имно, звисно ж) отмазки и нычки, як ото студенты кроме держзамовлення, местная (не та что ЗСУ) тероборона, т.н. "опекунства", брони неработающей таможни и т.п.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

имно, повышение до 60 примусовой мобилизации то уже была нездоровая хня.
просто даже з точки зору здорового глузду.
ну нехай 50, максимум
чтоб военкоматы освободить от занятий хней ловить и гонять непригодных дедов по врачам, а сосредоточиться на нормальных ресурсах.
а деды в условиях тотальной кризи пусть будут "на хозяйстве" и на охране

при том, что есть  неоправданные (имно, звисно ж) отмазки и нычки, як ото студенты кроме держзамовлення, местная (не та что ЗСУ) тероборона, т.н. "опекунства", брони неработающей таможни и т.п.
За що й розмова.
Тай у 2014 воно мало бути добровільним , його і робили лише для тих хто хотів служити, а почали тягати всіх, користуючись беззаконням
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Щось тут не видно аналітика і югната які весело підвивають "вссіі мають пррройти черррез війну". Всі окрім них, звичайно.
По ділу.
Гєо пише повну правду бо я теж подібне чув і не раз. Мене тут звуть зрадойобом , але це того, що я бачу солдатів тієї війни й бачу що це - несправедлива війна, що дивним чином вибиває лише старший чоловічий генофонд, лишаючи купу молодих чиновничків та мажорчиків на місцях.
Все. Далі не пишу. Бо вже достало нізащо в бані сидіти.

Тіпа молодь десь за кордоном ховається: хіба студенти, але вони звільнені від призову за законом. Так само тут знаходяться, не переймайся щодо них.

А законопроект - фігня повна, нема на війні що робити літнім людям, немає здоров'я.

І я повторюсь: рано чи пізно кожного може очікувати доля йти на фронт, і до того треба бути моральним готовим, а не зраду розганяти в інтернетах, що війна несправедлива. Можемо ще здатися, буде, як у статті на УП описано: забирають і назад уже або ледве живий, або з гирею в Дніпрі...
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

О, ну вже зі сторони Eugnat  прогрес - визнав-таки, що старші люди в армії - то нонсенс.
Відносно молоді - вона й має служити, війна , а особливо рядові та молодші командні посади - то лише для більш-менш молодих, оптимально - до 45-50 років, бо далі вже організм людини не дає витримувати навантаження. Як м'ясо старих набирати, - ну отак як в лугандонії ? Там мобілізація до 70, саме так як хоче пан Юрчишин.
Про те, що "підуть всі" - це ви знаєте кого цитуєте ? Альберта Шпеєра зразка 1945 року - "кожен німець має знати що служити у вермахті буде кожна людина райху, від 10 річного хлочика до 72 річної бабці" Далі не цитую, але теза "служитимуть всі", означає що в держави вже тупо нема ресурсу, то вона й гребе кого може. А це - не так, оскільки все-таки Генштаб каже, що бійців достатньо , недостатньо амуніції й зброї. А ще не вистачає навчених воювати новою зброєю. А що - в нас чоловіки за 50 можуть тим воювати - дронами, млрсами , тощо - та де не покажуть - скрізь там молодь. Я вже вище наводив цитату 57-річного дядька ,що його військовий досвід часів СА - то дурня,який зараз непотрібен.
Відносно "війна несправедлива" - бо вибачте, оно в мене по місту ганяють мотциклісти у кількості 15-20 штук, з ревом. А от чого їх не призивають , га ? Вони мабуть теж на броні ?
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

О, ну вже зі сторони Eugnat  прогрес - визнав-таки, що старші люди в армії - то нонсенс.
Відносно молоді - вона й має служити, війна , а особливо рядові та молодші командні посади - то лише для більш-менш молодих, оптимально - до 45-50 років, бо далі вже організм людини не дає витримувати навантаження. Як м'ясо старих набирати, - ну отак як в лугандонії ? Там мобілізація до 70, саме так як хоче пан Юрчишин.
Про те, що "підуть всі" - це ви знаєте кого цитуєте ? Альберта Шпеєра зразка 1945 року - "кожен німець має знати що служити у вермахті буде кожна людина райху, від 10 річного хлочика до 72 річної бабці" Далі не цитую, але теза "служитимуть всі", означає що в держави вже тупо нема ресурсу, то вона й гребе кого може. А це - не так, оскільки все-таки Генштаб каже, що бійців достатньо , недостатньо амуніції й зброї. А ще не вистачає навчених воювати новою зброєю. А що - в нас чоловіки за 50 можуть тим воювати - дронами, млрсами , тощо - та де не покажуть - скрізь там молодь. Я вже вище наводив цитату 57-річного дядька ,що його військовий досвід часів СА - то дурня,який зараз непотрібен.
Відносно "війна несправедлива" - бо вибачте, оно в мене по місту ганяють мотциклісти у кількості 15-20 штук, з ревом. А от чого їх не призивають , га ? Вони мабуть теж на броні ?

Я ніколи не казав, що мають воювати літні чи діти: є фізіологія, проти неї ніяк.
   
але, панове, зовсім молодих шкода. вони, як мінімум, мають лишити потомство.

генофонд не старі, а молоді. ті ж студенти. вони його продовжувачи.

п.с. Гео, просто лягайте на операцію. В Київській якийсь лікарні. З того шпиталю чернігівського треба було їхати до лікарні цивільної і лягати на операцію.

а потім вже -війна.

ну це ж не годицця.
давно казала - командири несуть усю відповідальність. і якщо командир гівно - його треба скидувати.

я наївно спитаю - а Залужний в курсі? До нього зверталися підрозділи зі скаргами?

якщо чекати перемоги скількі ще ті уєпанськи командири людей загублять?
   
Гео, просто лягайте на операцію. В Київській якийсь лікарні. З того шпиталю чернігівського треба було їхати до лікарні цивільної і лягати на операцію.
цікаво чи це можливо для військового з фронту.
знайома розповіла що сина з передової відправили в госпіталь,
причому везли через всю країну, проминули добрі лікарні,
в тому числі його рідне місто в Черкаській області.


а потім вже -війна.
та вже яка там війна після операції..
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

але, панове, зовсім молодих шкода. вони, як мінімум, мають лишити потомство.

генофонд не старі, а молоді. ті ж студенти. вони його продовжувачи

шо за маячня
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

але, панове, зовсім молодих шкода. вони, як мінімум, мають лишити потомство.

генофонд не старі, а молоді. ті ж студенти. вони його продовжувачи.

п.с. Гео, просто лягайте на операцію. В Київській якийсь лікарні. З того шпиталю чернігівського треба було їхати до лікарні цивільної і лягати на операцію.

а потім вже -війна.

ну це ж не годицця.
давно казала - командири несуть усю відповідальність. і якщо командир гівно - його треба скидувати.

я наївно спитаю - а Залужний в курсі? До нього зверталися підрозділи зі скаргами?

якщо чекати перемоги скількі ще ті уєпанськи командири людей загублять?

Пані Кадро , брати на війну старого - це просто вбити його, просто так. Або поставити групу стариганів. щоб на них супротивник витратив боєзапас і менше прийшлося свіжим силам.
Так воюють орки й росіяни, так воювали німці у 1945.
Скажіть мені, хто швидше заплигне в окоп - 25-річний молодий мужичок чи 56-річний дядя Вася з пузом ? В кого швидше реакція ? Хто швидше опанує нову техніку ?
Тільки не кажіть щось на кшталт "ооо та я знаю ТАКИХ дядьків що й жінку є..ли й з ружжа стріляли у шєдєсят пнять !" Ну знали. Одного. На десять-двадцять вже побитих життям.
Війна - справа молоді, навіть у тилу.

Відносно командіра треба скидувати й всяке таке - ні, це карна справа й військова прокуратура тонами плодить те все, не дай Боже таке зробити.

Про Залужного..вибачте, він дуже далеко од того всього. Припускаю що знає, але думає й нічим та ніким замінити...а може й ні. Поцікавтеся у фупчка Кепа Кабса, як синок Шаптали людей загубив - й його сховали у' Києві й мовчать.
   
Пані Кадро , брати на війну старого - це просто вбити його, просто так. Або поставити групу стариганів. щоб на них супротивник витратив боєзапас і менше прийшлося свіжим силам.
Так воюють орки й росіяни, так воювали німці у 1945.
Скажіть мені, хто швидше заплигне в окоп - 25-річний молодий мужичок чи 56-річний дядя Вася з пузом ? В кого швидше реакція ? Хто швидше опанує нову техніку ?
Тільки не кажіть щось на кшталт "ооо та я знаю ТАКИХ дядьків що й жінку є..ли й з ружжа стріляли у шєдєсят пнять !" Ну знали. Одного. На десять-двадцять вже побитих життям.
Війна - справа молоді, навіть у тилу.

Відносно командіра треба скидувати й всяке таке - ні, це карна справа й військова прокуратура тонами плодить те все, не дай Боже таке зробити.

Про Залужного..вибачте, він дуже далеко од того всього. Припускаю що знає, але думає й нічим та ніким замінити...а може й ні. Поцікавтеся у фупчка Кепа Кабса, як синок Шаптали людей загубив - й його сховали у' Києві й мовчать.
по-перше і головне - я не пані Кадра -свят-свят-свят

щодо скидувати командирів -та ні боже мій, не шльопати самим, а писати листи-скарги на залужного.
тут би допомога військових юрістів допомогла -як действенно того командира позбутися.



   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

по-перше і головне - я не пані Кадра -свят-свят-свят

щодо скидувати командирів -та ні боже мій, не шльопати самим, а писати листи-скарги на залужного.
тут би допомога військових юрістів допомогла -як действенно того командира позбутися.

ой вибачте пані еЛКо ! да дійсно до вас  звернення.
Є юристи що допомагають з цим, є правозахисні групи.
   
брати на війну старого - це просто вбити його, просто так. Або поставити групу стариганів. щоб на них супротивник витратив боєзапас і менше прийшлося свіжим силам.
Так воюють орки й росіяни, так воювали німці у 1945.
Скажіть мені, хто швидше заплигне в окоп - 25-річний молодий мужичок чи 56-річний дядя Вася з пузом ? В кого швидше реакція ? Хто швидше опанує нову техніку ?
Тільки не кажіть щось на кшталт "ооо та я знаю ТАКИХ дядьків що й жінку є..ли й з ружжа стріляли у шєдєсят пнять !" Ну знали. Одного. На десять-двадцять вже побитих життям.
Війна - справа молоді, навіть у тилу.

все так. і я з вами не збираюся сперечатися, але є нюанси.
1. молодий хлоп бажано має народити дитину, краще не одну.
2. дозволити приймати в військо під час війни будь-кого будь-якого віку, якщо людина САМА хоче воювати.

прикладів же купа.

звісно 70 -ти річний не потягне буття військового діючого підрозділу на нулі -лише тягар буде.

але окопи рити в другій, третій ланці може.
і стріляти вони можуть ду-уже не погано. хай снайперять якщо що.

під Київом старий дід намагався в військо вступити -не взяли. так він сам-один партизанив -відстрілював по лісах шалупень орківську, що вона там переміщалася.
Ну і дивитися, аби людина була при тямі, без психічних розладів, ку-ку старечого маразму.

Останнє редагування: 16 серпня 2022 14:27:00 від эЛКа
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Вилікували постінфарктний діфузний кардіосклероз і аденому одним розчерком пера. Хуяк і я здоров! Оце рівень медицини! Швейцарські клініки охуєвают.
=============================
Пий кардіоасперин. Постійно! Наприклад кардіомагнил. Кардиосклероз це в тебе судини в серці забляховані-тобто раз- і ти на небесах. Тре стенти ставити
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

все так. і я з вами не збираюся сперечатися, але є нюанси.
1. молодий хлоп бажано має народити дитину, краще не одну.
2. дозволити приймати в військо під час війни будь-кого будь-якого віку, якщо людина САМА хоче воювати.

прикладів же купа.

звісно 70 -ти річний не потягне буття військового діючого підрозділу на нулі -лише тягар буде.

але окопи рити в другій, третій ланці може.
і стріляти вони можуть дуж-уже не погано. хай снайперять якщо що.

під Київом старий дід намагався в військо вступити -не взяли. так він сам-один партизанив -відстрілював по лісах шалупень орківську, що вона там переміщалася.
Ну і дивитися, аби людина була при тямі, без психічних розладів, ку-ку тих.

З першим - таке собі..а от за друге - згоден повністю.

Окопи рити - теж вже сили потрібні й немалі, от спробуйте ви самі на морозі, на дощу рити окопи - га ? весело вам буде ? Старим там взагалі місця нема, війна - справа молоді й середнього віку.

І по вашому прикладу - скільки таких дідів ? Один на Київщину ? То для нього зробіть виняток.

Причому прописати законом таке не вдасться бо військкомати одразу почнуть тягти ВСІХ, мовляв так закон пише.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

=============================
Пий кардіоасперин. Постійно! Наприклад кардіомагнил. Кардиосклероз це в тебе судини в серці забляховані-тобто раз- і ти на небесах. Тре стенти ставити

До речі правильна порада.
   
=============================
Пий кардіоасперин. Постійно! Наприклад кардіомагнил.
це якщо нема подагри і проблем із шкт..
для розрідження крові краще приймати Омегу.

Останнє редагування: 16 серпня 2022 15:44:00 від Кадра
   
=============================
Пий кардіоасперин. Постійно! Наприклад кардіомагнил. Кардиосклероз це в тебе судини в серці забляховані-тобто раз- і ти на небесах. Тре стенти ставити

не совсем то.

Очаговый кардиосклероз-это когда на месте рубца мышечная ткань сердца заменяется соединительной тканью.

Диффузный-когда мышечная ткань щаменяется соединительной пятнами-площадями по всему сердцу.

Диффузный кардиосклероз-это приговор. Он не лечится. При регулярном серьезном лечении процесс просто можно замедлить.

У меня сердце сейчас уже на выброс крови работает на 35 единиц при норме в 70.

Воррос просто сдохну я быстро или медленнее.

Сосуды и стенты- то понятно.

В полевых условиях в принципе не возможно лечение. Таблетки все это херня.
   
З першим - таке собі..а от за друге - згоден повністю.

Окопи рити - теж вже сили потрібні й немалі, от спробуйте ви самі на морозі, на дощу рити окопи - га ? весело вам буде ? Старим там взагалі місця нема, війна - справа молоді й середнього віку.

І по вашому прикладу - скільки таких дідів ? Один на Київщину ? То для нього зробіть виняток.

Причому прописати законом таке не вдасться бо військкомати одразу почнуть тягти ВСІХ, мовляв так закон пише.

Та от наш ФУпівський вхавр - з автоматом, каже, що когось там по лісах ганяв  :shuffle:
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

1. молодий хлоп бажано має народити дитину, краще не одну.
2. дозволити приймати в військо під час війни будь-кого будь-якого віку, якщо людина САМА хоче воювати.

прикладів же купа.

звісно 70 -ти річний не потягне буття військового діючого підрозділу на нулі -лише тягар буде.

але окопи рити в другій, третій ланці може.

по п1 имно в вас говорять жиночи материнские/бабусини эмоции, що цілком зрозуміло и благородно, без всякого сарказма
но это  на жаль неправильно для дела, если только не безразлично в какой стране то "потомство" будет жить. Если такую логику продолжать, то тогда окажется,  что лучше вообще не сопротивляться.
п.с. п 1 к тому же современный студент  есть самая чайлдфри категория

по поводу рыть окопы - это возможно вообще самая тяжелая нагрузка на войне, после самого боя звисно. шо там пидстаркувати мужики накопают, а 70 то вообще сюр
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

А скіко там Суркісу старшому?
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Уявив як він риє землю лопатою,  а на руці отойво годинник за декілька мільйонів гривень.
 А чому - ні? Він може 
Думаю що Geo прослідкує щоб він викопав по ISO стандарту яму.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

коли вчителька в школі роками відкрито знущалася з моєї дитини.
нельзя было перевести в другую школу?
в нашем случае достаточно было перевести к другому учителю
   
Та от наш ФУпівський вхавр - з автоматом, каже, що когось там по лісах ганяв  :shuffle:

Ну, це як у єврейському анекдоті:

-Лікарю, Мойша мені казав, що у свої 82 роки має молодицю кілька разів за ніч. І я так хочу.

-Тю, дєлов-то. І Ви кажіть...

   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Якшо я напишу ВСЕ..  що я знаю на тему ЗСУ, ви охуєєтє. Але це бкде ПІСЛЯ війни, якщо повернемось. АЛЕ! Тисячі нас...побратимів, домовились однвєю фразою: після віійни, хто виживе...підемо до кожної блядіни за домашнею адресою і СПИТАЄМО ЗА ВСЕ!

Нікуди ви не підете і нічого не спитаєте.
Об'ясню.
Якщо переможемо ми, то ті блядини будуть розказувати як ми перемогли під їх мудрим керівництвом, і аони будуть перші герої обвішані орденами, і по школах ходить, і на празники на трибунах стоятимуть, і в депутати їх виберуть бо то ж вони врятували країну, а вам медальку і скидку 50 на комунпослуги.
Ну еслі війна закінчиться поразкою, то питать буде ні з кого.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

имно, повышение до 60 примусовой мобилизации то уже была нездоровая хня.
просто даже з точки зору здорового глузду.
ну нехай 50, максимум
чтоб военкоматы освободить от занятий хней ловить и гонять непригодных дедов по врачам, а сосредоточиться на нормальных ресурсах.
а деды в условиях тотальной кризи пусть будут "на хозяйстве" и на охране

при том, что есть  неоправданные (имно, звисно ж) отмазки и нычки, як ото студенты кроме держзамовлення, местная (не та что ЗСУ) тероборона, т.н. "опекунства", брони неработающей таможни и т.п.
Гм. У «таможні» немає броні і вона працює.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

але, панове, зовсім молодих шкода. вони, як мінімум, мають лишити потомство.

генофонд не старі, а молоді. ті ж студенти. вони його продовжувачи.

п.с. Гео, просто лягайте на операцію. В Київській якийсь лікарні. З того шпиталю чернігівського треба було їхати до лікарні цивільної і лягати на операцію.

а потім вже -війна.

ну це ж не годицця.
давно казала - командири несуть усю відповідальність. і якщо командир гівно - його треба скидувати.

я наївно спитаю - а Залужний в курсі? До нього зверталися підрозділи зі скаргами?

якщо чекати перемоги скількі ще ті уєпанськи командири людей загублять?
Залужний не має відношень до медкомісій, питать треба у Рєзнікова.
   
Та все, панове, розходимось... :laugh: ..."дивний" паззл вже склався повністю. Я навіть нову тему зробив в доповнення до загадкової зеленої картинки.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1127086.0
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

але окопи рити в другій, третій ланці може.

якраз стріляти ще може, а копать вже ні
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

якраз стріляти ще може, а копать вже ні

люди вообще не представояют реалии и какие физические нагрузки

там и в 40 уже тяжко
   
Ну, такоє. Війна ж не олімпіада, де головне участь. Ми хочемо виграти, чи "поучавствовать" ?
   
Ну, такоє. Війна ж не олімпіада, де головне участь. Ми хочемо виграти, чи "поучавствовать" ?

Де саме воюєте? Яка область? координати можна не вказувати.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина


из здоровых лбов кварталивцив выйдет хороших два расчета
тди делы воевали, слуги воровали?

вот таких воинов требует современная воййна


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія