Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Это уже просто невыносимо.

Это уже просто невыносимо.

Я понимаю, теперь это хороший тон (а у неготорых и прямая обязанность) ненавидеть и травить Тимошенко, но когда 5-й канал каждые 50 минут, целый день даёт продробный репортаж о премьере в "нравственной и правАславнАй" рашке киношедевра "Юля" - становится не по себе. Что, уж и новостей не стало больше? А почему бы 5-му каналу не снять фильм "С хуйло и шредером в постели"? тоже прославятся, и новости заполнить будет чем, а то канал - ацтоище. Позор Пятому!
   
Re: Это уже просто невыносимо.  :love:

Я понимаю, теперь это хороший тон (а у неготорых и  прямая обязанность) ненавидеть и травить Тимошенко,
но когда 5-й канал каждые 50 минут, целый день даёт продробный репортаж
о премьере в "нравственной и правАславнАй" рашке киношедевра "Юля" - становится не по себе.
Что, уж и  новостей не стало больше? А почему бы 5-му каналу не снять фильм "С хуйло и шредером в постели"?
тоже прославятся, и новости заполнить будет чем, а то канал - ацтоище. Позор Пятому!

 (tu)  :love:

   
Re: Это уже просто невыносимо.

радує,  Бяка  партійно штабна  с*чка але  завжди  типу  проукраїнська
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Саакашвілі погидував Юлькою, так Бабаусь?  ;o
   
Re: Это уже просто невыносимо.

 :gigi:
Бяка - штабна сучка з тих часів, коли ви всі ще під стіл ходили, порохоботи :fuck:
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Я понимаю, теперь это хороший тон (а у неготорых и  прямая обязанность) ненавидеть и травить Тимошенко, но когда 5-й канал каждые 50 минут, целый день даёт продробный репортаж о премьере в "нравственной и правАславнАй" рашке киношедевра "Юля" - становится не по себе. Что, уж и  новостей не стало больше? А почему бы 5-му каналу не снять фильм "С хуйло и шредером в постели"? тоже прославятся, и новости заполнить будет чем, а то канал - ацтоище. Позор Пятому!

Ого, Бяка уже на 5-й канал бочку катит?

Нужно тебе срочно оставшиеся кусты смородины выдергивать, покупать по 38грн за долляр и эвакуироваться.

Потом будет поздно :shuffle:
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Я понимаю, теперь это хороший тон (а у неготорых и  прямая обязанность) ненавидеть и травить Тимошенко, но когда 5-й канал каждые 50 минут, целый день даёт продробный репортаж о премьере в "нравственной и правАславнАй" рашке киношедевра "Юля" - становится не по себе. Что, уж и  новостей не стало больше? А почему бы 5-му каналу не снять фильм "С хуйло и шредером в постели"? тоже прославятся, и новости заполнить будет чем, а то канал - ацтоище. Позор Пятому!
Бяка, у вас только один телеканал в телевизоре ? 5 канал?
Переключите его и вседела.
Юльку не жалейте.
Она сейчас вся в мармеладе, зелька ее любит, уважает и ценит.
Они все вместе шурум - бурум с бюджетом, сейчас ее время.
 :)
   
Re: Это уже просто невыносимо.

У Бякі п'ять груп вТелеграмі. Тепер ясно, по одній на особу.
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Бяка, у вас только один телеканал в телевизоре ? 5 канал?
Переключите его и вседела.
Юльку не жалейте.
Она сейчас вся в мармеладе, зелька ее любит, уважает и ценит.
Они все вместе шурум - бурум с бюджетом, сейчас ее время.
 :)
Це 2005 рік, коли багато людей Юля обдурила і почала всіх навколо себе валити і обмазувати в гівні.
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Це 2005 рік, коли багато людей Юля обдурила і почала всіх навколо себе валити і обмазувати в гівні.
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Звиняйте, не побачила.
Дідусятина мене спіймав на неуважності.
 :D
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Великая сила в рошенках, даже пятый можно полюбить и защищать .
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Звиняйте, не побачила.
Дідусятина мене спіймав на неуважності.
 :D
Ага, "неуважна" ти наша. :rotate:
Просто скріпт спрацював, я точно знаю в яких гілках ти з'явишся
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Великая сила в рошенках, даже пятый можно полюбить и защищать .
Кому рошенка, кому мошонка, а кому и ослиная божья роса.
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Я понимаю, теперь это хороший тон (а у неготорых и  прямая обязанность) ненавидеть и травить Тимошенко, но когда 5-й канал каждые 50 минут, целый день даёт продробный репортаж о премьере в "нравственной и правАславнАй" рашке киношедевра "Юля" - становится не по себе. Что, уж и  новостей не стало больше? А почему бы 5-му каналу не снять фильм "С хуйло и шредером в постели"? тоже прославятся, и новости заполнить будет чем, а то канал - ацтоище. Позор Пятому!
(tu) +100500
   
Re: Это уже просто невыносимо.

черговий поросебот згорів на роботі  :D
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Ця Жуля мабуть таки найбільше зло для України. Просто їй не дали розвернутись на всю силу і показати себе «у всій красі».

Але навіть по тому, що вона зробила навіть не маючи повної влади, трохи бере жах.
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Але навіть по тому, що вона зробила
і шо вона зробила?
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Ця Жуля мабуть таки найбільше зло для України.
хм... а хряк?  8-)
Уже не найбільше?
   
Re: Это уже просто невыносимо.

А как реально дебатировать с чем-то вроде Юли. Хлебало полное  брехни и никогда не заткнётся.
   
Re: Это уже просто невыносимо.

славнАй" рашке киношедевра "Юля" - становится н

Здрисни з форуму проспоривше
   
Re: Это уже просто невыносимо.

черговий поросебот згорів на роботі  :D

 :lol:
   
Re: Это уже просто невыносимо.

А нікому не дивно, що якісь Бякині гілки 15-річної давності та й без жодного коментаря в них...?
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Ця Жуля мабуть таки найбільше зло для України. Просто їй не дали розвернутись на всю силу і показати себе «у всій красі».
а петро дали
і воно таааак розвернулося! цинічно-кремлівське чудовисько, напевно, найзловісніша постать у новітній історії України
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Здрисни з форуму проспоривше
чьмо, як ти смієш називати мене проспорившим, якшо ти так і не дав цитати порося "хуйло убійца", брехунець іпаний  :fuck:
   
Re: Это уже просто невыносимо.

А нікому не дивно, що якісь Бякині гілки 15-річної давності та й без жодного коментаря в них...?
А чому тут дивуватися - всі згодні, заперечити нічим
   
Re: Это уже просто невыносимо.

А чому тут дивуватися - всі згодні, заперечити нічим
на той момент дрищ ще не образився на тимошенку за те що не дала
   
Re: Это уже просто невыносимо.

чьмо, як ти смієш називати мене проспорившим, якшо ти так і не дав цитати порося "хуйло убійца", брехунець іпаний  :fuck:
Додайте до вимоги цитату де петро назвав війну війною, а не якимсь незрозумілим АТО - з очевидним натяком на те, що проблема є внутрішньою
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Я понимаю, теперь это хороший тон (а у неготорых и  прямая обязанность) ненавидеть и травить Тимошенко, но когда 5-й канал каждые 50 минут, целый день даёт продробный репортаж о премьере в "нравственной и правАславнАй" рашке киношедевра "Юля" - становится не по себе. Что, уж и  новостей не стало больше? А почему бы 5-му каналу не снять фильм "С хуйло и шредером в постели"? тоже прославятся, и новости заполнить будет чем, а то канал - ацтоище. Позор Пятому!

ХЄРАСЄБЄ  :gigi:  :gigi:  :laugh:  :laugh:
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Додайте до вимоги цитату де петро назвав війну війною, а не якимсь незрозумілим АТО - з очевидним натяком на те, що проблема є внутрішньою
+1
   
Re: Это уже просто невыносимо.

на той момент дрищ ще не образився на тимошенку за те що не дала
Бякуська розіп"яла свиноканал за надмірну тенденційність - ніхто не заступився, ніхто не заперечив
Уявіть, були часи, коли ще не було свиносектантів ! В природі не існувало!
   
Re: Это уже просто невыносимо.  :love:

(tu)  :love:
:-B
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Бякуська розіп"яла свиноканал за надмірну тенденційність - ніхто не заступився, ніхто не заперечив
Уявіть, були часи, коли ще не було свиносектантів !
шо ж з нею сталося. Як же  ж так  :cray:
   
Re: Это уже просто невыносимо.

і шо вона зробила?

- ЄЕСУ, коли вона лише за якихось кілька років хапанула персонально собі $11 ярдів;

- «переможний контракт», який мав поставити Україну в повну залежність від хуйло, загнавши в непідйомні борги;

- здача Криму без жодного пострілу то 100% робота Жулі і її людей;

- спроба здати Одесу і нечувана активність безпосередньо Жулі і її людей в тій операції.

Мало?

І це вона ще не мала ПОВНОЇ влади.
   
Re: Это уже просто невыносимо.

У Бякі п'ять груп вТелеграмі. Тепер ясно, по одній на особу.

Взагалі-то 10 !  (tu)
Ну шо, зесрань, сиитєсь ? :) Нічо, ви скоро ще й  сратись почнете :))
p.s. цуко, а я крута  :beach:


Останнє редагування: 24 червня 2021 21:53:49 від Бяка
   
Re: Это уже просто невыносимо.

- ЄЕСУ, коли вона лише за якихось кілька років хапанула персонально собі $11 ярдів;

- «переможний контракт», який мав поставити Україну в повну залежність від хуйло, загнавши в непідйомні борги;

- здача Криму без жодного пострілу то 100% робота Жулі і її людей;

- спроба здати Одесу і нечувана активність безпосередньо Жулі і її людей в тій операції.

Мало?

І це вона ще не мала ПОВНОЇ влади.

 (tu) 
Дякую за фактаж. Правда, він трішкий завсім інший вийшов - але теж чудовий.  :love:
Правда, свідєтєлі святой Вагіньї ?  ;)
   
Re: Это уже просто невыносимо.

За нэкропостинг, на приличных площадках, сразу по иплу и в бан...
   
Re: Это уже просто невыносимо.

За нэкропостинг, на приличных площадках, сразу по иплу и в бан...

Я три дні в запарі: шо там зєлупа витворив, що зесрань вже гілки Бяки за 2005 рік піднімає ???  ;o    :gigi:
І теєто: де Порошенко ??? Я за нього повинна на амбразуру чи що ?? Де 100500 гілок на першій про нього ? Чому тільки про мене ?  :shuffle:
   
Re: Это уже просто невыносимо.

Чому тільки про мене ?
Не грузись...
Ушлёпок, своим куриным мозгом, думает, что он тебя остроумно хэйтэрит...
Хотя, бросить мамку и вылизывать бубочке, это конечно да, послидовнисть...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія