Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

  А не заебется  местная полиция за каждым украинцем бегать? Да и станет ли?
   Как до вас ещё не дошло, что  переселенцы- это ресурс. Дорогой ресурс, с которым ни одна страна добровольно не расстанется. Тем более после того, как серьезно в них вложилась.
   Нужны украинцы. Нужны всем. И немцам, и полякам, и даже британцам. Не нужны только Украине. А за очередную попытку выебнуться и внаглую потребовать вернуть всех взад, ни копейки в это дело не вложив- такое ата-та  по жопе прилетит от партнёров, хер унесешь . И потом опять скулёж пойдет на всю Вселенную...

Ніхто не буде ні за ким по підворіттях бігати.
Але можуть затримати в аеропорту, або при перетині кордону
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Как до вас ещё не дошло, что  переселенцы- это ресурс. Дорогой ресурс, с которым ни одна страна добровольно не расстанется. Тем более после того, как серьезно в них вложилась.

 :lol:

Кто куда вложился?

Нужны украинцы. Нужны всем. И немцам, и полякам, и даже британцам. Не нужны только Украине.

Некоторые нужны... Но есть нюанс.

И таки да... Свалившие в трудную минуту Украине не нужны. И Украина им ничего не должна. Отлавливать их никто не будет, но и дорога назад им будет закрыта.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Знаєш такого кадра: Шарій?
Звинувачений у держзраді, а не в тому, що "ухиляється". Купу дрібних інших справ навіть не згадую (хоча там є цікаве)
Пройдені УСІ етапи для екстрадиції. Ще у 2022му році
Його навіть заарештовували у Іспанії.
Ну і? Надворі 2024й
Не підкажешь, коли його передали Україні? Га?

Так отож
А ти про "ухилянтів" тут щось лепечеш

У Шарія є адвокати, він заявляє про політичні переслідування, тому така затримка. Ухилянтство - це явно не політичні переслідування  :gigi:

Хоча повторюсь: це виключно країнам ЄС вирішувати, як діяти. Кортить їм утримувати в себе ухилянтський баласт - будуть воювати самі згодом за негативного сценарію.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Ну виключають Україну з Інтерполу за спам. І що далі?
:D   ну..да..ну..да.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

:lol:

Кто куда вложился?

Некоторые нужны... Но есть нюанс.

И таки да... Свалившие в трудную минуту Украине не нужны. И Украина им ничего не должна. Отлавливать их никто не будет, но и дорога назад им будет закрыта.
   Напомнить, в какую сумму в год обходится принимающей стороне содержание одного беженца в Германии в год? Десятки тысяч евро. А их более миллиона. Но тратят и будут тратить. Более того, ещё и новых ждут, жилой фонд ремонтируют во все лопатки, аж дым стоит.
    Потому как- будущие граждане и спасение от деградации по возрасту. Не дураки. Даром денег не тратят.
   Да, есть нюанс. Но те, которые не нужны в Европе, вряд ли чем-то помогут Украине. Это пассив и расходы.
   Что до прочего. Вы уж определитесь. То загоняете в Украину стадом, то кричите- не пущать, без вас обойдёмся. Ведёте себя, как истеричные бабы.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Что до прочего. Вы уж определитесь. То загоняете в Украину стадом, то кричите- не пущать, без вас обойдёмся. Ведёте себя, как истеричные бабы.

Это мне в Ирландии надо определиться?

Никто никого никуда не загоняет... Но... Если свалил, нарушив закон, то и помощи от Украины не жди. А так.   Вольному - воля... Но пачпорта не будет.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Я окрім недолугого піару влади тут нічого не вбачаю.
Типу - ми за справедливість, ми не тільки в Україні хлопів мобілізуємо, ми і втікачам зара огого як покажемо, та ми їх - ух... як зараз покараємо!
На виході звісно буде пшик, тобто нічого.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]
DBA

Это мне в Ирландии надо определиться?

Никто никого никуда не загоняет... Но... Если свалил, нарушив закон, то и помощи от Украины не жди. А так.   Вольному - воля... Но пачпорта не будет.

а якщо сваліл 20 років тому? те ж пачпорта не буде.  то нащо такі умові и пояснення - "Если свалил, нарушив закон, то..."?
Якщо не дають паспорт, ок... але чому тоді нізя відмовитися від громадянства? Це і є кріпацтво.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Якщо не дають паспорт, ок... але чому тоді нізя відмовитися від громадянства? Це і є кріпацтво.

Тобі вже сказали... МОЖНО... плати за послугу і чекай указ...

Але поясни мені, що воно тобі дасть?

Якщо ти порушив закон України... Відмовляйся чи ні .. тебе можно притягнути до відповідальності
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]
DBA

Тобі вже сказали... МОЖНО... плати за послугу і чекай указ...

це так було раніше до війни, як тепер відмовлятись без повернення, якщо послуги не надаються?  не ж надо знятися з обліків, оформити пачпорт з виїздом на "ПМЖ", стати на консульський облік - як це без послуг?

Цитувати
Але поясни мені, що воно тобі дасть?

нічого практично, але не хочу порушувати якись надумані нові закони і правки, тому єдиний вихід - відмовитись від громадянства
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

це так було раніше до війни, як тепер відмовлятись без повернення, якщо послуги не надаються?  не ж надо знятися з обліків, оформити пачпорт з виїздом на "ПМЖ", стати на консульський облік - як це без послуг?

нічого практично, але не хочу порушувати якись надумані нові закони і правки, тому єдиний вихід - відмовитись від громадянства

Якщо ти виїхав двадцять років тому, то нічого ти поки що не порушуєш. Я виїхав тридцять з гаком тому, мій паспорт закінчується у липні наступного року. Але коли я бачу те, чим живуть інші, мені якось соромно навіть згадувати про мої проблеми. Два приклади... У дружини одна жінка з двома дітьми та старенькою мамою тільки повернулась з України... Чоловіка поховала... Загинув на нулі. А її хазяїн хати, отримавши бабло на ремонт від червоного хреста, вирішив припинити контракт після чотирьох місяців. І вона тепер може залишитися без житла, якщо ми не знайдемо щось.
Другий приклад.... Чоловік дівчини, азовець, вже два роки десь в кацапстані в лагерях.... В неділю вона вперше отримала підтвердження, що він живий. Дитині чотири роки....
Так що усім, кого притесняє консульська служба, від мене щире GO FUCK YOURSELVES!!!!?
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

зрозуміло,шо кожна держава може прийняти любі закони.
чи вони противорічать моральним,загальнолюдським нормам-це питання вже інше.

так ось.
шоб бути в розшуку в країні перебування,треба шоб і в цій країні(наприклад в Польші) була кара за подібний злочин.
це не виключає прийняття країною перебування законів,які б допомогли Україні в поверненні ухилянтів-зрозуміло з врахуванням діючих законів і обмежень на депортацію в зону бойових дій.

на превеликий жаль в багатьох країнах немає законів про кару для ухилянтів.
от подумайте.
Одна держава прийняла закон про кримінальну відповідальність всіх чиє імя починається на букву В.
подають їх в інтерпол.
як думаєте,держава перебування видає таких громадян?
так і з цим законом.

і родзинка для української влади від польських законодавців.
В Польші теж є закон про мобілізацію,в якому прописано,шо громадяни Польші,які проживають більше ніж 2 роки за межами країни і не має постійного місця проживання в Польші,не підлягає мобілізації.
це плюс для місцевих ухилянтів.
а мінус такий,шо кожний військовозобовязани й знає  вже зараз,куди має приїхати в випадку оголошення мобілізації-і на це дають години,а не дні.

   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

шоб бути в розшуку в країні перебування,треба шоб і в цій країні(наприклад в Польші) була кара за подібний злочин.

Та не буде ніхто нікого переслідувати...
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

якшо чесно,то я не розумію,який сенс повертати і розшукувати тих,хто втекли нелегально перетинаючи кордон-громадян України,
і в той же час не розшукувати по світу всіх,хто служив в армії кацапії -хоча б за той самий нелегальний перехід українського кордону
так само з відвідувачами іноземних держав окупованих територій.
багато їх в розшуку?
бо закон один для всіх,може русскіє поза законом для української влади в цьому питанні?
чи кацапам можна безкарно це робити?
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

якшо чесно,то я не розумію,який сенс повертати і розшукувати тих,хто втекли нелегально перетинаючи кордон-громадян України,
і в той же час не розшукувати по світу всіх,хто служив в армії кацапії -хоча б за той самий нелегальний перехід українського кордону
так само з відвідувачами іноземних держав окупованих територій.
багато їх в розшуку?
бо закон один для всіх,може русскіє поза законом для української влади в цьому питанні?
чи кацапам можна безкарно це робити?
А це наступний крок.їмхо.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

багато їх в розшуку?

Так... і деякі вже не дихають...
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

   Напомнить, в какую сумму в год обходится принимающей стороне содержание одного беженца в Германии в год? Десятки тысяч евро. А их более миллиона. Но тратят и будут тратить. Более того, ещё и новых ждут, жилой фонд ремонтируют во все лопатки, аж дым стоит.
    Потому как- будущие граждане и спасение от деградации по возрасту. Не дураки. Даром денег не тратят.
   Да, есть нюанс. Но те, которые не нужны в Европе, вряд ли чем-то помогут Украине. Это пассив и расходы.
   Что до прочего. Вы уж определитесь. То загоняете в Украину стадом, то кричите- не пущать, без вас обойдёмся. Ведёте себя, как истеричные бабы.

а як в ірландії ставляться до тих ірланців і їх нащадків що колись звалили з країни в тяжкі для неї часи?
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

а як в ірландії ставляться до тих ірланців і їх нащадків що колись звалили з країни в тяжкі для неї часи?

Ти про які часи? Голоду 1848 року? У ірландців тоді не було Ірландії.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Якщо ти виїхав двадцять років тому, то нічого ти поки що не порушуєш. Я виїхав тридцять з гаком тому, мій паспорт закінчується у липні наступного року. Але коли я бачу те, чим живуть інші, мені якось соромно навіть згадувати про мої проблеми. Два приклади... У дружини одна жінка з двома дітьми та старенькою мамою тільки повернулась з України... Чоловіка поховала... Загинув на нулі. А її хазяїн хати, отримавши бабло на ремонт від червоного хреста, вирішив припинити контракт після чотирьох місяців. І вона тепер може залишитися без житла, якщо ми не знайдемо щось.
Другий приклад.... Чоловік дівчини, азовець, вже два роки десь в кацапстані в лагерях.... В неділю вона вперше отримала підтвердження, що він живий. Дитині чотири роки....
Так що усім, кого притесняє консульська служба, від мене щире GO FUCK YOURSELVES!!!!?

за українську плюс, за зраду мінус
в суммі 0
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

А це наступний крок.їмхо.

Пітерського скінхеда, що з 2014 воював та страчував полонених Фінляндія вже видала за запитом України? Там 100% військовий злочинець. А тут адмінка за неявку по повістці, ну камон. Тут вже навіть СЗЧ звертаються по допомогу. Звичайному ухилянту вульгаріс нікуя не буде. Ну і паспорта України теж не буде. Але він це переживе якось.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]
TC

зрозуміло,шо кожна держава може прийняти любі закони.
чи вони противорічать моральним,загальнолюдським нормам-це питання вже інше.

так ось.
шоб бути в розшуку в країні перебування,треба шоб і в цій країні(наприклад в Польші) була кара за подібний злочин.
це не виключає прийняття країною перебування законів,які б допомогли Україні в поверненні ухилянтів-зрозуміло з врахуванням діючих законів і обмежень на депортацію в зону бойових дій.

на превеликий жаль в багатьох країнах немає законів про кару для ухилянтів.
от подумайте.
Одна держава прийняла закон про кримінальну відповідальність всіх чиє імя починається на букву В.
подають їх в інтерпол.
як думаєте,держава перебування видає таких громадян?
так і з цим законом.

і родзинка для української влади від польських законодавців.
В Польші теж є закон про мобілізацію,в якому прописано,шо громадяни Польші,які проживають більше ніж 2 роки за межами країни і не має постійного місця проживання в Польші,не підлягає мобілізації.
це плюс для місцевих ухилянтів.
а мінус такий,шо кожний військовозобовязани й знає  вже зараз,куди має приїхати в випадку оголошення мобілізації-і на це дають години,а не дні.

Шо за хyйню тут понаписано?

Ухилянство від виконання будь яких військових обов'язків є правопорушенням скоїним що до країни військовозобов'язаним він є. Майже у кожній країні є закони які стосуються ухилянтів, але вони можуть стосуватися лише військовозобов'язаних цієї країни.

Україна може лише вимагати екстрадиції ухилянтів, та не усих підряд, а у кожному випадку особисто. Це зовсім не швидка процедура.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Знаєш такого кадра: Шарій?
Звинувачений у держзраді, а не в тому, що "ухиляється". Купу дрібних інших справ навіть не згадую (хоча там є цікаве)
Пройдені УСІ етапи для екстрадиції. Ще у 2022му році
Його навіть заарештовували у Іспанії.
Ну і? Надворі 2024й
Не підкажешь, коли його передали Україні? Га?

Так отож
А ти про "ухилянтів" тут щось лепечеш

максимум що можливо то непродовження захисту для чоловіків
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Ухилянтство - це явно не політичні переслідування  :gigi:


Дивлячись як то обставити.  Як що назвати наприклад ЗЕ нелегітимним після 20-го травня то вже виходить і політичні переслідування,  бо законність такої влади під питанням навіть в Европі
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]
TC

максимум що можливо то непродовження захисту для чоловіків

Ні. Такого не буде.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]
DBA

Дивлячись як то обставити.  Як що назвати наприклад ЗЕ нелегітимним після 20-го травня то вже виходить і політичні переслідування,  бо законність такої влади під питанням навіть в Европі

Чушь. Хіба що у орбана та його друга пєті
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]
PAL

максимум що можливо то непродовження захисту для чоловіків

малоймовірно
дискримінація за статевою ознакою, порушення європейського законодавства
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Чушь. Хіба що у орбана та його друга пєті
:weep:  :lol:
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Це не про елітні ТРО. Це про фігурантів у кримінальних провадженнях, що перебувають у розшуку.
Ухилянти -  адміністративка. Обмеження керування автомобілем, консульських послуг та вищі штрафи.
Щодо незаконного перетину кордону, там теж не про це.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]
TC

Це не про елітні ТРО. Це про фігурантів у кримінальних провадженнях, що перебувають у розшуку.
Ухилянти -  адміністративка. Обмеження керування автомобілем, консульських послуг та вищі штрафи.
Щодо незаконного перетину кордону, там теж не про це.

Не оновлення даних - адміністративка.
А ось справжнє ухилянтство, тобто ігнорування повістки - то вже може й на уголовку перейти.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Не оновлення даних - адміністративка.
А ось справжнє ухилянтство, тобто ігнорування повістки - то вже може й на уголовку перейти.
подивіться уважно, про кого йде мова в старт-топіку.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]
TC

подивіться уважно, про кого йде мова в старт-топіку.

І до якого висновку я маю дійти?
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

І до якого висновку я маю дійти?
прочитайте, і взнаєте самі. я не можу вам сказати про ваш висновок.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]
TC

прочитайте, і взнаєте самі. я не можу вам сказати про ваш висновок.

Написано, шо для тих, хто за кордоном. І, шо далі?
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Щось наші яструби мобілізації виглядають повними дебілами. Чому? Бо вони навіть не уявляють складності процесу екстрадикціі, а розмірковують тут наче заповзяті правники. По-перше між країнами повинні бути укладені договори. Як ви думаєте, чи зацікавлені наші можновладці в укладанні таких договорів за якими їх можуть повернути назад в Україну у разі шухеру? Так отож. Думаю там можна перерахувати на пальцях однієї руки.
Для більшості країн це те, де історія кінчається у випадку наших громадян. А далі там цілий список:
- строк у країні з якої екстрадують повинен бути 2 чи 5 років за схоже кримінальне правопорушення (це якщо воно навіть є таке у їх кримінальному кодексі)
- безліч обмежень як от призупинення видачі у зону бойових дій (тобто може видадуть, але після війни)
- оцінка сили доказів проти особи (не вийде штампувати одною кнопкою в компʼютері як тут пропонують)
- оцінка помʼякшуючих обставин (релігійні переконання)
- неможливість видачі групи людей, а тільки деяких індивідів (тобто неможливо навіть спробувати подати запит на видачу всіх з групи «ухилянти»)
-тті.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

Щось наші яструби мобілізації виглядають повними дебілами. Чому? Бо вони навіть не уявляють складності процесу екстрадикціі, а розмірковують тут наче заповзяті правники. По-перше між країнами повинні бути укладені договори. Як ви думаєте, чи зацікавлені наші можновладці в укладанні таких договорів за якими їх можуть повернути назад в Україну у разі шухеру? Так отож. Думаю там можна перерахувати на пальцях однієї руки.
Для більшості країн це те, де історія кінчається у випадку наших громадян. А далі там цілий список:
- строк у країні з якої екстрадують повинен бути 2 чи 5 років за схоже кримінальне правопорушення (це якщо воно навіть є таке у їх кримінальному кодексі)
- безліч обмежень як от призупинення видачі у зону бойових дій (тобто може видадуть, але після війни)
- оцінка сили доказів проти особи (не вийде штампувати одною кнопкою в компʼютері як тут пропонують)
- оцінка помʼякшуючих обставин (релігійні переконання)
- неможливість видачі групи людей, а тільки деяких індивідів (тобто неможливо навіть спробувати подати запит на видачу всіх з групи «ухилянти»)
-тті.

А чому саме виглядають дебілами? Вони дебілами і є. Зашквар за зашкваром. Договори про правову допомогу укладені з багатьма країнами, але це дуже складний та тонкий механізм.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]
TC

Щось наші яструби мобілізації виглядають повними дебілами. Чому? Бо вони навіть не уявляють складності процесу екстрадикціі, а розмірковують тут наче заповзяті правники. По-перше між країнами повинні бути укладені договори. Як ви думаєте, чи зацікавлені наші можновладці в укладанні таких договорів за якими їх можуть повернути назад в Україну у разі шухеру? Так отож. Думаю там можна перерахувати на пальцях однієї руки.
Для більшості країн це те, де історія кінчається у випадку наших громадян. А далі там цілий список:
- строк у країні з якої екстрадують повинен бути 2 чи 5 років за схоже кримінальне правопорушення (це якщо воно навіть є таке у їх кримінальному кодексі)
- безліч обмежень як от призупинення видачі у зону бойових дій (тобто може видадуть, але після війни)
- оцінка сили доказів проти особи (не вийде штампувати одною кнопкою в компʼютері як тут пропонують)
- оцінка помʼякшуючих обставин (релігійні переконання)
- неможливість видачі групи людей, а тільки деяких індивідів (тобто неможливо навіть спробувати подати запит на видачу всіх з групи «ухилянти»)
-тті.

А хто саме ці  яструби мобілізації?
Якшо про тутешніх, ФУПівських, мавпочок, які почали одразу стрибати, ну буває таке, коли когнитивні фунукії мозку програють емоційним.
Якшо про Кулебу, та ще когось з високопосадовців, які робили заяви про можливу "видачу ухилянтів" - так то були заяви "для внутрішьного споживача". Тутешні, ФУПівськи, мавпочки "лакмусовий папірець", ці заяви спрацювали для цільової аудиторії.
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

   Про что весь этот трёп? Ну , не про мобилизацию, точно. То есть, ухилянтов будут судить ( заочно и автоматически). Их квартирки будут конфисковывать. И продавать. На спецаукционах. Квартиррок будут много, бо ухилянтов миллионы, и все они из Киева. И цена на них будет - копейки.
    А прикупить квартирки патриотичним прихильникам  поможет кум в ВГА. И после окончания войны десяток квартирок можно будет продать , поделиться с кумом и ещё дитям останется...
    В общем , эпидемия тупости. Косит насмерть
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

   Про что весь этот трёп? Ну , не про мобилизацию, точно. То есть, ухилянтов будут судить ( заочно и автоматически). Их квартирки будут конфисковывать. И продавать. На спецаукционах. Квартиррок будут много, бо ухилянтов миллионы, и все они из Киева. И цена на них будет - копейки.
    А прикупить квартирки патриотичним прихильникам  поможет кум в ВГА. И после окончания войны десяток квартирок можно будет продать , поделиться с кумом и ещё дитям останется...
    В общем , эпидемия тупости. Косит насмерть

"Ні, синку - це хвантастика" © Якось дуже тхне 1917 роком: взять всьо і падєліть. Мільйони ухилянтів з Києва - ага, ага. точно :) І зазвичай "ухилянт" не є 100% власником нерухомості, а наприклад володіє тільки долею, якщо в шлюбі. А ще іноді неповнолітні діти, які "обтяжують" таку нерухомість
   
Re: До уваги елітних закордонних ТРО [ua]

   Про что весь этот трёп? Ну , не про мобилизацию, точно. То есть, ухилянтов будут судить ( заочно и автоматически). Их квартирки будут конфисковывать. И продавать. На спецаукционах. Квартиррок будут много, бо ухилянтов миллионы, и все они из Киева. И цена на них будет - копейки.
    А прикупить квартирки патриотичним прихильникам  поможет кум в ВГА. И после окончания войны десяток квартирок можно будет продать , поделиться с кумом и ещё дитям останется...
    В общем , эпидемия тупости. Косит насмерть

І отримати куєм по лобі, а не вступ до Євросоюзу. Навіть блокування рахунків місцевих ухилянтів в українських банках вилучили з закону.

Потрібний мобресурс наловлять людолови на бусіках на вулицях українських міст і сіл.
Краковський ухилянт буде і далі пити каву з тістечками в кавярні у Веделя на площі Ринок та чекати на вакансію закручувача гайок М10 по Ф16 ))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія