Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський в найблищі дні збирається заявити про звільнення Залужного

Люди ну хоть не реагуйте ви на шизіка

Йому вже ж і ванночку зробили - окрему темку

На дідька ви його ще й цитуєте

Ну хворий бідося, про шо там з ним говорити
   
Люди ну хоть не реагуйте ви на шизіка

Йому вже ж і ванночку зробили - окрему темку

На дідька ви його ще й цитуєте

Ну хворий бідося, про шо там з ним говорити

гнида ватная , ты можешь внушить это только быдлу, себе подобному которые заняли форум
   
а мені алгоритм оце відео шапошнікова прислав: Залужний відповів Зеленському. Істерика в ОП

https://youtu.be/xVhAM9KkMRM?si=FWN3iQ5WbLhaz8EQ
тут показ заблоковано, треба на ютут переходити, шоби подивитися.

ліквідатори Украіни
   
С моей точки зрения украинская пропаганда работает против мобилизации !! ..министерство Залужного это не интересует, я предлагал наладить контрпропаганду в тылу врага министерству это не интересно.
   
Все победы это героизм солдат и старших офицеров на местах, а украинские СМИ лепили из Залужного мифического мудрого военкома. И вата наша украинская не лучше донецкой на ураааааа ....
   
Ну щож порхоботи вирішили всіх заїбати "психічною"атакою?Розмовляйте тепер з Сметаною :laugh:
   
Ну щож порхоботи вирішили всіх заїбати "психічною"атакою?Розмовляйте тепер з Сметаною :laugh:
:lol:
   
Куратори засунули важку артилерію у вигляді психічно хворого
   
Героизм и мудрость Залужного телевизионное. Надутое в СМИ.
   
Ох как я волную быдловату форумную, все проявляются.  :)

с 16 минуты по теме, все ответы на вопросы, затаив дыхание наше ватно-украинское.  (tu) КРАСАВА !


   
Героизм и мудрость Залужного телевизионное. Надутое в СМИ.
та нормальний піар був у Залужного і ніхто не чіпав того "батька нашого"якби він не вискочив як Пилип з конопель і не почав роздавати інтерв'ю тоді коли питання допомоги трималось на волосині. B-)

Останнє редагування: 5 лютого 2024 23:53:43 від Zero Sum
   
та нормальний піар був у Залужного і ніхто не чіпав того "батька нашого"якби він не вискочив як Пилип з конопель і не почав роздавати інтерв'ю тоді коли питання допомоги трималось на волосині. B-)

Долго его Зеленский терьпел, а все по воле народной, все беды Украины. И по воле тупости наших политиков. Слава россиянам, журналистам за то просвещают нашу ватную Украину.

ЕСЛИ хто не смотрел Сергея московского, защитника Украины от дураков, то посмотрите. Я ВЫШЕ его показал !
   
С моей точки зрения украинская пропаганда работает против мобилизации !! ..министерство Залужного это не интересует, я предлагал наладить контрпропаганду в тылу врага министерству это не интересно.
Пан президент?  :lol: Міністерство Залужного це хто?
   
Ну шо смотрели Сергея, как он утер ватность нашу украинскую ?  Узнали правду о Золужном ??   :4Eba:
   
плз, зобаньтє уєбана :-G
   
плз, зобаньтє уєбана :-G
Якщо ви про Сметану, то вибачайте, але за що його банити? Він не військовослужбовець, не волонтер, і навіть не прихильник Порошенко. У чому ж його провина достойна бану?
Він просто звичайний ватний свинособачомовний шизофреник-імбецил, який бурив в своїй квартирі стіни бо вважав що його прослуховує СБУ. Тобто реально хвора людина з довідкою. Яка ідеально вписується в парадигму упячки, де прихильники певної політсили, шизофреники та ватани у великій пошані. Їм тут толерується все - флуд, флейм, образи, ботоводство. А Сметана це наш Флеш-Рояль "п'ять-в-одному". Я б його тут модератором краще зробив. Все має бути органічно - якщо адміном на форумі є феесбешниця, то чому модером не може бути шизоїд з довідкою.
   
Якщо ви про Сметану, то вибачайте, але за що його банити? Він не військовослужбовець, не волонтер, і навіть не прихильник Порошенко. У чому ж його провина достойна бану?
Він просто звичайний ватний свинособачомовний шизофреник-імбецил, який бурив в своїй квартирі стіни бо вважав що його прослуховує СБУ. Тобто реально хвора людина з довідкою. Яка ідеально вписується в парадигму упячки, де прихильники певної політсили, шизофреники та ватани у великій пошані. Їм тут толерується все - флуд, флейм, образи, ботоводство. А Сметана це наш Флеш-Рояль "п'ять-в-одному". Я б його тут модератором краще зробив. Все має бути органічно - якщо адміном на форумі є феесбешниця, то чому модером не може бути шизоїд з довідкою.

По факту заперечити нічого - мушу визнати

Сметана - це вінець всія ФУПу, його дітище!

Тупікова гілка еволюції!
   
Якщо ви про Сметану, то вибачайте, але за що його банити? Він не військовослужбовець, не волонтер, і навіть не прихильник Порошенко. У чому ж його провина достойна бану?
Він просто звичайний ватний свинособачомовний шизофреник-імбецил, який бурив в своїй квартирі стіни бо вважав що його прослуховує СБУ. Тобто реально хвора людина з довідкою. Яка ідеально вписується в парадигму упячки, де прихильники певної політсили, шизофреники та ватани у великій пошані. Їм тут толерується все - флуд, флейм, образи, ботоводство. А Сметана це наш Флеш-Рояль "п'ять-в-одному". Я б його тут модератором краще зробив. Все має бути органічно - якщо адміном на форумі є феесбешниця, то чому модером не може бути шизоїд з довідкою.

Флуд! Просто йо6аний тупорилий сраний флуд! Невже цього ніхто не помічає?
   
Флуд! Просто йо6аний тупорилий сраний флуд! Невже цього ніхто не помічає?
   
Флуд! Просто йо6аний тупорилий сраний флуд! Невже цього ніхто не помічає?

Головне, що не "Співає в унісон з кацапської пропагандою" (с)
   
Головне, що не "Співає в унісон з кацапської пропагандою" (с)

і повна лояльність до бубачки і ко з осаною в кожному допису. це вже спустили взірець, як воно мусить в іхніх фантазіях бути. безкутна показує приклади, але ж не доходить до народу.
   
Флуд! Просто йо6аний тупорилий сраний флуд! Невже цього ніхто не помічає?
Нас тролять таким чином.
Так, ми серемо вам на голови, і шо ви нам зробите?(с)
   
Єто флуд - тот что надо флуд!
   
Если хто небачив про Залужного с 15 минуты, все поймете ...


   
Нас тролять таким чином.
Так, ми серемо вам на голови, і шо ви нам зробите?(с)

Как мне представляется, все несколько серьезнее.

Я очень хочу ошибиться, но информационный шум вокруг мобилизации, отставки Залужного, слов Зеленского о необходимости освежить власть, складывается в подготовку к эскалации внутри страны.
   
То це вже сьогодні буде?
Чим більший актор, тим довша пауза (с) :D .
А може нічого й не буде взагалі.
   
Що тут? Найблищі  :facepalm1: дні вже прийшли?
   
паршиві справи творяться у світі, якщо Україна стала кісткою у горлі у багатьох диктаторів, - Сі, Трампа, хуйла, пончика, Хомейні... Нажити стільки могутніх ворогів, і триматися попри все, це досить непросто. І це було б півбіди, якби всередині країни була єдність. Але і тут кацапська агентура мародерит, руйнує міжнародну підтримку, кошмарить оборонні підприємства, зриває постачання зброї, нейтралізує генштаб.
   
Как мне представляется, все несколько серьезнее.

Я очень хочу ошибиться, но информационный шум вокруг мобилизации, отставки Залужного, слов Зеленского о необходимости освежить власть, складывается в подготовку к эскалации внутри страны.

 (tu) Схоже на вскриття чергового оманського пакету з інструкціями.
   
Флуд! Просто йо6аний тупорилий сраний флуд! Невже цього ніхто не помічає?
Все вибірково. Якщо я зараз повторю те саме, що жене цей навіжений поцоватий,
буде бан, цього разу днів 90, з формулюванням ворожі наративи.
Ну нічого, час все розставить по місцях, я вже не нервую з цього приводу.
Краще піду почитаю що кажуть американці з приводу можливих кадрових змін.
Щось мені підказує, що там вже обурені і дуже сильно.
   
новий командувач
   
Очільник МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що військово-політичне перезавантаження, яке очікується найближчим часом, не вплине на відносини Києва із західними партнерами.
Джерело: Кулеба на спільному брифінгу в Києві разом зі своїм португальським колегою, цитує агентство Reuters
Пряма мова: "Я не думаю, що будь-які зміни в уряді можуть вплинути на наші відносини з нашими партнерами".
За словами міністра, президент Володимир Зеленський має конституційне право звільнити керівника армії, якщо вважає за потрібне.
Кулеба додав, що будь-які перестановки не будуть ознакою розколу у військових зусиллях України.
   
Очільник МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що військово-політичне перезавантаження, яке очікується найближчим часом, не вплине на відносини Києва із західними партнерами.
Джерело: Кулеба на спільному брифінгу в Києві разом зі своїм португальським колегою, цитує агентство Reuters
Пряма мова: "Я не думаю, що будь-які зміни в уряді можуть вплинути на наші відносини з нашими партнерами".
За словами міністра, президент Володимир Зеленський має конституційне право звільнити керівника армії, якщо вважає за потрібне.
Кулеба додав, що будь-які перестановки не будуть ознакою розколу у військових зусиллях України.

Интересно, входит ли Ермак в свежий круг власти.
   
Очільник МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що військово-політичне перезавантаження, яке очікується найближчим часом, не вплине на відносини Києва із західними партнерами.
Джерело: Кулеба на спільному брифінгу в Києві разом зі своїм португальським колегою, цитує агентство Reuters
Пряма мова: "Я не думаю, що будь-які зміни в уряді можуть вплинути на наші відносини з нашими партнерами".
За словами міністра, президент Володимир Зеленський має конституційне право звільнити керівника армії, якщо вважає за потрібне.
Кулеба додав, що будь-які перестановки не будуть ознакою розколу у військових зусиллях України.
:facepalm1:
   
Очільник МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що військово-політичне перезавантаження, яке очікується найближчим часом, не вплине на відносини Києва із західними партнерами.
Джерело: Кулеба на спільному брифінгу в Києві разом зі своїм португальським колегою, цитує агентство Reuters
Пряма мова: "Я не думаю, що будь-які зміни в уряді можуть вплинути на наші відносини з нашими партнерами".
За словами міністра, президент Володимир Зеленський має конституційне право звільнити керівника армії, якщо вважає за потрібне.
Кулеба додав, що будь-які перестановки не будуть ознакою розколу у військових зусиллях України.

з кацапами тільки покращаться
   


Останнє редагування: 6 лютого 2024 16:18:11 від Тернополянин
   
Раз вылез этот в очках что хвосты заносит за Ермаком
Значит по всей видимости с кем то уже договорились
По всей видимости с Сирським
   
Как мне представляется, все несколько серьезнее.

Я очень хочу ошибиться, но информационный шум вокруг мобилизации, отставки Залужного, слов Зеленского о необходимости освежить власть, складывается в подготовку к эскалации внутри страны.
Я маю на увазі тролінг користувачів форуму сприянням його перетворенню в арену вибриків клінічно хворих людей і відвертих ботів, креативним адмініструванням, і масовими банами з не менш креативних підстав.
Хоча так, схожість є, в обох випадках "ми сцимо вам в очі, і шо ви зробите?"(с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія