Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тестове голосування щодо вибору "народного модератора" :bomb:

я ще не проголосувала, бо не знаю, за кого.
Голосуй не голосуй .... (Далі текст знаєш)
Амідо-Славо-Йожів викинули з модерів, вони рвуться назад до  кнопки
   
Звичайні вибори, класичні. У списку казна-хто, голосування таємне, оберуть лайно. У другому турі будуть Слав і Болукан - обирай кого хочеш.
Зарікалася я ходити не вибори, а тут таки знову не втрималася, проголосувала за МГ42. Толку? :(
та кого б тут не обрали, його ще треба всадовити на трон,
це реально без волі власника? чи він згоден на такий сценарій?
   
та кого б тут не обрали, його ще треба всадовити на трон,
це реально без волі власника? чи він згоден на такий сценарій?
Побачимо.
   
а продати  голос можна,  хто скуповує?
   
Re: Тестове голосування щодо вибору  "народного модератора" :bomb:
TC

а продати  голос можна,  хто скуповує?

Болукан. мабуть :)
   
а продати  голос можна,  хто скуповує?

А вкиди будуть? :shuffle:
   
Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138024
Кого забув чи самовідвід пишіть

Список вийшов такий:

Болукан
Слав
Амід
Врода
ГайдиДоБайди
pelfor
ElGuider
Geo/Гео
ЮАР
Циник/cynic
Uki + Uki_
VIA/Вія
Сергій Дацюк
Радник
Молли
AW
Магістр
кноп
африканский_йож
JudgeDredd
Cubs
Шарик72
Miki Mastiffo
Bund
ded_vova
Молли
nativi
Хома
den
Rambler
serginio
old-wood
Ali(UA)
Мазепа, Київ
Serg A
MG42

Що за список порохоботів? 90%  8-:

Головне, що себе любимого не забув...  :pooh_lol:
   
Колись вибирали президента

Що ж з ним сталось?  :-)o
   
Боюсь, шо модером у нас буде обрано нік під назвою

"не підримую жодного".
   
ти не пройшов праймеріз

крокодилу ніззя в список, бо його ТОЧНО ВИБЕРУТЬ.
Вже раз крокодила вибрали Президентом ФУП - і ніц недали, бо крокодилу неможна буть президентом... :(
   
Как бы задача не выбрать духовного лидера ФУП  :D Я так понимаю, сейчас больше ассенизатор нужен.
Если вносят тех, кто вообще не думал про эту работу, внесите хотя бы тех кто согласен)
С ув. Билли.
   
крокодилу ніззя в список, бо його ТОЧНО ВИБЕРУТЬ.
Вже раз крокодила вибрали Президентом ФУП - і ніц недали, бо крокодилу неможна буть президентом... :(

ось не звізди  :gigi:
"ніц не дали" і "не дали ув...." - це різні речі  B-)
   
Как бы задача не выбрать духовного лидера ФУП  :D Я так понимаю, сейчас больше ассенизатор нужен.
Если вносят тех, кто вообще не думал про эту работу, внесите хотя бы тех кто согласен)
С ув. Билли.

от нах воно тобі треба?
мало на роботі гною? чи ти тєрапєфт?
   
от нах воно тобі треба?
мало на роботі гною? чи ти тєрапєфт?
Форум жалко. Называть друг друга кацапами , кидаться какашками и обкладывать х. оно конечно аутентично, отражает реальность, но некультурно.
А идея банить на форуме с закрытой регистрацией политических противников модератора это загнивание просто.
   
ось не звізди  :gigi:
"ніц не дали" і "не дали ув...." - це різні речі  B-)

це ОДНІ речі :punish:

проводилось глосування за Президента ФУП.
Внесли кандидатуру крокодила.
Він побідив :king2:
Після цього всі обговорення посади прєкратілісь і крокодилові ніц недали :X
   
це ОДНІ речі :punish:

проводилось глосування за Президента ФУП.
Внесли кандидатуру крокодила.
Він побідив :king2:
Після цього всі обговорення посади прєкратілісь і крокодилові ніц недали :X

Так а шо тобі обіцяли? Булаву ФУПа чи чиєсь ув..?
   
Поки в списку буде відвертий антиукраїнець болукан,
підітріться цим списком. Жодна кандидатура .
   
Поки в списку буде відвертий антиукраїнець болукан,
підітріться цим списком. Жодна кандидатура .
Особенности украинской демократии :)
Не нравится - не голосуй за него, в чем проблема? Безотносительно Болукана вот вообще.
   
Кандидати подають автобіографію і декларацію :). Треба і тут найвизначніші досягнення на ФУПі. Ну там наприклад: "кинутий на 20%", чи "кинула на 20%",  чи "такий ригівський синяк, що аж шоколадний", "німецький соціальщик, що ненавидить українців", ну і так далі по кожному. Гулять так гулять.
   
Так а шо тобі обіцяли? Булаву ФУПа чи чиєсь ув..?

забув уже шо.
але недали, бо крокодил :(
   
Має бути поміркованим , врівноваженим  , патріотом
   
Ну тоді я за карофку (tu) вносьте її негайно :X
Додав
   
Мене занеси

Я давав кандидатуру

Сліпий ?

Додав
   
Додав

якшо додали карову :facepalm:
то тре додавать і крокодила
для рівноваги
   
хоча я підтримую Слав - то були найкращчі часи.
   
Модератор повинен призначатись власником, крапка.
Демократія в цьому випадку приведе до загибелі форуму,
покійний форум Дурдом тому доказ. :sad:
Дурдом помер бо жулька кинула жульків, а як вони складали списки у депутанів, сцуко, як згадаю досі смішно  :tongue:
   
а  може  краще замість будь-кого із ФУПчиків (до речі, як правильно - ФУПчик чи ФУПівець) залучити ШІ ?  Додай його  до списку
   
а  може  краще замість будь-кого із ФУПчиків (до речі, як правильно - ФУПчик чи ФУПівець) залучити ШІ ?  Додай його  до списку
та то ви х.й.ю якусь написали не подумавши
   
Слав
:facepalm1:
Занадто імпульсивний для модератора, тому не в стані приймати розважливі рішення.
   
Слав буде банити за кацапське іпсо (оприлюднення бойових втрат ЗСУ не від Верховного Головнокомандуючого)?  :S
   
:facepalm1:
Занадто імпульсивний для модератора, тому не в стані приймати розважливі рішення.

Він просто синячий муділо.
   
Re: Тестове голосування щодо вибору  "народного модератора" :bomb:
TC

А вкиди будуть? :shuffle:

І вкиди і карусєлі. Як без них?
   
Мене нахєр зі списку! Сходу!

Тут є кому модерувати. Є Тартосетто. Є Ельгуйдер. Є Антон ау. Є RuZa. Вже і Сметана є. Можна поставити Сєргєя ДжеймсаБонда 007. Є багато достойних кандидатур модерувати цей ватний смітник. Он....Дідуся ставте в модератори. Прекрасна людина.

Останнє редагування: 28 грудня 2023 10:09:40 від Geo
   
Що ж з ним сталось?  :-)o

Ти, підар й-й, знову нариваєшся. Я ж тобі, блядіні, поясняв 100 разів, сука....що мене було забанено на 999 днів. І ти, гандон штопаний, це знаєш прекрасно.
   
Слав буде банити за кацапське іпсо (оприлюднення бойових втрат ЗСУ не від Верховного Головнокомандуючого)?  :S

Правильно, голову в песок и все наладится.
Облико морале наше все :D
   
"Голосуй не голосуй .... (Далі текст знаєш)
Амідо-Славо-Йожів викинули з модерів, вони рвуться назад до  кнопки"
VIA, ти  ж тут весь час писала, що маєш величезний досвід у виборчих компаніях(в реалі),а сама на виборах модера ФУПу ведешся на типові методи розводняку виборців, які весь час застосовують в Україні. Самий дієвий з них- розпил голосів за "непрохідних" кандидатів. Парадокс у тому, що абсолютна більшість активних фупівців проти кандидатури Слава, але він зараз на 1 позиції саме завдяки отої технології(поки голота чубиться кожен за свого кандидата, бізнесмени тупо скуповують свої 20% голосів і виграють вибори).Не таємниця, що у свій час Слав приписав певну кількість своїх родичів та підлеглих працівників на ФУП(це можна побачити по одному провайдеру -бітернету).Плюс частина фупівців, яким свого часу в реалі Слав надав певну матеріальну допомогу(в благодійних цілях).Єдиний дієвий засіб проти такої технології- голосування за узгодженного 1 кандидата на противагу Славу. Пропонують  же Дреда. Але там є інша загроза. Як із Зеленським вийшло-обіцяв ,що буде ,як у кіно, а в реалі вийшло гірше ніж було при попереднику.Я маю на увазі, що Дред є діючим фупчиком, але його фупівський нік майже ніхто не знає.Тобто фактично буде голосування за кота у торбі.
   
Як із Зеленським вийшло-обіцяв ,що буде ,як у кіно, а в реалі вийшло гірше ніж було при попереднику.
Зеленський діяв в умовах аналогічних умовам при Порошенку( без ковіду і гострої фази війни) до березня 2020. Що в цей час стало гірше?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія