Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Може написати "Слава Росії": у Тернополі 7-річному переселенцю відмовилися видавати книжки у бібліо

Усі ці ольги,герди,ларти такі пані, що ну їхнах такі круті...
   
Ага, з тих кого на ЗУ присилали, або пізніше призначали з райкому партії.
Ми ці фейси добре розпізнаємо і без циркуля.
я вас умоляю
Фарион или Герман вели бы себя похоже
то, как они выглядят, обсуждать не буду
у каждой женщины свое представление о прекрасном

никто западнее ЗУ западноукраинских женщин
образцом манер, стиля, интеллекта и т.д и т.п. не считает
и даже так - всех украинских женщин не считает
тут страна едина
   
я вас умоляю
Фарион или Герман вели бы себя похоже
то, как они выглядят, обсуждать не буду
у каждой женщины свое представление о прекрасном

никто западнее ЗУ западноукраинских женщин
образцом манер, стиля, интеллекта и т.д и т.п. не считает
и даже так - всех украинских женщин не считает
тут страна едина
От тут ти не права!   Глянь на айпі своє та ларти. воно завжди буде западніше від тебе та буде повчати нас...
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=27886564;topic=1140396.0;num_replies=67;sesc=11561dbb534b4cfc4334b1fda4bf5aa9


Друге повідомлення в темі   :pooh_lol:
ти адвокат кацапів і хуйла?
   
Картина маслом  :laugh:
кацапи - не люди, до них толерантність не застосовується
   
Ага, з тих кого на ЗУ присилали, або пізніше призначали з райкому партії.
Ми ці фейси добре розпізнаємо і без циркуля.
та нє,захід таки добре вміє асимілювати .Як приклад хоча б Вакарчук Кузьменко (та і Кузьмінський також) чи Лижичко чиї батьки , ті що виховували їх за походженням аж ніяк не західняки. Але тра брати до уваги що то таки діти а не конкретно "перша хвиля" .
   
Глянь на айпі своє та ларти. воно завжди буде западніше від тебе та буде повчати нас...
Та! :gigi:
стока народу западнее нас и все поучают :laugh:
я не люблю, когда украинцев на сорта делят
те хорошие по месту рождения изначально во веки веков аминь!
а те изначально нехорошие

а почитать мнение европейских дам про украинок
в том числе и с ЗУ
то мысль одна - ...... вы европейские :gigi:
хотя, само собой, резоны у них есть
   
От чим хуйлошлюхи відрізняються від простих людей - в будь-якій незрозумілій ситуації вони вигороджують кацапів і звинувачують у всьому українців.
Який ти українець? Чмо кацапське  :facepalm1: Йди падло анал розробляй скоро куратор прийде з бутилкою...
   
Який ти українець? Чмо кацапське  :facepalm1: Йди падло анал розробляй скоро куратор прийде з бутилкою...
ця хуйлошлюха кожного разу зривається на анал, коли я щось погане про кацапів пишу
   
Саме так. А та посохова змусила їх порушити. Ти так зможеш?
Як з'ясувалося, та інструкція не відповідає законодавству.
   
Треба заборонити східнякам користуватися бібліотеками та громадськими транспортом   :beach:
Тут не справа у східняках. Переселенці можуть у будь-який момент поїхати геть. Вони як правило не осідають назавжди. Це зрозуміло.
   
ця хуйлошлюха кожного разу зривається на анал, коли я щось погане про кацапів пишу
Що кацапське чмо опущене? Правда очі коле? Пістуй на бутилку кацапе...  :fuck:
   
вы уже с 7-летними украинскими детьми воюете?
или вы методичку неправильно прочли?
Да воно кацапський бот - почитай його дописи... Там все тільки на розділення українців.
   
Тут не справа у східняках. Переселенці можуть у будь-який момент поїхати геть. Вони як правило не осідають назавжди. Це зрозуміло.

І що тепер? Мало тернополян виїхало до Європи?
   
та нє,захід таки добре вміє асимілювати .Як приклад хоча б Вакарчук Кузьменко (та і Кузьмінський також) чи Лижичко чиї батьки , ті що виховували їх за походженням аж ніяк не західняки. Але тра брати до уваги що то таки діти а не конкретно "перша хвиля" .
Вакарчука батько - українець, народжений у Молдавії. Мама із Мукачева.
Кузьменко - Самбір-Новояворівськ. Знала особисто - західняк. Руслану теж знаю - мама дійсно росіянка, але батько здається західняк.
Все залежить від оточення, звісно, яке не завжди перехрещується з місцевим і особа не набирається іншої ментальності
І тоді той  генотип ой як в очі кидається, ще й у багатьох думки на лобі написані.
   
І що тепер? Мало тернополян виїхало до Європи?
Та нічого. Проблема зроблена на голому місці. Ніхто до переселенців упереджено не ставиться, не треба вигадувати. Але якщо хтось «себе хоче показати» в нових умовах, то його чемно ставлять на місце. От і все.
   
Вакарчука батько - українець, народжений у Молдавії. Мама із Мукачева.
Кузьменко - Самбір-Новояворівськ. Знала особисто - західняк. Руслану теж знаю - мама дійсно росіянка, але батько здається західняк.
Все залежить від оточення, звісно, яке не завжди перехрещується з місцевим і особа не набирається іншої ментальності
І тоді той  генотип ой як в очі кидається, ще й у багатьох думки на лобі написані.
в Вакарчука мама з Вінничини - то вже не захід , в Мукачеві вона мешкала.
в Кузьменка батько з Житомирщини .
   
І тоді той  генотип ой як в очі кидається
це пісдєц. Ця ошибка природи ще щось про генотип гамнякає.
   
мои дети никогда не ходили в библиотеки и не знали где они находятся.
когда я переводила ребенка в другую школу год назад, я обошла несчастные три библиотеки города с обходным листом
и охренела в детской библиотеке.
книги которые я увидела на полках были просто прекрасны. все те что я покупала, немного охреневая от их цены.

если внимательно читать сообщение, то в нем написано что переселенцы спиздили кучу книг в библиотеке.
или в библиотеках.
ну... я в это верю, если ты каждые три месяца или чаще меняешь место жительства, район города или страну.
не обязательно спиздили, просто внезапно переехали
так что лицу этой прекрасной библиотекарши я верю
она очень недовольна
   
ребенок выглядит капец каким умным
родители наверное не простое быдло, обиделись подняли шум
   
в Вакарчука мама з Вінничини - то вже не захід , в Мукачеві вона мешкала.
в Кузьменка батько з Житомирщини .
Аж не віриться, що з Вінниччини, бо на вигляд типова закарпатка.  :)
   
вы уже с 7-летними украинскими детьми воюете?
или вы методичку неправильно прочли?
твоя хуйловська методика про мальчікоф в трусиках вже нафталіном тхне
   
Що кацапське чмо опущене? Правда очі коле? Пістуй на бутилку кацапе...  :fuck:
те, що ти всю мою писанину проти кацапів сприймаєш на свою адресу, ще й з такою хворобливою анально-бутилочною реакцією, характеризує тебе як кацапську шлюху
   
ольга,герда, давити цю мразь, що проти пороха!!
   
ольга,герда, давити цю мразь, що проти пороха!!
в тебе гарячка?
   
твоя хуйловська методика про мальчікоф в трусиках вже нафталіном тхне
это вы ответ аж на 4-ой странице сообразили?  ;o  :gigi:
шо то мне вас все жальчее :)
   
это вы ответ аж на 4-ой странице сообразили?  ;o  :gigi:
шо то мне вас все жальчее :)
я твій кацапський нік взагалі випадково прочитав
   
я твій кацапський нік взагалі випадково прочитав
да не оправдывайтесь
когда смогли, тогда и дали отпор врагу :)
тем более у вас врагов 75% украинцев
   
да не оправдывайтесь
когда смогли, тогда и дали отпор врагу :)
тем более у вас врагов 75% украинцев
не перебільшуй вашу кількість, за статистикою етнічних кацапів залишилось не більше 10%, і то більшість з них в окупації. А 75% (насправді 73%) - це про розумові здібності, а не про національність чи ворожість.
   
Чергова спроба розколоти Україну.
   
не перебільшуй вашу кількість, за статистикою етнічних кацапів залишилось не більше 10%, і то більшість з них в окупації. А 75% (насправді 73%) - це про розумові здібності, а не про національність чи ворожість.
Так, на щастя кондових вірунів усього 25%, це багато але ще не вирок :beach:
   
Чергова спроба розколоти Україну.
у вас не вдалася: гроші забрали, а потім не  поділили згідно західності...
   
Так, на щастя кондових вірунів усього 25%, це багато але ще не вирок :beach:
партія Порошенка набрала 8%. Але відвертих пітарасів типу тутешніх педотів 10 000 на всю Україну.
   
Як казав гебельс: правду треба подавати під правильним ракурсом. От цю історію можна було подати як конфлікт бюрократів з громадянами. Але кого б він тоді зацікавив?  А от якщо подати його як конфлікт переселенців з місцевими - маємо 4 сторінки срачу. Результат досягнуто..
   
Ну цей малий не пише,
А хто пише ? Ну хтось пише ж, бо інакше такої проблеми б не було
Невже тернополяни самі пишуть ?
   
если внимательно читать сообщение, то в нем написано что переселенцы спиздили кучу книг в библиотеке.
или в библиотеках.
вы серьезно думаете, что переселенцы приезжая на новое место жительство в первую очередь бегут в библиотеку чтобы взять книжек почитать. Как тут выше было замечено в библиотеку ходят единицы, все можно скачать или читать онлайн в интернете

я хз что то за история, но вряд ли мама мальчика из пальца высосала проблему
   
За чиєсь скоцтво часто прилітає невинним. Життя не справедливе. Але це звичайна побутова історія.
   
Як казав гебельс: правду треба подавати під правильним ракурсом. От цю історію можна було подати як конфлікт бюрократів з громадянами. Але кого б він тоді зацікавив?  А от якщо подати його як конфлікт переселенців з місцевими - маємо 4 сторінки срачу. Результат досягнуто..
4 сторінки це ганьба а не результат  :(
   
Вам треба розслабитися, перестати шукати деталі та зрозуміти що в Україні діє закон "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні". Тому та бібліотекарша з кандібобером на башці має бути притягнута до відповідальності, усе інше пустий "трьоп" (вибачьте за русізм бо трьоп набагато звучніше ніж "балачки")
   
не перебільшуй вашу кількість, за статистикою етнічних кацапів залишилось не більше 10%, і то більшість з них в окупації. А 75% (насправді 73%) - це про розумові здібності, а не про національність чи ворожість.
Как быть с ментальными кацапами, вроде тебя, которые притворяются гипертрофированными украинцами?
Их куда считать?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія