Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

У кого є досвід вирощування ківі, хурми, інжиру, фісташок і т.п. в наших умовах?
Хочеться спробувати, але які шанси?
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

можна погуглити, багато інфи

Україна все ще досить велика країна, просто гігантська для Європи. Тому дуже різні кліматичні умови в різних регіонах.

що виживе на Одещині, те може замерзнути на Чернігівщині
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

я хотів фісташки посадити, погуглив і не ризикнув для Полтави
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.
dmp

У кого є досвід вирощування ківі, хурми, інжиру, фісташок і т.п. в наших умовах?
Хочеться спробувати, але які шанси?

Мені рекламували ківі, що районоване для України, здається питомник був десь на львівщині.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

у нас на роботі ростуть авокади

незнаю накуя але тімліду дуже подобається біля них поратись
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

можна погуглити, багато інфи

Україна все ще досить велика країна, просто гігантська для Європи. Тому дуже різні кліматичні умови в різних регіонах.

що виживе на Одещині, те може замерзнути на Чернігівщині
------------------------

 :laugh:  :weep:
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

У кого є досвід вирощування ківі, хурми, інжиру, фісташок і т.п. в наших умовах?
Хочеться спробувати, але які шанси?

нашуя?
Дешевше купити готове у магазині
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

------------------------

 :laugh:  :weep:


ну що смішного

коли Крим і Карпати були в одній країні це ваще круто було.  Піди пошукай такого.
дуже не багато країн таких.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

не дарма німці планували очистити Крим від ненімецького населення свого часу
рай
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Змерзнуть фісташки і інша хурма.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

нашуя?
Дешевше купити готове у магазині

Фісташки кусючі в ціні.
Та й все в магазині зривається зеленим, пічкається хімією і смак не того...
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Змерзнуть фісташки і інша хурма.

На сусідній вулиці вирощують ківі і хурму, років з 5 вже...
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

На сусідній вулиці вирощують ківі і хурму, років з 5 вже...
Справжнє ківі чи актинідія?
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Справжнє ківі чи актинідія?
Точно не знаю...
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Точно не знаю...
Ягідки якого розміру? В мене сусідка на дачі пригощала актинідією, вони десь до 3см діаметром.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Справжнє ківі чи актинідія?
Киви и есть актинидия.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Киви и есть актинидия.
Але інші актинідії -не ківі. Бо:
Ківі — молодий фрукт, що з'явився тільки в середині XIX століття в результаті окультурення актинідії приємної Actinidia deliciosa, ліани з роду актинідієвих садівником-аматором із Нової Зеландії Олександром Еллісоном.

В нас вирощують аргуту, вона не є ківі.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Харьковская обл. Персик плодоносит.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Харьковская обл. Персик плодоносит.

то вже давно не екзотика, але довго не живе , потрібно замотувати в ковдру

Україна на широті Канади знаходиться взагалі то
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.


Але інші актинідії -не ківі.

Но киви актинидия. Один из сортов.

Справжнє ківі чи актинідія?
По аналогии. Настоящий негр или человек?
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

то вже давно не екзотика, але довго не живе , потрібно замотувати в ковдру

Україна на широті Канади знаходиться взагалі то

Как и Монголия с Северным Казахстаном.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

у нас на роботі ростуть авокади

незнаю накуя але тімліду дуже подобається біля них поратись

 :rotate:
А що біля них поратися?
Ростуть, як груші.

Ну хіба що сухо у вас, тоді поливати треба.
В такому випадку краплевий полив все вирішує, при ньому те особливо поратися не треба.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

коли Крим і Карпати були в одній країні це ваще круто було.  Піди пошукай такого.

І що ти був зробив, щоб їх там втримати разом?
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

У кого є досвід вирощування ківі, хурми, інжиру, фісташок і т.п. в наших умовах?
Хочеться спробувати, але які шанси?
такого аж досвіду немає. хурму взяла дворічну і через рік пересадила в більш сонячне місце. напевно пошкодили коріння, бо не принялася. а так морози переносила без укриття на зиму.
ще інжир посадила. один дворічний зразу в грунт, сорт щось там тюркі(індичка). то прямо в ріст добре пішов. теж без укриття на зиму а однорічний рік в гаражі був, восени висадила поряд з першим, то в порівнянні з тим, цей разів в 3 менший.
так щоб родило, то ще ні. будемо дивитися.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

У кого є досвід вирощування ківі, хурми, інжиру, фісташок і т.п. в наших умовах?
Хочеться спробувати, але які шанси?
Хурма нормально росте. Вирощую у великій кількості. А воно вам треба?
Нікому не раджу садити плодові на обійсті. Моя порада - посадіть декоративну екзотику, зелень і спаржу. І посійте газон. Будете мати двір як у типового заможного американця чи британця.
 
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Хурма нормально росте. Вирощую у великій кількості. А воно вам треба?
Нікому не раджу садити плодові на обійсті. Моя порада - посадіть декоративну екзотику, зелень і спаржу. І посійте газон. Будете мати двір як у типового заможного американця чи британця.
Сіяний газон - то не моє. У сусідів шматок футбольного поля. У мене все натуральне, яке періодично цвіте різними кольорами. Ніякий газон не зрівняється з ромашковою галявиною.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Покопайтесь на канале Билевича, помнится у него встречал видео про выращивание инжира, вроде ещё было что-то экзотичное.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Видела как то в питомнике гранатовое дерево с маленькими гранатиками. Менеджер сказала что растёт в Запорожье..

Но у меня сомнения

Лужайка и хвойники моё..)
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Тут з трьома персиками і трьома сортами винограду на Чернігівщині стільки ризиків і нервів кожну зиму, що краще вже газон!  :D
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Закарпаття:  інжир (фіги), хурма, ківі, мушмула, росте. На фігі, на зиму вдягають утеплювач для труб.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Maю хурму в Ужгороді. Дерево вже вище 6м. Родить як дурна. Гарно в грудні виглядає.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

можна погуглити, багато інфи

Україна все ще досить велика країна, просто гігантська для Європи. Тому дуже різні кліматичні умови в різних регіонах.

що виживе на Одещині, те може замерзнути на Чернігівщині

Україножер зовсім не палиться РФ наративами, все ще досить велика для Європи... :facepalm1:
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Закарпаття:  інжир (фіги), хурма, ківі, мушмула, росте. На фігі, на зиму вдягають утеплювач для труб.
А Раз на 40 років морози що Горіхи гинуть від цього (Грецькі). В горіхів лопається кора і значна частина гине.  :facepalm1:
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Хурма нормально росте. Вирощую у великій кількості. А воно вам треба?
Нікому не раджу садити плодові на обійсті. Моя порада - посадіть декоративну екзотику, зелень і спаржу. І посійте газон. Будете мати двір як у типового заможного американця чи британця.


то щоб бути схожим на англійця треба їсти пластикову куйню із магазину? їсиш і думаєш: я уже англієць? іще трохи і я уже англієць, англієць?  :laugh:
насправді ніякого протиріччя немає

у мене і газон і садок з плодовими деревами досить великий. в садкові поклав агроволокно і насипав декоративних камінців
можна і на газоні саджати із приствольними кругами із декоративного бордюру і того ж самого агроволокна і камінців.

красиво і корисно
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Я Сакуру посадив собі в Центральній Україні.

важко вибрати місце, дере хворіє місцевими болясками на корі. Поки найшов метод як з цим боротись.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

то щоб бути схожим на англійця треба їсти пластикову куйню із магазину? їсиш і думаєш: я уже англієць? іще трохи і я уже англієць, англієць?  :laugh:
насправді ніякого протиріччя немає

у мене і газон і садок з плодовими деревами досить великий. в садкові поклав агроволокно і насипав декоративних камінців
можна і на газоні саджати із приствольними кругами із декоративного бордюру і того ж самого агроволокна і камінців.

красиво і корисно

У меня проблема… в земле очень много портулака. Хрен знает как выводить. Садовник посоветовал весной пласт земли снять. Удивительная хрень… практически неубиваемая)))
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.


Но киви актинидия. Один из сортов.


Не сортов, а видов, если уж придираться.
Надоо было в начальнлм вопросе спросить настоящий киви или актинидия аргута, тут я допустила непростительную ошибку, признаю и посыпаю голову пеплом :(
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

У меня проблема… в земле очень много портулака. Хрен знает как выводить. Садовник посоветовал весной пласт земли снять. Удивительная хрень… практически неубиваемая)))
Так это ж суперполезная вещь! В салаты ее, от всего вылечитесь :)
Вывести можно, но долго и нудно надо уничтожать, как только видити малюсеньктй побег. Эта зараза даже листочками размножается, вроде бы
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

Інжир росте під вікном. За зиму частина минулорічних пагонів вимерзає, а ті, що втримались, на наступну зиму вже не підмерзають. Дерево росте не у висоту, а у різні боки попри землі. Не формую, не укриваю на зиму. За 10 років виріс великий кущ, почав закривати світло у східному вікні. Надоїло, попросила сусіда зрізати пагони болгаркою. Зрізав все, до чого добралась пилка. Ну, думаю, тепер хоч навесні викорчувати коріння і квіти висаджу, бо під тим кущем геть нічого не росло… Навесні мій інжир попер вверх із подвійним завзяттям, за два роки повністю відновив крону. Більше не чіпаю. Не плодоносив, але фігове листя дуже гарне, багато тіні від нього. Вирощений із малюсінького зернятка турецької фіги із пластикової упаковки.
   
Re: ФЗВ. Екзотичні дерева для саду.

У кого є досвід вирощування ківі, хурми, інжиру, фісташок і т.п. в наших умовах?
Хочеться спробувати, але які шанси?

В мене є досвід. Негативний. На широті Києва. Якщо і зберегти від вимерзання то все одно не родить бо літом тепла і світла мало.   Хіба кизил вдалось виростити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія