Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

А зараз якесь брехливе чмо мені про мєдальки щось вякає, а інше дурище розказує, що я тупий мєнт і пішов туди, щоб отримати пільгу по комірному. Я цуко, ржу вголос  :lol:

Це ж форум )) не звертай уваги на придурків  :)
   
Це ж форум )) не звертай уваги на придурків  :)
йому від того паскудно на души. Розумію.
   
Уже 42 страницы, неделя времени, а стрелка так и не нашли. Нехило реформировали мелицию в палицию, аж забыли, как бандитов ловить.
   
А хто шукав?
   
Інколи достатньо одну і ту саму змазку понюхати, щоб знати, щось.
   
Це ж форум )) не звертай уваги на придурків  :)

Та мені насрати на особисті образи від дегенератів, але ж тут вже чіпляють не лише мене, а й усих тих, хто був там. Типу, за пільгами пішли. На комірне  :lol:
В акурат в час між Іловайськом і Дебальцеве.
Вже більше десятка друзів та знайомих з нами нема.
   
Я не знаю, мабуть щось підсвідоме. Та я поважаю людей, що люблять запах керосіну та живуть з ним.
   
А хто шукав?


А кто видел, что обстреляли? Сами ж могли обстрелять? Если друг президента, возглавляющий сбу не может найти стрелка в другого друга президента… Что бы это значило?
   
Інколи достатньо одну і ту саму змазку понюхати, щоб знати, щось.

Нагадує сюжет роману про снайпера, здається.
Де він у будівлі бібліотеки, з якої стріляли в Кеннеді, унюхав змазку Хоппе №9 на старому пальто.
І пішло розслідування.
Так то трохи художній пі3дьож. Не тримається той запах так довго. Знаю бо користуюсь тією змазкою  постійно.
Ну може пару років протриматися. але не 40-50, як там.
   
Що до керосіну. Гівно метода, сушити прокаленою сіллю. Треба сушити безводним сульфатом магнію.
   
Щодо теми. Не думаю, що буде щось нове.
Хіба що чергові бздури.
   
Нагадує сюжет роману про снайпера, здається.
Де він у будівлі бібліотеки, з якої стріляли в Кеннеді, унюхав змазку Хоппе №9 на старому пальто.
І пішло розслідування.
Так то трохи художній пі3дьож. Не тримається той запах так довго. Знаю бо користуюсь тією змазкою  постійно.
Ну може пару років протриматися. але не 40-50, як там.
то піздьож. Не знаючі маркі змазкі, ви її може унюхаете. Та то не факт.
   
Рукавици. Хлопок та шкіра. Вони окісленою змазкою воняють не перший рік. Те не те, трохі.
   
Що до керосіну. Гівно метода, сушити прокаленою сіллю. Треба сушити безводним сульфатом магнію.

Якщо ти хочеш, щоб твоє масло ще й прибирало мідь, то в нього треба додали олеінку і розчин аміаку. Олеінова кислота емульгує розчин того ж гасу, трансформаторного масла, скіпідару тощо с водою, що перебуває в розчині аміаку.
Я колись мутив цю бодягу відрами для нашого полку та знайомих в Кульчицького.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Та мені насрати на особисті образи від дегенератів, але ж тут вже чіпляють не лише мене, а й усих тих, хто був там. Типу, за пільгами пішли. На комірне  :lol:
В акурат в час між Іловайськом і Дебальцеве.
Вже більше десятка друзів та знайомих з нами нема.

Бячка пише що мародерить йшли  :facepalm1: що взяти з убогих, їм все одно кого лайном поливати аби розвести тебе на емоції, гівно не люди (с)
Просто не сприймай їх як українців, уяви що це пише заслиняний кацап з рашкованської халупи  :)  єво асобоє мнєніє очєнь важно для нас  ;) 
   
то піздьож. Не знаючі маркі змазкі, ви її може унюхаете. Та то не факт.

Хоппе має специфічний запах.  Неповторний, я б сказав.

   
Бячка пише що мародерить йшли  :facepalm1: що взяти з убогих, їм все одно кого лайном поливати аби розвести тебе на емоції, гівно не люди (с)
Просто не сприймай їх як українців, уяви що це пише заслиняний кацап з рашкованської халупи  :)  єво асобоє мнєніє очєнь важно для нас  ;) 

Про Бяку не вірю.
Вона і її чоловік дуже допомагали бійцям.
   
Якщо ти хочеш, щоб твоє масло ще й прибирало мідь, то в нього треба додали олеінку і розчин аміаку. Олеінова кислота емульгує розчин того ж гасу, трансформаторного масла, скіпідару тощо с водою, що перебуває в розчині аміаку.
Я колись мутив цю бодягу відрами для нашого полку та знайомих в Кульчицького.
це лужна, то інше. По первинна чістка. Не дуже і потрібна, як в меді куля. Однак. В будьяке пріміщення зайдя, як там чістили зброю,ви, як не дятел по нюху, ви завжди то почуете.
   
Хоппе має специфічний запах.  Неповторний, я б сказав.

Показати зображення...
того не нюхав. То дорого.
   
І іще, світлано, тобі може сильно несподобатися, як я ставлюся до фанів зеленського, і ти теж намагатимешся мене образити, нє?  :lol:
Я взагалі не переварюю будь яких адептів будь яких можновладців.
   
це лужна, то інше. По первинна чістка. Не дуже і потрібна, як в меді куля. Однак. В будьяке пріміщення зайдя, як там чістили зброю,ви, як не дятел по нюху, ви завжди то почуете.

звісно, що почую.
   
З іньшого боку, лужна чістка потрібна, нітрозни гази. То не від свінцю ствола віддірати, труби зберігати, та ствола.
   
А найпе3датіший засіб для чистки зброї, беггі, то 12% водний розчин бутіл-карбітолу, 4% фейрі і 15% 25-процентного аміаку.
Але смердить нашатирьом сильно.
   
Бяка - зайчег та сонечко. Світлана - зелене лайно. Це моя упереджена думка.
   
Бяка - зайчег та сонечко. Світлана - зелене лайно. Це моя упереджена думка.

З сімейством Бяки я знайомий, а хто Світлана, не знаю.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Про Бяку не вірю.
Вона і її чоловік дуже допомагали бійцям.
Бгг, то й не вір, але вона це писала і не раз  ;)
   
Бгг, то й не вір, але вона це писала і не раз  ;)

Я спитаю в неї при нагоді.
   
А найпе3датіший засіб для чистки зброї, беггі, то 12% водний розчин бутіл-карбітолу, 4% фейрі і 15% 25-процентного аміаку.
Але смердить нашатирьом сильно.
а вот xyй. Найкраще - 10 відсотків н- бутанолу, 3 відсоткі н- бутіламіну, 50 просто мильноі води, хозяйське мило, а решта, до ста - рідкій вазелін. Та то не для морозу.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

І іще, світлано, тобі може сильно несподобатися, як я ставлюся до фанів зеленського, і ти теж намагатимешся мене образити, нє?  :lol:
Я взагалі не переварюю будь яких адептів будь яких можновладців.

То твої проблеми як і до кого ти ставишся  ;) я вважаю що гавкати про медальки і контузії (с) це ницо , от і все
   
Хоча я знав і тих, що мародьорили, з сєпарами щось мутили. І тих, що розпродували волонтьорку через і-нет. Останні вихватили нєкіслих люлєй від побратимів.
В сім'ї не без уродів. Але то скоріше виключення.
   
Бячка пише що мародерить йшли  :facepalm1: що взяти з убогих, їм все одно кого лайном поливати аби розвести тебе на емоції, гівно не люди (с)
Просто не сприймай їх як українців, уяви що це пише заслиняний кацап з рашкованської халупи  :)  єво асобоє мнєніє очєнь важно для нас  ;) 

Їпанько, так це тобі алаверди за те, що сереш в бік мого волонтерства.
Так що отримуй ссаникми ганчірками по харі - за свій брудний якик - і не скигли  B-)
   
То твої проблеми як і до кого ти ставишся  ;) я вважаю що гавкати про медальки і контузії (с) це ницо , от і все

слушно.
Ше про ПТСР, який уїбани називають ПМС
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Я спитаю в неї при нагоді.

Навіщо питати, можна тут на форумі знайти  B-) чи ти хочеш сказати що я брешу ? )
   
З сімейством Бяки я знайомий, а хто Світлана, не знаю.

Свєта-Манда, любить постити картинки пьозд на ФУПі і дрочити на порошенка  :facepalm1:  Шірако ізвєстна в узкіх кругах  :gigi:
   
Я спитаю в неї при нагоді.

Можете спитати прямо тут - я цій манді вище вже відповіла.
А тепер нехай розповість про те, як я на волонтерстві крала. Розповіси, Манда ?
   
То твої проблеми як і до кого ти ставишся  ;) я вважаю що гавкати про медальки і контузії (с) це ницо , от і все
а коли це тут хтось про медалькі гавкав чі про контузіі? Ну, може я про коліно, та то вважаеться за поцарап. Сцилу про гавкання про медалькі надасте? Або як хтось перебив 127 сепарів?
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Їпанько, так це тобі алаверди за те, що сереш в бік мого волонтерства.
Так що отримуй ссаникми ганчірками по харі - за свій брудний якик - і не скигли  B-)

 :lol:  дякую виварко що ти прибігла і підтвердила )) а то люди не вірять в таке свинство від кнуроферми )
Ти ж ТПшка себе своїми сцяними колготами по морді й відмутузила ) я на вашу ферму давно не реагую )) вже певно років зо три  ;)
   
а вот xyй. Найкраще - 10 відсотків н- бутанолу, 3 відсоткі н- бутіламіну, 50 просто мильноі води, хозяйське мило, а решта, до ста - рідкій вазелін. Та то не для морозу.

спочатку замути те, що я написав.
бутіл-карбітол дуже повільно випаровується. але дуже гарно розчиняє.
входить в склад розчинників старої фарби.
це крутий фірмовий рецепт американського дорогого засобу для військових.
   
Ну шо там стрелок? Нашли?
   
:lol:  дякую виварко що ти прибігла і підтвердила )) а то люди не вірять в таке свинство від кнуроферми )
Ти ж ТПшка себе своїми сцяними колготами по морді й відмутузила ) я на вашу ферму давно не реагую )) вже певно років зо три  ;)

Ну то шо, Свєтка-Манда, давай підтверджуй свою брехню - ну або не брехню - то вже як викрутишся :)
Можеш Барсіка покликати - він теж в курсі. Давай, я чекаю: де, як і коли я заробляла на волонтерстві.
Не реагує вона - того тому тут дрищещ як з брансбойта ?  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія