Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[KA] Спасіба дєду за расстрєли

 [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Серед героїв «Бєссмєртнава палка» виявився кат НКВД, який наказав стратити вагітних.

Далі тут.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Навздогін ще одна стаття.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Серед героїв «Бєссмєртнава палка» виявився кат НКВД, який наказав стратити вагітних.

Далі тут.
потомки дикого азіатського племені
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

мрази

они оставили в живых одного старика-инвалида и предложили ему заняться сексом с трупом только что убитой женщины, пообещав после этого оставить в живых.

После чего, естественно, расстреляли.


комунисты антифа  шисты
суки
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

«Один инвалид не хотел назвать имя и отчество, и потому его оставили. Когда всех мужчин, а потом и женщин уже расстреляли, он свою фамилию назвал, и тогда ему предложили сделать с женщиной то, что я говорил следователю, здесь неудобно это повторять. Повели его Лебедев и другие в комнату. При этом были Гришин и Якушев...
Инвалида привел Тимошенко, сказал ему: «Ложись, и потом пойдешь домой». Инвалид лег и начал то, что от него требовали, и тогда его Тимошенко застрелил».
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

«Дверь в мою комнату была открыта, ноги трупов были и в коридоре, так как полно было трупов, а в комнате и коридоре стояли все участники операции и хохотали."
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

что касается Что касается Глузмана, не выдававшего на расстрел беременную женщину  вплоть до того, как родившемуся ребенку не исполнилось «2 или 3 месяца»  чем нарушил приказ Якушева, то его за это посадили...
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

кто то из падонков еще рот открывает против УПА?
сучьи дети почитайте открытые архивы что творили собаки нквдисты и комунисты по совместительству на западной Украине в том числе

я сейчас не защищаю УПА я лишь настаиваю что это естественная реакция нормальных людей на нквдшный и комунистический маразм что пришел с советами на ЗУ
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

помните как благодарили ветеранов великой отечественной войны? салюты поклоны желательно с битьем головой об пол? вот за это благодарили? мне лично стыдно  за  себя. когда то очень давно я бы искренен в чувстве багодарности.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

кто то из падонков еще рот открывает против УПА?

73% во главе с сцыкуномарафетчиком .
.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

фсьо помнім
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

нема слів
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

потомки дикого азіатського племені

Татышо... Ну-ну... Читаем Протокол судебного заседания Военного трибунала войск НКВД Киевского округа по делу Г.И. Гришина-Шенкмана, Г.А. Тимошенко, Ф.Г. Игнатенко, М.З. Глузмана, Л.У. Кондрацкого, М.М. Соснова, В.И. Гирина, Д.В. Левченко и Ш.В. Винокурова

И кто-же подсудимые*?

ГРИШИН-ШЕНКМАН Григорий Иосифович - родился я в 1903 г. в гор. Днепропетровске, в семье кустаря-химика.

ТИМОШЕНКО Григорий Антонович - рождения 1905 г. Место рождения в обвинительном акте указано неправильно. Родился я в селе Коржевая У майского р[айо]на Киевской области в семье крестьянина. Отец был бедняком. По национальности я украинец.

ИГНАТЕНКО Феликс Гаврилович - родился я в 1906 г. в м. Орынин Каме-нец-Подольской области в семье крестьянина-бедняка. По национальности я украинец.

ГЛУЗМАН Михаил Захарович. Я родился в 1903 г. в селе Сальково Хащеватского[6] р[айо]на Одесской обл[асти]. По национальности я еврей.

ГИРИЧ Владимир Иванович - 1911 г. рождения. Родился я в м. Яготин того же района Полтавской обл[асти] в семье рабочего, и сам я всё время был рабочим.

ЛЕВЧЕНКО Даниил Власович, родился в 1911 г. в селе Пигановка Троицкого р[айо]на Донецкой обл[асти]. Происхожу я из семьи крестьян-бедняков.

КОНДРАЦКИЙ Леонид Устинович - рождения 1909 г., родился в с. Ромодан того же района Полтавской области. Отец был крестьянином-бедняком, а после революции он работал кузнецом в г. Киеве. Я сам - тоже рабочий, работал я литейщиком на заводе «Ленкузня» в гор. Киеве. По национальности я украинец.

ВИНОКУРОВ Шимон Вениаминович. 1890 г. рождения, родился в г. Звенигорода того же района Киевской области в семье учителя.

CQCHOB Менаш Мошкович, родился в 1906 г. в г. Житомире. Отец мой был грузчиком, сейчас его нет. Мать жива, живёт здесь. (с)

А подсудимые, оказывается, - евреи и украинцы, ага. "Потомки дикого азиатского племени" (с).

*кстати, о всех этих диких, безусловно, фактах известно из материалов суда. Т.е., садистов судили и, надеюсь, воздали сполна.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

нехарашо вийшло

як завжди, в принципі
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Треба зобовязати усім українцям мати зброю
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Донбасянин в екзиле "виправдав" убивць, оскільки вони, виявляється, не азійського походження, а євреї і українці.
А олд-бой, тут як тут, "затвердив" це гуманне "виправдання".
Таким чином, сумне враження, яке могло скласти на початку про деяких героїв "бессмєртнава палка", дещо нівельоване.
Ба навіть більше, "встановлено", що катами були євреї і українці.
Залишається один вопріс: а що ж було з Якушевим?
Чому він не сів разом з євреями і українцями?
Скільки ще "подвигів" за його плечима, починаючи з 1937 року і далі?
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Донбасянин в екзиле "виправдав" убивць, оскільки вони, виявляється, не азійського походження, а євреї і українці.
А олд-бой, тут як тут, "затвердив" це гуманне "виправдання".
Таким чином, сумне враження, яке могло скласти на початку про деяких героїв "бессмєртнава палка", дещо нівельоване.
Ба навіть більше, "встановлено", що катами були євреї і українці.
Залишається один вопріс: а що ж було з Якушевим?
Чому він не сів разом з євреями і українцями?
Скільки ще "подвигів" за його плечима, починаючи з 1937 року і далі?


та харош брехати, ніхто не виправдав убивць

просто вчергове виявилось, що то не москалі в борщ насрали, а свої ріднесенькі
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Татышо... Ну-ну... Читаем Протокол судебного заседания Военного трибунала войск НКВД Киевского округа по делу Г.И. Гришина-Шенкмана, Г.А. Тимошенко, Ф.Г. Игнатенко, М.З. Глузмана, Л.У. Кондрацкого, М.М. Соснова, В.И. Гирина, Д.В. Левченко и Ш.В. Винокурова
И кто-же подсудимые*?

ГРИШИН-ШЕНКМАН Григорий Иосифович - родился я в 1903 г. в гор. Днепропетровске, в семье кустаря-химика.

ТИМОШЕНКО Григорий Антонович - рождения 1905 г. Место рождения в обвинительном акте указано неправильно. Родился я в селе Коржевая У майского р[айо]на Киевской области в семье крестьянина. Отец был бедняком. По национальности я украинец.

ИГНАТЕНКО Феликс Гаврилович - родился я в 1906 г. в м. Орынин Каме-нец-Подольской области в семье крестьянина-бедняка. По национальности я украинец.

ГЛУЗМАН Михаил Захарович. Я родился в 1903 г. в селе Сальково Хащеватского[6] р[айо]на Одесской обл[асти]. По национальности я еврей.

ГИРИЧ Владимир Иванович - 1911 г. рождения. Родился я в м. Яготин того же района Полтавской обл[асти] в семье рабочего, и сам я всё время был рабочим.

ЛЕВЧЕНКО Даниил Власович, родился в 1911 г. в селе Пигановка Троицкого р[айо]на Донецкой обл[асти]. Происхожу я из семьи крестьян-бедняков.

КОНДРАЦКИЙ Леонид Устинович - рождения 1909 г., родился в с. Ромодан того же района Полтавской области. Отец был крестьянином-бедняком, а после революции он работал кузнецом в г. Киеве. Я сам - тоже рабочий, работал я литейщиком на заводе «Ленкузня» в гор. Киеве. По национальности я украинец.

ВИНОКУРОВ Шимон Вениаминович. 1890 г. рождения, родился в г. Звенигорода того же района Киевской области в семье учителя.

CQCHOB Менаш Мошкович, родился в 1906 г. в г. Житомире. Отец мой был грузчиком, сейчас его нет. Мать жива, живёт здесь. (с)

А подсудимые, оказывается, - евреи и украинцы, ага. "Потомки дикого азиатского племени" (с).

*кстати, о всех этих диких, безусловно, фактах известно из материалов суда. Т.е., садистов судили и, надеюсь, воздали сполна.


Екзильний,  вся ця дика сатанинська хyєта пішла з Москви. Хоч комунізм як ідея чисто європейський винахід.
Комуністів різних кольорів було багато і скрізь. Ніде в європі не вкорінилися ні ідеї ні ПРАКТИКА, тільки в Росії. Як видно ЛЯГЛО НА ДУШУ.
Більше того, Москва розпоширювала цей сатанізм терором всюди де дотягнулася

У вересні 39-го населення західних теренів зустрічало пришельців з настроєм від нейтрального до позитивного,
вистачило кілька місяців щоб побачити що МОСКОВСЬКІ МРАЗІ принесли з собою людям.
Тотальний терор розстріли і депортації цілими населеними пунктами. Якщо з ними в обозі були також уродженці українських територій то це нічого не міняє.
Практика та техніка замарання була настільки винахідливою та тотальною що багатьом не вдалося цього уникнути

Єврей керівник гетто в Лодзі теж видав тисячі дітей нацистам на знищення, щоб ніби то врятувати всіх решта. Та не допомогло.  Але чи був в нього інший вихід ?

ТАК ЩО ЗАТКНИ СУКА СВОЄ ОРДИНСЬКЕ ЄБЛО-ТАБЛО

на сука помні і гордісь бля...

   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

та харош брехати, ніхто не виправдав убивць

просто вчергове виявилось, що то не москалі в борщ насрали, а свої ріднесенькі
Нет разницы в национальной принадлежности этих тварей. Советская система родила монстров, эта история про них. Живя в советской системе, животными становились и немцы и чехи и все остальные.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Нет разницы в национальной принадлежности этих тварей. Советская система родила монстров, эта история про них. Живя в советской системе, животными становились и немцы и чехи и все остальные.


та нє, совєтская сістєма не могла будучи немовлям когось породити.
коли виросло покоління уже радянської системи, всі жахи уже були позаду.

то просто цивілізаційно відсталі народи у своємму прагненні здійснити цивілізаційний ривок отак от спотворили ідеї розумного німецького єврея. 
одним із тих цивілізаційно відсталих народів були і українці, як би це комусь не хотілось заперечувати
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

цікаво, як розумні німці породили нацизм та концтабори
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

цікаво, як розумні німці породили нацизм та концтабори


вони ж не для німців їх породили
хотіли здійснити селекцію в масштабах людства. вирубати бурян і залишити тільки культурні сорти

тут он дві третини ФУПу розділяє такі прагнення, чомусь себе нітрохи не вважаючи унтерменш
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Нет разницы в национальной принадлежности этих тварей.

Нет, есть разница. Ибо тема по-умолчанию создавалась для очередного "кацапи - зверi". А когда выяснилось шо в данном случае  зверями и садюгами оказались украинцы, то шароварников навпiл порвало. Вона, как недоумка Бокстера перекосоё.ило.  :acute:
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

вони ж не для німців їх породили
хотіли здійснити селекцію в масштабах людства. вирубати бурян і залишити тільки культурні сорти

тут он дві третини ФУПу розділяє такі прагнення, чомусь себе нітрохи не вважаючи унтерменш

звідки тобі ординському підгавкувачу знати "що хотіли німці" ?
якщо ти в корні своєму гнилий уйобок з обмеженою свідомістю
"тімашонка" - мерзенна цинічна тварюка ось стовбур твого світосприйняття
то ж вона притягнула таких самих уйобків як вона в свій кружок членів
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Іосіфа Вісаріонича в семінарії виховували. Владімір Ільїч отримав блискучу університетську освіту, довго жив у Європі. 
оті що у вироку перераховані не на радянських підручниках виросли, а вийшли із патріархальних українських і єврейських родин, ходили до церкви і читали з батьками Тору.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

звідки тобі ординському підгавкувачу знати "що хотіли німці" ?
якщо ти в корні своєму гнилий уйобок з обмеженою свідомістю
"тімашонка" - мерзенна цинічна тварюка ось стовбур твого світосприйняття
то ж вона притягнула таких самих уйобків як вона в свій кружок членів



оцей словесний потік від славетного українця, який уже тривалий час живе у Європі.
у першій Франції, куди здриснув із другої Франції.
Як бачимо, на інтелект і виховання це суттєво не впливає.

можна його перенести в часі і замінити на будь-якого із перерахованих у вироку, результат буде незмінний.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

та харош брехати, ніхто не виправдав убивць

просто вчергове виявилось, що то не москалі в борщ насрали, а свої ріднесенькі
Як бачимо знову виправдовує злочини московитів україножер Олді.

Типово для нього україножерство.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

73% во главе с сцыкуномарафетчиком .
.

Зайвохромосомні брати кациків досі виють, що "безальтернативного" панамського уйопка народ послав нах? Так пиз-йте за поребрик, там таких як ви 85% ;)
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

73% во главе с сцыкуномарафетчиком .
.

50% тих хто тебе захищає на сході
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Что-то изменилось?

   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Іосіфа Вісаріонича в семінарії виховували. Владімір Ільїч отримав блискучу університетську освіту, довго жив у Європі. 
оті що у вироку перераховані не на радянських підручниках виросли, а вийшли із патріархальних українських і єврейських родин, ходили до церкви і читали з батьками Тору.
Які ще патріархальні родини, ти читать умієш, всі із бідняків, тобто покидьки одірви і викинь.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Які ще патріархальні родини, ти читать умієш, всі із бідняків, тобто покидьки одірви і викинь.


дві третини селян були безземельні
будь-який добрий господар навіть надбавши тяжкою працею клапоть землі, наплодивши 7-8 дітей робив їх безземельними голосраками, бо мізерний клапоть землі неконкурентоздатний у сг
це і були передумови перемоги більшовиків і їх масової підтримки на селі
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

вся ця дика сатанинська хyєта пішла з Москви. Хоч комунізм як ідея чисто європейський винахід.
Комуністів різних кольорів було багато і скрізь. Ніде в європі не вкорінилися ні ідеї ні ПРАКТИКА, тільки в Росії.
ni! chitay rida!
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

дві третини селян були безземельні
будь-який добрий господар навіть надбавши тяжкою працею клапоть землі, наплодивши 7-8 дітей робив їх безземельними голосраками, бо мізерний клапоть землі неконкурентоздатний у сг
це і були передумови перемоги більшовиків і їх масової підтримки на селі
Якби там не було, а більшість комбєдів на селі складалися в основному із нероб, п'яниць, і відбірних покидьків.
Потім самі отборнєйші гниди серед них пробивалися на верх, ось такі були соціальні ліфти.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Почалась тупа совєцка пропаганда.  :(

Більшовики розповідають про Декрет про землю і масову підтримку.
Тільки Декретом про землю її позбуватись всі на користь держави.
І більшовики не виграли жодних виборів в багатопартійній системі.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

вони ж не для німців їх породили
хотіли здійснити селекцію в масштабах людства. вирубати бурян і залишити тільки культурні сорти

тут он дві третини ФУПу розділяє такі прагнення, чомусь себе нітрохи не вважаючи унтерменш

Нащо так брехати?!

Перші концтабори Третього райху з'явилися вже в 1933 р саме для німців.
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

вони ж не для німців їх породили
хотіли здійснити селекцію в масштабах людства. вирубати бурян і залишити тільки культурні сорти

тут он дві третини ФУПу розділяє такі прагнення, чомусь себе нітрохи не вважаючи унтерменш
цікаво, психічно хворі, члени опозиційних партій, гомосексуалісти і просто незгодні з політикою великого вождя переставали бути німцями?
концтабори були універсальним простим рішенням проблем на думку нацистів, зі старту не євгенистичних, це пізніше додалося
проблема не в нації, як деякі дописувачі фупу намагаються представити
проблема в примітивності світогляду окремих людей і них самих, об'єднаних в ширнармаси
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

ni! chitay rida!

што што ?

включіть собі віртуальну клавіатуру

бо ніхто не буде заморочуватись читанням вашого наскального живопису

https://www.google.com/intl/uk/inputtools/services/features/virtual-keyboard.html
   
Re:  [KA] Спасіба дєду за расстрєли

Нет, есть разница. Ибо тема по-умолчанию создавалась для очередного "кацапи - зверi". А когда выяснилось шо в данном случае  зверями и садюгами оказались украинцы, то шароварников навпiл порвало. Вона, как недоумка Бокстера перекосоё.ило.  :acute:

Екзільне чмо навіть зрозуміти не може: допоки в центрі Москви будуть стояти пам'ятники Леніну та Сталіну, кацапи не матимуть анінайменшого права розказувати про засудження злочинів комуністичного режиму
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія