Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так я не маю паспорта, чого доїпався?  Шукаєш хто б за тебе пішов воювати?

То ти громадянин України чи ні? Не зрозуміло...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Знаю що багато хто вже прочитав на просторах інтернету)——але не можу не запостити)——



 I have a dream.

В Україні до влади приходить хунта військова адміністрація. Мікі Мастіфо, Гео та їх побратими, дружини і діти полеглих героїв, які не на словах, а на ділі вибороли право керувати країною, створюють свою партію, що бере управління країною під контроль.

Злочинний корумпований зелений уряд арештовано і віддано під трибунал.

З двокастовістю українського суспільства покінчено. Відміняються всі види броні і винятків щодо призову, чоловіки з інвалідністю посилаються на переатестацію незалежними комісіями, створеними із непідкупних іноземних лікарів.

Виїзд з країни повністю зупинено, іноземні паспорти автоматично канселюються. Кордони уже посилені за рахунок американської допомоги, на підходах до Тиси мінні поля, кордон не перетне навіть миша. Серед прикордонників також швидко наведено порядок. Спійманий на хабарі - значить, ідеш під військовий трибунал за законами воєнного часу.

Військова адміністрація переглядає довгі списки раніше заброньованих і починає призивати їх у відповідності з новими вимогами.

Але до ТЦК з"являються не всі ...


пс. Продовження тут——
https://ukrpatriots.com/forum/vlne-splkuvannya/flud-oftopk-ta-nsh-smakoliki/1700/

 :facepalm:

Коли ти вже нарешті будеш свої думки, а не чужі висери  постити, Сергій?

Невже все так погано? Так і будеш жити чужою маячнею?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Знаю що багато хто вже прочитав на просторах інтернету)——але не можу не запостити)——



 I have a dream.

В Україні до влади приходить хунта військова адміністрація. Мікі Мастіфо, Гео та їх побратими, дружини і діти полеглих героїв, які не на словах, а на ділі вибороли право керувати країною, створюють свою партію, що бере управління країною під контроль.

Злочинний корумпований зелений уряд арештовано і віддано під трибунал.

З двокастовістю українського суспільства покінчено. Відміняються всі види броні і винятків щодо призову, чоловіки з інвалідністю посилаються на переатестацію незалежними комісіями, створеними із непідкупних іноземних лікарів.

Виїзд з країни повністю зупинено, іноземні паспорти автоматично канселюються. Кордони уже посилені за рахунок американської допомоги, на підходах до Тиси мінні поля, кордон не перетне навіть миша. Серед прикордонників також швидко наведено порядок. Спійманий на хабарі - значить, ідеш під військовий трибунал за законами воєнного часу.

Військова адміністрація переглядає довгі списки раніше заброньованих і починає призивати їх у відповідності з новими вимогами.

Але до ТЦК з"являються не всі ...


пс. Продовження тут——
https://ukrpatriots.com/forum/vlne-splkuvannya/flud-oftopk-ta-nsh-smakoliki/1700/
  Ну ти лисий і Залупєнтій, що с тебе взяти  ?  Мавпуєш постійно.
Що до закону , то мабуть все правильно, війна, горе, українському народові потрібно вижити.  А як інакше ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

То ти громадянин України чи ні? Не зрозуміло...

Так еміги всі, як вужі на пательні, крутяться.

З однієї сторони - вони всі громадяни України, а з іншої - начебто і ні.

Дуже зручно. :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

То ти громадянин України чи ні? Не зрозуміло...
А ти? Такі питання я би сприйняв від того хто воює, а не від ухилянта, що пудиться від ракет, а герой на ФУПі.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

  Ну ти лисий і Залупєнтій, що с тебе взяти  ?  Мавпуєш постійно.
Що до закону , то мабуть все правильно, війна, горе, українському народові потрібно вижити.  А як інакше ?

Так Сергій пише тільки те, що йому написали на іншому ресурсі. Такий собі ретранслятор чужої маячні. :lol:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

сказати, що мені соромно читати окремі ковбасні повчання, це нічого не сказати  :facepalm:
охуїли ©
Та знають, що хуйлу Португалія не цікава.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А ти? Такі питання я би сприйняв від того хто воює, а не від ухилянта, що пудиться від ракет, а герой на ФУПі.
:facepalm1:
Написав герой, який не знає як би його організм відреагував на ракету.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так Сергій пише тільки те, що йому написали на іншому ресурсі. Такий собі ретранслятор чужої маячні. :lol:
Невже шестерить. Да бути такого не може!  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

То в Румунію мене записуєте, то в Німеччину тепер(
Ви ж якось керуйтеся єдиною "партійною лінією"(——
Написало ж вам коз"інське гівно що "сумнівається в тому що в Сергія є якийсь там паспорт"((

А ти ще раз вікторину влаштуй, Сергій!

Як тоді на ФУПі: " Хто вгадає, яке у мене, Сергія,  зараз прізвище, той получить..."

Скільки там фупчеки у тебе нових прізвищ нарахували? Більше, ніж було у Маньки-Облігації, здається.

Що ти там переможцю обіцяв? Кілька десятків єврів?  :facepalm:

Можеш ще вікторину вдаштувати, скільки ти собі разів паспорт на новий міняв, щоб хоч тушкою, хоч чучелком пролізти нелегально в Німеччину.



Останнє редагування: 26 квітня 2024 20:37:56 від шуша
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так Сергій пише тільки те, що йому написали на іншому ресурсі. Такий собі ретранслятор чужої маячні. :lol:
Від самого початку як почав тут писати постійно мавпує від когось.  Того його і не люблять , не орігінальних завжди клюють.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Невже шестерить. Да бути такого не може!  :laugh:

Та я його тут жодної власної думки не прочитала. Все - чуже.

а тут, мабуть, задовго було всю ту муть набирати, то він вже й копіпастом почав чужу маячню постити.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

що пудиться від ракет

А ти не пудився би? Точно-точно?


   
Від самого початку як почав тут писати постійно мавпує від когось.  Того його і не люблять , не орігінальних завжди клюють.

Можеш "клюнути" мене в хуй)
Так "оригінально"?)
   
А ти ще раз вікторину влаштуй, Сергій!

Як тоді на ФУПі: " Хто вгадає, яке у мене, Сергія,  зараз прізвище, той получить..."

Скільки там фупчеки у тебе нових прізвищ нарахували? Більше, ніж було у Маньки-Облігації, здається.

Що ти там переможцю обіцяв? Кілька десятків єврів?  :facepalm:

Можеш ще вікторину вдаштувати, скільки ти собі разів паспорт на новий міняв.

50 евро в свій час поіхали на натіві )
А потім ще , а потім ще)
А зараз не можу ніякого конкурсу організувати(——дописую вже за звичкою)
   
Так Сергій пише тільки те, що йому написали на іншому ресурсі. Такий собі ретранслятор чужої маячні. :lol:

Кинь посилання?
Що там за "ресурс" такий?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Можеш "клюнути" мене в хуй)
Так "оригінально"?)
Залупєнтій, цє ж вже було (с)
Ти ж вже  викладав кацапські відео,- " посососі мой куй , мой красівий куй "  . Цє ж все вже  було, Залупєнтій.
   
Залупєнтій, цє ж вже було (с)
Ти ж вже  викладав кацапські відео,- " посососі мой куй , мой красівий куй "  . Цє ж все вже  було, Залупєнтій.

Ну я бачу що тобі сподобалось)
Тож не відволікайся.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

50 евро в свій час поіхали на натіві )
А потім ще , а потім ще)
А зараз не можу ніякого конкурсу організувати(——дописую вже за звичкою)

Ти маєш знов відвоювати своє право кукурікати

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну я бачу що тобі сподобалось)
Тож не відволікайся.
  Залупєнтій, тобі вже писали тут , що в тебе немає пісюна.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Кинь посилання?
Що там за "ресурс" такий?)

Кидати посилання або  ретранслювати чужу маячню - то виключно твоє, Сергій. Що ти сьогодні і довів.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так еміги всі, як вужі на пательні, крутяться.

З однієї сторони - вони всі громадяни України, а з іншої - начебто і ні.

Дуже зручно. :gigi:

я теж реально ніфіґа не розумію їх логіки :(
   
Кидати посилання або  ретранслювати чужу маячню - то виключно твоє, Сергій. Що ти сьогодні і довів.

Хотів написати——"на куй ти мені здалася щось тобі "доводити")
Але згадав що ти єдина спромоглася на "донат у відповідь")——
І вирішив промовчати(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А ти? Такі питання я би сприйняв від того хто воює, а не від ухилянта, що пудиться від ракет, а герой на ФУПі.

Так ти громадянин України чи ні?

Невже складно відповісти: так/ні/незнаю.
   
  Залупєнтій, тобі вже писали тут , що в тебе немає пісюна.

Приєднуйся до компаніі бабиськ——ждунів фоточки "банана в труселях")
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Так еміги всі, як вужі на пательні, крутяться.

То твої фантазії.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:facepalm1:
Написав герой, який не знає як би його організм відреагував на ракету.

Тепер він в Португалії буде на горшок ходить як тільки тривога в Україні. Тому що знає - ракєти летять на 5000 км і ніхто в НАТО збивати їх не буде :)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Від самого початку як почав тут писати постійно мавпує від когось.  Того його і не люблять , не орігінальних завжди клюють.

Та ні, не все мавпує, в червоних трусєлях під ялинкою - то його особисте, козирь!  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Приєднуйся до компаніі бабиськ——ждунів фоточки "банана в труселях")
Не оригінально Залупєнтій, ці " бабиська" , дописувачи на цьому форумі яких переважна більшість поважає.
   
Не оріюигінально Залупєнтій, ці " бабиська" , дописувачи на цьому форумі яких переважна більшість поважає.

То й тебе нарешті почнуть поважати.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

То й тебе нарешті почнуть поважати.
Так і так поважають йпт. Залупєнтій для чого мавпуєш постійно  ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти маєш знов відвоювати своє право кукурікати

https://youtu.be/AYxvQPd4Exs?si=8VMGrIwQzsDd8nr8

 :lol:  :weep:  :lol:

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Сергій, щось давно нічого не було про жєрдини, футбогочкі, кгасовочкі. В тебе все добре? Чи не випізділи тебе турки з габоткі?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А ти? Такі питання я би сприйняв від того хто воює, а не від ухилянта, що пудиться від ракет, а герой на ФУПі.

В чому «крімінал» запитання? Ти громадянин України чи ні?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В чому «крімінал» запитання? Ти громадянин України чи ні?

Підозрюю, що Пан Oleksandr поїхав нелегалом з України ще наприкінці 90-х. Работу звісно знайшов, а от заробити, щоб з'їздити з тих пір хоч раз в Україну грошенят не заробив  :( Співчуваю... Тепер сидить з просроченими паспортами без фото, але має "від на жітєльство" в Португалії. Без прав виїзду ну і звісно без всяких інших прав... :( :( Може й хтів поміняти паспорт, а тут - війна і цей Закон.

Нє, розпач таких людей можна зрозуміти. Але якогось співчуття чогось нема :(

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Підозрюю, що Пан Oleksandr поїхав нелегалом з України ще наприкінці 90-х. Работу звісно знайшов, а от заробити, щоб з'їздити з тих пір хоч раз в Україну грошенят не заробив  :( Співчуваю... Тепер сидить з просроченими паспортами без фото, але має "від на жітєльство" в Португалії. Без прав виїзду ну і звісно без всяких інших прав... :( :( Може й хтів поміняти паспорт, а тут - війна і цей Закон.

Нє, розпач таких людей можна зрозуміти. Але якогось співчуття чогось нема :(
Не знаю, не буду гадати. Я бачу більш всього істерики в тих, в кого паспорт скоро закінчується. Залупа теж трохи нервує, бо залишилось 3,5 роки. Не так вже і багато.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В чому «крімінал» запитання? Ти громадянин України чи ні?
Я відповідав на це питання.  Ви, що тут попугаї?
Формально так.  Дальше,, що?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я відповідав на це питання.  Ви, що тут попугаї?
Формально так.  Дальше,, що?

Да нічого. Добре що ти громадянин.,
Ну ще одне запитання - до якого терміну дійсний закордоний паспорт? (Можеш не відповідати якщо бажаєш)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так еміги всі, як вужі на пательні, крутяться.

З однієї сторони - вони всі громадяни України, а з іншої - начебто і ні.

Дуже зручно. :gigi:

Насправді вам вже пояснювали, але ви робите вигляд що не розумієте, що не так-то вже і зручно.
Вихід з громадянства (як і оформлення повного постійного місця проживання за кордоном) зробили так, щоб його практично було неможливо досягнути і щоб тримати людей як кріпосних типа нашого славнозвісного Шевченка. А потім ще й грошей стягнути за викуп кріпосних. І ми знаємо хто ті правила встановлював - наші загартовані в боях комуняки, соціалісти і бюрократи від комсомолу і партії.
Потім погляньте на баланс обовʼязків та прав. Якщо людина живе 5-10-25 років (та навіть і два роки з початку війни) поза межами України чим вона користується? Медициною, пенсійною системою, освітою, ново побудованими дорогами, газ внутрішнього видобутку / електрику споживає? Звісно що ні. А от наприклад земельний налог, інші всякі податки, податок на нерухомість там платить, чи не так?
В цих людей вже є відносини з їх новими країнами у частині прав і обовʼязків. Де чим користується там і виникають обовʼязки.
Якщо людина не користується нічим, то і обовʼязки в неї як ви розумієте відсутні. І держава Україна з тим повністю згодна. Бо якщо б не була згодна, то дуже швидко зробила б наказ за підписом Зеленського про виключення з громадянства. Але того нема, то ви там попитайте в себе в першу чергу, а до пана Олександра вже не лізьте.


Останнє редагування: 26 квітня 2024 21:40:07 від German
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Да нічого. Добре що ти громадянин.,
Ну ще одне запитання - до якого терміну дійсний закордоний паспорт? (Можеш не відповідати якщо бажаєш)
10 років з дня видачі.. що ще?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 20 гостей
 
Повна версія