Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

я бачу в гілці зібрались люди, які далеки від сьогоденних сільських реалій(мають враження лише по ТБ та фейсбукам). Ситуація ж на селі (як що коротко) така- раніше селяни жили з колгоспу як фактично отримуючи якусь копійчину,так і нелегально (крадучі все потроху з ланів та хто де прилаштований був,скажімо трактористи мали додатковий прибуток на оранці присадибних ділянок, конюхи та водії на транспортуванні приватних вантажів, доярки молоко розбавляли, крім того,майже всі ночами тирили буряки, кукурудзу та товч для свиней та власних корів). Крім того колгосп надавав посильну допомогу при весіллях,похоронах та інших подіях.Будували клуби та дороги коштом колгоспу. Після "реформ"90% селян залишені напризволяще, паї швидко розтринькали, красти на полях вже майже неможливо(бо нові власники наймають ледь не бандитів для охорони). Нові "пани" залучають до роботи на "арендованих" паях лише максимум 10% працеспроможних мешканців села, а решті куди ?
   
Давайте ще 20 рокв почекаємо, поки власники паїв остаточно не повиздихують а землю не заберуть "в оренду", а далі як підготуємося, так ринок відкриємо. :K

так ми зовсім не рухаємось в напрямку цивілізації.

Які ринкові механізми з'явились у нас з початку того мораторію?
Скільки йому вже років?

Сьогодні є заможні села, де гармонічно працюють фермери з власниками паїв.
Ви впевнені, що аргохолдинги не зруйнують ті паростки цивілізованого фермерства?
   
Чому саме в квартирі?

ну гаразд, нехай ти на машині державній їздиш?

нагадую, ці питання стосуються твердження "головна біда України в тому, що приватна власність незахищена"
   
є звичайно, але вони себе захищають, а ше їх захистять правоохоронці
це шо в державі погано працюють контрольні органи - факт, те шо наша держава через це якась пропаща і т.д. дурня
звичайно, якшо нічого не робити чи робити неправильні кроки може бути гірше... але може бути і краще
про пропащість це дурня тих хто втік на все готовеньке і не цікавиться, а як власне було до цього.

как можно надежно защитить поле кукурузы агрохолдинга?
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

нелегально (крадучі все потроху з ланів та хто де прилаштований був,скажімо трактористи мали додатковий прибуток на оранці присадибних ділянок, конюхи та водії на транспортуванні приватних вантажів, доярки молоко розбавляли, крім того,майже всі ночами тирили буряки, кукурудзу та товч для свиней та власних корів).

Реклама колгоспу - супер!  (tu)
   
я бачу в гілці зібрались люди, які далеки від сьогоденних сільських реалій(мають враження лише по ТБ та фейсбукам). Ситуація ж на селі (як що коротко) така- раніше селяни жили з колгоспу як фактично отримуючи якусь копійчину,так і нелегально (крадучі все потроху з ланів та хто де прилаштований був,скажімо трактористи мали додатковий прибуток на оранці присадибних ділянок, конюхи та водії на транспортуванні приватних вантажів, доярки молоко розбавляли, крім того,майже всі ночами тирили буряки, кукурудзу та товч для свиней та власних корів). Крім того колгосп надавав посильну допомогу при весіллях,похоронах та інших подіях.Будували клуби та дороги коштом колгоспу. Після "реформ"90% селян залишені напризволяще, паї швидко розтринькали, красти на полях вже майже неможливо(бо нові власники наймають ледь не бандитів для охорони). Нові "пани" залучають до роботи на "арендованих" паях лише максимум 10% працеспроможних мешканців села, а решті куди ?

хороший вопрос. при наличии интернета работу найти можно сидя в селе. но придется учиться.
иначе - валить с села - что я дефакто и вижу
   
То з запалу. Просто не можу повірити, що нема (і, подібно, не буде) вже НІЯКИХ змін на краще, ні в чому. Хіба на гірше.
28 років! Південна Корея за той час стала одним з лідерів світової економіки. А в Україні б'ють скляні мости, рубають фруктові дерева, відпускають на волю вбивць і селять людей, як скот, в трамвайні депо, де вони помирають від вогню. А єдиного президента, який хоч щось був зробив для держави, змішали з г!мном. Зате вибрали собою правити - клоуна. Якщо не прокляття, то підберіть краще слово.

 :facepalm1:  :weep:

Ось і все, що треба знати про цього канадона і його розумові здібності. Нічим не відрізняється від своїх 47хромосомних братиків  :(
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

:facepalm1:  :weep:

Ось і все, що треба знати про цього канадона і його розумові здібності. Нічим не відрізняється від своїх 47хромосомних братиків  :(

Тобі вже Зеля фуєм по голові потовк? Чи черги чекаєш?  :pooh_lol:

Останнє редагування: 20 серпня 2019 12:50:36 від GizmoGremlin
   
я бачу в гілці зібрались люди, які далеки від сьогоденних сільських реалій
Можеш промити очі й не парити нам тут мізки. "Селянин" знайшовся.
В мене дитинство пройшло в колгоспному селі,  а вже в Україні я працював в агросекторі.
Про "клуби та дороги за колгоспний кошт"  - розповідай  лошарам з міста.  У Вінницькій області на кожен такий "колгосп-мільйонер" (який насправді був глибоко збитковим й бюджетно-дотаційним, але його керівник вмів правильно "освоювати фонди" та мав потрібні зв'язки) приходилася кілька  "безперспективних" сіл,  де була повна срака й з дорогами й з кооперацію, не кажучи вже й про клуб, перероблений з якоїсь глиняної хати-залупи.  Вже тоді з цих сіл зйопували, а після розвалу совдепії закінчилася халява й для бюджетних "коглоспів-мільйонерів".


хороший вопрос. при наличии интернета работу найти можно сидя в селе. но придется учиться.
иначе - валить с села - что я дефакто и вижу
Я бачив в селі "фрілансерів", приїжджають спочатку романтики, в першу чергу ставлять антену для інтернету, трохи шаманять хатку, саджають грядку. Максимум дві зими витримують - кидабть все й зйопують фрілансити в місто. :gigi: 

Останнє редагування: 20 серпня 2019 12:49:17 від птах Сорока
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

про дерева))) Ну да трактором,а заходом й культиватором обробили землю рядками)))Щоб 2 рази потім не обробляти. Невігласи! А тями немає,щоб подумати,що то власник перед тим обробляв рядки трактором?Чітко ж видно,що травяного покрову немає вздовж рядків а впоперек трава зеленіє. Крім того ,на селах ще не використовують трактори безшумні(на акумуляторах) :lol: .Та й власник не йолоп мабуть,написав би ,що саме трактором порізали дерева.
   
как можно надежно защитить поле кукурузы агрохолдинга?

і шо далі, яК наслідок вивезуть в чисте поле і спалять на тому ж місці ?
це так тупо, коли якийсь окремий індивід думає, шо зможе боротися з бандою її методами.

Останнє редагування: 20 серпня 2019 12:52:09 від Leo_poLD
   
"головна біда України в тому, що приватна власність незахищена"

Це так, ну крім агресора Ху@ла, :)  і на відео це видно, зміна реєстру, озброєні тітухани з УБДшників - все

Останнє редагування: 20 серпня 2019 12:51:59 від villar
   
Тобі вже Зеля фуєм по голові потовк? Чи черги чекаєш?

Мама з татом так і не навчили, що про інших по собі не можна судити? Хоча, про що це я? При наявності додаткової патріотичної і так хороший результат...
   
А тями немає,щоб подумати,що то власник перед тим обробляв рядки трактором?
За тиждень до вирубування - чисто так співпало. B-)
Та й власник не йолоп мабуть,написав би ,що саме трактором порізали дерева.
Написати ти можеш  лише шо дерева знищено, а чим воно знищено - поліція має сама встановлювати. Бо інакше ще скаже: " звідки знаєш? - мабуть то ти сам й зрубав".
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Мама з татом так і не навчили, що про інших по собі не можна судити? Хоча, про що це я?

Воістину.
Ти хоч ім'я своє знаєш?
   
Тобі вже Зеля фуєм по голові потовк? Чи черги чекаєш?
не звертайте уваги. Це професійний бот заглянув в тему з однією ціллю, чи хтось за пороха чи зелю не згадав.
   
і шо далі, я наслідок вивезуть в чисте поле і спалять на тому ж місці ?
це так тупо, коли якийсь окремий індивід думає, шо зможе боротися з бандою її методами.

за шо его палить??   ;o
он что ли виноват что у них поле кукурузы сгорело?? а до этого пшеница..

   
Всі мої тут зі мною.
Та й людиська не поголовно всі. Але більшість. Сам бачиш.
... чи ти думаєш, що то вам канадці таке влаштовують? Що я найняв якого Великого Маніту з Манітобщини, щоб він приїхав в Україну, повирубував вам 5 гектарів фруктових дерев, завів собі друзів серед поліції і сказав, що то так було?
Може, він вам ще й Зеленського до влади привів? А в Києві міст скляний зруйнував? А на дорогах ями повибивав?

ми думаєм шо ти просто довбойоб...

проклинати нашу крану бо якийсь бандит дерева порубав фермеру ?
ти зовсім з катушок вже злетів.
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

власник перед тим обробляв рядки трактором?

А для чого наприкінці серпня обробляють трактором рядки дерев?
   

Я бачив в селі "фрілансерів", приїжджають спочатку романтики, в першу чергу ставлять антену для інтернету, трохи шаманять хатку, саджають грядку. Максимум дві зими витримують - кидабть все й зйопують фрілансити в місто. :gigi:

+1 - в селе имхо делать нефуй
движуха там где люди
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

ми думаєм шо ти просто довбойоб...

проклинати нашу крану бо якийсь бандит дерева порубав фермеру ?
ти зовсім з катушок вже злетів.

Ти - й@бнутий? Хто кого і де проклинає?
Пороблено вам ідіотам, точно.
   
1- 2 людини на тракторі цілком достатньо.
Видно, що не всі дерева зламано, де не де лишилися ті, які були або грубші або  навпаки гнучкіші.
Навіть не переймалися тим, щоб вилізти з трактора й зрубати те що полишалося.

1-2 людини потрібні для трактора)))) (то зрозуміло, в нас поки техніка, шо рухається безводіїв не дуже поширена)
а для прикриття протиправних дій... потрібно ше, і вони стопроц точно були
   
дебіл, бл..

Це якраз відбувається, тому що ця земля в якійсь спірній оренді

Та то не спірна оренда. Просто витісняють дрібних орендарів.
Як буде продаж - так само буде не тільки з орендарями, а і з власниками, які на своїй землі працюють.
   
Воістину.
Ти хоч ім'я своє знаєш?

 :facepalm1:

Мама з татом так і не навчили, що про інших по собі не можна судити? Хоча, про що це я? При наявності додаткової патріотичної і так хороший результат...
   
Агрохолдінги це зараз мафія яка скупила всіх від мусарів до прокурорів.
Коли почнеться продаж землі - від них буде саме велика небезпека.
Як від ахметки надходить сама велика небезпека у плані енергетичної безпеки України.
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

Дерева шкода, а хозяїну варто було б спалити будинок того агробарона разом із сім'єю. Бо феодальні чинуші не поможуть
   
Re: Невідомі вночі вирубали 5 га фруктових дерев

:facepalm1:

Лупнув себе по голові - бо забув?
   
+1 - в селе имхо делать нефуй
движуха там где люди

Та звиздець, я  як приїждаю, то офуїваю.
На моїй вулиці лишилося мабуть 10  нормальних  хат, де якесь життя й то корів вже не вирощують, пару свиней чути, та кури бігають.
Мабуть треба продавати все нафуй, бо через 5 років  хата з городом взагалі ніфуя не буде коштувати, як це в сусідніх селах, де по 3 пенса полишалося.

Де ті всі  віртуальні "власники, які на землі працюють", в яких можуть відібрати паї  після відміни мораторію?

Останнє редагування: 20 серпня 2019 12:59:59 від птах Сорока
   
Це так, ну крім агресора Ху@ла, :)  і на відео це видно, зміна реєстру, озброєні тітухани з УБДшників - все

так я ж про то і пишу - добре що мораторій є то цього відео і нема, правда
тому мораторій і потрібен

тре ще мораторій ввести на купівлю-продаж житла тоді його грабувати не будуть і чорні ріелтори зникнуть
і на купівлю-продаж автомобілів не стане викрадень авто

посидимо почекаємо справжнього захисту приватної власності, а вже тоді наллємо води в басейн
   
так ми зовсім не рухаємось в напрямку цивілізації.

Які ринкові механізми з'явились у нас з початку того мораторію?
Скільки йому вже років?

Сьогодні є заможні села, де гармонічно працюють фермери з власниками паїв.
Ви впевнені, що аргохолдинги не зруйнують ті паростки цивілізованого фермерства?
Шось згадалося за свого прадіда, який "гармонічно" жив з селянами до 17року... Навіть "добровільно" віддав тим селянам майже все майно окрім конюшен, клаптику землі та будинку... Благодарні пейзанє коней потравили, конюшні спалили,з хати зробили клюб, трьох старших синів разом з батьком розстріляли, а зоставшихся 8-ро дітей розселили по різним куточкам Вєлікой совєцкой родіни так, що й досі до купи нащадки не зберуця...
Щось за чірвячка вспомнив.... к чєму би???
   
а що на вашій приватній землі електропередачі знаходяться? І на вашій землі різали? Бо в мене теж якби на моїй землі електропередачі знаходяться, але по документам та земля державна, і щоб вони там щось зрізали, то треба їхати в обленерго заяву писати. І зріжуть безкоштовно.
+================================================================+
Стовпи стоять на дорозі, яка є приватною власністю нашого кооператива.
Моя жінка і робила приватизацію цієїземлі. І ми платимо за неї податки.
В нормативах прописано, що гілки треба зрізати на відстань 2 м від дротів. А
 різали дерева на висоті парканів 1.8 - 2 метри. Бо економили бензин.
Нормальний поліцай - майор - приїхав і дав магічного пенделя тим обрізальникам.
сказав що двоє з цієї боигади були на той час в лікарні, бо зрізали горіха у бабусі,
який її годував, так бабуся пригостила їх сокирою!
   
за шо его палить??   ;o
он что ли виноват что у них поле кукурузы сгорело?? а до этого пшеница..

не робіться дитиною, винен чи ні - буде відповідати, бо відповідати завжди будуть ті на яких є підозра, а у бандитів методи прості
тому перш ніж говорити, шо бандитам можна також відповісти подібним чином - головою би подумали
ну тобто можна, але то дорога в один кінець... або ви - їх, або вони - вас
   
Лупнув себе по голові - бо забув?

 :weep:

Мама з татом так і не навчили, що про інших по собі не можна судити? Хоча, про що це я? При наявності додаткової патріотичної і так хороший результат...
   
Шось згадалося за свого прадіда, який "гармонічно" жив з селянами до 17року... Навіть "добровільно" віддав тим селянам майже все майно окрім конюшен, клаптику землі та будинку... Благодарні пейзанє коней потравили, конюшні спалили,з хати зробили клюб, трьох старших синів разом з батьком розстріляли, а зоставшихся 8-ро дітей розселили по різним куточкам Вєлікой совєцкой родіни так, що й досі до купи нащадки не зберуця...
Щось за чірвячка вспомнив.... к чєму би???

до 1861 года его предки  этих пейзан покупали продавали как щенков ;)
а ему пришлось отдуваться. .жизнь

Останнє редагування: 20 серпня 2019 13:05:39 від sklm
   
Стовпи стоять на дорозі, яка є приватною власністю нашого кооператива.
То в вас село чи дачний кооператив? Якшо дачний кооператив, то шо це за байки про "бабусю, яку годував один горіх"?
   
Не чула таких історій. А маєтки хіба панам кріпаки час від часу палили. А не великі пани дрібнішим.
В Речі Посполитій постійно таке траплялося. Нагадати з чого почалася Хмельниччина? Через суперечку за маєток з паном Чаплинським пан Хмельницький, ветеран військ Корони, вже у досить поважному віці підняв козаків проти тої самої Корони.
   
не робіться дитиною, винен чи ні - буде відповідати, бо відповідати завжди будуть ті на яких є підозра, а у бандитів методи прості
тому перш ніж говорити, шо бандитам можна також відповісти подібним чином - головою би подумали
ну тобто можна, але то дорога в один кінець... або ви - їх, або вони - вас

дааа, козаченьки  :D
   
Я ж наче не для зовсім тупих мавп навів приклад першого випадку коли в березні цього року вже вирубували сад.
В чувака померли бабця та мати, от агрохолдинг забрав їх землю "в оренду", але там нічого не вирощував. Чувак повернувся з заробітків з грошима, оформив спадщину й почав фермерствувати, сказав агрохолдингу "йдіть нафуй з вашою орендою". От й отримав результат. В нас вже паїв, де померли чи виїхали власники -  30%, а буде скоро всі 60%, які так само позабирають "в оренду".

І яким чином продаж землі захистить того фермера з першого випадку? В нього не спірна оренда, а власна успадкована земля.

Чи Ви пропонуєте всім швиденько продати паї мега агрохолдингам типу Шоколадна срака чи Косюк, щоб не вирубували-палили-вбивали?
   
посидимо почекаємо справжнього захисту приватної власності, а вже тоді наллємо води в басейн

Треба не чекати а щось з цим робити. Якщо все залишиться як зараз, буде багато біди та крові
   
если продавать - так конкурентам местного барона
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія