Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про скорботу по померлих

Про скорботу по померлих

які досягли пенсійного віку

Живі так скорбують за такими померлими ніби самі ніколи не помруть.
Співчувають рідним як  :K  не помруть через надцять років разом з тими хто співчуває  :K
Люди вже все пожили і померли, а завтра наша черга.

особливо дивують плачі тих хто виріть в бога. треба ж типу радіти навпаки. людина нарешті в раю вкушає плоди своєї ідеальності 

пост не стосується тих хто помер молодим
і особливо тих хто загинув захищаючи Україну

Останнє редагування: 14 серпня 2022 01:05:33 від Potato
   
Re: Про скорботу по померлих

Чи співчуваєте ви людям які померли в 80+?
я їм заздрю
   
Re: Про скорботу по померлих

 :bueee:
   
Re: Про скорботу по померлих

Тупа та не етична тема

Люди сумують за своіми рідними/близькими/друзями, що більше не поспілкуються з ними, не проведуть разом час

окрім деякого фізичного зносу у 80 ти будеш себе відчувати так само як і зараз
   
Re: Про скорботу по померлих

які досягли пенсійного віку
скорбота за близькими - це нормально, навіть якщо близькі дуже похилого віку все одно не хочеться з ними розлучатися
мені навпаки незрозуміла скорбота за чужими далекими дітьми - типу "єтожидєті", якийсь фальш у цьому, Тим більше що ви не знаєте чи не чергові це мальчіківтрусіках
   
Re: Про скорботу по померлих

Потато, в тебе батьки були? Чи є?
   
Re: Про скорботу по померлих

Я не сприймаю і не розумію демонстративну, показну скорботу. От коли хтось ігнорує або принижує близьку людину при її житті, а після смерті цієї людини починає істерично показувати свою повагу, тобто робити найвищий пам’ятник на цвинтарі. В моєму найближчому оточенні є такі випадки. Я аж ніяк не проти пам’ятників, в тому числі і дорогих та гарних, це нормально. Але про те, що пам’ятник має бути найвищим на цвинтарі (щоб всі здалека бачили і казали, це вона зробила!), я дізнався від своєї тещі. Не люблю я її, свою тещу, зокрема, за це. За нещирість, за схильність до демонстрацій, до показухи, за лицемірство і фарисейство.

Я був найстаршим і найулюбленішим внуком у своїх діда з бабцею. Вони померли у віці 84 і 86 років, відповідно. Відвідував їх 2-3 рази на рік, відстань 400км. На все вистачало часу: на роботу, сім’ю, друзів, дачу, різні побутові питання, на гулянки і на дівчат. А для них - лише 2-3 візити в рік.
Про це моя скорбота…
   
Re: Про скорботу по померлих

Відношення до смерті в західній культурі зовсім інше ніж в тому культурному середовищі де ми виросли. Тут смерть в більшості сприймається більш філософське і всіляко наголошується що людина досягла/зробила в житій що залишила після себе, і що потрібно святкувати по завершені її життєвого шляху.
   
Re: Про скорботу по померлих

Потато, в тебе батьки були? Чи є?

були
вже немає
   
Re: Про скорботу по померлих

пенсійний вік я так розумію за думкою автора то рубікон такий?  :gigi:
   
Re: Про скорботу по померлих

пенсійний вік я так розумію за думкою автора то рубікон такий?  :gigi:

це немає значення. вік.
життя як громадський транспорт. хтось на якійсь зупинці заходить хтось виходить. але на кінцевій зійдуть усі
   
Re: Про скорботу по померлих

Недоречна тема , як на мене.
Вчора була присутня на ДН 85 річної бабусі. Про смерть якось не згадувалось.
Про поховання йшла мова через загиблих хлопців на фронті. Отакі діла.
   
Re: Про скорботу по померлих

Відношення до смерті в західній культурі зовсім інше ніж в тому культурному середовищі де ми виросли. Тут смерть в більшості сприймається більш філософське і всіляко наголошується що людина досягла/зробила в житій що залишила після себе, і що потрібно святкувати по завершені її життєвого шляху.

один пернул, второй приполз с западной философией, ждем третьего про растановку продуктов в супермаркетах вены и вообще как с этим обстоит в австрии
   
Re: Про скорботу по померлих

Я не сприймаю і не розумію демонстративну, показну скорботу. От коли хтось ігнорує або принижує близьку людину при її житті, а після смерті цієї людини починає істерично показувати свою повагу, тобто робити найвищий пам’ятник на цвинтарі. В моєму найближчому оточенні є такі випадки. Я аж ніяк не проти пам’ятників, в тому числі і дорогих та гарних, це нормально. Але про те, що пам’ятник має бути найвищим на цвинтарі (щоб всі здалека бачили і казали, це вона зробила!), я дізнався від своєї тещі. Не люблю я її, свою тещу, зокрема, за це. За нещирість, за схильність до демонстрацій, до показухи, за лицемірство і фарисейство.

Я був найстаршим і найулюбленішим внуком у своїх діда з бабцею. Вони померли у віці 84 і 86 років, відповідно. Відвідував їх 2-3 рази на рік, відстань 400км. На все вистачало часу: на роботу, сім’ю, друзів, дачу, різні побутові питання, на гулянки і на дівчат. А для них - лише 2-3 візити в рік.
Про це моя скорбота…
смішний.. а хто ж тещу любить?
   
Re: Про скорботу по померлих

один пернул, второй приполз с западной философией, ждем третьего про растановку продуктов в супермаркетах вены и вообще как с этим обстоит в австрии
ну, ти, модя, ваащє приповз на фуп із цуга тіке пьорнуть, і нічьо... Мовчки нюхаємо..
   
Re: Про скорботу по померлих

ну, ти, модя, ваащє приповз на фуп із цуга тіке пьорнуть, і нічьо... Мовчки нюхаємо..

сука, за шо люблю долбоебов, так это за искренность  :friends:
   
Re: Про скорботу по померлих

 Випив?
   
Re: Про скорботу по померлих

сука, за шо люблю долбоебов, так это за искренность  :friends:
ну, зі старих пердунів окрім бзда вже немає чого і взяти. Якщо влітку ще бздиш, значить зиму ще переживеш - українська народна приказка
   
Re: Про скорботу по померлих

Відношення до смерті в західній культурі зовсім інше ніж в тому культурному середовищі де ми виросли. Тут смерть в більшості сприймається більш філософське і всіляко наголошується що людина досягла/зробила в житій що залишила після себе, і що потрібно святкувати по завершені її життєвого шляху.

Споживацьке суспільство з матеріальними цінностями.
   
Re: Про скорботу по померлих

смішний.. а хто ж тещу любить?
Я к теще норм отношусь, у меня отличная теща
   
Re: Про скорботу по померлих

які досягли пенсійного віку

Живі так скорбують за такими померлими ніби самі ніколи не помруть.
Співчувають рідним як  :K  не помруть через надцять років разом з тими хто співчуває  :K
Люди вже все пожили і померли, а завтра наша черга.

особливо дивують плачі тих хто виріть в бога. треба ж типу радіти навпаки. людина нарешті в раю вкушає плоди своєї ідеальності 

пост не стосується тих хто помер молодим
і особливо тих хто загинув захищаючи Україну
Я б може й погодився саме зараз, коли читаю цей пост. А в інший момент часу сумую, хоча це чисто моя справа, мертвим уже все одно
   
Re: Про скорботу по померлих

Я к теще норм отношусь, у меня отличная теща
:gigi: у тебе шо, теща фуп читає і скинула тобі у месенджер ссилку на той мій пост? Чи чого у тебе так хутко шапка запалала?
   
Re: Про скорботу по померлих

:gigi: у тебе шо, теща фуп читає і скинула тобі у месенджер ссилку на той мій пост? Чи чого у тебе так хутко шапка запалала?
Баба-петросян :facepalm:
   
Re: Про скорботу по померлих

Споживацьке суспільство з матеріальними цінностями.

Я не хочу щоб за мною плакали. Якщо за мною будуть плакати, це значить що я десь недопрацював, щось недодав. Хотів би щоб сказали, він молодець, він зробив все як потрібно було зробити.
   
Re: Про скорботу по померлих

Дві позиції, філософії,  світобачення.
Атеїстичне.
Релігійне.
Той,  хто знає,  що  існує Бог, духовний  світ с  розумінням  відноситься   до моменту,  коли душа покидає тіло.
   
Re: Про скорботу по померлих

Моя прабабуся казала що за старими людьми (70+) гріх плакати. То милість божа - померти в такому віці.
   
Re: Про скорботу по померлих

Ну і веселитися якось не хочеться
   
Re: Про скорботу по померлих

які досягли пенсійного віку

Живі так скорбують за такими померлими ніби самі ніколи не помруть.
Співчувають рідним як  :K  не помруть через надцять років разом з тими хто співчуває  :K
Люди вже все пожили і померли, а завтра наша черга.

особливо дивують плачі тих хто виріть в бога. треба ж типу радіти навпаки. людина нарешті в раю вкушає плоди своєї ідеальності 

Дебіли бля (с)  :facepalm1:

Після смерті батьків розкажеш нам як веселився і рвав баяни  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія