Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Швец топит за Смешко

Швец топит за Смешко

 :facepalm1:

Не буду тут это дерьмо постить,но похоже запахло жареным.Кстати я думал что он порохоботствует потому что слово в слово повторял их тезисы.Но...я присулашлся и дважды охренел за кого он топит.
   
Re: Швец топит за Смешко

Хай хоч втопиться.

В калюжі.

Разом із тим Смєшком.
   
Re: Швец топит за Смешко

:facepalm1:

Не буду тут это дерьмо постить,но похоже запахло жареным.Кстати я думал что он порохоботствует потому что слово в слово повторял их тезисы.Но...я присулашлся и дважды охренел за кого он топит.

 :facepalm1:  проснувся
   
Re: Швец топит за Смешко

Нафуй кацапів
   
Re: Швец топит за Смешко
VYR

Мене також здивувало чому Швець так наполегливо відбілює Смєшка. Корпоративна підтримка?
   
Re: Швец топит за Смешко

Оманский Ермак.Неправильный выбор в 19 за который мы сейчас платим.Я поэтому и подумал что Петя его перекупил.Это бы я как то еще с натяжкой понял.Но Смешко?Что там у них в голове что они пытаются подбросить в небо этого мертвого воробушка?
   
Re: Швец топит за Смешко

Мене також здивувало чому Швець так наполегливо відбілює Смєшка. Корпоративна підтримка?
Та ще й так емоційно, аж захлинається,
таке враження що дуже зацікавлений
аби смєшка притулити хоч кудись у владу України.
Досить дивна картинка ;o
   
Re: Швец топит за Смешко

не розумію, хто дивиться та тащиться від цих "блогерів" та "аналітиків". Що ви почуєте від них, чого не почули в новинах? Годинне обсмоктування "что било би, єслі б случілось так", "пачіму оні дєлают так, а нє так" і тп. Невже в вас так багато часу, щоб слухати цю пургу проплачених "експертів" та "гєнералов свр"?
   
Re: Швец топит за Смешко

:facepalm1:

Не буду тут это дерьмо постить,но похоже запахло жареным.Кстати я думал что он порохоботствует потому что слово в слово повторял их тезисы.Но...я присулашлся и дважды охренел за кого он топит.

Я також не довіряю Смєшку.  Але ж,  можна по різному ставитись до Щвеця і Смешка, що не відміняє по суті правильність того, що він сказав. 
Та й якщо все то правда, що каже Швець, то п@зда всім зусиллям наших воїнів і американців при  наявності такого "оманського" в ОП  :(

Останнє редагування: 13 серпня 2022 23:22:17 від ценительница алей
   
Re: Швец топит за Смешко

не розумію, хто дивиться та тащиться від цих "блогерів" та "аналітиків". Що ви почуєте від них, чого не почули в новинах? Годинне обсмоктування "что било би, єслі б случілось так", "пачіму оні дєлают так, а нє так" і тп. Невже в вас так багато часу, щоб слухати цю пургу проплачених "експертів" та "гєнералов свр"?

О ні, про те що Єрмак   зустріч  для Зе в Омані з Патрушевим   організував,  такого не розкажуть по ТБ
   
Re: Швец топит за Смешко

щнову цього кгбшного педора сюди притащили
   
Re: Швец топит за Смешко

О ні, про те що Єрмак   зустріч  для Зе в Омані з Патрушевим   організував,  такого не розкажуть по ТБ

ШОК!!! Это видео порвало интернет!!!
   
Re: Швец топит за Смешко

В чому несподіванка? В тому що один хуйловський агент відмазує іншого, чи в тому що їх дії та висловлювання однакові з "нашою" потужною опозицією?
   
Re: Швец топит за Смешко

ШОК!!! Это видео порвало интернет!!!

З самого початку питання були що до того,  чому Зе тоді  таємно поперся в той Оман, збрехавши всім що таки не в Оман..
Але в ОП зам'яли  тоді це питання
І війна не знімає всіх цих питань...

Останнє редагування: 13 серпня 2022 23:31:30 від ценительница алей
   
Re: Швец топит за Смешко

Я також не довіряю Смєшку.  Але ж,  можна по різному ставитись до Щвеця і Смешка, що не відміняє по суті правильність того, що він сказав.
Та й якщо все то правда, що каже Швець, то п@зда всім зусиллям наших воїнів і американців при  наявності такого "оманського" в ОП  :(
Як це ???  При потужній ненависті до Єрмака та Зеленського і хуловські агенти правильні речі починають говорити???
   
Re: Швец топит за Смешко

Да, Швец превратился в Илларионова.
Тот на Трампе погорел, этот на упертой ермакофобии и Смешко.
Но они кацапы, им простительно.
Куда омерзительней украинцы, которые в разгар войны поют с ними в унисон, о том какая плохая и коррумпированная власть в США и Украине  :facepalm1:
   
Re: Швец топит за Смешко

Досить давно, приблизно ще на початку війни, припинив слухати цього Швеця, і судячи з інформації, яку отримую про нього тут, на ФУПі, я зробив правильне рішення.
Треба ще зайти і глянути, чи не підписаний часом на нього, і відписатися
   
Re: Швец топит за Смешко

Да, Швец превратился в Илларионова.
Тот на Трампе погорел, этот на упертой ермакофобии и Смешко.
Но они кацапы, им простительно.
Куда омерзительней украинцы, которые в разгар войны поют с ними в унисон, о том какая плохая и коррумпированная власть в США и Украине  :facepalm1:

У нас війна з 2014 року. Нагадати тобі що "співали" про владу с 14-го про 19-й? І яких пісень би ще заспівали зроби та влада щось на кшталт таємничих поїздок до Оману. 

Останнє редагування: 14 серпня 2022 04:06:03 від Дрейк
   
Re: Швец топит за Смешко

Досить давно, приблизно ще на початку війни, припинив слухати цього Швеця, і судячи з інформації, яку отримую про нього тут, на ФУПі, я зробив правильне рішення.
Треба ще зайти і глянути, чи не підписаний часом на нього, і відписатися

"Нє чітал, но осуждаю!" - як це по-кацапські!
Жінку ти, мабуть, теж трахаєш, "ісходя із інформаціі на ФУП-є"?  :laugh:
   
Re: Швец топит за Смешко

"Нє чітал, но осуждаю!" - як це по-кацапські!
Жінку ти, мабуть, теж трахаєш, "ісходя із інформаціі на ФУП-є"?  :laugh:
доповідаю особисто тобі. Жінку трахаю регулярно і різноманітно, останні 13 діб як мінімум раз на добу, роблю це, виходячи зі своіх та її бажань, імпульсів, імпровізацій
Це так по кацапськи з твого боку, тему про Швеця перевести на трахання жінки)))
Від Швеця відписався. Раніше слухав періодично, а від початку війни такого бажання чомусь не виникає. Впевнений, що нічого не втратив
P.s ти теж менше Швеців слухай, краще дружині увагу приділи
   
Re: Швец топит за Смешко

Получается, что после встречи в Омане Зе с Патрушевым,  к власти Украины был приставлен паРашей Медведчук-2 - Ермак..

как ни крути, а это факт..
   
Re: Швец топит за Смешко

Получается, что после встречи в Омане Зе с Патрушевым,  к власти Украины был приставлен паРашей Медведчук-2 - Ермак..

как ни крути, а это факт..

І що дивно, щоб не казали представники Заходу  і яких би " промахів?" не допускав Єрмак у такий відповідальний момент для України, а Зе тримається цього Єрмака , як воша кожуха...   а Єрмак все більше функцій переймає на себе, які не писані для особи його рангу законом..  8-:
   
Re: Швец топит за Смешко

І що дивно, щоб не казали представники Заходу  і яких би " промахів?" не допускав Єрмак у такий відповідальний момент для України, а Зе тримається цього Єрмака , як воша кожуха...   а Єрмак все більше функцій переймає на себе, які не писані для особи його рангу законом..  8-:
Цікаво хто це? Про Спарц знаю, але вона "не взлетіла", а хто ще?  :-)o
   
Re: Швец топит за Смешко

:facepalm1:

Не буду тут это дерьмо постить,но похоже запахло жареным.Кстати я думал что он порохоботствует потому что слово в слово повторял их тезисы.Но...я присулашлся и дважды охренел за кого он топит.

бутылкин, ты если про швеца услышал и притащил, хотя бы изучил вопрос. у швеца изжога на порошенко была всегда
   
Re: Швец топит за Смешко

Обоих надлежит  направить в тираж списания в выгребную яму исторического сортира!!
   
Re: Швец топит за Смешко

Цікаво хто це? Про Спарц знаю, але вона "не взлетіла", а хто ще?  :-)o

Ну сліпий на те і сліпий,  щоб бачити тільки те,  шо йому кажуть((
Ще була принаймні група розслідувачів Bellingcat..
І чому звільнили предстааників українського розвідувального управління після проваленої операції з літаком з вагнерівцями...   після того, як вони повідомили про зрадників в оточенні Зе?
   
Re: Швец топит за Смешко

 Розвідник, як і музикант, грає тому хто йому платить...
   
Re: Швец топит за Смешко

так само всі казали про Спартц, що вона порохоботка, а виявилось, що там вітер дув зовсім не від порохоботів,
в зелених так завжди, якщо хтось проти Єрмака, так одразу порохобот...
   
Re: Швец топит за Смешко

Розвідник, як і музикант, грає тому хто йому платить...

Більш важливішим є питання, кому грає Єрмак і його компанія  (Татaров і  etc. )  при владі під час війни!!! 
   
Re: Швец топит за Смешко

"Нє чітал, но осуждаю!" - як це по-кацапські!
Жінку ти, мабуть, теж трахаєш, "ісходя із інформаціі на ФУП-є"?  :laugh:

ого !
То вже секта
"Свідки свідків хуйла во плоті"
   
Re: Швец топит за Смешко

Кто он есть в действительности Швец, как  на индикаторе проявил себя на Смешко! Можно строить из себя сокола, но когда заквохтал как курица, ты и есть курица. а не сокол!
   
Re: Швец топит за Смешко

Ну сліпий на те і сліпий,  щоб бачити тільки те,  шо йому кажуть((
Ще була принаймні група розслідувачів Bellingcat..
І чому звільнили предстааників українського розвідувального управління після проваленої операції з літаком з вагнерівцями...   після того, як вони повідомили про зрадників в оточенні Зе?
І чому тоді американці досі не наїхали на Єрмака?  :-)o
   
Re: Швец топит за Смешко

І чому тоді американці досі не наїхали на Єрмака?  :-)o


Вони не витають ФУП  :D
   
Re: Швец топит за Смешко

так само всі казали про Спартц, що вона порохоботка, а виявилось, що там вітер дув зовсім не від порохоботів,

не думав що вона порохоботка, а звідки дув ? З кремля ?
Вона мутна тітка, закохала в себе свого майбутнього чоловіка в вагоні-ресторані потягу,  коли той їхав на агровиставку в москву
   
Re: Швец топит за Смешко

І чому тоді американці досі не наїхали на Єрмака?  :-)o

А що вони ще мають зробити, ультиматум Зе виставити?  :S
Досить було вже сказано, тільки Зе щось сильно за нього тримається..    " він зі мною прийшов, зі мною і піде"   (td)
   
Re: Швец топит за Смешко

А що вони ще мають зробити, ультиматум Зе виставити?  :S
Досить було вже сказано, тільки Зе щось сильно за нього тримається..    " він зі мною прийшов, зі мною і піде"   (td)

Щокіна треба було зняти то знайшли спосіб
   
Re: Швец топит за Смешко

майбутнього чоловіка в вагоні-ресторані потягу,  коли той їхав на агровиставку в москву
Дуріцкая (що з Нємцовим була) також ніби з цього вузу. Але не відмінниця, як конгресвумен.
   
Re: Швец топит за Смешко

Щокіна треба було зняти то знайшли спосіб

Тоді не було активної фази війни і можна було надавити на Пороха...
   
Re: Швец топит за Смешко

Тоді не було активної фази війни і можна було надавити на Пороха...

Можна було злити в змі реальні докази шпигунства приміром а не триндьож Спартс.
Не вірю що в сша не а способів.
   
Re: Швец топит за Смешко

А що вони ще мають зробити, ультиматум Зе виставити?  :S
Досить було вже сказано, тільки Зе щось сильно за нього тримається..    " він зі мною прийшов, зі мною і піде"   (td)
ну як мінімум не допускати його до переговорів про необхідні поставки озброєння, бо вони в непотраплянні своїх технологій китайцям (через кацапів) до рук кревно зацікавлені. На цьому полі вони можуть Зе виставляти будь які умови, але не роблять цього   :-)o 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія