Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пам’ятники та вулиці на честь "воїнів-інтернаціоналістів" - ганьба для України

Не вірю.
Хто з українців негативно ставиться до Горбачова за припинення війни, демократизацію, гласність, що привели до розвалу ссср?
Думаю таких нема.
А якщо є, то то не українці.
Було декілька тем про Горбачова. Деякими аж тіпало.
   
І шо ти робила в 80-х роках щоб зупинити війну?

Я, то таке. Дітей ростила і ненавиділа совок. Реальних можливостей впливати на владу не було.

А що ти робив тоді, що досі захищаєш "героїв" і їх пільги?  Невже теж десятиліттями не платиш комуналку і в санаторіях як герой здоровля поправляєш? :D
   
Було декілька тем про Горбачова. Деякими аж тіпало.
Можливо негативне ставлення до пізнього Горбачова. Це зрозуміло.
Але тільки за його роль в розвалі ссср (хоч він цього і не хотів) для українців це позитивний персонаж.
Ну а якщо хтось з фупівців жалкує за ссср, то це не українці, а совки.
   
Я, то таке. Дітей ростила і ненавиділа совок. Реальних можливостей впливати на владу не було.

А що ти робив тоді, що досі захищаєш "героїв" і їх пільги?  Невже теж десятиліттями не платиш комуналку і в санаторіях як герой здоровля поправляєш? :D
Я взагалі в армії не був, військова кафедра, летенант-інженер. Теж не було можливостей впливати на владу, тому не звинивачую тих, хто воював. Вони могли відмовитися і сісти в тюрму, ти могла вийти на площу і сісти в тюрму.
   
Я взагалі в армії не був, військова кафедра, летенант-інженер. Теж не було можливостей впливати на владу, тому не звинивачую тих, хто воював. Вони могли відмовитися і сісти в тюрму, ти могла вийти на площу і сісти в тюрму.

+++ :-)o
   
90% ФУПу негативно ставляться до Горбачова, який припинив цю бойню. Але роблять винуватими військових, які нічого не порушували, діяли згідно присяги.
ти навмисно перекручуєш? До Горбачьова погано ставляться ті, хто й досі ридає, яку країну просрали та ностальгують за совком.
   
Можливо негативне ставлення до пізнього Горбачова. Це зрозуміло.
Але тільки за його роль в розвалі ссср (хоч він цього і не хотів) для українців це позитивний персонаж.
Ну а якщо хтось з фупівців жалкує за ссср, то це не українці, а совки.
О, то ти Блокху розкажи, який він совок. Бо він в кожній гілці про совок розповідає, як там було добре, а зараз все погано. Хоча ця совковість зовсім не заважає йому жити в Канаді
   
Стеол дуже пишався тим, що був окупантом в Афганістані.

Оце не втримався, знайшов одну з гілок зі своїм дописом про афган, за 2009-й рік.
Сподіваюсь, з допису видно моє відношення до окупації
волею судеб был в Афгане с 3-го дня окупации...по началу без особых противостояний..оди нчная машина от Герата до Кушки не остреливалась..пото м только колонной..потом только с БТРом..потом ежедневно дороги минировали...ожесточили афганцев шурави...знаю,что и за часы растреливали...при рейдах если в доме полно кассет,а магнитофона нет--вызывало досаду...ну и "чарс бор?" ежедневно...многие даже задавалист вопросом---калашом видел как...вот бы ножичком еще попробовать..
   
Ну ті пам’ятники не «на честь», а для пам’яті. Такі самі жертви імперських амбіцій, як і всі інші.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія