Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тайра: краще померти, аніж знову опинитися в полоні

Ну да ну да, еще скажи что в иловайской трагедии виноват хуйло а не Порошенко
Чего мне советуешь? Тебе надо, ты и заявляй сам , что "в иловайской трагедии виноват хуйло а не Порошенко"!
 Эта тема не о тех трагических событиях.
   
Re: Тайра: краще померти, аніж знову опинитися в полоні

«Краще померти»
Підрозділ попав у засідку
Залишилися двоє- командир з пораненою ногою і молодий боєць з пораненням руки
Командир наказав залишити АК і повертатися до своїх
Старший сидів , чекав . Надійшли вороги , шансів не було , хотів застрелитися , але автомат заклинило.
На адреналіні почав повзти. Вибирався три доби і таки доповз.
У шпиталю зустрів підлеглого і надавав тумаків за нечищену зброю .
   
І ще. Чути такі слова від того хто вже вільний - ну такоє.
Якщо краще то треба було й не здаватись.. а говорити такє ну навіщо.
Насправді я думаю коли постає таке питання то думаєш шо краще таки в полон ніж померти.
   
Чего мне советуешь? Тебе надо, ты и заявляй сам , что "в иловайской трагедии виноват хуйло а не Порошенко"!
 Эта тема не о тех трагических событиях.
"єто друґоє, да"
   
В мене є одне питання: хто насмілився дати злочиний  наказ

акуэть 
наброс по гнилости похуже  амнести, но с той же целью.
дна нет у ботов
   
якщо в азовцив не залишилось зброї та боєприпасів, то що вони могли зробити??
   
ничего у тебя не взлетит

ты серьезно считаешь, шо Пороха за пройопы можно было чмырить все время, пока он был "на табуретке", а ЗЕ! "эта другое"?
повторяю. сейчас не до разборок. после победы поговорим, кто, что и где..
   
советское умираю но не сдаюсь
Брест з уміраю фейк.
Тотальний совєцький фейк.

Боі в фортеці  як і в 39му (коли поляки захищали) в 41му тривали три дні.
Планування розміщення гарнізону не дозволяв евакуювати (під вогнем) ні підрозділи ні мешканців швидше трьох-пяти днів.
Довкола мури вода а на схід 2 містка

Гарнізон з мешканами там був 22го червня  +/-9000осіб.
За 3 дні боів все було закінчено.
2000 вбито 6000 здалися

Ци --Останнім солдатом вермахту, який помер не в госпіталі, а в бою, був оберфельдфебель Еріх Матвіг, який загинув 27 червня 1941 року.

Вермахт втратив загалом 300 переважно в першу атаку і переважно підрозділи що залетіли з ходу в саму фортецю а не при "штурмі"
За тиждень часу і до 2.07 фронтові сили вермахту покинули брест.
.....
Ци
Поодинокі невеликі групи радянських солдатів все ще ховалися на великій і заплутаній території фортеці з її численними комплексами будівель, казематами та підвалами. Проте вони, очевидно, більше не сприймалися вермахтом як загроза; вже 29 червня перші частини 45-ї стрілецької дивізії залишили Брест, основна частина дивізії — 2 липня, а слабші сили продовжували виконувати караульні завдання до 8 липня 1941 року.
.....


Фейк народжений в 50ті
В архівах вермахту був знайдений документ про арешт останнього військовика ЧА що вийшов з казематів.
З голоду. 24липня біля північних воріт.
Голод прибрали
Одна особа переросла в сотні
Появилися написи і тд
Пару фільмів (ще з венеціанським призом) фейк про 45днів гєроічнской оборони закріпили

По брестууміраю є два факти
1
Фортеці це завжди пастки.
Тим паче з канальною обороною.
#Сікорський на той час ще тільки клепав своі перші гвинти. Через небо ніяк

2
Один з наймасовіших фейків 2св
# ци
Бої, що відбулися після цього, відіграють незначну роль у західних наративах Другої світової війни. Натомість у радянському та пострадянському дискурсах оборона Брестської фортеці сприймалася як приклад героїзму та духу опору par excellence.



...
Маріуполь і Азов в режимі реального часу відбувався.
Від початку боів  і до втрати.

Порівнювати з брестським фейком уєпанство
   
Re: Тайра: краще померти, аніж знову опинитися в полоні

Я цю крамолу ще в 2014-му казав, так що може не забанять :
Сили оборони України мають позбавитись будь-якого, щонайменшого натяку на ідеологію для декотрих підрозділів.
Бо це, навіть усередині нашого суспільства виглядає як сегрегація . А ззовні робить теж негарний грунт для всіляких буржуйських ліваків і лібералів щодо звинувачень у нацизмі
Армія - це не штурмові загони Рьома

Леваки то херня. Просто если ты так круто берёшь,  то в плен такое подразделение в принципе не имеет права сдаться.  А они сдались.
   
Леваки то херня. Просто если ты так круто берёшь,  то в плен такое подразделение в принципе не имеет права сдаться.  А они сдались.
И тем не менее, они сами сдались по своему выбору.
 Погибнуть в бою без надежды  на победу или получить надежду  на   жизнь. Тяжелейший  моральный выбор.
И не их вина, что хуйло- хуйло!
   
Re: Тайра: краще померти, аніж знову опинитися в полоні

акуэть 
наброс по гнилости похуже  амнести, но с той же целью.
дна нет у ботов
Цей дописувач колись перелякано тікав із вільної України ще у 90-х. А тепер " умнічає". Тьху.
   
І ще. Чути такі слова від того хто вже вільний - ну такоє.
Якщо краще то треба було й не здаватись.. а говорити такє ну навіщо.
Насправді я думаю коли постає таке питання то думаєш шо краще таки в полон ніж померти.

+1

 За неї віддали мабуть якогось вбивцю-чеченця, і єдина її цінність в публічності. Замість неї можна було виміняти якогось хлопа-батька кількох дітей.
   
Яке ви моральне право маєте судити Тайру?
   
За неї віддали мабуть якогось вбивцю-чеченця, і єдина її цінність в публічності.
Ти говориш дурню. Поцікався хоч трохи, ким є та жінка.
   
В мене є одне питання: хто насмілився дати злочиний  наказ здатись двом з половиною тисячам азовцям у полон яких зараз просто або вбивають або готують показове судилище у клітинах у Донецьку? Краще підірвати себе гранатою разом з орками ніж ганебний полон.


Неодноразово піднімалося етичне міркування на форумі - що краще, куля в скроню, чи віддатися бранцем на милість москальським катам.
   
Неодноразово піднімалося етичне міркування на форумі - що краще, куля в скроню, чи віддатися бранцем на милість москальським катам.

упячні "рейнджери і зелені берети" одноголосно вирішили, що "куля в лоб!" ? Ясєн хєр.
   
От чого ви тут, евакуація ж пройшла успішно.
Нє нагнєтайтє.
   
Ти говориш дурню. Поцікався хоч трохи, ким є та жінка.

Я знаю хто вона і не маю наміру її принизити. А чи знаєш ти хоч ще когось з тих 40 +, кого обміняли разом з нею? Або кого НЕ обміняли...
   
упячні "рейнджери і зелені берети" одноголосно вирішили, що "куля в лоб!" ? Ясєн хєр.


Так це Тайра сказала.
   
От чого ви тут, евакуація ж пройшла успішно.
Нє нагнєтайтє.

Орки ще й судити їх збираються.

За "законами ДНР".

Цікаво, чи розуміють ці "судді", що самі собі підписують смертний вирок?
   
Я знаю хто вона і не маю наміру її принизити. А чи знаєш ти хоч ще когось з тих 40 +, кого обміняли разом з нею? Або кого НЕ обміняли...

але висловився ти саме принизливо, бо її цінність в тому, що вона врятувала багато людей і саме через це стала символом і, відповідно, публічною.
Щодо її думки, що краще вмерти, то з часом це пройде, емоції вщухнуть і за пару років вона буде рада що жива. Принаймні люди після концтаборів вважали саме так.
   
Я цю крамолу ще в 2014-му казав, так що може не забанять :
Сили оборони України мають позбавитись будь-якого, щонайменшого натяку на ідеологію для декотрих підрозділів.
Бо це, навіть усередині нашого суспільства виглядає як сегрегація . А ззовні робить теж негарний грунт для всіляких буржуйських ліваків і лібералів щодо звинувачень у нацизмі
Армія - це не штурмові загони Рьома
Зрештою чого ще чекати.
В Азові була купа російьких націоналістів, які роздавали вьюхи на право і наліво як їм подобається в Україні бо тут нема чороножопих , та інших тіпочків вистачало 1488,  вайт павер і всє дєла. Білецький  ну дуже стрьомний чувак.
От так 2,5 тисячи військових, до яких фля ця мішура ніяким боком стали заручниками  ідеології бєлого важдя.
Не можна було їх здавати в полон.
Уявляю, що 24 серпня кацапи влаштують :(
   
Я знаю хто вона і не маю наміру її принизити. А чи знаєш ти хоч ще когось з тих 40 +, кого обміняли разом з нею? Або кого НЕ обміняли...
Знати, і називати єдиною її цінністю публічність - це і є та дурня, про яку я кажу.
Десятки, якщо не сотні хлопців завдячують їй своїм життям або здоров'ям. Роками.
Відомість її псевдо - це побічний результат її служби, роботи. Не варто плутати наслідки з причинами.
   
Так це Тайра сказала.

Тайра МАЄ ПОВНЕ ПРАВО це казати. Або геть інше казати. Має повне право. Але судити дії Тайри....Упячка...н е має ніякого морального права. І Упячка не має морального права взагалв судити, що краще, застрелитись, чи здатись в полон. Я взагалі не знаю, не дай Бог!!!, щоб я зробив в такій ситуацвї. Не дай Бог! А Упячка з легкістю порушує такі питання.
   
Відомість її псевдо - це побічний результат її служби, роботи.

багато де вона і вью давала, була не тільки на слуху
   
Не можна було їх здавати в полон.
Дуже важко, практично неможливо було цього уникнути. Інша справа, що не варто було писдіти про "евакуацію", про якісь гарантії етц.
І таки так, муйня про білих вождів там була абсолютно зайвою, як на мене. Можливо, комусь заходила, але навряд чи всім.
   
багато де вона і вью давала, була не тільки на слуху
Так тому й давала, що мала й має заслужену відомість і славу. Це не шпійон, котрому варто приховувати свою персону, це - медик.
   
Це не шпійон, котрому варто приховувати свою персону,

Але чому ж тоді контрозвідник Арєстовічь nиздить як патєфон без перестану ?
Можливо Ви помиляетесь, пане Рамблере ?
   
Дуже важко, практично неможливо було цього уникнути. Інша справа, що не варто було писдіти про "евакуацію", про якісь гарантії етц.
І таки так, муйня про білих вождів там була абсолютно зайвою, як на мене. Можливо, комусь заходила, але навряд чи всім.
Вся ситуація аикликпє багато питань.
Не тоді, коли вже іншого виходу окрім полону не було.
А з самого початку: як підрозділ в якому дісно можна знайти і людей, і тату скажімо так неординарні, потрапив у полон?
Власне єдина достатньо велика бойова одиниця на якій русопропаганда  може розгулятись?
І чому з ними нема нікого з одіозних важдя, боцмана і т.д.
   
1. померти аж ніяк не краще, хто не згоден, спробуйте
2. Захисники азовсталі, це не тільки азов, щось за морпіхів, погранців постійно забувають
3. Ось вам інтервью боцмана  https://odessa.online/sergej-botsman-korotkih-azovtsy-gotovilis-k-bolshoj-vojne-s-aprelya-proshlogo-goda/
   
Re: Тайра: краще померти, аніж знову опинитися в полоні

Снова начинается Надя савченко серия 2.
Бойцы добровольно сдавшиеся в плен не должны быть на первом плане сейчас.
   
ТС 30 років не в Україні. Десь воює напевно? Має практику з досвіду пише?
   
Але чому ж тоді контрозвідник Арєстовічь nиздить як патєфон без перестану ?
Можливо Ви помиляетесь, пане Рамблере ?
Не контр, а розвідник, точніше військовий перекладач з невідомого язика (може, російського?). Однокашник Залужного, мєжду прочім. :buba:
Там нема сенсу приховувати особу, відомість надто давня і широка, особливо на форумах і в соцмережах.
   
Знати, і називати єдиною її цінністю публічність - це і є та дурня, про яку я кажу.
Десятки, якщо не сотні хлопців завдячують їй своїм життям або здоров'ям. Роками.
Відомість її псевдо - це побічний результат її служби, роботи. Не варто плутати наслідки з причинами.

 Це все зрозуміло. Я маю на увазі чому серед 43 обміняних була саме вона? Тому що вона на додаток до своїх військових звитяг (а вони там є геть у всіх полонених Азовсталь) є особою публічною. Те ж саме з Азовом. Всі кажуть про Азов і дуже мало про морпіхів.
   
Снова начинается Надя савченко серия 2.
Бойцы добровольно сдавшиеся в плен не должны быть на первом плане сейчас.
Забаньте охуєвшого, чи що.
   
Я маю на увазі чому серед 43 обміняних була саме вона?
Вважаю, що, будь у полонених можливість вирішувати, кому йти на волю, Тайра точно була б серед цих обраних.
Я не знаю, яким чином її витягли. Запідозрити кацапів в гуманності й повазі до лікаря, жінки - неможливо. Але в якості матеріалу для шоу, для "суду", мабуть вона не дуже годилась.
   
Вся ситуація аикликпє багато питань.
Дуже багато. І навряд чи ми почуємо відповіді в найближчі роки.
   
Головна помилка була, нмд, не дати вчасно команду всім захисникам на вихід з Маріуполя, коли його почали оточувати,
не можна було допускати того, що трапилось в Азовсталі,
після того вже марно розмірковувати, що краще, померти чи здатися в полон,
цю важку дилему кожен з тих, хто залишився в оточенні як в Азовсталі, так і в Маріуполі взагалі, вирішував для себе сам, і ми не маємо жодного права тут когось засуджувати за його важкий вибір,
а от відповісти на питання, як так трапилось, що рашисти так швидко дійшли до Маріуполя з Криму, чому не готувалися затримали рашистів на півдні, чому не підірвали те, що було завчасно заміновано, чому після всього вчасно не дали команду нашим захисникам вийти з Маріуполя, після війни таки доведеться...
   
нещодавно оприлюднили кількість наших захисників в полоні - більше 9 тисяч,
дай боже їм всім витримати полон, вижити та повернутися додому 
   
до речі, після Маріуполю наші вже не допускали таких оточень та вчасно відходили,
добре, що зробили висновки, погано, що такою великою ціною
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія