Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У київських школах не викладатимуть російську мову навіть факультативно

это надо было сделать в 1992
Скільки дітей задрочували войною і міром  :facepalm: І я цей шлак прочитав.
   
Та заносьте вже кракена кадру, чи що.
Бо нема кому слово замовити за вражених в саме серце узькоязичних.
   
Скільки дітей задрочували войною і міром  :facepalm: І я цей шлак прочитав.

Я единственный, кто не читал войну и мир? :)

По теме - чем меньше уроков, тем детям радостней. Не, нуачьо?
   
а де вскукарєкі узкагаваящіх  ;o

Так вот ві ж і вкукарекалі.
   
Нашо її навчати, якщо вона й так навчиться в інеті і у дворі.

А вот про англійську погоджусь з пані Миросьою. Українці вкрай погано досі знають англійську.

Англійську, російську і українську.
   
Чому ми в українській мові пишемо так же само, як і вимовляємо? Тому що це наша мова - як хочемо, так і пишемо. Тому не було потреби писати одне, а вимовляти інше. Чому в кацапів все інакше? Тому, що то початково була не їхня мова, і вона виникла не для їхніх фонетичних особливостей 8-)
Ой та ладно. Пишется манчестер,  произносится ливерпуль.
   
По сабжу категорически поддерживаю если шо.
   
У бушвакера вышел первый стрим после начала войны. Короче возрождению иврита надо сказать одному единственному человеку оказывается. Он начал со своими детьми говорить исключительно на иврите, а, ты не понял шо я тебя звал обедать? Ну ходи голодный. И постепенно возродили практически вымерший язык. А они ж все на идише говорили, иврит для всех был шо древнегреческий чи латынь, мертвый короче язык.
   
И никто не кричал шо фашисты изверги. С украинским проще было бы, если б не уебищные соседи.
   
Вот, правда, украинский язык вовсе не вымерший, а живее всех живых.
   
а, ты не понял шо я тебя звал обедать? Ну ходи голодный.
Гарний образ. (tu)
Як же, мабуть, боліло дітям - он же понімаєт русскій ідіш, гад такий, але знущається! B-)
   
У бушвакера вышел первый стрим после начала войны. Короче возрождению иврита надо сказать одному единственному человеку оказывается. Он начал со своими детьми говорить исключительно на иврите, а, ты не понял шо я тебя звал обедать? Ну ходи голодный. И постепенно возродили практически вымерший язык.

Это явная легенда.
   
Это явная легенда.
Еліезер Перельман 
   
Кому интересно, лекция на твиче, 4 часа, заслушаетесь, го туда, пока висит. Потом зальет на ютьюб, но там всегда порезаные, часа 2, ну 3 максимум.
   
Еліезер Перельман 

У него осталось в результате двое детей, и с одним из них он с рождения говорил на иврите. Этот сын был первым евреем, для кого иврит был родным. То есть нужды шантажировать его голодом не было. И возрождение этого языка произошло не благодаря тому, что кто-то не давал есть собственному сыну.
   
И возрождение этого языка произошло не благодаря тому, что кто-то не давал есть собственному сыну.
Звісно, то лише гарний метафоричний образ.
А чому сталось відродження? Дивно, бо не було ні "качєствєнного контента" на івриті, ні фільмів, ні пісень тобі, ні наукових праць.
   
Чому тільки в київських????
   
Нарешті наші діти будуть розмовляти рідною, а не собачою мовою.
Українська і англійська обов'язково. Факультативно французська, німецька, іспанська, японська, тощо, але не кацапська.
   
У него осталось в результате двое детей, и с одним из них он с рождения говорил на иврите. Этот сын был первым евреем, для кого иврит был родным. То есть нужды шантажировать его голодом не было. И возрождение этого языка произошло не благодаря тому, что кто-то не давал есть собственному сыну.
Тю, шо вы так буквально все воспринимаете. Какой шантаж? Шутка просто. 
   
Звісно, то лише гарний метафоричний образ.
А чому сталось відродження? Дивно, бо не було ні "качєствєнного контента" на івриті, ні фільмів, ні пісень тобі, ні наукових праць.

Образ херовенький, а само явление выдающееся. Может, когда-нибудь кто-нибудь сможет объяснить его не примитивным "есть сыну не давал"))
   
Нарешті наші діти будуть розмовляти рідною, а не собачою мовою.
Українська і англійська обов'язково. Факультативно французська, німецька, іспанська, японська, тощо, але не кацапська.

Мрак какой - гавкающие дети.
   
Образ херовенький, а само явление выдающееся. Может, когда-нибудь кто-нибудь сможет объяснить его не примитивным "есть сыну не давал"))
Не зайобуй.
   
Не зайобуй.

Пишить українською, будь ласка.
   
а в Києві викладали ускій ізик в школах ?
Серйозно ? донині це було ?
напуркуа ?  ;o

о курва...  ускій ізик в столиці України в школах викладався :facepalm:

моє дитя яке знає 4 мови ускій ізик (5 мова)  панімає нормально. нафіга його в школі вивчати ?



Останнє редагування: 12 серпня 2022 23:29:38 від Бандер1вець
   
Нарешті наші діти будуть розмовляти рідною, а не собачою мовою.
Українська і англійська обов'язково. Факультативно французська, німецька, іспанська, японська, тощо, але не кацапська.

Ваші ?
   
Образ херовенький, а само явление выдающееся. Может, когда-нибудь кто-нибудь сможет объяснить его не примитивным "есть сыну не давал"))
Тільки, пардон, йолоп може сприймати цей образ буквально.
Пояснити ж явище нескладно. Тільки пояснення хохлам-малоросам не сподобається.
   
Пишить українською, будь ласка.
То было українською. Могу и на понятном тебе повторить.
Не заебуй.
   
Тільки, пардон, йолоп може сприймати цей образ буквально.
Пояснити ж явище нескладно. Тільки пояснення хохлам-малоросам не сподобається.

Что тут объяснять, обычная манипуляция.
   
То было українською. Могу и на понятном тебе повторить.
Не заебуй.

«Матюки перетворюють тебе на москаля» (с)
   
Что тут объяснять, обычная манипуляция.
Що - маніпуляція? Відродження івриту?
   
Що - маніпуляція? Відродження івриту?

Использование типичных для мифологии приемов и элементов.
   
Использование типичных для мифологии приемов и элементов.
"...само явление выдающееся. Может, когда-нибудь кто-нибудь сможет объяснить его.."
Непросто тебе зрозуміти, про що мову ведеш... :eyes:
Ну та нехай.
   
Его и не было, такого факультатива.
Вообще не было.
Кличко троллит русню.
Дети учат язык той страны, куда кто попал.
Киевские школы оформляют им типа домашнее обучение.

Останнє редагування: 13 серпня 2022 00:23:56 від kasia
   
"...само явление выдающееся. Может, когда-нибудь кто-нибудь сможет объяснить его.."
Непросто тебе зрозуміти, про що мову ведеш... :eyes:
Ну та нехай.

Речь идет о конкретном человеке, который смог вернуть целому народу его древний язык, и это выдающееся явление в нашей цивилизации. Но когда этот феномен пытаются пояснить какими-то частными моментами - это чистая манипуляция.
   
Нарешті наші діти будуть розмовляти рідною, а не собачою мовою.
Українська і англійська обов'язково. Факультативно французська, німецька, іспанська, японська, тощо, але не кацапська.
Так Україна і залишилась в моїй пам'яті - жалюгідною жебрачкою з великою пихою. Народ, який вибрав хамла-зека в президенти на це заслуговує. Вас потрібно ізолювати від зовнішнього світу щоб ви не розвозили совкову коросту по розвинутим країнам.

Ваше майбутнє - це Північна Корея з міжнародною ізоляцією.
(с, VYR, 2012р.)
   
Якби так званий "русскій язик" був створений самими кацапами для кацапів, то він би враховував всі особливості їхньої фонетики. Так би мовити, люди б створювали для себе самих - як би їм було зручніше. Але що ми маємо? Це не їхня мова, яка створювалася не для них. Тому що це болгарська мова, яка сторювалася для болгар. А потім була перенесена штучно в Кацапстан. Звідси і вся ця байда - "пишемо одне, а вимовляємо інше"  :gigi:
   
Так вот ві ж і вкукарекалі.
шо щєміт сєрцє? Панімаю  :(
   
Як я вже писав, мій улюблений глум над кацапами в школі був - читать на кацапській мові все строго так, як пишеться. Дуже швидко у вчительки-кацапки виникало непереборне бажання порубать мене сокирою  :gigi:
   
Моя "неправильна вимова" з точки зору кацапів була "правильною" з точки зору оригіналу "русскаго язика" - болгарської мови  :gigi:
   
а в Києві викладали ускій ізик в школах ?
Серйозно ? донині це було ?
напуркуа ?  ;o

о курва...  ускій ізик в столиці України в школах викладався :facepalm:

моє дитя яке знає 4 мови ускій ізик (5 мова)  панімає нормально. нафіга його в школі вивчати ?
на прохання батьків так. Формували класи. Я навчалася російською до 2003 року. Після мене першачків набирали вже із викладанням українською. Тобто, наш клас вивчав усі предмети російською, була російська література. Українську вивчала. Під час вступу до вишу склала диктант українською на "відмінно". 79 школа, якщо кому цікаво. Нині це ліцей інформаційних технологій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія