Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви схвалююте діяльність Президента України Володимира Зеленського? [ua]

коаліцію зробив Порошенко , він же розпочав і проклав дорогу західній зброї . Далі вже по накатаній .
... і здав би Україну, підписавши черговий "Мінськ"... Без війни.
   
с Зеленським схожа історія як з Авраамом Лінкольном в обох мабуть була можливість відтягнути війну перекинувши її на майбутні покоління або й взагалі здатися, але вони вирішили провести свої країни через те що було незворотнє на шляху розвитку країни, за це історія нагородила Лінкольна титулом самий видатний американський президент в історії

Abraham Lincoln is remembered as a martyr and a national hero for his wartime leadership and for his efforts to preserve the Union and abolish slavery. Lincoln is often ranked in both popular and scholarly polls as the greatest president in American history.
   
Гарно, професійно читає тексти під час виступів. Це корисно для привернення уваги до України.
Не чув про випадки прямого втручання в діяльність військових. Це добре.
Не сцикун. Це викликає певну повагу.

На цьому, мабуть, і все. Мій шорт-лист позитиву щодо Зе, на жаль, дійсно шорт.
   
а от таке питання, якби українці в 2019 вибрали Петра чи напав би хуйло і чому?   8-)
Історія не знає "якби". Рашка готувалась всі роки існування незалежної України і напала.
   
... і здав би Україну, підписавши черговий "Мінськ"... Без війни.
"Мінськ", без сумніву, застав тебе в окопах Донбасу, сповненого люті до загарбника і рішучості вести бій до останнього подиху.
А тут такий облом...
   
"Мінськ", без сумніву, застав тебе в окопах Донбасу, сповненого люті до загарбника і рішучості вести бій до останнього подиху.
А тут такий облом...
Майже так і було, бо перспектива повернення Криму перетворилась в ілюзію
Але після 8 років "ні війни, ні ми миру" був би ще один подібний договорняк і ми перетворилися б у "вішистську Францію".
   
"Мінськ", без сумніву, застав тебе в окопах Донбасу, сповненого люті до загарбника і рішучості вести бій до останнього подиху.
А тут такий облом...

А ТИ був в шанцях?
   
а от таке питання, якби українці в 2019 вибрали Петра чи напав би хуйло і чому?   8-)

Невже ви за три роки забули тодішні настрої? Тоді порох гарантовано програвав і Зеленському і Тимошенко І Гриценку і Садовому.  Певні шанси мав лише в парі з Бойком.
   
Майже так і було, бо перспектива повернення Криму перетворилась в ілюзію
Але після 8 років "ні війни, ні ми миру" був би ще один подібний договорняк і ми перетворилися б у "вішистську Францію".
Майже - це як? Ти був майже в окопах, майже готовий до битви до останнього подиху (розуміючи, що цей останній подих в тих умовах зовсім поруч)?
   
Щоб оцінити діяльність треба розуміти що він зробив.
"Невтік" і не заважає - це звісно плюс.
   
гілка - неприхована провокація, спрямована на винищення кращих з найкращих  :X
   
Щоб оцінити діяльність треба розуміти що він зробив.
"Невтік" і не заважає - це звісно плюс.

+1
і спіймав хвилю (опору) і тут, і у світі, як професійний артист
але чи вистачить цього?
фактично непрацююча правоохоронна система, відсутність покарань зрадників і колаборантів можуть звести багато чого нанівець
про економіку скорботно помовчимо
   
Майже - це як? Ти був майже в окопах, майже готовий до битви до останнього подиху (розуміючи, що цей останній подих в тих умовах зовсім поруч)?
У нас в 2014 окопи (чи, якщо хочеш,  шанці) копали рідко, більш зручними були позиції з бетонних блоків та мішків з піском.
Але ти МАЙЖЕ вгадав почуття, які були в багатьох.
Сам воював чи воюєш?
   
У нас в 2014 окопи (чи, якщо хочеш,  шанці) копали рідко, більш зручними були позиції з бетонних блоків та мішків з піском.
Але ти МАЙЖЕ вгадав почуття, які були в багатьох.
Сам воював чи воюєш?
Так і не зрозумів. Якщо ти на момент мінських угод воював (в окопах чи деінде), і був розчарований, невдоволений тією зупинкою активних бойових дій - питань до тебе нема, маєш право на їх засудження.
Почуття в суспільстві тоді були різні, дуже неоднорідні.
Ні, я не воював тоді в прямому сенсі, і зараз досі не мобілізований, хоча й готовий до цього.
   
Своє

Здав Південь,  не була забезпечена справжня оборона міст (включаючи Київ) і об"єктів важливої інфраструктури (таких як атомні станції тощо ) не підтримував озброєння арміїї до війни, не чіпає своїх олігархів, його влада краде, тримає біля себе агентів ФСБ

але добре хоч не здався..
Задовільна робота з міжнародною спільнотою. Але може активна діяльність Заходу  пов"язана із загрозою всього Західного світу
   
Своє

Здав Південь,  не була забезпечена справжня оборона міст (включаючи Київ) і об"єктів важливої інфраструктури (таких як атомні станції тощо ) не підтримував озброєння арміїї до війни, не чіпає своїх олігархів, його влада краде, тримає біля себе агентів ФСБ

але добре хоч не здався..
Задовільна робота з міжнародною спільнотою. Але може активна діяльність Заходу  пов"язана із загрозою всього Західного світу

 (tu)
коротко, толково, по суті
   
интересный результат для ФУПа :)
и я знаю кто следующий президент
   
интересный результат для ФУПа :)
и я знаю кто следующий президент

не обовязково
   
До войны конечно было много вопросов,но в ответственный момент показал себя молодцом.Особенно в работе с иностранными лидерами
Питання є до оточення і то що ніяк не хочуть/че боротися з корупцією та реформувати суддівську систему.
   
Задовільна робота з міжнародною спільнотою.
Ви забули про відосіки - щодня свіжий. Улюблена справа навіть під час війни. Цікаво, а як із спортзалом?
   
интересный результат для ФУПа :)
и я знаю кто следующий президент

та великого знаття і не треба
звісно буде чинний
подобається кому чи ні...
більше того
стара гвардія старі політики вже підуть з політичної арени - все
прийшов час дійсно молодих і нових облич...
ну, може, не зовсім молодих - але нових точно
війна таки багато змінила
   
интересный результат для ФУПа :)
и я знаю кто следующий президент
Надо подивитися  кто піде у президенти?
Ясно одно....
Все те старе гівно...петі, Юлі, і всякі смешкі...то все піде накуй ...
Президент буде достатньо молодий...якщо даже Зеленський не піде на другий срок...
Всерівно буде молодий , або молода відносно людина
І яка не матиме російського шлейфу..
   
тут Арестович чи жартома, чи ні грозився баллотуватися.

 :eyes:

думаю, список кандидатів буде широкий...
   
тут Арестович чи жартома, чи ні грозився баллотуватися.

 :eyes:

думаю, список кандидатів буде широкий...

Жартома...

Сміялись з Фейгіним...  :-)o
   
Надо подивитися  кто піде у президенти?
Ясно одно....
Все те старе гівно...петі, Юлі, і всякі смешкі...то все піде накуй ...
Президент буде достатньо молодий...якщо даже Зеленський не піде на другий срок...
Всерівно буде молодий , або молода відносно людина
І яка не матиме російського шлейфу..
Зеленскому нех идти на второй срок.
   
Від вашого запитання тхне 37 роком, КГБ і Лазаром Кагановичем.
То може ви без 37 року розтлумачите для нєпонятлівих : що саме ви мали на увазі у своєму  твердженні?
Поточний момент часу - війна, вбиті, руйнування, біженці, окупація. Яка конкретно діяльність Зе "сконцентрована" у цьому моменті?
   
Гарно, професійно читає тексти під час виступів. Це корисно для привернення уваги до України.
Не чув про випадки прямого втручання в діяльність військових. Це добре.
Не сцикун. Це викликає певну повагу.

На цьому, мабуть, і все. Мій шорт-лист позитиву щодо Зе, на жаль, дійсно шорт.

абсолютно правильна і об'єктивна оцінка Президента.

І ще одне, подібне,  не моє.  Але класне!!!

Цитувати
Зеля вирулює зараз, абсолютно вірно передавши управління військами спеціалістам, а сам робить те, що найкраще вміє - влаштовує драму і вибиває ресурси у Заходу.

Оце точно передана словами теперішня роль Зеленського.

І в цьому наш Президент неперевершений!
   
коаліцію зробив Порошенко, він же розпочав і проклав дорогу західній зброї . Далі вже по накатаній .
ма-яч-ня
і така, що скільки разів ви її не повторите - маячнею і залишиться
   
тут Арестович чи жартома, чи ні грозився баллотуватися.

він же додав, що тільки в разі, якщо не буде балотуватися Зеленський,
а він точно буде
   
с Зеленським схожа історія як з Авраамом Лінкольном в обох мабуть була можливість відтягнути війну перекинувши її на майбутні покоління або й взагалі здатися, але вони вирішили провести свої країни через те що було незворотнє на шляху розвитку країни, за це історія нагородила


Тобто, Зеля на пару з Хуйлом цю війну влаштували?
Так і запишемо.
От тільки на відміну від Лінкольна і США сьогодні не відомо ще чим ця війна може скінчитись для України і чи буде Україна взагалі існувати.
   
Зеленскому нех идти на второй срок.

абсолютно
тільки військовий, волонтер, чи хтось подібний
той, який вичистить внутрішню нечисть
   
интересный результат для ФУПа :)
и я знаю кто следующий президент

Дідусь :S
   
а яка саме в нього ДІЯЛЬНІСТЬ?
действительно, что делать президенту воюющей страны?
завтракай в лондонском отеле да купайся в Средиземном море - отдыхай!
   
Зе - класний речник преза. Читає з папірця добре.
А як починає від себе - просто ніт!
   
Тобто, Зеля на пару з Хуйлом цю війну влаштували?
Так і запишемо.
Ти, Шарику, щось пропустив. Вже давно треба було і записати, і намертво засвоїти.
   
абсолютно
тільки військовий, волонтер, чи хтось подібний
той, який вичистить внутрішню нечисть

навіщо, наприклад, Залужному йти в політику?
після перемоги він залишиться в історії ПЕРЕМОЖЦЕМ...
а в політиці як почнуть лайном вимазувати...
   
Ну от тут не треба гнати. Напав би сто відсодків незалежно від преза.

Тількі якщо б був захист НАТО - тоді ні.
   
Смотрите как четко 23% не одобряют.Прямо как во втором туре  :weep:
   
Ну от тут не треба гнати. Напав би сто відсодків незалежно від преза.

Тількі якщо б був захист НАТО - тоді ні.

та інколи проскакує - от якби...
а так - тільки тому що Зе...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія