Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви схвалююте діяльність Президента України Володимира Зеленського? [ua]

1, Порошенко-официальный миллиардер, бизнесмен и проищводственник, и платит все налоги. И еще хуеву тучу денег 8 лет отдает на ЗСУ.

2. Ты мои деньги в кармане не хочешь посчитать?
тоді чого цей "пізднєсмєн-мородер" проти приватизації землі?
   

В якому стані попередники залишили наступникові армію в 2014-му і в 2019-му?!


 (tu) Отут дійсно скажу як свідок великих справ.. Десь кілометрів за 20 по прямій від мене, у 2018 був дуже дуже великий склад чи база боєприпасів. Так от наступнику передали саме згарище від цієї бази. Там восени 2018 ніхуя нне залишилося. Ні не так. НІХУЯ там немає. кацапам ліньки навіть рекету туди запустити бо знають що там і як. як і я до речі. от тому і стріляємо ми артою набагато рідше по кацапам ніж кацапи по нам.
Якщо ми дякуємо пану Петру за сотню перекрашених і знятих з консервації танків то повині і "подякувати" йому за пролюблені склади. І за те(як приклад) що в армії і досі не вистачає бронежилетів. Бо є всього два варіанти. Або пан Петро на кінкць своєї каденції за пять років( цілу вічність!) так і не зміг забезпечити армію бронежилетами, або ж Єрмак і Зеленський усьо покрали коли прийшли до влади. ні я розумію що деяким дописувачам подобається другий варіант але переважна більшість розуміє що це бред божевільного. За пять років скільки у нас зявилося натівських танків? скільки гармат? скільки літаків. 0! а скільки складів залищилось з боєзапасом схожа цифра правда? от і все шо треба знати про реальний  а не міфічнийрозвиток армії в 2014-2019.
   
Уті-путі. А скільки бронежелетів було в Україні до 2014 року? А хто заблокував і коли закупівлю броніків та шоломів. А хто підірвав склади в Новобогдаеівці? І скільки танків на ходу було весною 2014 року?
   
(tu) Отут дійсно скажу як свідок великих справ.. Десь кілометрів за 20 по прямій від мене, у 2018 був дуже дуже великий склад чи база боєприпасів. Так от наступнику передали саме згарище від цієї бази. Там восени 2018 ніхуя нне залишилося. Ні не так. НІХУЯ там немає. кацапам ліньки навіть рекету туди запустити бо знають що там і як. як і я до речі. от тому і стріляємо ми артою набагато рідше по кацапам ніж кацапи по нам.
Якщо ми дякуємо пану Петру за сотню перекрашених і знятих з консервації танків то повині і "подякувати" йому за пролюблені склади. І за те(як приклад) що в армії і досі не вистачає бронежилетів. Бо є всього два варіанти. Або пан Петро на кінкць своєї каденції за пять років( цілу вічність!) так і не зміг забезпечити армію бронежилетами, або ж Єрмак і Зеленський усьо покрали коли прийшли до влади. ні я розумію що деяким дописувачам подобається другий варіант але переважна більшість розуміє що це бред божевільного. За пять років скільки у нас зявилося натівських танків? скільки гармат? скільки літаків. 0! а скільки складів залищилось з боєзапасом схожа цифра правда? от і все шо треба знати про реальний  а не міфічнийрозвиток армії в 2014-2019.

Чого?!
Натівських танків за 5 років?! А зірок смерті? Тобі скільки рочків? Ми ледве потягнули відновлення того шо на зберіганні гнило і ніби їздило у військах.
Та ледве-ледве встигли одягнути армію.
Як ви інфантили задовбали!
А великі склади відкритого зберігання виносяться простим коптером з гранатою. Треба було такиз спеців "Пєтя склади підірвав"  ставити охороняти. Ви б ого-го!
   
Нагадай-но скільки "Раммштайнів" відбулося в 2014-2019-му
Скільки і яких одиниць озброєння надав Захід Україні тоді?
В якому стані попередники залишили наступникові армію в 2014-му і в 2019-му?!
Який відсоток українців готовий був не те щоби воювати з кацапами а навіть подумати про таке?
То ж перш ніж іронізувати спершу подумай
нагадай, скільки БТГ армії РФ зайшли на території України під час Іловайську, скільки літаків , скільки було випущено крилатих ракет?
Та й не в тому справа. Я не писАв в 2014-15 рр тих мєрзостєй про Президента, які прихильники Петра пишуть тепер.
   
Я не писАв в 2014-15 рр тих мєрзостєй про Президента, які прихильники Петра пишуть тепер.

Ти не писав, інші писали. "Хай Порох та його син воює". Сьогодні на адресу Зеленського не чути й сотої долі того, що тоді виливали на Пороха. І не лише писали, а й майдановирували, і "з фронту" в прямі ефіри телефонували. Уявляєте, прямі ефіри на опозиційних каналах!!!
Якби Порох тоді ввів воєнний стан, блокував інформаційний простір, позбавляв опонентів громадянства, то ніхто б про той Іловойск і сьогодні нічого не знав.
   
За пять років скільки у нас зявилося натівських танків? скільки гармат? скільки літаків

А скільки цього добра з'явилось в Україні з червня 2019  по березень 2022? Скільки за цей час було закуплено шоломів, броніків, відремонтовано танків, літаків, гелікоптерів, закуплено вітчизняних ПТРК, розроблено нових зразків зброї. В скільки разів в цей час було збільшено грошове забезпечення. Який був відсоток укомплектованість військових підрозділів?

Останнє редагування: 14 серпня 2022 10:59:00 від Шарик72
   
При Пороху, хуйло боявся сунутися в Україну з війною.. це факт, порахував Зе слабким і проросійським як і Янукович..

Добре, що Зе всетаки, хоч піздно, зрозумів, що просто перестать стрелять нє канаєт. Що паРаша людей ні у що не цінить, як своїх коцапів, так і підлиз зрадників українців.. для неї - вони м"ясо для імперіїї

Як доказ, що Зе сильно змінився..від того що був у 2014

https://www.facebook.com/babaandkit/videos/%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%83-%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B2%D1%96-2014-%D0%B8%D0%B9-%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B5/313540739882815/

Останнє редагування: 14 серпня 2022 11:11:04 від Мазепа, Київ
   
При Пороху, хуйло боявся сунутися в Україну з війною.. це факт, порахував Зе слабким і проросійським як і Янукович..

Добре, що Зе всетаки, хоч піздно, зрозумів, що просто перестать стрелять нє канаєт. Що паРаша людей ні у що не цінить, як своїх коцапів, так і підлиз зрадників українців.. для неї - вони м"ясо для імперіїї

он як? так під Іловайськом дійсно одні шахтьори і трактористи проти нас воювали? і під Дебальцево теж? От і Хуйло так каже.  ;o  Щож херовенький у нас головнокомандувач тоді був коли та шваль перемогу здобула. Якщо вони самі таке сотворили то боюся уявити щоб було з нами, якби ТОДІ було повномаштабне вторгнення. Так що я і не знаю чого Хуйлу було боятися.

я правда думав що то мабуть того що Мертвечук при Пороху ходив як козирний туз в в рукаві шоколаді Рошен. а Зе на святе руку підняв. але хай буде і таке шо Хуйло Пороха боявся.
   
При Пороху, хуйло боявся сунутися в Україну з війною.. це факт
Факт, що Мінські угоди повністю влаштовували Росію. Коли зрозуміли, що їх винонувати Україна не буде - розпочали повномасштабну війну.
   
Все, зливайте воду із своїми опитуваннями.
Це був не Зеленський!!! [KA]

   
йопана,  від Зеленського що кацапів що п...ботів корчить  :weep:
   
Це був не Зеленський!!!

Сьогоднішній Зеленський то прооперований Петро, а Петро то  двійник
   
Сьогоднішній Зеленський то прооперований Петро, а Петро то  двійник

Та шоколадна паскуда ще з 2015 року у ліпєцку, а його грає отой кучерявий з кварталу :X
   
паскуда ще з 2015 року у ліпєцку,

Наябує шоколадки за 2 щоки :-G
   
Висновок по результатам опитування - діяльність чинного Президента України схвалює абсолютна більшість форумчан.  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія